پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۳۸Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس سازمان امور مالیاتی»

برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
با پیشنهاد سازمان امور مالیاتی و تایید رئیس جمهور محترم در بودجه سال 1403 سقف معافیت مالیاتی کارکنان، کارمندان و اصناف و مشاغل افزایش خواهد یافت.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
با پیشنهاد سازمان امور مالیاتی و تایید رئیس جمهور محترم در بودجه سال 1403 سقف معافیت مالیاتی کارکنان، کارمندان و اصناف و مشاغل افزایش خواهد یافت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: جریمه بانک ها حق مردم است و با رییس سازمان امور مالیاتی صحبت کرده ام و ایشان در وصول این جرایم مصمم است و باید در جرایم بانک ها هم عدالت رعایت شود
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۴   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات مالی گفت: اگر شهرداریها انجام تکالیف قانون مبارزه با پولشویی را جدی نگیرند، ترک فعل قانونی از مراجع ذیربط پیگیری خواهد شد. همین الان هم ترک فعل این نهادها برابر تکالیف صریح قانون و مقررات مبارزه با پولشویی محرز است.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس با حذف بندی از لایحه برنامه هفتم توسعه موافقت کردند که براساس آن دولت پیشنهاد افزایش مالیات بر ارزش افزوده را در طول اجرای برنامه مطرح کرده بود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- پاسخ محمد هادی سبحانیان، رییس سازمان امور مالیاتی به یک خبرنگار جنجالی شد. سبحانیان در پاسخ به خبرنگاری که میزان مالیات پرداختی وی را پرسید گفت: ما هم کارمندیم و باید مالیات بدهیم؛ باور کنید نمی دانم چقدر مالیات از درامدم کم می شود؛ فیش حقوقی خودم را بررسی نمی کنم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی گفت : نمی دانم چقدر مالیات می دهم و ناراحت هم نمی شوم بابت مبلغی که هر ماه به عنوان یک کارمند از حقوقم کسر می شود. باید بپذیریم که کشور را با مالیات اداره کنیم.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: در هفت ماهه سال جاری 425 هزار میلیارد تومان وصول مالیات داشتیم که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 57 درصد و نسبت به بودجه مصوب 97 درصد رشد داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: در هفت ماهه سال جاری 425 هزار میلیارد تومان وصول مالیات داشتیم که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 57 درصد و نسبت به بودجه مصوب 97 درصد رشد داشته است.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: در شش ماه اول سال جاری درآمدهای مالیاتی به بیش از دو برابر درآمدهای نفتی رسیده است.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: همان گونه که وعده کرده بودیم، مالیات بیش از 50 درصد صاحبان مشاغل و اصناف برای عملکرد سال 1401 صفر شد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۶:۳۳    
سهیل آل رسول، عضو اتاق بازرگانی تهران در توییتی درباره جلسه فعالان بخش خصوصی و رییس سازمان امورمالیاتی در رابطه با گسترش عدالت مالیاتی نوشت.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی را تمدید کرد، هرچند او دلیل این تمدید را درخواست های مودیان مالیاتی اعلام کرد اما مودیان مالیاتی معتقدند به خاطر چالش های زیادی که سامانه دارد، بارگذاری تک به تک فاکتورها امکان پذیر نیست و باید زیرساخت های سامانه توسعه پیدا کند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۱۰۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی معافیت های مالیاتی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و قانون بودجه امسال را ابلاغ کرد.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به رییس سازمان امور مالیاتی خواستار رسیدگی جدی و فوری به موضوع دریافت هزینه ها به روش های غیرقانونی و فرار مالیاتی توسط برخی پزشکان و دیگر مشاغل شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که از این پس واحدهای تولیدی می توانند برای واردات تجهیزات و ماشین آلات تولیدی، حقوق گمرکی را با چک و تضامین پرداخت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 40 هزار میلیارد تومان در چهار ماهه امسال از محل درآمد مالیات ارزش افزوده به شهرداریها و دهیاریهای کشور پرداخت شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، محمدهادی سبحانیان در دومین اجلاس مدیران مالیاتی سراسر کشور در هفته دولت اظهار داشت: اجرای تبصره ماده 100 قانون مالیات های مستقیم که با بهره گیری از اطلاعات و داده های متقن در دستور کار سازمان امور مالیاتی کشور قرار گرفت ...
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی گفت: در سال 1401 تعداد 252 هزار خودروی لوکس را شناسایی کردیم که مبلغ مالیات این خودروها 2300 میلیارد تومان بود و امسال نیز 170 هزار خودرو شناسایی و 3000 میلیارد تومان مالیات برای این تعداد تعیین شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی به بیان توضیحاتی درباره میزان مالیات اخذ شده از کارمندان و مشاغل آزاد پرداخت و میزان خانه و ماشین های لوکس شناسایی شده در تهران و کشور را شناسایی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۷    
قزوین - ایرنا - معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان امور مالیاتی کشور، رویکرد نظام مالیاتی در دوره جدید را کاهش فشار بر تولید و رفتن به سمت مالیات بر مصرف دانست و گفت: هم اکنون بیش از نیمی از درآمدهای مالیاتی کشور مبتنی بر مالیات بر ارزش افزوده تشکیل می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۹    
قزوین - ایرنا - معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه شهروندان باید بدانند که مالیات آنها در کجا هزینه می شود، گفت: با اطلاع رسانی و شفاف سازی در حوزه مالیات مردم بدانند که مالیات آنها صرف امور عمرانی، بهداشت و درمان، سلامت، ورزش و رفاه آنها می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۳۲   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: یک واحد مشخص مالیاتی را در یکی از ادارات تهران مستقر کرده ایم که مالیات ستانی از سلبریتی ها را بررسی می کند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: تعداد اظهار نامه های مالیاتی ارائه شده از زنان اجرای قوانین جدید مالیاتی در دولت سیزدهم 2 برابر شده است و درآمدهای دولت از این بابت تا 60 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: عمده مشاغل در کشور تا پایان سال 1403 به تدریج مشمول پرداخت مالیات بر ارزش افزوده خواهند شد از این رو لازم است که تولیدکنندگان طرف معامله خود را افرادی قرار دهند که مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت کرده باشند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
نصر: رییس سازمان امور مالیاتی گفت: هزار و 150 میلیارد ریال برای شرکتهای بزرگ معافیت مالیاتی در نظر گرفته شده است، در حالیکه به موجب قانونی در سال 1401 شرکتهای بزرگ و با گردش مالی نباید از پرداخت مالیات معاف باشند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سبحانیان رییس سازمان امور مالیاتی گفت: 2500 صندوق قرض الحسنه بدون مجوز در کشور داریم!
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: 2500 صندوق قرض الحسنه بدون مجوز در کشور داریم.
وارک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
با حکم رییس سازمان امورمالیاتی کشور ، حجت اله صالحی به عنوان سرپرست امور مالیاتی لرستان منصوب شد.
رییس سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام اینکه تاکنون در حدود 26 هزار شرکت به سامانه مودیان ملحق شده اند، گفت: قرار است به زودی اسامی شرکت هایی که متصل شده اند و در سامانه مودیان تکالیف قانونی خود را انجام می دهند اعلام عمومی کنیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، هادی سبحانیان در حاشیه بازدید وزیر اقتصاد از اداره مالیاتی غرب تهران درباره نظارت بر سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی، اظهار داشت: یکی از قوانین مصوب که ملزم به پیگیری آن هستیم، سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی است. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به نقش سامانه مؤدیان در اجرای عدالت مالیاتی گفت: سامانه مؤدیان شاه کلید گذر از نظام سنتی به نظام مالیات ستانی هوشمند است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
سبحانیان رییس سازمان امور مالیاتی گفت: فرار مالیاتی در کشور قابل کتمان نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی کل کشور اعلام کرد: تا به امروز بیش از 80 درصد صاحبان مشاغل و اصناف، از طریق تکمیل فرم تبصره ماده 100، بدون هیچ الزامی به تسلیم اظهارنامه، مالیات خود را پرداخت کرده اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه برای 63 هزار واحد مسکونی خالی مطالبه نامه مالیاتی صادر شده است، گفت: تفاهم های مهمی با وزیر راه و شهرسازی برای اجرای هر چه بهتر و قوی تر مالیات بر خانه های خالی انجام دادیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی از صدور برگه مالیاتی برای 63 هزار واحد خانه خالی خبر داد.
رییس سازمان امور مالیاتی با اعلام صدور برگه تشخیص مالیاتی برای بیش از 60 هزار واحد توسط سازمان امور مالیاتی، گفت: مبتنی بر داده هایی که از سوی وزارت راه و شهرسازی به سازمان امور مالیاتی اعلام شده،ایت سازمان برای خانه های خالی برگه تشخیص مالیات صادر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید هادی سبحانیان رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: بر اساس ارزیابی های انجام شده از ادارات مالیاتی سراسر کشور، مشوق های سال جاری برای مشاغل و اصناف مورد استقبال قرار گرفته است. ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی کشور، مجموع مالیات تشخیصی برای خانه های لوکس در سال 1401 را برابر 2 هزار میلیارد تومان و خودروهای لوکس 2200 میلیارد تومان که به ترتیب 6 و 20 میلیارد تومان وصول شده است، عنوان کرد.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۴۵ سایت دیگر  
با توجه به آمارهای ارائه شده از جانب سازمان امور مالیاتی، مجموع مالیات تشخیصی برای خانه های لوکس در سال 1401 برابر 2 هزار میلیارد تومان و خودروهای لوکس 2200 میلیارد تومان بوده که از این رقم به ترتیب 6 و 20 میلیارد تومان وصول شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که نزدیک به دو هفته از زمان دستور شعبه سوم دیوان عدالت اداری مبنی بر ممنوعیت نقل و انتقال خودروهای مزایده ای سازمان مالیاتی می گذرد که خریداران این خودروها بلاتکلیف هستند و سازمان امور مالیاتی نیز در این خصوص اظهار نظری نکرده است.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست دکتر سید محمد هادی سبحانیان، رییس سازمان امور مالیاتی کشور، با جمعی از خیرین، موسسات خیریه و تشکل های مردم نهاد با حضور مهندس رضا محمودی لموکی، مشاور وزیر بهداشت در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیرین و مشارکت مردمی، مهندس محمدجواد حیدری پور ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی با اشاره به راهبردهای سازمان امور مالیاتی در دوره جدید، گفت: حمایت از تولید با رویکرد مقابله با طبقه دلال و تکریم مودیان از جمله راهبرهای اساسی سازمان امور مالیاتی در دوره جدید است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی توضیحاتی در مورد درآمدهای مالیاتی، شناسایی و اخذ مالیات از خانه های خالی و لوکس، مالیات بر عایدی سرمایه و... ارائه کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: نهاد قرض الحسنه نهاد مقدسی است، اما متاسفانه برخی از صندوق های قرض الحسنه که شفاف نیستند که بیش از 143 هزار میلیارد تومان ورودی به حساب داشتند که مالیات نداده اند و پوز فروشی به اسم نهاد های قرض الحسنه انجام می شود و می خواهند فعالیت اقتصادی خود از نظام مالیاتی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید محمدهادی سبحانیان امروز در نشست خبری خود با اشاره به تعطیلی یک کارخانه (داروگر) به بهانه مالیات، اظهار کرد: در چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر تعطیلی بنگاه اقتصادی به علت مالیات منتشر شد که دروغ محض است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید محمدهادی سبحانیان روز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه امسال نیز هشت هزار میلیارد فرار مالیاتی وصول شده است، نسب به دانه درشت های فرار مالیاتی هشدار داد و اظهار داشت: 18 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی سال گذشته وصول شد و این روند ادامه دارد. ...