دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۰:۲۰Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهر آفتاب»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۷    
رییس اتاق اصناف تهران درباره لزوم جلوگیری از برگزاری نمایشگاه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب گفت: برگزاری نمایشگاه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با مجوز اتاق های اصناف نیست و شهرداری به آن مجوز می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، جزییات برگزاری پنجمین نمایشگاه ساعت و صنایع وابسته را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
احمد صادقی گفت: برگزاری رویدادها در نمایشگاه بین المللی باعث ترافیک سنگین در بزرگراه های پایتخت می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۱    
بررسی وضعیت ساخت استادیوم ها در دنیا و ایران
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۶    
تهران- دوازدهمین نمایشگاه صنعت تفریحات کشور با حضور تولیدکنندگان، علاقمندان و فعالان این حوزه در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس دوازدهمین نمایشگاه صنعت تفریحات، سرگرمی و شهربازی از سه شنبه هفتم آذر به مدت سه روز در شهر آفتاب برگزار شد و جمعه 10 آذر به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه همه ویژندهای ایرانی در این حوزه دور هم جمع شدند و به معرفی دستاوردهای خود پرداختند ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۰    
نمایشگاه شهربازی 1 از 32 - + برچسب ها: ایفنا نمایشگاه شهرآفتاب نمایشگاه شهربازی
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مینا محمدزاده:متروی پرند صبح پنج شنبه نهم آذر با حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری ها این خط مترو از ایستگاه شاهد در خط یک مترو منشعب شده و با طی مسیر 50 کیلومتری با 5 ایستگاه به شهر پرند می رسد ...
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۸:۴۱    
خودروی جیپ آمریکایی مدل 1990 که در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب به نمایش درآمده و روی آن نوشته شده خودروی خدمت متعلق به نهمین شهردار تهران بعد از انقلاب اسلامی که ضدگلوله است. نهمین شهردار تهران، از سال 1368 تا 1377 غلامحسین کرباسچی است. نمایشگاه شهرآفتاب 1 از 3 - + ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی ادعای نمایشگاه شهر آفتاب در خصوص استفاده از ماشین ضد گلوله در دوران سمت شهرداری تهران را تکذیب کرد و گفت: حتی آن مسئولانی که خودرو ضد گلوله داشتند هم به توصیه حفاظت سپاه پاسداران از این خودروها استفاده می کردند و این خودروهای تشکیلاتی بوده است نه شخصی.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح به نقل از هم میهن، نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب یک خودرو ضد گلوله جیپ را به نمایش گذاشته و مدعی شده که این خودرو متعلق به غلامحسین کرباسچی نهمین شهردار تهران است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب اعلام کرد که با افتتاح متروی پرند؛ سرفاصله حرکت مترو در ایستگاه شهر آفتاب نیز کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب گفت: افتتاح ایستگاه متروی پرند، سرفاصله حرکت مترو در ایستگاه شهر آفتاب را نیز کاهش خواهد داد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی ادعای نمایشگاه شهر آفتاب در خصوص استفاده از ماشین ضد گلوله در دوران سمت شهرداری تهران را تکذیب کرد و گفت: حتی آن مسئولانی که خودرو ضد گلوله داشتند هم به توصیه حفاظت سپاه پاسداران از این خودروها استفاده می کردند و این خودروهای تشکیلاتی بوده است نه شخصی.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
افتتاح متروی پرند به همراه 22 کیلومتر مسیر تونلی، سرفاصله حرکت مترو در ایستگاه شهر آفتاب را نیز کاهش داد.
حمل و نقل ریلی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
متروی تهران-پرند به طول 18 کیلومتر که از شهر آفتاب به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) و از آن فرودگاه به شهر جدید پرند ادامه می یابد، صبح امروز 9 آذرماه با حضور رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
متروی تهران-پرند به طول 18 کیلومتر که از شهر آفتاب به سمت فرودگاه امام خمینی(ره) و از آن فرودگاه به شهر جدید پرند ادامه می یابد، با حضور رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۵    
خودرو ضدگلوله غلامحسین کرباسچی؛ شهردار اسبق تهران در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب به نمایش درآمده است. + نوشته های مرتبط:خودروی لاکچری افغانستان در نمایشگاه خودرو قطردستگیری شهردار لواسان + علتفوریت طرح ممنوعیت تبلیغات نمایشگاه بین المللی.. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
خودرو ضدگلوله غلامحسین کرباسچی؛ شهردار اسبق تهران در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب به نمایش درآمده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خودرو ضدگلوله غلامحسین کرباسچی؛ شهردار اسبق تهران در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب به نمایش درآمده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تصویری از خودرو ضدگلوله غلامحسین کرباسچی، شهردار اسبق تهران ؛ این ماشین در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب به نمایش درآمده است.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
خودرو ضدگلوله غلامحسین کرباسچی؛ شهردار اسبق تهران در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب به نمایش درآمده است.
خبرگزاری نمایشگاهی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۴۱    
برچسب ها: ایفنا نمایشگاه شهرآفتاب نمایشگاه شهربازی
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین نمایشگاه صنعت تفریحات، سرگرمی و شهربازی در نمایشگاه شهر آفتاب افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۳۱    
عباس تقدسی نژاد مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گفت: این نمایشگاه نسبت به دوره قبل با رشد 30درصدی در فضای نمایشگاهی روبرو بوده است. حاضر شدن 85 شرکت کننده و 12 شرکت دانش بنیان و هیئت های تجاری از کشورهای مختلف نشان از رشد صنعت شهربازی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم: قطعه اول خط مترو ایستگاه شاهد- پرند سال 88 به بهره برداری رسید. این قطعه شامل سه ایستگاه شاهد، شهر آفتاب و فرودگاه امام خمینی بود قطعه دوم پروژه متروی پرند به طول 19کیلومتر از فرودگاه امام خمینی تا شهر پرند طراحی شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گفت: براساس برآوردهای صورت گرفته هزینه ساخت شهر آفتاب به قیمت روز 60 هزار میلیارد تومان است که این هزینه از حساب مردم و بیت المال است و قطعاً باید از این ظرفیت با هزینه اشاره شده به نحو مطلوب استفاده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با اشاره به برپایی دوازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی، پارک ها و سرگرمی گفت: تا پایان امسال 12 رویداد نمایشگاهی دیگر در این مجموعه برگزار خواهد شد.
به گزارش ایفنا، غلامحسین کرباسچی سابقه تحصیل در حوزه علمیه قم را دارد، در دوران جنگ نماینده امام خمینی در ژاندارمری جمهوری اسلامی بود. او پس از پایان جنگ و در دولت هاشمی رفسنجانی شهردار تهران شد. او آخرین شهرداری بود که دولت منصوب کرد و پس از او شهردار توسط شورای شهر انتخاب شد. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند بیان کرد: متروی پرند ادامه خط یک متروی تهران (تجریش- کهریزک)و ایستگاه بعد از شهر آفتاب است و مسافر پرند در همین خط می تواند مستقیم تا ایستگاه تجریش را طی کند.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱    
شهردار تهران، درباره آمادگی شهرآفتاب برای میزبانی احتمالی این مکان از ناشران حاضر در نمایشگاه کتاب سی وچهارم و بازدیدکنندگان، گفت: شهرآفتاب درحال توسعه است و برای رویدادهای بزرگ تر از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آمادگی دارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲    
مدیر عامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گفت: وضعیت شرکت به لحاظ حسابرسی سالیانه از زمان تاسیس تا 2 سال گذشته همواره مشروط بوده است و روند عملکرد آن طی دو سال اخیر به سمت سودآوری رفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه شهر آفتاب گفت: تنها نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی، پارک ها و سرگرمی کشور، از روز سه شنبه 7 آذرماه تا جمعه 10 آذرماه در محل نمایشگاه شهر آفتاب برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - فیلمبرداری و تدوین فیلم روایت یک شاهد عینی به تهیه کنندگی مهران جهاندیده و کارگردانی سید مجتبی اسدی پور به پایان رسید و در هنرشهر آفتاب شیراز اکران شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی فیراکاپ آزاد ایران با حضور 153 تیم رباتیک دانشجویی و دانش آموزی داخلی و خارجی، در نمایشگاه شهرآفتاب در حال برگزاری است.
روزنامه بیرجند امروز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایروانی گفت: بسیجیان برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باید هوشمندانه و به صورت شبکه ای نسبت به مسائل، تبیین گری داشته باشند. فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: بسیج در 44 سال گذشته علاوه بر اینکه در همه عرصه ها پیشرو بوده، نقش پیش برندگی و تاثیرگذاری بر بیرون را هم داشته است. ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مهدی زارع زلزله شناس نوشت: از اوایل مهرماه 1402 اخبار ساخت استادیوم جدید برای شهر تهران در فضای عمومی مطرح شد. اخیرا مشخص شده که این استادیوم قرار است در محدوده شهر آفتاب در جنوب تهران احداث شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی زارع زلزله شناس در اعتماد نوشت:از اوایل مهرماه 1402 اخبار ساخت استادیوم جدید برای شهر تهران در فضای عمومی مطرح شد. اخیرا مشخص شده که این استادیوم قرار است در محدوده شهر آفتاب در جنوب تهران احداث شود.
همزمان با گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی، کتابخانه سیار روستایی 2 قاین با مشارکت مرکز ثابت ایستگاه فرهنگی پرواز با کتاب تا شهر آفتاب را در جمع کودکان روستای مهمویی برگزار کرد .
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جامع خبر(جامع نیوز):نشست خبری دهمین نمایشگاه هوش مصنوعی با حضور تقدسی نژاد مدیرعامل شهرآفتاب ، صادقی نژادنایب رئیس فدراسیون فیرا وجمعی ازرسانه های جمعی عصر امروز درسالن کنفرانس شهرداری منطقه 6 برگزار شد عباس تقدسی نژادگفت : ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زینب (س) گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
دهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی فیراکاپ آزاد ایران با رقابت 152 تیم با همکاری شهرداری تهران در محل شهر آفتاب برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی رباتیک ایران و هوش مصنوعی گفت: بنا بر توافق انجام شده دهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی در محل نمایشگاه شهرآفتاب از 30 آبان تا 3 آذرماه آذر برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۷    
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب از برگزاری دهمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی فیراکاپ آزاد ایران با حضور 153 تیم رباتیک دانشجویی و دانش آموزی داخلی و خارجی در این مجموعه نمایشگاهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب گفت: در موضوعات صنعتی از ربات ها استفاده می شود که سهم کشور ایران در این زمینه 10 درصد است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
برگزاری نمایشگاه خودرو شهر آفتاب به بهترین شکل ممکن، نیازمند نگاهی جامع از نظر امنیتی، اجتماعی و اقتصادی است که با اتکا به پروتکل ها و دستورالعمل های مرسوم نمایشگاهی، قابل دستیابی نیست ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب از لزوم انتقال نمایشگاه های پرمخاطب به شهر آفتاب، بر اساس مصوبه سال 1400 شورای شهر، و شورای عالی حمل ونقل و ترافیک در سال 1401 خبر داد.