شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۲:۰۷Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور عمرانی»

معاون امور عمرانی استانداری زنجان در کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی راه های استان زنجان، ضمن دریافت گزارش اقدامات راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، پیشنهادات اعضا را در این کمیسیون بررسی کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ حدادپور معاون توسعه و مدیریت منابع استانداری البرز در آیین افتتاحیه هفته پژوهش و فناوری استان البرز که در مدرسه فرزانگان سه کرج برگزار شد، گفت: نقش آموزش و پرورش در زمینه ترویج فرهنگ پژوهش یک نقش اساسی است. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۵    
در ادامه بازدیدهای میدانی فرماندار همدان از روستاها، مسلم مخفی با همراهی حمید عبدلی معاون امور عمرانی فرماندار و محمد حسن دهبانی بخشدار مرکزی همدان از روستای ابرو بازدید و مشکلات و مسائل روستا را از نزدیک بررسی کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی جلسه بررسی هماهنگی نهایی وضعیت طرح تحول دسترس پذیری محیط برای معلولین همزمان با هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت در محل استانداری خراسان رضوی با حضور جواد خدایی معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، مسعود فیروزی مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: فاز دوم انتقال کارگاه های ریخته گری و مزاحم شهری به میزان 50 هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: فاز دوم انتقال کارگاه های ریخته گری و مزاحم شهری به میزان 50 هکتار به شهرک بزرگ صنعتی اصفهان حداکثر تا اردیبهشت سال آینده منتقل خواهد شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۵۷    
سومین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان ساوجبلاغ روز چهارشنبه هشتم آذرماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان و با حضور حداکثری اعضاء و به ریاست دکتر امینی معاون امور عمرانی فرمانداری و به دبیری اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از تخصیص کمک بلاعوض از محل صندوق بیمه حوادث برای زلزله زدگان خوی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: آموزش و انتقال پیام به شکل درست و اصولی آسیب های ناشی از زلزله و خطرات آن را به شکل کاهش می دهد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - معاون امور عمرانی استانداری اردبیل گفت دانش آموزان به عنوان سفیران آموزش دیده، نقش مهمی در کمک به اعضای خانواده خود در مواقع بروز حادثه ایفا می کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی ارتقای موقعیت ژئوپلتیک(جغرافیای سیاسی) این استان، صنعت حمل و نقل و نقش آفرینی در اقتصاد و تجارت منطقه را منوط به توسعه و تکمیل آزاد راه ها دانست و گفت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۱    
مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از بازدید معاون امور عمرانی استانداری بوشهر از پروژه احداث بزرگراه دیر- بوشهر خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۱    
معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوی: با قرارگاه خاتم و چند مجموعه دیگر مذاکره شده تا از تهاتر املاک حداقل خط ریل گلبهار تا آخر دولت به صورت ریل باس به بهره برداری برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۰    
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از فعال بودن 38 طرح راه روستایی در استان با اعتبار سه هزار میلیارد ریال خبر داد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از فعال بودن 38 طرح راه روستایی در استان با اعتبار سه هزار میلیارد ریال خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۱    
تبریز- معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: پروژه کنارگذر ایلخچی که به حالت رکود درآمده بود با حمایت های دولت سیزدهم احیاء شده و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از تسریع در عملیات اجرایی کنارگذر شهر ایلخچی پس از 15 سال رکود و پیشرفت 52 درصدی قطعه اول آن خبر داد و گفت: دولت سیزدهم اهتمام ویژه برای اتمام این پروژه مهم بخش راه استان دارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان با اشاره به اهمیت حوزه شهری و شوراها اظهار داشت: استان گلستان ظرفیت ها و پتانسیل های گوناگونی در حوزه های مختلف دارد از این رو مسئولیت حوزه شهری و شوراها اهمیت فزاینده ای دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار کردستان گفت: 5 هزار و 100 میلیارد تومان از 13 هزار میلیارد تومان مصوبه سفر دوم رئیس جمهور به کردستان به سیستم حمل و نقل اختصاص یافته و این بیانگر اهمیت این موضوع است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مهدی اصفهانیان مقدم در حاشیه بازدید اعضای کارگروه مدیریت پسماند از مجتمع پردازش پسماند البرز اظهار داشت: پیرو هماهنگی های صورت گرفته با معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار قم و دیگر دستگاه های ذی ربط کارگروه مدیریت پسماند ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; روز دوشنبه بیست و نهم آبان ماه ستاد بحران شهرداری منطقه 7 با حضور دکتر خانچی معاون امور عمرانی استانداری خوزستان، دکتر حسینی مقام شهرداری اهواز ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری اردبیل استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان را در مدیریت و جلوگیری از تصادفات الزامی دانست و گفت: باید از ایده و فکر این شرکت ها در تولید خودرو و همچنین برنامه های آموزشی برای مهار تصادفات استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون امورعمرانی استانداری اصفهان گفت: ما هم نمی خواهیم مانع طرح بن بروجن شویم چون بخشی از آن، شرب مردم چهارمحال و بختیاری را تامین می کند اما آنچه مخالف آن هستیم 2 موضوع ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۷    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز ؛ حمید رضا خان محمدی معاون امور عمرانی وزارت آموزش و پرورش در حاشیه ی افتتاح مدرسه ی خیری بانوی دمیرچی شهرستان کرج ضمن تقدیر از آموزش و پرورش استان البرز و خیرین مدرسه ساز عنوان کرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: در جایی که مردم به میدان آمدند و از ظرفیت های آن ها استفاده شد موفق تر بودیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار خوزستان از پایش بیش از 50 ساختمان مهم و بلندمرتبه استان از ابتدای امسال خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استاندار خوزستان از بازدید و پایش بیش از 50 ساختمان مهم و بلندمرتبه استان از ابتدای امسال خبرداد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۱    
معاون امور عمرانی استاندار قزوین: واقعیت این است که امروز شهر قزوین در حال فراموش شدن است و برای اینکه این منحنی رو به فراموشی منفی شود، باید سرمایه گذاری زیادی در حوزه تولید محتوا برای جذب گردشگران صورت بگیرد. گزارش آرش صالحی را در ادامه می خوانید. ...
مراسم همایش پیمانکاران برتر استان از مهندس سعادتفر مدیرکل نوسازی مدارس استان توسط جناب اقای رجحانی معاون امور عمرانی استاندار و جناب آقای وکیلی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با ارائه لوح تندیس تقدیر و تشکر کردند و اداره کل نوسازی مدارس استان به عنوان دستگاه اجرایی برتر در پیاده سازی نظام ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون امور عمرانی استاندار خراسان شمالی از اصلاح و نوسازی 60 کیلومتر از شبکه انتقال آب شهرستان های مانه و سملقان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی فرماندار سردشت گفت: توسعه باغات شهرستان سردشت در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با فرا رسیدن ایام برگزاری دومین جشنواره ملی چندرسانه ای میراث فرهنگی به میزبانی قزوین؛ رویداد کوک آب با حضور مهدی رجحانی معاون امور عمرانی استاندار، علیرضا خرائلی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون امورعمرانی استاندار کردستان گفت: از این پس کردستانی ها می توانند ساعت 10 شب روزهای سه شنبه و جمعه با این قطار راهی تهران شوند و مسیر برگشت خود را نیز روی ساعت 10 صبح تنظیم کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمان- معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: 8 پرونده در کارگروه حفاظت از منابع آب استان مطرح و پس از انجام بررسی های لازم، درباره آنها تصمیم گیری شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۲۳:۲۵    
جلسه ستاد مدیریت بران شهرستان باریاست معاون امور عمرانی و حضور مدیران ادارات عضو ستاد تشکیل شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۱    
معاون امور عمرانی استاندار و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان، گردشگری را یکی از محورهای اساسی توسعه 28 شهرستان استان اصفهان عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
اسلامشهر- معاون امور عمرانی استاندار تهران گفت: پروژه مترو اسلامشهر هیچ بدهی مالی به مشاور یا پیمانکار ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- معاون امور عمرانی فرمانداری گناوه گفت: انجام مطالعاتی جامع در شهرستان گناوه به منظور مدیریت آب های سطحی در بالا دست شهرستان مورد نیاز است تا این آب ها به مناطق مسکونی وارد نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۱    
گناوه - ایرنا - معاون امورعمرانی فرمانداری گناوه گفت: ساخت و سازهایی که بدون کار کارشناسی و مطالعات سطح آبریز شهرستان انجام شده در زمان بارندگی باعث ایجاد بحران می کنند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: تکمیل به موقع پروژه های نیمه تمام باعث جلوگیری از هدر رفت منابع و جلب اعتماد عمومی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- جلسه مدیریت پسماند به ریاست حمید عبدلی معاون امور عمرانی فرماندار برگزار شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه بازدیدهای میدانی مستمر فرماندار همدان از روستاها صبح امروز مسلم مخفی با همراهی حمید عبدلی معاون امور عمرانی فرماندار و محمد حسن دهبانی بخشدار مرکزی همدان از دو روستای کنجینه و یکانه بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جلسه ستاد اربعین در حالی برگزار شده که به گفته معاون امور عمرانی استاندار کردستان 129 پروژه در حوزه های اجرایی، راهداری حمل و نقل و جاده به ارزش 540 میلیارد تومان در استان تعریف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- معاون امور عمرانی استاندار کردستان گفت: 129 پروژه،با ضرورت بالا که عمدتا در حوزه های اجرایی، راهداری حمل و نقل و جاده است در سطح استان تعریف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار فارس گفت که 70 (همت) معادل 700 هزار میلیارد ریال پروژه بزرگ عمرانی، زیربنایی و خدماتی در بخش های مختلف در سفر دور دوم آیت الله رئیسی، رئیس جمهور و هیات دولت سیزدهم به استان پهناور فارس مورد بهره برداری قرار می گیرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۹    
معاون امور عمرانی استانداری اصفهان در نشست شورای فنی استان از تجهیز تمامی ظرفیت های این استان برای مرمت آثار تاریخی شاخص استان اصفهان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری گیلان گفت: ساماندهی محل دفن زباله در سراوان رشت حدود 67 تا 68 درصد، کمپوست لنگرود 61 و لندفیل لاهیجان 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۰    
یک سال و نیم بعد از سفر ریاست جمهوری به مناطق سیل زده جنوب و دستور تکمیل سیل بند خرم، معاون امور عمرانی استاندار از تخصیص اعتبار استانی برای اتمام طرح مطالعاتی سیل بند جنوب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۴    
معاون امور عمرانی استاندارایلام گفت:گزینه منتخب شورای شهر ایلام برای شهرداری تایید نشد، اعضای شورای شهر، شهردار را سریع تر انتخاب کنند.