سه شنبه ۱۴ آذرساعت ۱۲:۰۲Dec 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نمایندگان کنگره آمریکا»

جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، به دنبال تصویب کمک های کنگره آمریکا به اسرائیل، برخی دموکرات ها درصدد هستند آن را مشروط شده به الحاق برخی بند های خاص جلوه دهند ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
شالاندا یانگ روز دوشنبه در نامه ای به مایک جانسون رئیس مجلس نمایندگان کنگره آمریکا هشدار داد که زمان و پول ایالات متحده برای کمک به اوکراین در جنگ با روسیه تمام شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری:برخی نمایندگان کنگره آمریکا نماینده و لابی رژیم صهیونیستی هستند. این که کنگره آمریکا همانند دولت آمریکا چشم بر جنایت علیه ملت فلسطین ببندد و دست اتهام به سمت ایران نشانه برود، نشان از اقدامات کینه توزانه آن ها علیه ملت و دولت ایران دارد ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۹    
تهران-ایران پرس: سخنگوی وزارت امورخارجه با بیان اینکه برخی نمایندگان کنگره آمریکا نشان دادند که نمایندگان رژیم صهیونیستی هستند، گفت: کنگره آمریکا همانند دولت آمریکا چشم بر جنایات رژیم صهیونیستی بسته است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، نشریه وایرد روز چهارشنبه نوشت: گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا از کمیسیون بورس و اوراق بهادار درخواست کرده اند تا درباره کارآفرین و میلیاردر ایلان ماسک در ارتباط با یک قسمت ادعایی کلاهبرداری تحقیق کند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، این خبر را فاکس نیوز با استناد به بیانیه خود مایک جانسون منتشر کرده است. رئیس مجلس نمایندگان کنگره آمریکا گفت: "در این مرحله، تحقیقات ما درباره استیضاح ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه سیاست های خصمانه واشنگتن علیه تهران، گروهی متشکل از 113 نفر از نمایندگان کنگره آمریکا از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در نامه ای به دولت بایدن ، خواستار تحریم ایران شدند!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در ادامه سیاست های خصمانه واشنگتن علیه تهران، گروهی متشکل از 113 نفر از نمایندگان کنگره آمریکا از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در نامه ای به دولت بایدن ، خواستار تحریم ایران شدند!
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۳    
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا روز دوشنبه پیش نویس قطعنامه ای را ارائه داده اند که خواستار اقدام فوری دولت این کشور برای آتش بس در غزه است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا روز دوشنبه پیش نویس قطعنامه ای را ارائه داده اند که خواستار اقدام فوری دولت این کشور برای آتش بس در غزه است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سرویس خارجی- در جنایتی هولناک یک صهیونیست آمریکایی سرکودک 6 ساله فلسطینی –آمریکایی را جلوی چشمان مادرش برید و مادر را هم با شعار مسلمانان باید بمیرند به شدت زخمی کرد! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا روز دوشنبه پیش نویس قطعنامه ای را ارائه داده اند که خواستار اقدام فوری دولت این کشور برای آتش بس در غزه است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۷    
برخی رسانه ها از تلاش نمایندگان کنگره آمریکا برای توقیف دارایی های آزاد شده کشورمان خبر می دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۰:۲۰    
پیشنهاد نمایندگان کنگره آمریکا مبنی بر اقدام نظامی علیه ایران در حمایت از رژیم صهیونیستی، بیشتر بیانگر شوی رسانه ای و نطق سیاسی است تا راهکاری برای حمایت از موجودیت رژیم اشغالگر قدس.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مایک کالینز نماینده جمهوری خواه از ایالت جورجیا آمریکا، چین را تهدیدی بزرگ تر از روسیه می داند و بنابراین به ارسال تسلیحات به اوکراین رای منفی داده و خواستار ارسال تسلیحات بیشتر به تایوان است تا از این جزیره در برابر چین محافظت شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان دموکرات آمریکا ساعاتی پس از آغاز عملیات حماس علیه رژیم صهیونیستی از حقوق مردم فلسطین در برابر این رژیم حمایت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دو جمهوری خواه محافظه کار جیم جردن و استیو اسکالایز ، خود را نامزد کرسی ریاست مجلس نمایندگان کنگره آمریکا کردند. کوین مکارتی، رئیس مجلس نمایندگان کنگره آمریکا، پس از این که برای کسب آرای لازم به منظور تصویب لایحه بودجه دولت به دموکرات های مجلس تکیه کرد، توسط هم حزبی های خود از جایگاهش برکنار شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: نمایندگان کنگره آمریکا از سیاست شکست خورده بایدن در مقابل کشورمان عصبانی هستند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: اعضای جمهوریخواه مجلس نمایندگان کنگره آمریکا قطعنامه ای در تقبیح توافق دولت جو بایدن، رئیس جمهوری، جهت پرداخت 6 میلیارد دلار به ایران و نحوه تعامل با ایران را به کنگره تسلیم کردند. هدف از این اقدام جلوگیری از تداوم آزاد کردن منابع مسدود شده ایران توسط دولت آمریکا عنوان شده است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
در بحبوحه افزایش تنش ها بین ارمنستان و جمهوری آذربایجان بر سر مسئله قره باغ، سفارت آمریکا در ایروان از ورود هیئتی از نمایندگان کنگره این کشور به ارمنستان خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
با افزایش اختلاف ها میان نمایندگان کنگره آمریکا بر سر بودجه فدرال احتمال تعطیل شدن دولت این کشور قوت گرفته و تنش ها در واشنگتن با نزدیک شدن به ضرب الاجل 1 اکتبر رو به فزونی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یکی از نمایندگان کنگره آمریکا گفت: ارتش ایالات متحده از محل جنگنده مفقود شده اف-35 این کشور هیچ اطلاعی ندارد.
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل تا چند روز دیگر آغاز میشود. این نشست فرصت خوبی برای آغاز گفتگوهای مذاکرات مستقیم ایران و آمریکا و متعاقب آن برگزاری نشست کشورهای 1+5 و ایران و گفتگو برای احیاء برجام است
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: گزارش ها را خواندم. غربی ها توجه زیادی به ملاقات آقای [مهدی] کروبی، [رییس مجلس]، با نمایندگان کنگره آمریکا نشان می دهند؛ فکر می کنند برنامه ریزی شده است. چمدان سفر را در دفترم بستم و ساعت ده به فرودگاه رفتیم و به سوی ساری پرواز کردیم ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نمایندگان آمریکایی در نامه خود به ژیلبرتو هینوجوزا رئیس حزب دموکرات در ایالت تگزاس و کمیته اجرایی این ایالت بر نگرانی خود در خصوص وضعیت اسفناک کرانه باختری که از چند دهه گذشته شاهد خطرناک ترین سطح خشونت بوده است، تأکید کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۵    
در دیدار رئیس مجلس ترکمنستان و هیئت نمایندگان کنگره آمریکا در مورد چشم انداز توسعه بیشتر همکاری های پارلمانی دو کشور بحث و بررسی صورت گرفت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تعلیق وزیر خارجه لیبی در پی دیدار با وزیر خارجه اسرائیل، حمله موشکی اسرائیل به فرودگاه حلب سوریه، سفر نمایندگان کنگره آمریکا به شمال سوریه، هشدار نخست وزیر هند درباره ظهور استعمار جدید و نقض حریم هوایی سوریه توسط جنگنده های آمریکایی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هیاتی از نمایندگان کنگره آمریکا با ورود غیرقانونی به خاک سوریه، از مناطق تحت کنترل تروریست های گروه "هیات تحریر الشام" (جبهه النصره سابق) و مورد حمایت ترکیه در شمال خاک سوریه بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان کنگره آمریکا در اقدامی بی سابقه در 10 سال گذشته بدون موافقت دولت سوریه به صورت غیرقانونی وارد خاک این کشور شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های منطقه و منابع خبری وابسته به مخالفان دولت سوریه از سفر غیرقانونی هئیتی از نمایندگان کنگره آمریکا به مناطق اشغالی سوریه در شمال این کشور خبر دادند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۳    
برخی نمایندگان کنگره آمریکا در نامه ای از دولت بایدن خواستند تا موضوع تخلیه نفت نفتکش توقیف شده ایران را به سرعت حل و فصل کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
برخی نمایندگان کنگره آمریکا در نامه ای از دولت بایدن خواستند تا موضوع تخلیه نفت نفتکش توقیف شده ایران را به سرعت حل و فصل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
جو بایدن در نامه ای به مجلس نمایندگان کنگره آمریکا خواستار تصویب بودجه اضافی برای کمک نظامی چند میلیارد دلاری به اوکراین شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۱    
نمایندگان کنگره آمریکا در قطعنامه ای خواستار به رسمیت شناختن دین اسلام به عنوان دین اصلی شدند.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
با حضور شاهدان در کنگره آمریکا اتهامات بزرگی به دولت آمریکا در ماجرای پنهان کردن مدارک یوفو ها وارد شد و ماجرای موجودات فضایی را دوباره سر زبان ها انداخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
یزدی خواه گفت: نمایندگان کنگره آمریکا از ناکارآمدی تحریم های نفتی علیه ایران نگران هستند و تاکید بر تشدید محدودیت ها علیه جمهوری اسلامی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیران صنعت نیرو به نمایندگان کنگره آمریکا درباره تهدید روزافزون چین برای شبکه برق این کشور هشدار دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان کنگره آمریکا اعلام کردند که به نشانه اعتراض به عدم رعایت حقوق بشر در سرزمین های اشغالی در سخنرانی رئیس رژیم صهیونیستی حضور نخواهند یافت.
نیویورک تایمز گزارش کرد که در آستانه سفر رئیس رژیم صهیونیستی به واشنگتن، اختلافات میان نمایندگان کنگره در خصوص این رژیم به شدت بالا گرفته است. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
چند تن از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا نگرانی خود را از ارسال بمب های خوشه ای به اوکراین برای مقابله با تهاجم روسیه، ابراز کردند.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با وجود نیاز هر دو طرف آمریکا و ایران به دستیابی به توافقی موقت که در خدمت منافع شان باشد ، دستیابی به چنین توافقی با موانع بزرگی مواجه است هم پیمانان آمریکا در منطقه به ویژه اسرائیل و بسیاری از نمایندگان کنگره آمریکا با این توافق مخالف هستند و در مقابل آن سنگ می اندازند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان کنگره آمریکا ادعا کرده است که اگر بیگانگان بخواهند، می توانند ما را به ذغال تبدیل کنند اما در حال حاضر برای ما تهدید به شمار نمی روند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بار دیگر هیئتی از جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا امروز وارد تایوان شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اعلام سفر احتمالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی به چین موجب نگرانی مقامات امنیتی این رژیم شده است و در سایه فضای متشنج میان تل آویو و واشنگتن این زمان را برای سفر وی مناسب نمی دانند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فارین پالسی در گزارشی نوشته که گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا در نامه ای به رئیس جمهور این کشور، خواستار تامین بمب های خوشه ای برای اوکراین شده اند!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۰۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : باربارا لیف، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک در نشستی با نمایندگان کنگره آمریکا گفت، بحرین که روابط دیپلماتیک با تهران را از سال 2016 قطع کرد، احتمالا به زودی روابطش با ایران را از سر می گیرد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دستیار وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاورنزدیک به گمانه زنی درباره زمان ازسرگیری روابط ایران و بحرین پرداخت. به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری رویترز، باربارا لیف، معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور خاور نزدیک در نشستی با نمایندگان کنگره آمریکا گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا خواستار تغییر مکان برگزاری نشست تجاری آفریقا- آمریکا از آفریقای جنوبی شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۹    
یک گروه از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه از نمایندگان کنگره آمریکا لایحه ای را برای گنجاندن روسیه در فهرست کشورهای حامی تروریسم برای بررسی ارائه کرده اند. سند مربوطه صبح امروز، شنبه در وب سایت یکی از مبتکران این پروژه - تد لی، نماینده دموکرات از ایالت کالیفرنیا منتشر شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا خواستار ارسال سامانه موشکی پیشرفته ارتش این کشور به اوکراین شدند.