جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۰۴Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اخلالگران نظام اقتصادی»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۳    
ایلنا نوشت : سردار هادی شیرزاد، رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به ارسال نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان اینترپل در اعلام اعتراض به عدم همکاری پلیس کانادا در پیگیری پرونده های اخلالگران نظام اقتصادی کشور ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل با اشاره به ارسال نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان اینترپل در اعلام اعتراض به عدم همکاری پلیس کانادا در پیگیری پرونده های اخلالگران نظام اقتصادی کشور گفت: از سکونت "خاوری" در کشور کانادا مطلع هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس بین الملل با اشاره به ارسال نامه ای خطاب به دبیرکل سازمان اینترپل در اعلام اعتراض به عدم همکاری پلیس کانادا در پیگیری پرونده های اخلالگران نظام اقتصادی کشور گفت: از سکونت "خاوری" در کشور کانادا مطلع هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اول مجلس گفت: از هفته آینده عملکرد حقوقی های غیر متعهد بورس با عنوان اخلال در نظام اقتصادی کشور بررسی می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۳۵    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت: 24 نفر از کسانی که باعث اخلال در نظام اقتصادی شده بودند، دستگیر شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۲    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از برخورد قاطع پلیس امنیت اقتصادی با معاملات فردایی و اخلالگران نظام اقتصادی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۸    
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: اخلالگران نظام اقتصادی و محاکمه این کالاهای اساسی مردم با برخورد قاطع و سخت دستگاه قضا در استان سمنان مواجه می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۶    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان نسبت به برخورد سخت و عبرت آموز با اخلالگران نظام اقتصادی در استان هشدار داد و تأکید کرد: وضع تأمین اقلام اساسی موردنیاز مردم در سمنان، مناسب و مطلوب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
پنجمین جلسه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران نظام اقتصادی کشور در مشهد با آخرین دفاعیات متهمان پرونده موسوم به "هلدینگ آفتاب" برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پنجمین جلسه دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران نظام اقتصادی کشور در مشهد با آخرین دفاعیات متهمان پرونده موسوم به "هلدینگ آفتاب" برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
علی اصفهانی گفت: با اخلالگران نظام اقتصادی کشور برخورد جدی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری اعلام کرد دادگاه در حال انشای رأی پرونده اکبر طبری است و ممکن است امروز رأی اعلام شود.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۸۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی قوه قضاییه درباره آخرین وضعیت پرونده روح الله زم گفت: پرونده زم به دیوان عالی ارسال شده و منتظر اعلام نظر دیوان هستیم و امیدواریم در آینده ای نه چندان دور دیوان عالی نظرش را اعلام کند. ...
معاون قضایی دادستان تهران گفت: قوه قضاییه با روش قطره چکانی معرفی متخلفان ارزی موافق نیست و همه متخلفان باید معرفی شوند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- اسماعیلی گفت: در هفته گذشته 11 نفر از اخلالگران نظام ارزی و کسانی که با قاچاق عمده ارز و طلا و خرید و فروش غیرمجاز آن ها مرتکب اعمال مجرمانه شده بودند، در شعبه سوم ویژه رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی محکومیت قطعی پیدا کردند. تاریخ انتشار: 11:47 - 07 مرداد 1399 ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
غلامحسین اسماعیلی: هفته گذشته 11 نفر از اخلالگران نظام ارزی و کسانی که قاچاق عمده ارز و طلا داشتند، در شعبه سوم ویژه رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی محکومیت قطعی پیدا کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در هفته گذشته 11 نفر از اخلالگران نظام ارزی و کسانی که قاچاق عمده ارز و طلا داشتند، در شعبه سوم ویژه رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی محکومیت قطعی پیدا کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در هفته گذشته 11 نفر از اخلالگران نظام ارزی و کسانی که قاچاق عمده ارز و طلا داشتند، در شعبه سوم ویژه رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی محکومیت قطعی پیدا کردند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۷    
نماینده دادستان در دادگاه ویژه جرائم اخلالگران در نظام اقتصادی در مشهد گفت: جلسات رسیدگی به پرونده موسسه آفتاب در دادگاه ویژه جرائم اخلالگران نظام اقتصادی در مشهد فشرده برگزار می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات اخلال گران در شبکه توزیع هزاران تن محصولات پتروشیمی از طریق سرقت و تبانی در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم و اخلالگران نظام اقتصادی استان فارس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- رییس کل دادگستری استان فارس از صدور احکام قطعی محکومیت مدیران سابق شرکت پخش فرآورده های نفتی مرودشت خبر داد و گفت: این احکام برای سه متهم این پرونده شامل دو نفر از مدیران سابق این مجموعه و یک نفر دلال که زمینه حیف و میل اموال عمومی و اخلال در نظام اقتصادی را فراهم کرده بودند صادر شده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه، از دستگیری 6 اخلالگر نظام اقتصادی در شهر کرمانشاه و کشف 6 هزار و 700 دلار غیرمجاز از آن ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۰    
جلسه علنی دادگاه بررسی پرونده اخلال در نظام اقتصادی در شرکت پخش فرآورده های نفتی مرودشت به ریاست قاضی ساداتی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جلسه علنی دادگاه بررسی پرونده اخلال در نظام اقتصادی در شرکت پخش فرآورده های نفتی مرودشت به ریاست قاضی ساداتی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۷:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست برخی روزنامه های استان قم، امروز دوشنبه 2 تیر ماه 1399 را مشاهده کنید.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان اسامی تعدادی از متهمان به اخلال در نظام اقتصادی را اعلام کرد.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
جلسه علنی امروز مجلس با حواشی همراه بود از نقد وزیر احمدی نژاد به دولت در روز حضور وزیر اقتصاد در صحن علنی تا اظهارات نماینده ای که می گفت اقتصاد را در حد کوچه و بازار می داند. ...
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۵۰ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با بیان این که نظام تولید و توزیع خودرو نیازمند جراحی است، گفت: از وزیر صنعت خواستیم با همکاری دستگاه های مختلف نظام تولید و عرضه خودرو را مورد بازنگری قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۷    
خرم آباد - ایرنا - رییس دادگستری پلدختر گفت: دستگاه قضایی این شهرستان با محتکران،گرانفروشان و اخلالگران نظام اقتصادی قاطعانه و بدون اغماض برخورد می کند.
رئیس قوه قضاییه از دستگاه قضایی هند خواست با مجازات مسببین و عاملین جنایات اخیر در این کشور اجازه ندهد به جان و مال مظلومان تعرض شود.
آمد خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رکنا ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از تشکیل گشت مشترک بازرسی با سازمان تعزیرات حکومتی استان و دانشگاه علوم پزشکی استان در جهت مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی و برهم زنندگان امنیت روانی و سلامت و بهداشت عمومی جامعه و برخورد با محتکران خبر داد. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
خلیج فارس: سردار مقیمی از دستگیری 16 محتکر و کشف حدود 2 میلیون انواع تجهیزات بهداشتی احتکار شده خبر داد. به گزارش خلیج فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۸    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان تأکید کرد: دادستانی استان سمنان به جدیت و با قاطعیت با متخلفان احتکار و گران فروشی برخورد می کند و بدون اغماض، رفتار پشیمان کننده با اخلالگران نظام اقتصادی در استان سمنان خواهد داشت.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: کارگروه مقابله با محتکران و اخلالگران نظام اقتصادی از طریق احتکار و عدم عرضه مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده شامگاه گذشته از داروخانه ها، مراکز عرضه تجهیزات پزشکی، و انبارهای سطح شهر کرمان بازدید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از برخورد با محتکران عمده و گرانفروشان اقلام بهداشتی با عنوان مجرمانه اخلال در نظام اقتصادی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل کارگروه مقابه با محتکران و اخلاگران نظام اقتصادی از طریق احتکار و عدم عرضه مواد بهداشتی در این استان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح الحاق یک تبصره به ماده 2 قانون مجازات اسلامی درباره اخلالگران در نظام اقتصادی کشور را اعلام وصول کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۱    
امروز نهمین دادگاه اخلالگران نظام اقتصادی کشور با حضور متهمی به اتهام نگهداری برنج فاسد و قصد برای توزیع آن در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی اصفهان برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز نهمین دادگاه اخلالگران نظام اقتصادی کشور با حضور متهمی به اتهام نگهداری برنج فاسد و قصد برای توزیع آن در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی اصفهان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم نوشت:قاضی اسدالله مسعودی مقام که این روزها نامش با دادگاه های ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی و صدور احکام سنگین برای اخلالگران نظام اقتصادی و بانکی گره خورده، رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
قاضی اسدالله مسعودی مقام که این روزها نامش با دادگاه های ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی و صدور احکام سنگین برای اخلالگران نظام اقتصادی و بانکی گره خورده، رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران اقتصادی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۵    
ایرنا - گرگان - دادگاه رسیدگی به پرونده اخلالگران نظام اقتصادی کشور مستقر در استان گلستان موسوم به شرکت لیزینگ خودرو پرهام آزادشهر با برگزاری پنجمین جلسه علنی در گرگان به کار خود پایان داد و طبق اعلام دادستان مرکز استان گلستان رای نهایی دادگاه تا 15 روز آینده صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب گرگان گفت که دادگاه، مفسد فی الارض بودن متهمان پرونده اخلالگران نظام اقتصادی کشور موسوم به پرهام آزادشهر و صدور حکم اعدام برای این افراد را وارد ندانست و این اتهام را رد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - دادگاه رسیدگی به پرونده اخلالگران نظام اقتصادی کشور مستقر در استان گلستان موسوم به شرکت لیزینگ خودرو پرهام آزادشهر با برگزاری پنجمین جلسه علنی در گرگان به کار خود پایان داد و طبق اعلام دادستان مرکز استان گلستان رای نهایی دادگاه تا 15 روز آینده صادر می شود.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب گرگان در چهارمین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به پرونده اخلالگران نظام اقتصادی موسوم به پرهام گفت: از آنجا که متهمان به دنبال کسب رضایت شاکیان نبوده و کار آنان مقابله با نظام یا اقدام موثر در این راستا بوده، این افراد مفسد فی الارض شناخته شده و باید اعدام شوند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی روز یکشنبه پس از برگزاری سومین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به جرایم اخلالگران نظام اقتصادی مستقر در استان گلستان ویژه رسیدگی به پرونده لیزینگ خودرو شرکت پرهام در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سومین جلسه رسمی و علنی دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران نظام اقتصادی در استان گلستان موسوم به پرهام آزادشهر امروز یکشنبه به ریاست قاضی حجت الاسلام محمدرضا مزیدی با حضور سه متهم پرونده، وکلای متهمان و حدود 30 نفر از 2808 شاکی پرونده در گرگان برگزار شد.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به قاطعیت دستگاه قضایی در برخورد با مفسدین و اخلالگران اقتصادی از جدیدترین حکم صادره در شعبه ویژه این دادگاه در استان فارس خبر داد و گفت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین نوبت دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده اخلالگران نظام اقتصادی مستقر در استان گلستان با قضاوت حجت الاسلام مزیدی به کار خود پایان داد و ابعاد جدیدی از پرونده شرکت پرهام آزادشهر مشخص شد .
حافظ نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۲    
شش نفر از متهمین پرونده موسوم به کمپانی فایننشیال در دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم مفسدین و اخلالگران نظام اقتصادی استان فارس به حبس های طولانی مدت محکوم شدند.