دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۰:۲۰Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دکتری تخصصی»

تازه ترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فارس: مجتبی خالصی با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان نماینده ایران در بانک جهانی منصوب شد. وی پیش از این رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی بود که جای خود را به پیمان میراب آستانه داد. ...
آنا   ۵ ساعت پیش    
بخش کتبی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۷ ساعت پیش    
هرمزگان- رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: سکینه دادی پور، اولین دانشجوی دوره PhD آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت می باشد که از این دانشکده فارغ التحصیل می شود.
ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه در امور پژوهشی و مجری طرح پایش از برگزاری موفق اولین دوره جلسات پیش دفاع دانشجویان دکتری تخصصی این دانشگاه خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آزمون جامع دکتری تخصصی با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
آزمون جامع دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 همزمان با سراسر کشور در اصفهان آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۴    
دانشجوی دکتری تخصصی رشته علوم قرآن و حدیث دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در رساله دکتری خود آسیب شناسی اخلاق اجتماعی همگام با شکل گیری جامعه اسلامی در آیینه سور مدنی را بررسی کرد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۲۱ سایت دیگر  
نقدینه- حسنعلی قنبری ممان به سمت معاون وزیر و رییس کل سازمان خصوصی سای منصوب شد به گزارش پایگاه خبری نقدینه، رییس جدید سازمان خصوصی سازی، تا مقاطع دکتری تخصصی در رشته اقتصاد تحصیل کرده است و در کارنامه شغلی خود نیز علاوه بر عضویت هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۰    
آزمون جامع دکتری تخصصی با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) ویژه دانشجویان دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس،ماه جاری به صورت حضوری برگزار می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۶    
دانشجوی دکتری تخصصی رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در رساله دکتری خود اسطوره، شاهنامه، تعزیه را با وام گیری از بن مایه های اساطیری و شاهنامه بررسی کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری 112 جلسه پیش دفاع رساله های دکتری تخصصی به صورت مجازی خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرصت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی سال 99 ساعت 24 روز جمعه 3 بهمن به پایان می رسد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آزمون زبان انگلیسی (EPT) برای دانشجویان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی فردا جمعه 3 بهمن ماه برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی(غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 ابلاغ شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
فرصت انتخاب رشته محل های مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی سال 99 از امروز، 29 دی ماه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی سال 99 اجرا می شود. داوطلبان از 29 دی ماه می توانند رشته های مورد نظر را انتخاب کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۷    
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
با عنایت به موارد گفته شده در فوق، از حضرتعالی که همواره نزد قاطبه ی دانشجویان، با وصف حریت و آزادگی شناخته شده اید، تقاضا می شود که از باب مقابله با تضییع حقوق عامه، اختیارات نظارتی و نیز مسئولیت نهاد نمایندگی رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی ایران در دانشگاه ها، در پرونده ی فوق ورود کرده ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛حجت الاسلام و المسلمین فرج اله براتی در خصوص نحوه برگزاری امتحانات پایانی نیم سال اول، اظهار کرد: با توجه به وضعیت استان از نظر شیوع کرونا، همه امتحانات پایانی به صورت مجازی برگزار خواهند شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۵    
دروس و ضرایب مورد پذیرش آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی سال 1400 وزارت بهداشت منتشر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۸    
دانشجوی دکتری تخصصی رشته مشاوره دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر برای نخستین بار از رساله دکتری خود در این رشته دفاع کرد.
دیده بان علم ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فیزیوتراپیست و متخصص رباتیک پزشکی طی رساله دکتری خود در دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به طراحی و ساخت اولین ربات موبیلیزاسیون مفصل گلنوهومرال شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آزمون زبان انگلیسی(EPT) برای متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که در مهرماه ثبت نام کرده بودند روز جمعه سوم بهمن 99 برگزار می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - آزمون زبان انگلیسی (EPT) برای متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که در مهرماه ثبت نام کرده بودند، جمعه 3 بهمن ماه برگزار می شود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۷    
دانش آموخته دکتری تخصصی رشته حقوق کیفری و جرم شناسی مبانی مسئولیت کیفری دولت در پرتو اسناد بین المللی را مورد بررسی قرار داد و گفت: جامعه جهانی عملاً باید مسئولیت کیفری دولت ها را به رسمیت بشناسد.
وی افزود: برداشت ما در جلسه این بود که این موضوع که ماده 19 آئین نامه آموزشی دوره دکتری تخصصی دانشجویان لغو شود، ورود به محتوا است ولی باز هم در این باره با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مکاتبه خواهیم داشت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۰:۴۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، حمید آهنی با بیان این که اولین دکتری تخصصی است که در ایران روی گیاه سنجد تلخ با نام علمی Hippophae rhamnoides کار کرده، اظهار کرد: سنجد تلخ ایران را برای اولین بار سال 2015 در اتحادیه جهانی خولان (سنجد تلخ) معرفی کردم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
برخی دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد با تجمع مقابل سازمان مرکزی دانشگاه نسبت به بخشنامه جدید دفاع رساله های دکتری تخصصی اعتراض کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۰:۱۵    
مجید دارابی- دانش آموخته دکتری تخصصی مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران کرونا نه به عنوان یک بحران، بلکه یک ابر بحران، یک فاجعه و حتی همانند یک جنگ جهانی تمام عیار، تمامی انسان ها را در تمامی ابعاد و شئون زندگی در سراسر جهان درگیر خود کرده است؛ نظام آموزش عالی هم مانند دیگر نهادها ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۳    
قرار است اولین دوره پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از امروز 15 دی ماه تا 30 دی ماه برگزار شود و این فرآیند در چهار بازه زمانی 15 روز آخر ماه های آبان، دی، اردیبهشت و مرداد درطول سال برگزار خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۲    
مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: از آبان سال جاری تاکنون 87 جلسه دفاع از پایان نامه و رساله در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی برگزار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهلت دفاع از پایان نامه دانشجویان ترم آخر مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی (Ph.D) و دستیاران تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تهران 30 دی ماه پایان می یابد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی و معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی شیوه نامه اجرایی آزمون جامع دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 را ابلاغ کردند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۸۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، به دنبال شکایت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ودرخواست تقاضای ابطال ماده 19 آئین نامه آموزشی دوره دکتری تخصصی دانشجویان مصوب 1394 ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
آئین نامه پذیرش پژوهشگران پسادکترا برای اجرا به کلیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مؤسسات وابسته به وزارت متبوع ابلاغ شد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: میزان کاربست یادگیری الکترونیکی در آموزش حضوری در دوران پسا کرونا، نقش زیر نظام های آموزش عالی در نظام آموزش الکترونیکی، ورود مقاطع تحصیلی کاردانی تا دکتری تخصصی وارد آموزش الکترونیک در سیاست گذاری کلان موثر است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی در خصوص نحوه و چگونگی برگزاری آزمون اختصاصی (مصاحبه) دوره دکتری تخصصی واحدهای امارات، ارس و کیش سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دانشجویان غیر ایرانی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) بورس نوع دوم اعطا می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۸:۳۷    
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) برای سال تحصیلی 1401-1400 دانشجو می پذیرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نخستین دوره جلسات پیش دفاع متمرکز دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی از 15 تا 30 دی ماه برگزار می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۴    
ستورالعمل برگزاری جلسه پیش دفاع دانشجویان دکتری تخصصی به شرح زیر است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور گفت: سی و سومین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور روز سه شنبه 30 دی ماه سال جاری به صورت الکترونیکی در مراکز استانهای همدان، یزد، کرمان، آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، تهران ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۷    
با حکم مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، رضا رمضانی به عنوان رئیس جدید اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این اداره کل منصوب شد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، با حکم قاسمعلی خدابنده ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
این گفت و گو با مادری است 89 ساله که عمری را فدای تربیت بهترین پرستاران ایران کرده است. سادات سید باقر مداح متولد 1311 در تهران است و دکتری تخصصی آموزش پرستاری دارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه زابل بر اساس آئین نامه تسهیلات به برگزیدگان علمی از بین داوطلبان واجد شرایط برای سال تحصیلی 1401-1400 در مقطع دکتری تخصصی دانشجو می پذیرد.