پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۲۹Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هفته کودک»

ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار یزد گفت: برنامه های هفته کودک از 24 تا 30 آبان و همزمان با روز جهانی کودک در این شهر به صورت مجازی برگزار می شود.
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
عزیزی گفت: هزینه ای که به طور خاص برای برگزاری جشنواره شهر خوب برای بچه های خوب دریزد در نظر گرفته شده مبلغی حدود 200 میلیون تومان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۵    
ایسنا/همدان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تویسرکان گفت: اجرای برنامه پویش در دل دارم امید در هفته کودک برای حمایت از مدافعان سلامت در این شهرستان به صورت مجازی انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار یزد با اشاره به مجازی برگزار شدن برنامه های هفته کودک به دلیل شیوع کرونا گفت: با توجه به عدم دسترسی برخی کودکان به فضای مجازی، پس از عادی شدن شرایط، تمرکز برنامه های شهرداری یزد در حوزه کودک بر روی مناطق کم برخوردار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲    
قزوین - ایرنا - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی قزوین گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته کودک 23 برنامه فرهنگی،هنری، ورزشی و خیریه از سوی این اداره کل برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۴    
مسئول پایگاه کوثر حوزه حضرت فاطمه الزهرا(س) بهار گفت: به مناسبت هفته کودک از کودکان حافظ قرآن در روستای حسین آباد عاشوری تقدیر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۳    
به مناسبت هفته کودک مدیرکل کانون پرورش فکری استان به همراه علی رضا حاجیونی مدیرکل سازمان بهزیستی استان بوشهر از مرکز شیرخوارگاه شهید ناجی بوشهر بازدید به عمل آوردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۰    
یکی از اهداف اصلی بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را توانمند سازی افراد جامعه دانست
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۵۶    
به مناسبت هفته کودک ویژه برنامه ای برای کودکان با نیازهای ویژه با حضور مدیرکل کانون استان و رئیس آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- همزمان با گرامیداشت هفته کودک و روز کودک و محیط زیست از کتاب مجموعه شعر همسایه با طبیعت و کتاب حیات وحش استان فارس گزیده گونه های جانوری استان رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان گفت: همزمان با هفته کودک طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان پیش دبستانی استان در قالب آموزش های مجازی اجرا می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری تهران همزمان با هفته کودک 2500 بسته آموزشی تحصیلی را در میان کودکان تحت پوشش مراکز پرتو توزیع کرد. سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با مشارکت خیرین و سازمان های مردم نهاد و باهدف حمایت کودکان بازمانده از تحصیل تحت پوشش مراکز پرتو اقدام به توزیع 2500 بسته حمایتی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۸    
معاون آموزش ابتدایی استان از آغاز طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی پیش دبستانی رایگان در استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
پنجمین جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان، با توجه به شیوع ویروس کرونا، همزمان با هفته کودک به طور مجازی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اصفهان گفت: 600 برنامه فرهنگی در قالب هنر های نمایشی و هنر های تجسمی در هفته ملی کودک برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۵    
همزمان با هفته کودک و نوجوان به معرفی کتابی از بیانات مقام معظم رهبری در زمینه تربیت کودکان و نوجوانان می پردازیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۴    
متولی فرهنگ و هنر شهرستان لاهیجان به مناسبت روز جهانی کودک به دیدار نویسنده نوجوان "طلای سبز گیلان" رفت و از او تقدیر کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
هنرمندان نمایش شهرستان لاهیجان با اجرای دو نمایش مجازی در هفته کودک به استقبال روز جهانی کودک رفتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۹    
فرمانده بسیج دانش آموزی و فرهنگیان لالجین از انتشار کتاب مجموعه نمایشنامه کودک و نوجوان به نویسندگی مهدی کوثری در هفته کودک خبر داد.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همکاری با سایر نهادهای متولی هفته کودک و تشکل های مرتبط با این حوزه برنامه های ویژه ای در حوزه کتاب و کتابخوانی در این ایام که کودکان و خانواده ها فرصت بیشتری برای مطالعه و انس بیشتر با کتاب دارند طراحی و اجرایی می کند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نمایشگاه خیابانی عکس بچه های اربعین به مناسبت گرامیداشت روز جهانی و هفته ملی کودک و سوگواری اربعین حسینی در پیاده راه اسفریس مجموعه جهانی بقعه ی شیخ صفی الدین اردبیلی با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل، از تاریخ 15 لغایت 18 مهرماه، برپا شد.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همکاری با سایر نهادهای متولی هفته کودک و تشکل های مرتبط با این حوزه برنامه های ویژه ای در حوزه کتاب و کتابخوانی در این ایام که کودکان و خانواده ها فرصت بیشتری برای مطالعه و انس بیشتر با کتاب دارند طراحی و اجرایی می کند.
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در همکاری با سایر نهادهای متولی هفته کودک و تشکل های مرتبط با این حوزه برنامه های ویژه ای در حوزه کتاب و کتابخوانی در این ایام که کودکان و خانواده ها فرصت بیشتری برای مطالعه و انس بیشتر با کتاب دارند طراحی و اجرایی می کند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح تامین محتوای یکپارچه مراکز کانون با عنوان تمیم به مناسبت هفته کودک خبر داد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
“نمایشگر فقط کسی نیست که روی صحنه تئاتر یا مقابل دوربین نمایشگری کند. گاهی یک نمایشگر در کلاس درس و برای کودکان، نمایش بازی می کند تا آنچه را که لازم است با زبان نمایش و هنر به آنان بیاموزد؛ شاخه ای مهم از تئاتر که در کشور ما کمتر بدان توجه شده است.” ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حدود 330 مهدکودک شهری و روستایی از این نهاد مجوز فعالیت دارد، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا تعدادی از این واحدها تعطیل است و مابقی نیز با یک سوم ظرفیت فعالیت می کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۶    
فراخوان مسابقه نقاشی با عنوان "دنیای من و بزرگترها" به مناسبت هفته ملی کودک در رسانه های مجازی شهرستان آوج منتشر شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۱۸    
بهزیستی استان فارس در هفته کودک در کنار سایر برنامه های خود به این مناسبت، فرهنگ سازی در خصوص کودکان کار را مورد توجه ویژه قرار می دهد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش های شهروندی منطقه 19 از تدارک و اجرای برنامه های مناسبتی هفته کودک تا 17 مهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رشت- نخستین نگارخانه تخصصی کودک و نوجوان استان گیلان همزمان با هفته کودک در رشت افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۳    
تعدادی از کودکان تفرشی هفته کودک را با کاشت نهال گرامی داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر به مناسبت هفته کودک امروز 15ساعت برنامه های مختلف در فضای مجازی برای کودکان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۴    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: افتتاح اولین آسمان نمای دیجیتال استان، تخفیف 25 درصدی محصولات کانون و حضور گروه شادپیما در سطح شهر پس از ایام اربعین از برنامه های ویژه هفته کودک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۲    
گرگان - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت که همزمان با هفته کودک سه طرح علمی- تخصصی کانون پرورش فکری گلستان با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل از برپایی نمایشگاه عکس بچه های اربعین به مناسبت گرامیداشت هفته کودک و سوگواری اربعین حسینی در پیاده راه اسفریس مجموعه جهانی بقعه ی شیخ صفی الدین اردبیلی با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل، از تاریخ 15 لغایت 18 مهرماه، خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۷    
منوچهر هادی که این روزها در حال کارگردانی مجموعه عاشقانه 2 است، در صفحه شخصی خود، به مناسبت هفته کودک، استفاده از یک اپلیکیشن برای کتاب های کودک پیشنهاد داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان گفت: اغلب برنامه های هفته ملی کودک در زنجان نیز همزمان با سراسر کشور تا 17 مهرماه به دلیل شیوع ویروس کرونا در فضای مجازی برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۷    
کانون پرورش فکری استان بوشهر به مناسبت هفته ی ملی کودک با شعار آینده را باید ساخت ویژه برنامه ی "نوازش نیاز" را در مرکز شماره ی دو بوشهر در روز یکشنبه تاریخ 13 مهرماه برگزار نمود .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان از تدارک 290 برنامه فرهنگی، هنری و ادبی برای هفته ملی کودک خبر داد و گفت: این برنامه های متنوع در 41 مرکز و کتابخانه ثابت و سیار استان اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کانون استان تهران ضمن اعلام برنامه های هفته کودک گفت: همزمان با این هفته کارگاه فرهنگی، هنری در بیمارستان کودکان مفید در محوطه باز برگزار می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از 12 تا 17 مهر هم زمان با هفته ی ملی کودک سال 1399 هر روز یکی از فیلم نقالی تولید شده در این مرکز را در فضای مجازی به نمایش می گذارد. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۷    
رجب نسب گفت: در این هفته نیز از روز دوشنبه برنامه توزیع 5 هزار جلد کتاب مورد استفاده کودک و نوجوان را در 100روستا گلستان آغاز خواهیم کرد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت هفته ملی کودک صورت می گیرد: ترسیم نقاشی های برتر کودکان بر دیوار های منطقه 13 در پی برگزاری مسابقه نقاشی ، شهری که من دوست دارم و انتخاب برگزیدگان ، نقاشی های برتر کودکان ساکن منطقه 13 تهران به مناسبت هفته کودک بر دیوارهای محدوده منطقه نقش می بندد. به [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس در هفته کودک امسال برنامه های خود را به صورت برخط و با رویکرد نگاه به آینده و امیدبخشی به آنان تدارک دیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران، از برگزاری برنامه های هفته ملی کودک به طور مجازی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۸    
برنامه های هفته ملی کودک امسال از 12 مهر با شعار آینده را باید ساخت و با محوریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز و تا روز 17 مهر 1399 همزمان با اربعین حسینی ادامه می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان گفت: هفته ملی کودک در این استان امسال با حال و هوای اربعین حسینی و در شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
علی بینش روز شنبه در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: برنامه های بزرگداشت هفته ملی کودک به جهت تقارن با اربعین سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین (ع) با تاکید بر آموزه های عاشورایی برگزار خواهد شد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: تفاهم نامه گسترش فعالیت کتابخانه های پستی در گیلان در نخستین روز از هفته کودک امضا شد.