یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۱۱Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق تعاون ایران»

ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۹    
ایران آنلاین-روس ها در تجارت با ما سخت نمی گیرند، اما ما بلد نیستیم : گفت و گوی ایران با رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران : روسیه به عنوان همسایه شمالی ما و کشوری که از روابط سیاسی مطلوبی با آن برخورداریم، بازار بزرگ و متنوعی است البته در بخش هایی که ما ورود کرده ایم ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران اظهار داشت: متاسفانه ما در اقتصاد خود به دلیل تصمیمات گاها ناپخته ای که گرفته می شود با پدیده ای به نام قاچاق صادرات هم مواجه هستیم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی با اعلام این خبر اظهار داشت: تشکیل شورای ملی مسوولیت اجتماعی با تدوین استاندارد مسوولیت اجتماعی بر اساس استاندارد بین المللی با رویکرد بومی سازی و متناسب با فرهنگ ضوابط و قوانین کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۵    
خاطره استاد رضایی در گفت وگو با میزان، در خصوص آثار فعالیت در حوزهٔ مشاغل خانگی بر اشتغال و اقتصاد کشور در مقدمه با اشاره به لزوم بازنگری در تعریف مشاغل خانگی، گفت: باوجود اینکه طبق قوانین کشور تنوع مشاغل خانگی بسیار گسترده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اقتصادی و کسب و کار اتاق تعاون ایران گفت: حذف ارز 4200 تومانی موجب بهبود فضای کسب و کار برای تولیدکنندگان می شود، در گذشته ارزهای چندگانه باعث قیمت گذاری دستوری بر روی کالاها شد که فساد و اخلال در بازار ایجاد کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
لاهوتی، معاون امور پارلمانی و حقوقی اتاق تعاون ایران گفت: دولت باید سبد خود را کوچک کند تا بخش خصوصی و تعاون نیز بتواند در حوزه اقتصاد ورود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه سهم بخش تعاون از اقتصاد ملی در حال حاضر حدود 7 درصد است، گفت: دولت برنامه دارد، سال آینده یک میلیون و 68 هزار شغل در کشور ایجاد کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اتاق تعاون ایران در یادداشتی بر لزوم تسریع در تهیه آئین نامه های قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید کرد و نوشت: اجرای کامل این قانون می تواند بسیاری از اهداف سه گانه نظام مالیاتی در مالیات های غیرمستقیم را پوشش دهد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اتاق تعاون ایران اعلام کرد: بررسی های آماری در صنعت ساختمان نشان داد که عدد شامخ کل در آذر ماه 43.98 بوده است که نسبت به ماه قبل افزایش جزئی داشته است. همچنین میزان به کارگیری نیروی کار افزایش یافته است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۵    
خاطره استاد رضایی در گفت وگو با میزان، در خصوص تأثیر فعالیت بخش تعاون دررسیدن به رشد اقتصادی 8 درصدی، گفت: تلاش ما در بخش غیردولتی تعاون رسیدن به سهم 25 درصدی این بخش است که در قانون اساسی به آن اشاره شده است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو؛ برنامه ضرب سکه با حضور دکتر خاطره استاد رضایی( رئیس کمیسیون بانوان و مسئولیت اجتماعی اتاق تعاون ایران و مدیرعامل اتحادیه تعاونی های صنایع دستی استان تهران )و مهندس حمیدرضا مولایی( کارشناس اقتصاد در حوزه صادرات و مشاور صادرات شبکه تعاون تجارت ) و موضوع از ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تعاونی های توسعه محلی به منظور ساماندهی ظرفیت های محله و مشارکت در توسعه و بازآفرینی محلات نوسازی و ساخت مسکن در تمام محله های کم برخوردار راه اندازی می شود. ...
رییس کمیسیون فرش، صنایع دستی و گردشگری اتاق تعاون ایران گفت: هنر صنعت فرش دستباف از یک سوء مورد تحریم دولت مستبد آمریکا قرار گرفته و از سوی دیگر با مصوبات غیر کارشناسی دولتمردان و بانک مرکزی با مصوبه تعهد ارزی زمین گیرشده است .
یک فعال بخش خصوصی گفت: در صورت حذف ارز 4200تومانی، حداکثر افزایش قیمت ها در محصولات پروتئینی حدود 20درصد به غیر از قیمت های جهانی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۸:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی و امور حقوقی اتاق تعاون ایران گفت: در صورت حذف ارز 4200 تومانی از بودجه 1401 می توان تمهیدات خاصی نظیر افزایش سرمایه در گردش به میزان دو برابر وضعیت صنعت مرغداری و دامداری ها و حذف سیاست قیمت گذاری دستوری از طریق مکانیزم عرضه و تقاضا را در دستور کار قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کمیته پایش سند توسعه بخش تعاون با حضور خبرگان بخش تعاون و اساتید برجسته علمی کشور در اتاق تعاون ایران تشکیل شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مراسم معارفه، مهرداد بائوج لاهوتی به عنوان معاون پارلمانی و امور حقوقی و صمد مرعشی به عنوان مشاور رئیس اتاق تعاون ایران در امور اتاق های استان با حضور بهمن عبداللهی رئیس، مسئولان و مدیران اتاق تعاون ایران همچنین مشاور تعاون، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اطلاعیه اتاق اصناف ایران کارگروه ساماندهی تشکل های اقتصادی ملی کشور با همراهی اتاق های بازرگانی، اتاق اصناف ایران و اتاق تعاون تشکیل شد و تشکل های اقتصادی ملی می توانند تا 30 بهمن 1400 در سامانه مربوطه ثبت نام کنند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور در هفتاد و چهارمین نشست کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی بیان داشت: اعتقاد به همگرایی داریم و مبنا باید همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون ایران باشد و نتیجه این امر بایستی به تعالی تعاون منجر شود.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۱    
طبیعی است، دستیابی به اهداف متعالی و فراگیر و ملی در سایه امنیت، همدلی، همفکری و جلب و جذب مشارکت های همگانی مقدور و اجتناب از هرنوع درگیری و تنش سازمانی جزء الفبای حرکت روی ریل توسعه یافتگی تا توفیق در مأموریت هاست ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته پژوهش کتاب استاندارد مسئولیت اجتماعی و خیر همگانی از سوی موسسه عالی پژوهش های تامین اجتماعی، اتاق اصناف ایران، اتاق بازرگانی ایران و اتاق تعاون ایران رونمایی می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اقتصادی و کسب وکار اتاق تعاون ایران گفت: وقتی بانک ها با زیان مواجه می شوند دست به هرکاری می زنند تا ضرر و زیانشان را جبران کنند. از نظر اعتقادات مذهبی و علمی محل جبران زیان قطعاً دریافت سود مرکب نیست، بلکه باید این مسئله را به شکل دیگری حل وفصل کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، سیدتقی جعفریان امیری، رئیس اتحادیه شالی کوبی داران مازندران و نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با برنامه صبح و گفتگو در مورد گرانی برنج مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اتاق تعاون ایران اعلام کرد: بررسی های آماری آبان ماه در حوزه صنعت ساختمان نشان می دهد شاخص میزان قیمت مواد اولیه با ثبت عدد 68.49 نسبت به ماه قبل کاهش داشت که نشان دهنده تداوم کاهشی شدن قیمت ها در چند ماه گذشته و حرکت به سمت ثبات نسبی قیمت مصالح پایه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتاق تعاون ایران در حاشیه سی و سومین کنگره جهانی تعاون در کره جنوبی در دیدار با رییس سازمان ملی تعاونی های فرانسه، بر توسعه همکاری ها بین دو کشور تاکید کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، اتاق تعاون ایران به نمایندگی از نهضت تعاون ایران موفق شد در انتخابات هیات مدیره اتحادیه بین المللی تعاون (ICA-AP) با اخذ 201 رای و با پیشی گرفتن از کشورهای صاحب نفوذ و قدرتمند در عرصه تعاون در منطقه آسیا و اقیانوسیه، همچون ژاپن، استرالیا و .. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عبدالله بهرامی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا اظهار داشت: صنعت فرش در جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها و حاشیه شهرهای بزرگ نقش بسیار مهمی دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه و معاون پشتیبانی و برنامه ریزی اتاق تعاون ایران گفت: در طرح پایش تابستان 1400، تعداد 430 فعال اقتصادی بخش تعاون در تمامی رشته فعالیت ها و در تمامی استان ها مشارکت داشتند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی از نتایج بیستمین دوره پایش محیط کسب و کار بخش تعاون در تابستان 1400 خبر داد و گفت: محیط کسب و کار؛ شامل مجموعه عواملی می شود که بر عملکرد یا اداره بنگاه های اقتصادی موثر هستند ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی رنگ رزین، پوشش های صنعتی کامپوزیت و صنعت آبکاری ظهر روز جمعه 5 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان خراسان جنوبی با حضور استاندار خراسان جنوبی و عضو هیئت مدیره اتاق تعاون ایران در بیرجند گشایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست مشترک رئیس اتاق تعاون ایران، روسای اتاق های تعاون سراسر کشور با معاونان وزارت راه و شهرسازی در راستای تسریع در روند اجرای تفاهم نامه با وزارت راه و شهرسازی برای ساخت 200 هزار واحد مسکن در اتاق تعاون ایران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران گفت: فراکسیونهای مرزنشینان و تعاون مجلس شورای اسلامی به موضوع واگذاری ها در وزارت صنعت معدن و تجارت ورود کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون فرش دستباف، صنایع دستی و گردشگری اتاق تعاون ایران از تدوین سند راهبردی فرش دستباف در حوزه تعاون و رونمایی این سند ملی در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه معتقدیم باید ارز 4200 تومانی برای کالاهای اساسی حذف شود، گفت: می توان برای حمایت از دهک های کم درآمد کارت خرید گوشت و مرغ در نظر گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اتاق تعاون ایران اعلام کرد: بررسی های آماری در حوزه ساختمان در مهرماه نشان داد عدد شامخ کل 56.92 بوده که نسبت به ماه قبل افزایش قابل توجهی داشت و نشان دهنده رشد فعالیت های کسب و کار در حوزه صنعت ساختمان در این ماه نسبت به شهریور ماه است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اتاق تعاون ایران پاسخگوی سهم 25درصدی باشد به گزارش پیام فوری ، در حالی که تعاون به عنوان یکی از سه رکن اساسی در اقتصاد کشور قلمداد می شود با این حال در سال تولید پشتیبانی و مانع زدایی ها آمار و ارقام مشخصی از سوی اتاق تعاون ایران به عنوان بازو و متولی تعاونیهای خصوصی و دولتی در راستای تحقق سهم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران با بیان اینکه در طرح تمدید کارت الکترونیک مرزنشینان فقط 5 درصد از کارت ها تمدید شد، گفت: واردات تعاونی های مرزنشینان به صورت رسمی و از طریق گمرک انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس سازمان توسعه تجارت از تقسیم بندی کشورهای هدف صادراتی به 2 اولویت خبر داد و اعلام کرد: ما می توانیم 100 میلیارد دلار از بازارهای کشورهای همسایه را به کالاهای خود اختصاص دهیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در نشست با فعالان اقتصادی در اتاق تعاون ایران گفت: اتاق تعاون نقش مهمی در حمایت از بنگاه های خرد و متوسط همچنین زنجیره سازی تامین در داخل کشور و در حوزه بین المللی دارد و می تواند به تاجران خرد کمک کند تا کالای خود را تولید و صادر کنند.
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران از مطرح شدن مباحث مبنی بر خشکاندن باغات پسته رفسنجان به شدت انتقاد کرد و خواستار سرمایه گذاری دولت در حوزه تامین آب برای این باغات شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت در جمع فعالان اقتصادی در اتاق تعاون ایران اظهار داشت:هدف گذاری کمی در بحث صادرات داشتیم که در بخش های مختلف مطرح شده است که بتوانیم در چهار سال آینده یک افزایش دو برابری در زمینه صادرات غیر نفتی را داشته باشیم.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به ظرفیت صادرات 100 میلیارد دلاری به همسایگان از امضاء توافقنامه تجارت آزاد با سوریه در آینده نزدیک خبر داد. ***توسعه صادرات به گزارش صنایع ، علیرضا پیمان پاک در نشست هم اندیشی با اعضای اتاق تعاون ایران با بیان اینکه من خودم سابقه کار صادراتی دارم، گفت: ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت حدود 3 سال از ممنوعیت واردات لوازم خانگی، کماکان شاهد هستیم که برخی برندهای خارجی در بازار حضور گسترده ای دارند. 2 احتمال در این رابطه وجود دارد ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تأمین مسکن مناسب برای اقشار کم درآمد به ویژه محروم و آسیب پذیر حقی قانونی است و قانون اساسی ایران در اصل 31 داشتن مسکن متناسب را حق هر فرد و خانواده ایرانی دانسته که بر اساس آن دولت موظف به حمایت از اقشار کم درآمد است ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۰    
اتاق تعاون ایران در فروردین ماه سال 73 با هدف بهبود وضعیت تعاونی ها و به دنبال آن بهبود فضای کسب و کار شکل گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، علی مطیع جهانی در جشنواره روابط عمومی و مسئولیت های اجتماعی ، با تاکید بر نقش مهم روابط عمومی ها در هر سازمان فعال، اذعان داشت: ویژگی منحصر به فرد بنگاه های اقتصادی تعاون در اقتصاد ملی ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران اظهار کرد: مرزنشینان واردات را در مقابل صادرات انجام می دهند و کالای وارداتی تعاونی مرزنشینان باید از مبادی رسمی و گمرکی انجام شود و حتی نمی توانند از بازارچه ها واردات انجام شود. بنابراین این ادعا کالاها قاچاقی از سر بی انصافی است. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۲    
آقایان محمد جواد عسگری رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، حسن عباسی معروفان سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، ناصر شاهنوشی استاد دانشگاه فردوسی مشهد ...