چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۲:۳۱Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نفت سفید»

مرحله هفتم سهمیه نفت سفید الکترونیک با استفاده از زیرساخت بانکی جهت شهرستانهای خاش و تفتان به مقدار 200 لیتر از تاریخ 1400/11/6 اعلام گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس تعاون روستایی ثلاث باباجانی گفت: با همکاری شرکت توزیع فرآورده های نفتی در روزهای سرد و یخبندان (هفته گذشته تاکنون) مقدار 148 هزار لیتر نفت سفید در مناطق سردسیر و روستاهای گرفتار در برف این شهرستان توزیع شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از توزیع 95 درصدی سهمیه نفت سفید خانوارهای مناطق سخت گذر هشت شهر جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۲۷    
شانا : مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره اقدام های انجام شده در این شرکت برای سوخت رسانی مطلوب به تمامی نقاط کشور گفت: طبق روال هرساله برنامه ریزی برای تامین سوخت روستانشینان از ماه ها پیش آغاز شده است و سوخت نفت سفید را به صورت اعتباری تحویل می دهیم تا در فروشندگی هایی که امکان تردد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
محمد امین معین راد اظهار کرد: توزیع انواع سوخت از جمله بنزین، گازوئیل، نفت سفید و گاز مایع از فعالیت های تعاون روستایی در 9 ماهه سال جاری به شمار می رود که خوشبختانه در این مدت موفق شده ایم در 13 شهرستان 20 میلیون و 750 هزار لیتر سوخت توزیع داشته باشیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۱    
سرپرست شرکت توزیع فرآورده های نفتی استان کردستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 28 میلیون لیتر نفت سفید در استان توزیع شده که با توجه به صعب العبور بودن منطقه کار توزیع سوخت از خرداد ماه امسال آغاز شده و تاکنون 90 درصد سهمیه نفت استان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - سرمای استخوان سوز و یخبندان و مصرف زودهنگام سهمیه 200 لیتری نفت سفید و اعلام نشدن سهمیه جدید نفت در کنار قبض های نجومی برق و تهدیدات ویروس کرونا شهروندان خاش سیستان و بلوچستان را با مشکلات زیادی روبرو کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با گاز رسانی به روستاهای استان، مصرف نفت سفید در مناطق روستایی زنجان 28 درصد کاهش یافت.
سهمیه الکترونیکی نفت سفید خانگی ویژه خانوارهای فاقد گاز طبیعی در شهرستان های جیرفت و زرند اعلام گردید.
سهمیه نفت سفید و گاز مایع بهمن ماه 1400 برای خانوارهای روستایی فاقد گاز طبیعی در منطقه سبزوار اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان زنجان گفت: سهمیه نفت سفید فوق العاده زمستانی به روستاهای فاقد گاز در زنجان تخصیص یافته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: خانوارهای روستایی فاقد گاز طبیعی می توانند سهمیه مرحله یازدهم نفت سفید را با مراجعه به فروشندگی ها دریافت کنند.
سهمیه نفت سفید اعلام شده به مقدار 200 لیتر در منطقه زاهدان تمدید اعتبار شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۶    
فرمانده انتظامی مازندران از کشف 56 هزار لیتر نفت سفید خارج از شبکه از یک دپو سوخت در تنکابن خبر داد.
سهمیه نفت سفید اعلام شده به مقدار 200 لیتر در منطقه زاهدان تا 15 بهمن ماه سال جاری تمدید اعتبار شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۰    
سنندج- ایرنا- معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: با وجود بارش سنگین برف و کولاک، هیچگونه کمبودی از لحاظ تامین بنزین، نفتگاز و نفت سفید در استان وجود ندارد و در صورت نیاز، بلافاصله نیروهای این شرکت اقدام به توزیع سوخت می کنند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۵    
ریس اداره صمت هیرمند:تشکیل پرونده تخلف جهت واحد فروشندگی نفت سفید با ارزش بالغ بر 5 میلیارد ریال در شهر دوست محمد
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۵    
تشکیل پرونده تخلف 202 میلیون ریالی برای یک فروشندگی نفت سفید در شهرستان زابل
مدیر منطقه میاندوآب از توزیع 95درصدی سهمیه نفت سفید خانوارهای مناطق صعب العبور هشت شهرجنوب استان آذربایجان غربی خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
روی خط خبر این بار به سراغ اهالی سیرچ رفته که این روز ها با مشکل نفت سفید و گاز شهری روبه رو هستند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، درنه ماهه گذشته سال جاری حدود 38 میلیون لیتر نفت سفید دراستان تامین و بصورت الکترونیکی توزیع شده است.
مرآت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان سمنان گفت: 120 روستای استان سمنان فاقد نعمت گاز طبیعی هستند که از طریق 90 عامل فروش، سوخت مایع این روستاها تامین می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از کاهش 35 در صدی نفت سفید در نه ماهه اول 1400 در منطقه سبزوار خبر داد
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
علی اکبر عرب عامری گفت: هفت هزار خانوار روستایی فاقد گاز در سطح استان سمنان از سهمیه نفت سفید و گاز مایع بهره مند می شوند، که از طریق 90 فروشندگی، سوخت مایع این روستاها تامین می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۵    
تشکیل پرونده های تخلف با مجموع ارزش بالغ بر یک میلیارد ریال جهت 7 مرکز عرضه نفت سفید در زابل طی مدت آذر ماه سالجاری
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تشکیل پرونده تخلف 27میلیون ریالی برای یک فروشندگی نفت سفید به دلیل گران فروشی 90هزار لیتر نفت سفید در شهرستان ایرانشهر
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : برای هر خانوار 500 لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده است که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ شده و تا تاریخ 1400/11/15 اعتبار دارد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- رییس سازمان تعاون روستایی کهگیلویه وبویراحمد گفت: از ابتدای شهریور امسال تاکنون پنج میلیون لیتر نفت سفید در مناطق سخت گذر و سردسیری این استان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس _ ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ، گفت :پیرو مصوبه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری هرمزگان، سوخت حمایتی نفت سفید از انبار نفت شهید رجایی پخش فرآورده های نفتی به مناطق سیل زده هرمزگان ارسال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۷    
گروه استان ها-کمبود سوخت از جمله سیلندر گاز و نفت سفید در شهرستان های سردسیری بویراحمد و مارگون سبب نگرانی مردم و قطع درختان جنگلی شده است، چون راهی برای گرم کردن منازل نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در این روزهای سرد وضعیت نامطلوب عرضه نفت سفید در گلمورتی دلگان، موجب ازدحام جمعیت و تشکیل صفوف طولانی شده که گلایه مندی مردم این شهر را به همراه داشته است .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
احمد مجرد روز چهارشنبه در دیدار با فرماندار سلماس افزود: تاکنون 65 درصد از کل سهمیه نفت سفید خانوارها در شهرستان سلماس توزیع شده و میزان باقی مانده سهمیه اعلام شده تا پایان سال توزیع خواهد شد. وی اضافه کرد: بیشترین مناطق روستایی صعب العبور استان در ناحیه سلماس واقع شده است که همین امر [...]
سهمیه الکترونیکی نفت سفید خانگی ویژه خانوارهای فاقد گاز طبیعی در شهرستان های سیرجان، بم، زرند و کرمان اعلام گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دهمین مرحله توزیع الکترونیکی نفت سفید برای مصرف خانوار های فاقد گاز طبیعی از 20 دی در استان کرمانشاه آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران , کالابرگ الکترونیکی نفت سفید برای استفاده مصرف کنندگان نفت سفید ساکن در تهران و حومه اعلام شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۴:۱۲    
زاهدان_ ایرنا- آغاز فصل زمستان و مشکل توزیع نفت سفید در شهرستان دلگان واقع در جنوب سیستان و بلوچستان بویژه شهر گلمورتی مرکز این شهرستان سبب گلایه مندی مردم شده و در این میان فرماندار دلگان تاکید کرد: مسوولان شعب نفت سفید در این شهرستان موظفند تا 48 ساعت آینده سهمیه نفت سفید مردم را توزیع کنند.
در 9 ماهه نخست سال 1400علی رغم کاهش17 و19درصدی مصرف نفت سفید و نفتکوره حوزه عملیاتی منطقه تربت حیدریه 528میلیون لیتر انواع فرآورده های نفتی در این توزیع شدکه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 5درصد افزایش داشت
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود-ایرنا- فرماندار شاهرود گفت: مشکلی که در توزیع نفت سفید در تعدادی از روستاهای دهستان طرود در بخش مرکزی این شهرستان رخ داده بود، با ارسال محموله های بیشتر برطرف شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در بازدید گروه معین از ناحیه مرکزی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون مصرف نفت سفید خانوارهای شهری و روستایی مرکز و شمال استان نسبت به سالهای گذشته با روند کاهشی مواجه است
سهمیه الکترونیکی نفت سفید خانگی ویژه خانوارهای فاقد گاز طبیعی در بخش خیلی سرد (کوهستانی) شهرستان جیرفت اعلام گردید.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۲۱:۱۱    
به گزارش ریواس جنوب ، برخی از این مغازه داران در تماس با ریواس جنوب از سوز سرما به دلیل نبود نفت سفید و نیز مجوز ندادن گازکشی در مغازه های خود گفتند و از ریواس جنوب خواستند که علت گاز ندادن به مغازه داران را پیگیری کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سهیمه نفت سفید زمستان امسال برای هر خانوارهای یک تا 7 نفره در لرستان 440 لیتر اختصاص یافت
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی بروجرد گفت: یک میلیون و 857 هزار و 300 لیتر نفت سفید و نفت گاز 9 ماهه امسال در مناطق روستایی این شهرستان توزیع شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۲۲    
پیرو ارایه گزارش سازمان حمایت (در خصوص بند 2 صورتجلسه 72 کمیته) و با توجه به اینکه موضوع تسرّی تخفیف 10درصد در قیمت پایه LAB نه به بالادست (خوراک نفت سفید و بنزن) انجام شده و نه اثری در کاهش قیمت نهایی مصرف کننده محصولات شوینده دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان، از اعلام سهمیه فوق العاده نفت سفید روستایی در منطقه زنجان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت که حدود چهار هزار خانوار در مناطق مختلف این استان از نفت سفید و گاز مایع(سوخت مایع) به عنوان سوخت مصرفی برای گرمایش و پخت و پز استفاده می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: آتش سوزی تانکر حامل نفت سفید در تقاطع روستای ابراهیم آباد واقع در جاده اراک تهران پس از 4 ساعت عملیات اطفای حریق و پاکسازی محل، مهار شد و تردد مجدد در این مسیر برقرار شده است.