شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۷:۴۴Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمپ ترک اعتیاد»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۷    
کمپ ترک اعتیادسادات شهرستان سراوان با حضور شورای تامین شهرستان افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۹    
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه شادگان از اهدای چند تخته پتو و قالی به کمپ ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی از پلمب کمپ ترک اعتیاد غیرمجاز در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: 6 نفر در این رابطه دستگیر شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۵    
یکی از معضلاتی که همواره گریبانگیر جوامع انسانی بوده، اعتیاد است. در کشور ما نیز، افراد بسیاری در دام اعتیاد گرفتار هستند. طبق آمار ستاد مبارزه با مواد مخدر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۴    
حجت الاسلام سیادت به همراه فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهر پاتاوه با حضور در کمپ ترک اعتیاد این شهر، از روند فعالیت کمپ در زمینه ترک و بهبود معتادان بازدید کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی اصفهان گفت: اکنون 83 کمپ ترک اعتیاد مورد تایید بهزیستی در استان فعال است که از این تعداد سه کمپ مختص زنان در نظرگرفته شده بود که یکی از آن مراکز در کاشان تعطیلی شد و 2 دیگر کمپ دایر است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: آن فرد یا گروهی که به استقرار کمپ ترک اعتیاد ماده 16 در ورامین حکم داده، باید امکانات و زیرساخت های مورد نیاز این مرکز مهم را نیز تأمین کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: کمپ ترک اعتیاد ماده 16 ورامین ویژه معتادین متجاهر، بار استان تهران را به دوش می کشد و لازم است تا ضمن حمایت از این مرکز، هماهنگی بین دستگاهی برای رفع مشکلات موجود به عمل آید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ساوجبلاغ از دو کمپ ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی بازدید کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده در بازدید از کمپ ترک اعتیاد شهرلنده با اشاره به لزوم همکاری با متصدی کمپ گفت: معاونت اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج لنده از طرح های که در کاهش آسیب های اجتماعی نقش داشته باشند حمایت ویژه خواهیم کرد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۲    
انتخاب مرکز ترک اعتیاد انتخابی حساس و مهم است؛ چراکه اگر مرکز انتخاب شده عملکرد خوبی نداشته باشد، نه تنها بیمار از دام اعتیاد رها نمی شود، بلکه ممکن است پس از گذشت مدتی اندک دوباره به مصرف مواد مخدر رو بیاورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۰۷    
کرمی گفت: 105 کمپ ترک اعتیاد در استان و 45 کمپ ترک اعتیاد در شهر شیراز فعال هستند که با سم زدایی بدون دارو است طی 28 روز امکان بهبودی را فراهم می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: 105 کمپ ترک اعتیاد در سطح استان و 45 کمپ ترک اعتیاد در شهر شیراز برای ارائه خدمت به بیماران اعتیاد فعال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۶    
105 کمپ ترک اعتیاد در فارس فعال است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۳    
روابط عمومی بهزیستی خراسان رضوی در پی انتشار گزارش روزنامه خراسان در خصوص دو کمپ ترک اعتیاد زنان در مشهد جوابیه ای صادر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
آنچه در ادامه می خوانید روایت های دردمندانه زنان گرفتار در دام اعتیاد است که در حضور جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب بیان شده است و بنا به خواسته این زنان و به منظور حفظ آبروی افراد در این گزارش از اسم های مستعار استفاده شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۸    
با عقد تفاهم بین بهزیستی قوچان و مرکز فنی و حرفه ای، دوره آموزشی تعمیر آبگرمکن برای 54 نفر از مددجویان در حال ترک و بهبود یافتگان کمپ ترک اعتیاد سرای امید برگزار شد.
زریان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۲    
سرویس موکریان_فرمانده نیروی انتظامی بوکان نبود کمپ ترک اعتیاد ماده 16 را علت پرسه زنی معتادهای متجاهر در سطح این شهردانست.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر این روز ها حداقل برای پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تبدیل به مبنایی برای ارائه آمار و ارقام میزان جمع آوری ها شده است و در مواردی حتی به صورت سرزده و ناگهانی در زمان استراحت معتادان در گرمخانه ها به بازداشت و انتقال آن ها به مراکز کمپ ترک اعتیاد اجباری مبادرت می ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۲    
اکبر عبدی بازیگر مطرح سینمای ایران در کمپ ترک اعتیاد حاضر شد و از الفاظ رکیک برای راهنمایی افراد دارای اعتیاد استفاده کرد!
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دستگیری رضا همدانی ، مبدع جمله معتادا نمی گیرن بازتاب بسیاری در رسانه و شبکه های اجتماعی داشت. او توسط پلیس تهران بازداشت و به کمپ ترک اعتیاد منتقل شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - اکرم محمدی دانشجوی دکترای حقوق بین الملل – مدرس دانشگاه ارشاد دماوند ، مشاور حقوقی کرسی حقوق بشر دانشگاه شهید بهشتی ، مشاور حقوقی سرای نیکان ، مشاور حقوقی خیریه و کمپ ترک اعتیاد در تهران و شهرستان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری - اکرم محمدی دانشجوی دکترای حقوق بین الملل – مدرس دانشگاه ارشاد دماوند ، مشاور حقوقی کرسی حقوق بشر دانشگاه شهید بهشتی ، مشاور حقوقی سرای نیکان ، مشاور حقوقی خیریه و کمپ ترک اعتیاد در تهران و شهرستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اردستان-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در اردستان ضروری است که باید هر چه زودتر درباره آن اقدام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی اردستان گفت: مجموعه تولد دوباره به عنوان تنها کمپ ترک اعتیاد این شهرستان به دلیل نداشتن پزشک تعطیل شده است.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: شامگاه 29 مرداد امسال گزارش وقوع یک درگیری خونین میان چند پسر جوان در خانه ای مجردی واقع در حصارک کرج به پلیس اعلام شد. پس از حضور مأموران کلانتری 32 در محل با پیکر خونین پسر جوانی به نام رامین 28 ساله روبه رو شدند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۱    
شاه محمدی گفت: 24 نفر از معتادین محله حیدری شناسایی و به کمپ ترک اعتیاد معرفی شدند. با همکاری مرکز نیکوکاری خانواده های این افراد تحت پوشش و حمایت بسیج و مرکز نیکو کاری قرار گرفتند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ظهر امروز استاندار خراسان شمالی از کمپ ترک اعتیاد لنگر واقع در شهرستان بجنورد بازدید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۷    
پسر معتاد پس از شش روز بستری در کمپ ترک اعتیاد حالش بد شد و پس از انتقال به بیمارستان به طرز مشکوکی فوت کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۷    
با مرگ جوان معتاد یک هفته پس از انتقال به کمپ ترک اعتیاد تحقیقات برای مشخص شدن راز مرگ او آغاز شده است. به گزارش همشهری، ساعت 9صبح پنجشنبه گذشته، گزارش مرگ مشکوک پسری 28ساله به قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران اعلام شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
میامی- فرماندار میامی با بیان اینکه یک کمپ ترک اعتیاد در شهرستان افتتاح می شود، گفت: خیران سلامت برای مقابله با پدیده اعتیاد و ساخت این کمپ کمک حال مسئولان باشند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
طبق آمار و اطلاعات فروشندگان مواد مخدر از نوع شیشه، در کهگیلویه اعتیاد و مصرف به این ماده در اختیار و مابین دختران دانشجو بومی و غیربومی و حتی کارمندان ادارات سیر صعودی به خود گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۶    
ساختمان کمپ ترک اعتیاد شهرستان لنده به همت گروه های جهادی تعمیر و مرمت شد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۷    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف؛ سید غفار فتحی متصدی کمپ ترک اعتیاد لنده طی یادداشتی از ورود عالمانه امام جمعه محترم و فرمانده سپاه ناحیه شهرستان لنده در راستای عملکرد در خور تحسین و اهتمام ویژه برای راه اندازی مرکز ترک اعتیاد لنده تقدیر و تشکر کرد. وی نوشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۰    
بسیاری از خانواده ها به دنبال این هستند که در کمپ ترک اعتیاد چه می گذرد؟ آیا ترک اعتیاد در این نوع مرکزها فایده دارد یا نه؟
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خراسان شمالی- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: بیش از 517 کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در کمپ ترک اعتیاد لنگر مرکز استان خراسان شمالی امحاء شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - 517 کیلوگرم از انواع مواد مخدر کشف شده در استان خراسان شمالی روز دوشنبه با حضور فرمانده انتظامی استان در محل کمپ ترک اعتیاد روستای لنگر امحا شد. (عکاس: وحید خادمی)
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهریار از ورود مدعی العموم به موضوع تردد معتادان متجاهر در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: دادستانی به شهرداران هفت شهر شهرستان شهریار مهلت داد تا ظرف یک هفته هر کدام از شهرداری ها حداقل دو کمپ ترک اعتیاد جهت نگهداری و درمان معتادان متجاهر اجاره کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
این ها شاید از جامعه طردشده باشند و جایی در میان مردم نداشته باشند، اما با این حال خودشان یک هیأت کوچک دست و پا کرده اند و با شوری وصف ناپذیر و سوزی جان سوز، بر سر و سینه می کوبند و فریاد یا حسین(ع) سر می دهند.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - دو نفر از کارکنان کمپ ترک اعتیاد که به اتهام قتل یکی از معتادان بستری در کمپ در دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شده بودند با نجات از مجازات قصاص به پرداخت دیه محکوم شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معا ون امور توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در حوزه درمان دارویی ترک اعتیاد 6مرکز خصوصی و یک مرکز دولتی در استان فعالیت می کند، گفت: 18 کمپ ترک اعتیاد داریم که به دلیل شرایط خاص شیوع کرونا از این تعداد 4 مرکز فعال است.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروههای جهادی وابسته به حوزه مقاومت بسیج سپاه لنده در راستای مبارزه با آسیبهای اجتماعی اقدام به تعمیر و مرمت ساختمان پیشنهادی کمپ ترک اعتیاد شهرستان لنده نمودند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول پیگیری اداره بهزیستی شهرستان رازوجرگلان از تعطیل شدن هر دو کمپ ترک اعتیاد در رازوجرگلان با وجود درگیری تعداد زیادی از جمعیت رازوجرگلان به اعتیاد خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۹    
فرمانده پایگاه مسلم بن عقیل حوزه بسیج مساجد و محلات علی (ع) شاهرود از ترک معتادین محله اسلامی شهرک شهید بهشتی و سایر محلات با همکاری کمپ ترک اعتیاد خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۶    
حوزه/ عضو شورای مرکزی تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب کشور با تاکید بر اینکه نباید معتادان و برخی از مجرمان را به چشم یک کافر نگاه کرد، گفت: از همان روزهای نخست حضور در کمپ، در کنار این افراد شب ها استراحت می کردم و از غذای همان ها استفاده می کردم و به نحوی همراه هر لحظه آنها بودم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی لرستان گفت: 7واحد کمپ ترک اعتیاد غیر مجاز در خرم آباد پلمب شد .
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۳    
هزینه کمپ ترک اعتیاد را چقدر برآورد می کنید؟ اگر به دنبال اعداد و ارقام مربوط به هزینه کمپ ترک اعتیاد هستید، در این مقاله همراه ما باشید. موضوع سلامت جسم و روان برای هر فرد و جامعه ای اهمیت دارد. بروز بیماری های مختلف در بدن افراد، جسم و بدن آن ها را در معرض خطر قرار می دهد ...
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به لزوم جمع آوری معتادین متجاهر و سامان بخشی وضعیت حاشیه شهر کرمان، گفت: در ادامه ورود دستگاه قضایی به موضوع حل آسیب های اجتماعی و سامان بخشی حاشیه شهر کرمان، موضوع جمع آوری معتادان متجاهر در میدان مشتاق نیز در دستور کار قرار گرفت. ...