شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۲:۵۸Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل تبلیغات اسلامی»

بلاغ مازندران   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تقدیر از ملت حماسه ساز ایران اسلامی در خلق این شکوه بی نظیر سیاسی ، گفت: این حماسه بی نظیر ملت بصیر ایران اسلامی تجدید عهدی بود به فرامین رهبری معظم انقلاب در گام تمدن سازی ایران اسلامی و در تاریخ ماندگار شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: منتخبین ملت باید با خدمت صادقانه و مدیریت عاقلانه شکر این پیروزی را به جای آورند تا ملت ایران در زیر سایه جمهوری اسلامی با آرامش و عزت زندگی کنند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدرضا طاهری جمعه شب در جمع خبرنگاران با تجلیل از حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات اظهار داشت: انتخابات این دوره، از جهات مختلف یک پیروزی کم نظیر برای ملت ایران به حساب می آید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۷    
رشت - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: قلب تپنده نظام جمهوری اسلامی صندوق آراست و مشارکت گسترده مردم امروز این قلب تپنده را پرتوان تر کرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: امیدواریم با حضور پای صندوق های رای یاری گر نظام و رهبری باشیم و بدانیم با انتخاب فرد اصلح مشکلات کشور به حداقل می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۲    
قزوین- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین با بیان اینکه گلایه های مردم به حق است گفت: با وجود این گلایه ها باید بدانیم هر رأی ما امنیت و اقتدار سیاسی ایران اسلامی در منطقه را تأمین می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به برگزاری دعای ندبه در صبح روز انتخابات گفت: بعد از این برنامه، حضور دسته جمعی مردم متدین و ندبه خوان به سمت صندوق های رأی را داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری انتخابات 28 خرداد گفت: مردم ولایتمدار کرمانشاه در انتخابات 28 خرداد حماسه خلق می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تأکید بر لزوم بصیرت بخشی به آحاد مختلف جامعه، نقش مداحان را در مشارکت حداکثری و بصیرت بخشی در انتخاب اصلح مهم ارزیابی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه رئیس جمهوری وقتی با مشارکت حداکثری مردم انتخاب می شود، مسئولیت پذیری بیشتری حس می کند، گفت: قدرت حل مشکلات جامعه هم بیشتر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به برگزاری دعا ندبه، گفت: راس ساعت 8 صبح جمعه مردم به صورت دست جمعی به سمت شعب اخذ رای حرکت خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان وبلوچستان گفت: تعدادی از مردم شهر زاهدان صبح جمعه پس از برگزاری دعای ندبه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در محل اخذ رأی حاضر می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به آمادگی شبکه عظیم تبلیغی برای کمک و نظارت بر روند برگزاری انتخابات گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات توطئه های دشمنان را خنثی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان از کرمانی ها خواست در انتخابات مشارکت پررنگ داشته باشند و گفت: بعد از دعای ندبه پای صندوق رای می رویم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان گفت: در راستای لبیک به امر ولی فقیه از طرف شبکه عظیم تبلیغی استان همدان جهت یاری رساندن به ستاد انتخابات استان اعلام آمادگی می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان نتیجه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 28 خرداد 1400، افزایش بیشتر قدرت نظام در عرصه بین المللی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان انتخاب دولت کارآمد را در گرو حضور پرشور در انتخابات دانست و گفت: هدف ما بکارگیری تمام توان و ظرفیت در راستای تحقق حضور حداکثری و چشمگیر مردم در پای صندوق های رای است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۲    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: قهر کردن با صندوق رای مشکلات را حل نمی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: روحانیون، مداحان، روسای هیئت های مذهبی و اقشار مختلف مردم به صورت دسته جمعی روز جمعه به شعب اخذ رای دراستان مراجعه می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نقش بانوان در سنگر انتخابات بسیار سنگین است و عهده دار روشنگری و معرفی نامزدهای انقلابی و انگیزه سازی جهت مشارکت حداکثری برای جوانان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: نگاه مدیریتی بنده حذف اشخاص نیست، بلکه نگاه تعالی بخشی و تعاملی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۳    
ایسنا/قم مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره اینکه رسانه ها نقش خطیری در پیگیری مطالبات مردم دارند، گفت: قرارگاه حوزوی روحانیت؛ صدای مردم ایران، آماده شنیدن نظرات اصحاب رسانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: روز جمعه 28 خرداد ماه، مردم یزد در گروه های مختلف از مساجد، حسینیه ها و امامزادگان به صورت دسته جمعی به سمت شعب اخذ رای حرکت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۸    
کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به لزوم توجه به مسائل فرهنگی مناطق حاشیه نشین کرمانشاه گفت: فعالیت های قرآنی در مناطق حاشیه نشین کرمانشاه مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی قم با اشاره به تشکیل قرارگاه حوزوی انقلاب اسلامی گفت: این قرارگاه از 29 خردادماه صدای رسای مردم ایران خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۴    
ایسنا/همدان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه باید با رأی دادن سینه را در مقابل دشمن سپر کنیم، گفت: شرکت در انتخابات باعث می شود دشمن شاد نشویم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام شعبان زاده گفت: قرارگاه حوزوی انقلاب اسلامی در 31 استان کشور رابط دارد؛ چند ستاد ملی در این ایام از سوی این قرارگاه تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر از آمادگی مؤسسات قرآنی مردمی استان، جهت توسعه ی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با بیان اینکه انتخابات حاکمیت اراده مردم محسوب می شود، گفت: مشارکت معقول و منطقی در طراز انتخابات گذشته اصلی بسیار مهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: شبکه تبلیغی استان بوشهر شاخص های انتخاب اصلح را تبیین کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
همدان _ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: همایش نگاهی نو با حضور بانوان نخبه و اثرگذار استان همدان با سخنرانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: شرکت نکردن در انتخابات همانند بازی کردن در زمین دشمن است، کسانی که دل در گرو محبت اهل بیت دارند، تلاش کنند تا انقلاب را همچنان پایدار نگه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۲    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان از روحانیون به عنوان صاحبان سخن نافذ نام برد و از آنها خواست تا مردم را به صورت چهره به چهره با احیای اعتماد اجتماعی دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کنند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مردم با حضوری پرشور پای صندوق های رای بیایند و به دنبال دولت جوان انقلابی باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از وضعیت افزایش قیمت ها در بازار و قطع برق در روزهای منتهی به انتخابات انتقاد کرد و گفت: وضعیت قیمت کالاهای اساسی زیبنده مردم نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت که رویکرد اصلی ویژه برنامه های گرامیداشت دهه کرامت در این استان، مشارکت اقشار مختلف مردم در انتخابات 28 خرداد است و برای تحقق این مهم از تمام ظرفیت ها و امکانات به شکل مطلوب استفاده می شود.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: همایش بزرگ بانوان فرهنگی و انقلابی استان زنجان با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام بر لزوم الگوبرداری زنان و دختران جامعه از حضرت معصومه(س) تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۸    
کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از سفر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور به کرمانشاه در روز دوشنبه 23 خرداد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: امروزه ما باید دنبال این باشیم که مردم با امام جامعه اتحاد قلبی بیشتری برقرار کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، دهه کرامت را فرصت ارزشمندی برای درک جایگاه ولایت دانست و گفت:حضرت معصومه (س) نماد تقوا و ولایت پذیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: سرنوشت چهار سال آینده و تغییر وضعیت موجود به رأی مردم وابسته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: به مناسبت روز دختر همایش دختر ایرانی؛ ایران پیشرفته در رشت برگزار می شود.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بر راه اندازی کمیته رصد ویژه برنامه های دهه کرامت ذیل شورای گرامیداشت دهه کرامت خراسان جنوبی تاکید کرد و گفت: توصیه می شود کارگروه فضای مجازی این شورا نیز جدی گرفته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: آحاد جامعه با شرکت در انتخابات، به عنوان یک وظیفه ملی، زمینه ساز تقویت اقتدار و عزت ملی شوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۶    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: انتخابات آبرو و عزت ملی همه ایرانی ها است و این مسئله مهم فقط یک بحث داخلی نیست، بلکه یک بحث جهانی است. الان مذاکرات متوقف شده تا ببینند در این جشن ایران چه اتفاقی رخ می دهد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۲    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمان گفت: تبلیغ چهره به چهره، برگزاری نشست های بصیرتی در مساجد یا پارک ها و فضاهای باز عمومی، برگزاری تریبون آزاد جلوی مساجد یا مکان های شلوغ و پارک ها و فیلمبرداری از آن ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گففت: مشکلات جامعه فقط با حضور مسئولانه مردم در صحنه حل شدنی است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
چالوس - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، حضور در انتخابات را تجدید بیعت با آرمان های شهدا به ویژه شهید سلیمانی بیان کرد.