سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۰۰Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشت پاییزه»

خانه ملت   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس از وزرای جهاد و نیرو خواست تا نسبت به صدور دستور کشت پاییزه خوزستان اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش    
آبادان- دشتی نژاد، مدیر جهاد کشاورزی آبادان گفت: به علت محدودیت های منابع آبی ناچار به تاخیر انداختن کشت پاییزه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با اشاره به تأمین و تدارک به موقع نهاده های مورد نیاز برای اجرای عملیات کشت های پائیزه، گفت: سطح ابلاغی کشت پاییزه غلات از سوی وزارت جهاد کشاورزی برای استان البرز 18 هزار هکتار اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آبادان از کشاورزان خواست کشت پاییزه را به تاخیر بیاندازند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایرنا، سال آبی استان بوشهر در حالی آغاز می شود که پیش بینی کارشناسان هواشناسی حکایت از کاهش میزان بارش های مورد انتظار کشاورزان برای آغاز کشت پاییزه دارد و گویا قرار نیست زمین های تشنه لب با باران سیراب و با کشت گندم سرسبز شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: به دلیل کاهش بارندگی ها و تداوم خشکسالی و کاهش حجم ذخیره سد طالقان در فصل جاری قادریم فقط 30 درصد از آب مورد نیاز کشت پاییزه استان را تامین کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حقابه کشت پاییزه در خوزستان ظرف یک هفته تا 10 روز آینده تامین شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۱    
رئیس جهاد کشاورزی گلستان گفت: کشاورزان در زمان هایی که با کاهش بارندگی در استان مواجه هستیم حتما رطوبت خاک را قبل از کشت پاییزه بررسی کنند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۴    
قاسم رحمانی فصل کشت پاییزه فرا رسیده و از مدتی قبل، بحث کم آبی دوباره داغ شده است. بر اساس آنچه اعلام شده میانگین بارش در کشور کمتر از سال گذشته بوده است ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این مطلب که یکی از شرایط اعطای نهاده های کشاورزی به کشاورزان بیمه محصولات خواهد بود، گفت: به جز چهار حوضه کارون، مارون، دز و کرخه در هیچ حوضه ای محدودیت کشت پاییزه وجود ندارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در اولین روز کاری خود در جمع مردم شهر ورزنه حضور یافت و از نزدیک در جریان مشکلات مردم آن منطقه قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس با حضور وزیر جهاد کشاورزی آخرین وضعیت نهاده های دامی و همچنین نهاده های کشاورزی برای کشت پاییزه را بررسی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون مطالعات جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه عمده محدودیت ها به کشت کلزا و چغندرقند مربوط می شود، گفت: به دلیل خشکسالی و کمبود منابع آبی، محدودیت هایی در کشت پاییزه اعمال می شود اما این موضوع متناسب با حوضه های آبریز متفاوت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تامین آب برای فصل کشت پاییزه گفت: باید مدیریت لازم انجام شود تا تامین کالای اساسی و کشاورزان دچار مشکل نشوند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۸    
به گزارش خبر فوری ؛ مجتبی یوسفی در پایان سفر یک روزه محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور در جلسه ای که با حضور استاندار و مدیران کشوری و استانی در استانداری خوزستان برگزار شد ، اظهار کرد: تنش های آبی در ماه های گذشته باعث آسیب به معیشت مردم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۵    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از آغاز کشت پاییزه محصولات کشاورزی در استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت که در راستای حمایت از کشاورزان برای زراعت محصولات پاییزه ، تسهیلات سرمایه درگردش به فعالان این بخش پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر سه هزار هکتار از مزارع آبی و دیم این استان در فصل کشت پاییزه در سال زراعی جاری به زیر کشت محصول جو رفته است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
10 هزار اصله درخت در کاشت پاییزه به مجموعه فضای سبز مرکز دفن مهندسی و بهداشتی سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز اضافه می گردد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: کشت پاییزه امسال در سطح 198 هزار هکتار اراضی کشاورزی این استان هدفگذاری شده است و با توجه به شرایط خشکسالی توصیه های لازم در حوزه کاشت محصولات به بهره برداران ارایه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: 26هزار تن انواع بذر آبی و دیم گندم برای کشت پاییزه امسال بین کشاورزان استان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۶    
بیش از 80 درصد نهاده های کشاورزی بخصوص انواع کودهای شیمیایی تامین شده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهادکشاورزی جنوب استان کرمان گفت:توسعه کشت پاییزه و زمستانه انواع حبوبات لوبیا نخود عدس ماش در سطح 500 هکتار و کشت گلرنگ در سطح 200 هکتار در جنوب کرمان هدف گذاری گردیده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۵    
با آغاز فصل پاییز و سرد شدن هوا، کشاورزان به کشت محصولات پاییزه روی می آورند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: کشت پاییزه محصولات کشاورزی گندم، جو و کلزا در مزارع خراسان رضوی آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۱:۰۵    
خرم آباد- در حالی به گفته مسئولان بارندگی های پاییزه لرستان ناچیز خواهد بود که همچنان کشاورزان این استان چشم به سخاوت آسمان برای کشت پاییزه خود دوخته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: برنامه کشت پاییزه امسال باید بر روی محصولات کم مصرف که امکان کشت با تاخیر آن ها وجود دارد، تمرکز داشته باشد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم، معاون سازمان جهاد کشاورزی استان قم جهت بررسی وضعیت تامین و تدارک کودهای شیمیایی و برنامه ریزی جهت کشت پاییزه و همچنین بررسی روند صدور حواله الگترونیکی کودهای شیمیایی ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۴    
ریس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی دربیست و چهارمین جلسه شورای هماهنگی کشت پاییزه در شهرستان کاشمر بر تولید محصولات استراتژیک مانند جو و گندم تأکید کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۵    
سطح زیر کشت پاییزه خوزستان به دلیل کاهش 50 درصدی منابع آب ، از حدود 640 هزار هکتار سال گذشته به 450 هزار هکتار کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۹    
گنبدکاووس - ایرنا - ابلاغیه وزارت جهادکشاورزی برای کشت پاییزه در 555 هزار هکتار از اراضی گلستان، جریمه 435 میلیارد ریالی واحدهای صنفی متخلف و تولید 600 تن ماهی سردابی در استان و همچنین معارفه تعدادی از شهرداران شرق گلستان از مهمترین اخبار کوتاه امروز یکشنبه این استان شمالی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با کشت پاییزه در استان 11 هزار تن انواع کود شیمیایی در انبارهای این شرکت آماده توزیع در بین کشاورزان است.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۸    
کلام تازه | روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چناران از توصیه کشت پاییزه به کشاورزان توسط مسئول زراعت خبر داد. رئیس تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان چناران بیان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی کلاله واقع درشرق استان گلستان از آغاز کشت محصولات پاییزه در بیش از 68 هزار هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد و گفت: نخستین کشت این فصل مربوط به دانه روغنی کلزا و چغندرقند است که تاکنون در سطح 11 هکتار کشت شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۲    
به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی خلیل آباد در جلسه کشت پاییزه محمد رضا اورانی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی ضمن بیان این مطلب که افتخار همه ما خدمت گذاری برای کشاورزان است بیان داشت به عنوان متولیان بخش کشاورزی همه باید مفاهیم و کلید و اژه ها را بدانیم ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بلاتکلیفی کشاورزان برای کشت پاییزه از جمله معضلاتی است که فعالان این بخش امسال با وجود فرا رسیدن زمان این نوع کشت، به دلیل کاهش شدید بارش ها با آن مواجه شده اند. چالشی که پیش از این کارشناسان در رابطه با آن هشدارهای فراوانی ارائه کرده بودند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از برگزاری جلسه کمیته کشت پاییزه در البرز خبر داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۴۸    
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان دیواندره گفت : امسال 93 هزار هکتار از اراضی زراعی این شهرستان زیر کشت گندم می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، با بیان اینکه نگرانی برای تامین نهاده ها در استان نیست، گفت: چهار هزار و 700 تن بذر گندم و جو برای کشت پاییزه امسال دراستان آماده توزیع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۷    
آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: امور آب جنوب سهمیه آب کشاورزی ویژه کشت پاییزه را در شهرستان خرمشهر تعیین تکلیف کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر استان اقای فریدون صفایی اعلام نمود آمار مصرف آب در بخش کشاورزی به وسیله آب منطقه ای و با کسر میزان مصرف در بخش صنعت و شرب محاسبه می شود ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم، حسین زند مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم درگفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به این که تامین انواع کود در قم روند مناسبی دارد، گفت: با وجود همه محدودیت های مالی، ارزی و اجرایی به ویژه درگیری با بیماری منحوس کرونا ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۰    
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم، حسین زند مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم درگفت و گو با خبرنگار روزنامه پیام قم، با اشاره به این که اقدامات لازم به منظور تامین، تدارک و ذخیره سازی مناسب کودهای یارانه ای برای کشت پاییزه سال جاری در استان انجام شده است بیان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی قم با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای استفاده از گیاهان مناسب آب و هوای استان در کشت پاییزه گفت: در راستای تحقق راهبرد تغییر الگوی کشت و تامین نیاز دامداران به علوفه، گیاه تریتیکاله درسطح حدود 350 هکتار از مزارع استان کشت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۱    
مدیرجهادکشاورزی گمیشان گفت:کشاورزان درصورت وقوع بارندگی موثر و برخورداری زمین زراعی از رطوبت کافی اقدام به کشت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس از آغاز کشت زراعت پاییزه شامل چهار محصول "دانه روغنی کلزا، چغندر قند، گندم و جو" در سطح 142 هزار هکتار از اراضی زراعی این شهرستان خبر داد و گفت: دانه روغنی کلزا نخستین محصول در کشت زراعت پاییزه است که کشت آن از نیمه دوم مهر هرسال آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی فارس از ذخیره سازی 26 هزار تُن کود شیمیایی برای کشت پاییزه در استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی فارس از ذخیره سازی 26 هزار تُن کود شیمیایی برای کشت پاییزه در استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۷:۱۰    
بر اساس اعلام مقامات استانی و مدیران سد ها در خوزستان آب ذخیره پشت دریاچه بند ها به شدت کاهش یافته و این مسئله انجام اقدامات پیشگیرانه را طلب می کند.