یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۲۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «نمایندگان کنگره آمریکا»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
چند تن از اعضای کنگره آمریکا دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور را تحریک کردند در صورتی که عربستان اقداماتی را برای بهبود عملکرد خود در حوزه حقوق بشر در پیش نگیرد، نشست سران گروه 20 را که قرار است اواخر نوامبر در ریاض برگزار شود، تحریم کند.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۴    
پنجاه وشش سال پیش بود کە نمایندگان کنگره آمریکا در روز 15 اکتبر لایحەای را بە امضا رساندند کە در آن، روز 15 اکتبر بە عنوان روز عصای سفید یا ( White Cane Safety Day) معرفی شد. ایده اولیه استفادە از عصایی بە عنوان عصای سفید بە سال 1921 برمی گردد ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نسیم آنلاین ؛ محمد رستم پور: بنیاد دفاع از دموکراسی ها ، اندیشکده ای که حمله نظامی به ایران را ترویج و تشویق می کند و توسط یکی از بزرگترین حامیان مالی کمپین های انتخاباتی ترامپ تأمین مالی می شود، اخیراً یک پروژه بحث برانگیز تبلیغاتی به نام ایران دیس اینفو را اجرا کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان کنگره آمریکا با ارائه طرحی که به گفته رسانه های آمریکایی با بیماری رئیس جمهور کنونی این کشور ارتباط دارد، خواستار تشکیل کمیسیونی برای نظارت بر توانایی جسمی و ذهنی رئیس جمهور در اداره امور شدند.
شهر سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
پس از انتشار گزارش تحقیقات آنتی تراست در مورد فعالیت های آلفابت، فیس بوک، اپل و آمازون، نمایندگان دموکرات مجلس آمریکا خواهان اقدامات سختگیرانه تر شده اند که احتمالاً تجزیه این شرکت ها را نیز شامل می شود. ...
جروم پاول از نمایندگان کنگره خواست تا هر چه زودتر به بهبود رشد اقتصادی آمریکا کمک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره طرحی را مطرح کرده اند که بر اساس آن رئیس جمهور پیش از انعقاد قرارداد فروش سلاح با کشوری در خاورمیانه باید با مقامات اسرائیل مشورت کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۹    
مجلس نمایندگان کنگره ایالات متحده که تحت کنترل دموکرات ها قرار دارد قطعنامه ای را صادر کرد که همه انواع تجلی احساسات ضد چینی در رابطه با نوع جدید ویروس کرونا (کووید 19) را محکوم می کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری مدعی شد که اگر اصرارهای وی برای اعزام گارد ملی آمریکا به شهر کنوشا در ایالت ویسکانسین برای سرکوب اعتراضات ضدنژادپرستی نبود، این شهر از دست می رفت. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۶:۳۱    
مجلس نمایندگان کنگره آمریکا برای اولین بار مسئله قانونی شدن مصرف ماری جوانا در سطح فدرال را به رأی گیری می گذارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بیل گیتس در مصاحبه جدید خود درباره مورد سوال قرار گرفتن غول های فناوری توسط نمایندگان کنگره آمریکا مبنی بر سلطه گری و انحصار طلبی آنها صحبت کرد و از استیو جابز فقید، مدیرعامل اسبق و نامدار شرکت اپل تمجید کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در واکنش به یکی از نمایندگان کنگره آمریکا درباره عدم برخورداری پیش نویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران از حمایت حداکثری در را گیری شورای امنیت سازمان ملل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره آمریکا در نامه ای به مایک پامپئو ، خواستار اعمال تحریم های مشترک آمریکا و اتحادیه اروپا علیه ترکیه به دلیل فعالیت هایش در شرق دریای مدیترانه شدند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره آمریکا به تصمیم ترامپ برای اعلام وضع اضطراری با ایران جهت تسریع فروش این تسلیحات هم ایراد وارد کرده و خواستار تحقیق درباره آن شده بودند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۸    
برخی از نمایندگان کنگره آمریکا در نامه ای به مقامات یک شهر آلمانی، آنها را تهدید کرده اند تا در صورت عبور خط لوله گاز روسیه به اروپا از شهر آنها همه شان را تحت تحریم قرار دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره آمریکا خواهان گزارش وزارت دفاع این کشور در خصوص هزینه های محرمانه ایجاد بازدارندگی در مقابل ایران مدون در قانون مجوز دفاع ملی سال 2021 هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۰    
14 نفر از نمایندگان کنگره آمریکا تاکنون اعلام کرده اند که آزمایش کرونای آن ها مثبت بوده و به این بیماری مبتلا شده اند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - جف بزوس، تیم کوک، مارک زاکربرگ و ساندار پیچای در یک جلسه ویدئویی به پرسش های نمایندگان کنگره آمریکا پاسخ دادند. هدف از این جلسه روشنگری در مورد روش های حذف رقبای کوچک این شرکت ها در بازار دیجیتال بود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نانسی پلوسی تهدید کرد که اعضا وکارکنان کنگره که ماسک استفاده نکنند اجازه ورود به مجلس را نخواهند داشت
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۲    
نمایندگان هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در مجلس نمایندگان این کشور گفتند ترامپ همچنان در حال فروش سلاح به عربستان سعودی است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از مهر، نمایندگان کنگره آمریکا در حال تهیه طرحی جهت مقابله با نیروهای مقاومت عراق هستند. در این ارتباط، سی ان ان گزارش داده است که برایان استیل ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره آمریکا در حال تهیه طرحی جهت مقابله با نیروهای مقاومت عراق هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۲    
شماری از نمایندگان کنگره آمریکا از رئیس جمهور این کشور خواستند تا به حضور نظامی در افغانستان پایان دهد زیرا با شکست بیشتر روبرو خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
چند تن از قانونگذاران آمریکایی خواهان توقف همکاری ها با ترکیه در زمینه جنگنده اف 35 شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۵    
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا با امضا نامه ای خواستار کاهش حمایت نظامی به رژیم صهیونیستی در صورت اجرایی شدن طرح الحاق کرانه باختری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروهی از نمایندگان کنگره آمریکا در چارچوب حمایت های خود از رژیم صهیونیستی، طی نامه ای خواستار تروریستی اعلام شدن جنبش حزب الله لبنان از سوی اتحادیه اروپا شدند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا طرح اصلاح ساختار پلیس این کشور را تصویب کرد. به گزارش شیعه پرس، مجلس نمایندگان کنگره آمریکا طرحی را تصویب کرد که شامل تغییرات بنیادی در تشکیلات نیروی پلیس این کشور است هرچند در حال حاضر، تصویب آن چندان محتمل نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
191 نفر از نمایندگان کنگره آمریکا با امضای نامه ای ضمن اعلام مخالفت خود با طرح الحاق کرانه باختری از سوی رژیم صهیونیستی، نسبت به اجرایی شدن آن هشدار دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران –ایرنا – نزدیک به 200 عضو مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای سرگشاده به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و دیگر مسئولان رژیم صهیونیستی، نسبت به الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی هشدار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۲:۰۰    
شماری از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای به رژیم صهیونیستی، از الحاق کرانه باختری ابراز نگرانی کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره آمریکا طرحی را برای متوقف کردن اقدام رئیس جمهوری به منظور خروج نیروهای این کشور از آلمان ارائه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس دومای روسیه تصمیم نمایندگان کنگره آمریکا در تحریم ایران و روسیه را مشابه رفتار قاتل جورج فلوید دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، تلاش جمعی از نمایندگان کنگره آمریکا برای قرار دادن روسیه در فهرست دولت های حامی تروریسم را اقدامی گستاخانه خواند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری تاس ، نمایندگان جمهوری خواه در مجلس نمایندگان کنگره آمریکا روز چهارشنبه، پیشنهاد دادند که "سخت ترین تحریم ها" علیه "مخالفان واقعی ایالات متحده" که شامل روسیه، ایران و چین می شود، اعمال شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یک نویسنده و اندیشمند آفریقایی به رفتار نانسی پلوسی و سایر نمایندگان کنگره آمریکا خُرده گرفت و از آنان انتقاد کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۳:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز ، نماینده های جمهوری خواه کنگره آمریکا روز چهارشنبه از طرح خود برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران رونمایی کردند. این طرح 111 صفحه ای حاوی 25 توصیه در زمینه سیاست ها در قبال ایران از جمله قطع کمک آمریکا به لبنان و قرار دادن گروه انصارالله یمن در فهرست سازمان های اصطلاحاً ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان جمهوری خواه کنگره آمریکا از بسته تحریمی جدید خود علیه ایران رونمایی کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس دفتر روحانی با اشاره به طرح برخی از نمایندگان کنگره آمریکا برای تحریم ایران گفت: آمریکا به فکر تهیه طرحی برای رفع بی عدالتی و نژادپرستی ساختاری در کشور خود باشد. تاریخ انتشار: 15:15 - 20 خرداد 1399 - کد خبر: 627635
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس :یک رسانه آمریکایی روز دوشنبه مدعی شد که به نسخه ای از بسته تحریمی قانونگذاران جمهوریخواه ایالات متحده علیه ایران که قرار است روزهای آتی رونمایی شود، دست یافته است. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از بلومبرگ، نمایندگان کنگره آمریکا در تدارک اعمال تحریم علیه شرکت هایی هستند که در پروژه انتقال گاز نورداستریم 2 روسیه مشارکت می کنند. این خبر را ریچارد گرنل ، سفیر آمریکا در آلمان اعلام کرده که قرار است به زودی از مقام خود کناره گیری کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان کنگره آمریکا قصد دارند درباره اقدام رئیس جمهور این کشور برای اخراج بازرس کل وزارت خارجه آمریکا تحقیق کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان کنگره آمریکا با پشتیبانی ایپک، از پمپئو خواستند، در برابر پیگرد دیوان دادگستری لاهه از رژیم صهیونیستی، محافظت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه اقدامات ضدچینی آمریکا، چند مقام ارشد کنگره این کشور خواستار عضویت تایوان در سازمان بهداشت جهانی علیرغم مخالف شدید چین شده اند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۰۱:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پایگاه خبری هیل گزارش داد که صدها نفر از نمایندگان مجلس نمایندگان آمریکا از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات طی نامه ای به مایک پمپئو وزیر خارجه این کشور خواستار افزایش اقدامات دیپلماتیک دولت برای تجدید تحریمهای تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران شده اند. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نزدیک به 90 درصد اعضای مجلس نمایندگان آمریکا نامه ای را امضا کرده اند که در آن از دولت خواسته شده در نحوه تعامل با سازمان ملل متحد و شیوه اعمال فشار به شورای امنیت برای تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران تجدیدنظر کند.
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فشار کنگره آمریکا بر دولت ترامپ برای افشای جزئیات محرمانه قتل خاشقچی نمایندگان کنگره آمریکا به دنبال تدوین قانونی برای افشای جزئیات محرمانه پرونده قتل روزنامه نگار عربستانی در کنسولگری عربستان در ترکیه هستند. ...
مجله بوبینا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۲ - ۰۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نامه 382 نماینده کنگره آمریکا برای تغییر روش مقابله با ایران اکثریت نمایندگان کنگره آمریکا در نامه ای فراحزبی خواستار تغییر روش مقابله دولت ترامپ با ایران شدند. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از رویترز، کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان کنگره آمریکا روز دوشنبه تحقیقاتی را درباره تصمیم جنجالی دونالد ترامپ برای قطع کمک های مالی و بودجه سازمان بهداشت جهانی آغاز کرد. ...
آناج   ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۶    
در روزهای اخیر کلید واژه ی قره باغ با اظهارات لاوروف در روسیه و حواشی ترددکامیون ها و نقشه ی های برنامه ی ماسک در ایران و نامه نمایندگان کنگره آمریکا به رئیس جمهور خود خوانده ی این منطقه، مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۰۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تداوم سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران در دوران اوج شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا تهران بیش از پیش به پکن و مسکو نزدیک شود. در این میان نمایندگان کنگره آمریکا معتقدند برداشتن تحریم ها با هدف کمک به ایران برای مهار ویروس کرونا اهمیت دارد.