یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۱۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور عمرانی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با بیان اینکه تنش آبی، مساله اساسی خوزستان است، گفت: در سال آبی جاری بارش باران در خوزستان کم بوده و قرار است با توجه به این شرایط، مسائل مربوط به کمبود آب ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان از عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی بداب شهرستان شفت بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: هماهنگی هایی در مدیریت مصرف برق در خوزستان با وزارت نیرو انجام شده است به شکلی که روند رشد بار در یکی از سال های اخیر در خوزستان منفی شد و در دو سال متوالی 97 و 98 آهنگ رشد بار در خوزستان ثابت ماند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۷    
طی حکمی از سوی استاندار استان،نقی مسکینی بعنوان معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ملکان منصوب شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۷    
معاون امور عمرانی استانداری قم با اشاره به مصوبه کمیسیون ماده 5 قانون تأسیس وزارت مسکن و شهرسازی در خصوص ممنوعیت به کارگیری نمای رومی در ساختمان ها، گفت: شهرداری به ساختمان هایی که از نمای رومی استفاده کرده اند، نباید مجوز پایان کار بدهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون امور عمرانی استانداری فارس با بیان اینکه دولت از بخش خصوصی برای انتقال آب خلیج فارس به فارس حمایت می کند، گفت: صنایع این استان نیز مانند صنایع برخی دیگر استان ها برای اجرای این طرح باید برای تامین اعتبار مورد نیاز جهت اجرای این پروژه اقدام به تشکیل گروه ویژه (کنسرسیوم ) کنند.
مدیرکل دادگستری گیلان در بازدید از قطعه6 راه آهن رشت - انزلی گفت: برای محقق شدن شعار "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" تلاشی دوچندان وجهادی خواهیم داشت ودر این راستا نیازمند همدلی وهمراهی همه مسئولان هستیم تا با جدیت واهتمام بیشتر امورتولید را تسهیل وبرای رفع موانع تلاش خواهیم کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون امورعمرانی استانداری ایلام از انسداد تفرجگاهها و مراکز گردشگری خبر داد و گفت: به منظور مقابله با بیماری کرونا همه مراکز گردشگری و تفرجگاههای استان مسدود می شوند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۷    
معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: مسیرهای مواصلاتی مناطق قرمز و نارنجی استان با دوربین های هوشمند کنترل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت:پیمانکار تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی شهر بوشهر به علت ناتوانی در اجرای طرح، کنار گذاشته شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری ایلام از اختصاص 835 میلیارد ریال نقدینگی به پروژه های جهش تولید استان ایلام خبر داد.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۷    
️امروز با حضور معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان جناب آقای آذرپی بعنوان مسئول هیات بازرسی انتخابات 1400 در شهرستان تیران و کرون و سایر اعضا؛ وبینار آموزشی در خصوص نحوه بارزسی حوزه های انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا؛ برگزار گردید.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۷    
️اولین جلسه هیات بازرسی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال1400 بلافاصله بعد از ویدئوکنفرانس اولین جلسه هیات بازرسی وزارت کشوری در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به مصوبه جدید هیات وزیران با موضوع پیش بینی منابع مالی ویژه بازسازی مناطق آسیب دیده شهر بندر امام از سیل و آبگرفتگی آذرماه سال 1399 گفت: این مصوبه رویه و فرآیند تامین اعتبارات لازم برای بازسازی محلات آسیب دیده را تسریع می کند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری ایلام به تشدید نظارت های مقابله با مرحله چهارم شیوع ویروس کرونا در این استان اشاره کرد و گفت: با تاکید استاندار ایلام، تیم های ویژه بازرسی از فردا چهارشنبه 18 فروردین ماه فعالیت خود را آغاز می کنند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۴۰    
ظهر امروز در دیدار چهره به چهره ، معاون عمرانی استاندار به بررسی درخواستها و مشکلات عمرانی آنان پرداخت. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، در این دیدار موضوعات مختلفی از جمله سرمایه گذاری ،آبرسانی ، آسفالت راه های روستایی ، بحث امور اراضی و منابع طبیعی، برق رسانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرماندار سرپل ذهاب گفت: اهتمام مسوولان بر ایجاد زیرساخت های لازم و مناسب و همچنین خدمات رسانی به جامعه عشایری به منظور حمایت از این قشر مولد ویژه است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استانداری گیلان از روند تکمیل خانه کشتی بندرانزلی بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال با توجه به شعار سال برنامه ریزی هایی برای پشتیبانی از تولید مسکن و مانع زدایی ها در این مسیر، صورت گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با برنامه ریزی انجام شده، در نیمه دوم فروردین ماه و ادامه آن، مشکلات توزیع سیمان با نرخ مصوب تعیین شده در استان بوشهر به حداقل می رسد و مناسب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به مساله محدوده شهرستان کارون و مرز آن با شهرستان اهواز گفت: محدوده شهرستان های کارون و اهواز سالیان زیادی است که مورد مناقشه بوده است که در ماه های اخیر محدوده کارون از سوی وزارت کشور ابلاغ شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز - معاون امور عمرانی استاندار خوزستان از راه اندازی تصفیه خانه آب خرمشهر تا چهار ماه آینده و اضافه شدن 70 هزار متر مکعب آب به شبکه آبرسانی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان در خصوص مشکلات مسکن مهر استان، گفت: مقرر شده است که جلسه شورای مسکن خوزستان با حضور رئیس سازمان ملی زمین و مسکن برگزار و مسائل مربوط به مسکن مهر رسیدگی شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۵    
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: 700 روستای خوزستان فاقد دسترسی به شبکه و خطوط انتقال آب هستند و تلاش می کنیم تا امسال بخشی از این مشکلات را برطرف کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- آیدین رحمانی معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از مرکز مدیریت راه های استان بازدید و از کارکنان این مرکز قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- اتوبوس گردشگری با حضور آیدین رحمانی معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، مسوولان استانی و شهرستانی در ارومیه راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نیمی از مسیر 92 کیلومتری راه آهن مبارکه به سفیددشت به شهرکرد تا پایان سال 99 زیرسازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر بر لزوم تسریع و تسهیل در صدور مجوزهای حوزه کشاورزی استان بوشهر تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۵    
معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: باغ موزه دفاع مقدس یکی از پروژه های مهم و ملی استان زنجان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۴    
یزد- معاون امور عمرانی استانداری یزد ضمن بیان اینکه به زودی پروژه مسکن ملی بلوار نواب صفوی یزد مورد بهره برداری قرار می گیرد، این پروژه را نخستین پروژه تکمیلی مسکن ملی کشور عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار کرمان گفت: در حال حاضر 85 درصد طرح توسعه زیرساخت های ارتباطات روستایی این استان به بهره برداری رسیده و این سایت هم اکنون فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: شاهد انحراف بودجه شهرداری ها در سراسر کشور هستیم و عدم نظام مند بودن سیستم شهرداری ها موجب این امر شده و سامانه بدون کاغذ یکی از راهکارهایی است که توسط وزارت کشور در خصوص شفاف سازی مدیریت شهری است و بایستی نظارت بیشتر بر بدنه شهرداری ارومیه با توجه به ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون امور عمرانی استانداری فارس گفت: امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی بالغ بر 700 میلیارد تومان پروژه در استان فارس افتتاح می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری اسدآباد با اشاره به فاضلاب رودخانه روستای گردشگری ملحمدره شهرستان گفت: به علت اینکه روستای گردشگری ملحمدره تحت پوشش آب و فاضلاب شهرستان قرار ندارد و انتقال فاضلاب رودخانه این روستا به تصفیه خانه شهر نیازمند اعتبار و هزینه های هنگفتی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- معاون امور عمرانی استانداری خوزستان با اشاره به محدوده 29 هکتاری بافت فرسوده و ناکارآمد شهری شهرستان آغاجاری گفت: اختصاص زمین مورد نیاز برای جابجایی ساکنان مناطق پرخطر این محدوده تعیین تکلیف شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۴:۵۹    
معاون امور عمرانی استاندار اصفهان گفت: روز یکشنبه 24 اسفند ماه با حضور ریاست جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس عملیات اجرایی انتقال آب خلیج فارس به استان اصفهان شروع می شود تا آب شرب مورد نیاز صنایع استان را تامین کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری بردسکن گفت: وزش باد شدید با سرعت 112 کیلومتر در ساعت باعث قطع برق شهرهای بردسکن و شهرآباد شده بود که این مشکل با تلاش کارکنان اداره برق این شهرستان رفع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۱    
معاون امور عمرانی اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: باید برای توسعه همه جانبه خراسان رضوی نقشه راه جهت توسعه همه جانبه داشته باشیم و در هریک از موضوعات تخصصی، طرح جامعی داشته باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان تقاطع غیرهم سطح سربازان گمنام امام زمان(عج)، به عنوان هشتمین پروژه بزرگ شهری در سی وهفتمین هفته از پویش افتتاح شهرداری کرمان، امروز(پنجشنبه) به بهره برداری رسید ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار علم و فناوری ؛تقاطع غیرهمسطح سربازان گمنام امام زمان(عج) کرمان (پل تقاطع امیرکبیر) صبح امروز همزمان با عید سعید مبعث با حضور علی زینی وند استاندار کرمان، محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 84 میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی چاروسا و دیشموک خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان اصفهان گفت: در استان نیز اجرای طرح 9 ماده ای شورای عالی آب کشور باید به شدت پیگیری شود که امیدوارم با تلاش های استاندار و همچنین معاون امور عمرانی و نمایندگان مجلس به نتیجه برسد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار پیشوا با حضور در جمع اهالی مجتمع ولایت از آغاز عملیات شبکه جمع آوری فاضلاب خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار پیشوا به همراه نجفی معاون امور عمرانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: با توجه به وضعیتی که در زمینه آبرسانی در روستاهای استان خوزستان وجود دارد، بیش از 700 روستای خوزستان در معرض تنش آبی قرار دارند.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۳    
به دعوت معاون امور عمرانی استاندار انجام شد: ⭕️ سفر معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام صبح امروز سه شنبه 19 اسفند ماه دکتر رجبی صلاحی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با استقبال معاون امور عمرانی ...
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سفر رییس سازمان مدیریت بحران کشور به ایلام معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور وارد ایلام شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، صبح امروز سه شنبه 19 اسفند ماه اسماعیل نجار از طریق مسیر زمینی کرمانشاه و آرد استان شد مورد استقبال معاون امور عمرانی استاندار قرار گرفت. ...
خبر دیشموک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 11 درصدی تلفات رانندگی در استان مربوط به کمربندی یاسوج است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای پروژه آبرسانی بن- بروجن ویترین پروژه های عمرانی در این استان است، روند اجرایی ایستگاه پمپاژ 2 و 3 به کندی پیش می رود و باید عملیات اجرایی در این دو بخش تسریع شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون امورعمرانی استاندار از آغاز اجرای طرح بازآفرینی شهری در شهرستان خمینی شهر خبر داد. حجت الله غلامی با بیان اینکه استان اصفهان با 14 هزار و 500 هکتار بافت فرسوده و ناکارآمد شهری که 9 درصد بافت فرسوده کشور را شامل می شود افزود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به مصوبات ستاد ملی کرونا در خصوص انجام سفرهای نوروزی، گفت: ضروری است سفرهای نوروزی به صورت هوشمندانه مدیریت شود تا وضعیت شیوع کرونا در استان تشدید نشود.