پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۸:۰۲Sep 2020 24

جدیدترین‌های «بانک توسعه تعاون»

 
همت خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
چهلمین سالگرد آغاز حماسه دفاع مقدس با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک توسعه تعاون برگزار شد
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بانک توسعه تعاون خلخال گفت :مرحله دوم تسهیلات بزرگترین پل معلق جهان از محل اشتغال پایدار روستایی توسط بانک توسعه تعاون شعبه خلخال به مبلغ سه میلیارد تومان پرداخت گردید. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ناصر اسدی به عنوان سرپرست جدید مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با حکم مدیر عامل این بانک منصوب شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز آموزش و پژوهش در خصوص نتایج دستاوردهای پژوهشی تصریح کرد:رضایت حداکثری مشتریان، تأکیدی بر حرکت بانک توسعه تعاون در مسیر بانکداری حرفه ای استمدیر مرکز آموزش و پژوهش گفت: دستاوردهای پژوهشی مرکز آموزش و پژوهش حکایت از رضایت مطلوب مشتریان از کیفیت خدمات متنوع در بانک توسعه تعاون دارد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
اصغر نوراله زاده در گفت و گو با تازه ترین ها در مورد جزئیات حمایت از کسب و کارهای مرتبط با تولید اقلام و تجهیزات مقابله با کرونا، اظهار داشت: برای کمک به شرکت های تعاونی تولیدکننده ملزومات مقابله با کرونا، مقرر شد صندوق کارآفرینی امید حمایت اعتباری از این واحدها را در دستور کار قرار دهد. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیر شعب استان قزوین در جلسه هفتگی راهبردی مدیریت شعب از رشد اشتغالزایی در سایه رشد 300 درصدی مصارف استان خبر داد. به گزارش اقتصادتهران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان سمنان در خصوص حمایت بانک ها از شرکت های دانش بنیان توضیح داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون استفاده از مزیت هر استان را بهترین راهکار برای توسعه خواند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۵    
سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون فارس گفت: در راستای حمایت از بخش خدمات، پرداخت تسهیلات به فعالان این بخش نسبت به مدت مشابه پارسال80 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تقویت نهادهای بخش تعاون از جمله بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری و توسعه همکاری ها از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مورد تاکید قرار گرفته است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سعید معادی معاونت امور استان ها در بازدید از طرح های استان آذربایجان غربی گفت: تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون از اثربخشی لازم برخوردار است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سعید معادی معاونت امور استان ها و بازار یابی بانک توسعه تعاون: شفافیت در عملکرد و خدمات یکی از ویژگی های بانک توسعه تعاون است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۴    
روابط عمومی بانک توسعه تعاون فارس از جذب تعدادی نیروی انسانی متخصص خبر داد. مسؤل روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان فارس گفت : بانک توسعه تعاون با توجه به نیاز شعب استان اقدام به جذب نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی می نماید. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون فارس گفت : در راستای حمایت از بخش خدمات ، پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون به فعالان این بخش در استان فارس نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد رشد داشته است . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۶    
بیرجند - ایرنا - مدیر شعب بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی گفت: تسهیلات جهش تولید به شرکت های تعاونی استان اعم از تولیدی، خدماتی، اصناف و بنگاه های اقتصادی خارج از بخش تعاون اشتغالزا پرداخت می شود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در خصوص الزام این بانک جهت حداکثر سازی کارآمدی و اثربخشی تسهیلات اشتغال روستایی مطالبی را تبیین نمود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی بانک توسعه تعاون را در رفع محرومیت از مناطق روستایی تأثیرگذار دانست.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
عملکرد بانک توسعه تعاون در عرصه خدمات رسانی به مشتریان بخش تعاون و بخش خصوصی بیش از ظرفیت یک بانک توسعه ای و تخصصی دولتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان گلستان گفت: در یک سال گذشته 3531 میلیارد ریال تسهیلات توسط این بانک پرداخت شد که 74 درصد آن در بخش تعاون بود.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
براساس صورت مالی بانک توسعه تعاون، این بانک دولتی مبالغ قابل توجهی تسهیلات قرض الحسنه و تسهیلات ارزان قیمت به اعضای هیئت مدیره خود اعطا کرده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون به همراه هیاتی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بازدید از طرح های اشتغال زایی سیستان و بلوچستان و شرکت در نشست های تخصصی توسعه ای، به این استان سفر کردند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون با توجه به نیاز شعب سراسر کشور اقدام به جذب نیروی انسانی از طریق برگزاری آزمون استخدامی می نماید.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
جلسه کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان به ریاست موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و با حضور عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون و دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۱    
مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان گلستان گفت : در طول یکسال گذشته 10513 فقره پرونده به ارزش 3531 میلیارد ریال به بخش های مختلف اقتصادی تسهیلات داده شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی دهرویه مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با مدیریت امور شعب بانک توسعه تعاون استان به مناسبت هفته تعاون دیدار کرد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۴۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بانک توسعه تعاون به برگزیدگان جشنواره تعاونی های برتر تسهیلات اعطا می کندمدیرعامل بانک توسعه تعاون از اعطای تسهیلات 10 میلیارد ریالی این بانک به برگزیدگان جشنواره تعاونی های برتر سال 99 خبر داد. ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۲    
بانک توسعه تعاون در راستای تحقق شعار سال و دستیابی به جهش حداکثری تولید در بخش های مختلف اقتصادی با اولویت حمایت از شرکت های تعاونی اقدام به طراحی بسته اعتباری" جهش تولید" نمود تا بتواند در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود ...
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در ادامه اقدامات مؤثر گذشته برای تحقق شعار جهش تولید ، برنامه ویژه ای برای پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان تدارک دیده است.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در گفتگویی به مناسبت هفته تعاون با روابط عمومی ضمن اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون از ابتدای تاسیس تاکنون علاوه بر ایفای نقش موثر در حوزه پولی و بانکی کشور تلاش کرده تا با فعالیت موثر در رونق بخشی حوزه تعاون نیز اثرگذاری بی بدیل خود را به اثبات رساند ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در ادامه برنامه ارزشمند گفت وگوی مستقیم با رؤسای شعب و باجه های این بانک در سراسر کشور، با رؤسای شعب بانک در راهورِ استان کرمان، ماه نشان در استان زنجان، پارس آباد در اردبیل ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۴۷    
گرگان- مدیر شعب بانک توسعه تعاون گلستان گفت: در یک سال گذشته 10 هزار و 513 فقره پرونده تسهیلاتی تشکیل و معادل سه هزار و 531 میلیارد ریال پرداخت شده است.
عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دومین روز سفر به سیستان و بلوچستان، از کارخانه فرآوری مس گیتی مهر روشنا واقع در ناحیه صنعتی نصرت آباد از توابع زاهدان بازدید کرد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
واحدهای تولیدی و خدماتی استان سیستان و بلوچستان بیش ازپیش موردحمایت مستمر و دقیق بانک توسعه تعاون قرار خواهند گرفت.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بانک توسعه تعاون به عنوان یکی از بانک های پیشتاز شبکه بانکی یاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از افتتاح بزرگ ترین کشتارگاه صنعتی طیور کشور در خوزستان خبر داد و گفت: این شرکت یک کشتارگاه تمام صنعتی و مجهزترین و پیشرفته ترین کشتارگاه صنعتی کشور است که با 71 میلیارد تومان سرمایه گذاری از تعاونی ایجاد شده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از ارائه پیشنهاد تشکیلETF زیرمجموعه بانک توسعه تعاون به وزارت امور اقتصاد و دارایی خبر داد و ابراز امیدواری کرد: منابع پیش بینی شده برای افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون به شکل تهاتری در اختیار بانک قرار گیرد.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: یک طرح اعتباری با عنوان بسته جهش تولید به مناسبت هفته تعاون و در راستای تحقق شعار سال در این بانک فعال شد.
مدیرشعب بانک توسعه تعاون استان زنجان گفت: با پرداخت یک هزارو 850 میلیارد ریال تسهیلات، وام های واریزی این بانک در یک سال اخیر نسبت به مدت مشابه سال قبل به رشد 200 درصدی رسید.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه ای در انجام رسالت و وظایف محوله و تکلیف ابلاغی در مواجهه با مشتریان، عملگرایی را سرلوحه کار خود قرار داده است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه انعقاد تفاهم نامه های بخش تعاون که در هفته تعاون برگزار شد، اظهار داشت: تعاونگران در همه رسته های اقتصادی حضوری فعال و اثر گذار دارند و بهره گیری از ظرفیت تعاون راهکاری قابل اطمینان برای رونق تولید در اقتصاد است. ...