شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۰:۳۶Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق تعاون ایران»

ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۳    
ساعت 24 - رئیس اتاق تعاون ایران در مورد جلسه هیأت داوری برای بررسی واگذاری کشت و صنعت مغان گفت: این جلسه روز چهارشنبه 16 مهر 99 برگزار می شود که ترکیب هیأت داوری هفت نفر شامل دو عضو حقوقی و پنج عضو حقیقی است که در این هیأت موضوع واگذاری کشت و صنعت مغان به یک شرکت بخش خصوصی بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: براساس جلسه دو روز گذشته قرار شد، هلدینگ شرکت های غیر بورسی سهام عدالت ظرف 2-3 ماه آینده تشکیل شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - نشست مشترک نایب رییس مجلس با کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با هدف بیان توانمندی های بخش تعاون در حوزه کشاورزی برگزار شد. به گزارش پایگا خبری نقدینه ، ارسلان قاسمی رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه در این نشست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی و مجلس اتاق تعاون ایران گفت:دولت در تهیه و تدوین محتوای لایحه اصلاح قانون بخش تعاون از نظرات تخصصی اتحادیه ها و اتاق تعاون ایران، استفاده نکرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محمودی، مشاور مالیاتی اتاق تعاون ایران گفت: با سلب معافیت مالیاتی مناطق آزاد، اکثر فعالان اقتصادی کسب و کارهای خودشان را به تهران منتقل می کنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران ، شامخ کل در شهریور ماه 99 عدد 50.54 را نشان می دهد که بیانگر کاهش بهبود وضعیت صنعت ساختمان در شهریور ماه نسبت به ماه قبل است . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران بر لزوم رفع موانع و محدودیتهای مالی از بخش تعاون تاکید کرد و گفت: سهم بخش تعاون در تسهیلات اعطایی بانکها باید مورد بازبینی قرار گیرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه بانک توسعه تعاون هیچ مزیتی برای بخش تعاون کشور ندارد، بر ضرورت ایجاد یک نهاد مالی اختصاصی برای این حوزه تاکید کرد. *** نهاد مالی اختصاصی بخش تعاون کجاست؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: مدیران دولتی بعد از اتمام دوران خدمت خود در بخش دولتی وارد بخش خصوصی شده و با این بخش آشنا می شوند لذا در آن زمان متوجه می شوند چه بلایی بر سر بخش خصوصی در دوران خدمت خود آورده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه دولت طی سال های اخیر از ظرفیت بخش تعاون به خوبی استفاده نکرده است، گفت: در حوزه تأمین و توزیع کالاهای اساسی دولت می تواند از ظرفیت این بخش استفاده کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران تقویت و توسعه تعاونی های تولیدی و دانش بنیان را از جمله برنامه های مهم اتاق تعاون برشمرد و ابراز امیدواری کرد تا پایان چشم انداز 1400 بخش تعاون به سهم 11 درصدی در اقتصاد ملی دست یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت حتی کارهای صدور و تجدید کارت الکترونیکی تعاونی ها را هم به یک شرکت خصوصی داده و از ظرفیت شرکت های تعاونی استفاده نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران در مورد اینکه آیا پولی بابت فروش سهمیه سوخت به مرزنشینان داده می شود، گفت: هیچ پولی در این باره به مرزنشینان پرداخت نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نگاه فعالان ساختمانی به آینده، بالای مرز بدبینی قرار گرفت. جزئیات نظرسنجی از مدیران عامل 100 شرکت ساختمانی - که ماهانه توسط اتاق تعاون ایران انجام می شود - از بهبود خفیف اوضاع و احوال بازار ساخت وساز در مرداد نسبت به تیر حکایت دارد ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال انتشار نامه در خواست بخش خصوصی خطاب به اسحاق جهانگیری، برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی بین المللی که به امضای روسای اتاق اصناف، اتاق تعاون ایران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران رسیده است ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۷    
رییس اتاق تعاون ایران از اشتغالزایی برای بیش از 1٫7 میلیون نفر توسط بنگاه های تعاونی و تشکیل 94 تعاونی دانش بنیان در کشور خبر داد. *** ثبت اتحادیه تعاونی دانش بنیان به گزارش خبرگزاری صنایع ، بهمن عبدالهی در خصوص ثبت اتحادیه سراسری تعاونی دانش بنیان، اظهار داشت: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران از ثبت اتحادیه تعاونی های دانش بنیان خبر داد و گفت: بنگاههای تعاونی در کشور برای بیش از یک میلیون و 771 هزار نفر اشتغالزایی داشته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور اقتصادی اتاق تعاون ایران معتقد است نبود باور به توانمندی های بخش تعاون باعث شده که این بخش به جایگاه واقعی خود در اقتصاد نرسد و سهم ناچیزی از محل واگذاری ها، تصدیگری ها و تسهیلات بانکی داشته باشد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
بیستمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از امروز فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرد. به گزارش کاماپرس، این نمایشگاه توسط اتاق تعاون ایران با هدف ارتقای تکنولوژی های معماری و فناوری های مرتبط با صنعت ساختمان برگزار می شود ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران ضمن انتقاد به دولت و مجلس که نسبت به بخش تعاون و اقتصاد تعاونی به وظایف خود عمل نکردند، سهم تعاون در اقتصاد ملی و دلایل عدم توسعه این بخش را تشریح کرد. *** حوزه تعاون و اتاق تعاون ...
مجمع واردات   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون از راه اندازی سامانه باتا (بانک اطلاعاتی تعاونی های ایران) در هفته تعاون خبر داد. علی مطیع جهانی معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران اظهار داشت: طبق بند 15 ماده 57 قانون بخش تعاون اتاق تعاون ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران پیشنهاد داد که برای رفع مشکلات تعاونی های اعتبار، کارگروه ویژه ای متشکل از اعضای این اتحادیه تشکیل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با اعلام سهم فعلی بخش تعاون گفت: اگر 30 درصد عواید فروش سهام واگذاری شرکتهای دولتی برای تقویت تعاونی ها هزینه شود، بخش تعاون بیش از پیش تقویت خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۱:۰۸    
رضا وفایی یگانه/مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران بر اساس آمار مرکز آمار در سال 1398 کل تولید اقتصاد کشور به قیمت جاری معادل سه هزار و 416 هزار میلیارد تومان بوده است که بر اساس قیمت های ثابت سال 1390 این مقدار معادل 612 هزار میلیارد تومان بوده است ...
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نتایج آماری از فعالان ساختمانی نشان می دهد که شامخ ساختمان 52.94بوده است که نشان دهنده ثبات رو به بهبود وضعیت صنعت ساختمان در مردادماه نسبت به ماه قبل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور اقتصادی اتاق تعاون ایران گفت: بر اساس گزارش مرکز آمار ایران کل تولید اقتصاد کشور در سال 1398 به قیمت جاری معادل 3416 هزار میلیارد تومان بوده است که معادل 6 الی 8 درصد از آن در بخش تعاون ایجاد شده است. به عبارتی معادل 270 هزارمیلیارد تومان از ارزش افزوده کشور در بخش تعاون ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق تعاون ایران گفت: این که سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور به 25 درصد نرسیده به علت اجرای کند سند توسعه تعاون است.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قاسمی، نماینده اتاق تعاون ایران گفت: از حدود 200هزار شرکت تعاونی در سراسر کشور، حدود 90هزار شرکت تعطیل یا نیمه فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران در گفتگو با رادیو اقتصاد با تبریک هفته تعاون به فعالان عرصه تعاون کشور گفت: تولید مسکن کارگری ارزان قیمت در دستور کار است.
برنامه تهران 20 شبکه پنج سیما، امشب ( 12 شهریورماه) برای بررسی مشکلات تعاونی ها میزبان سید معین هاشمی مدیرکل توسعه تعاون وزارت تعاون کار رفاه اجتماعی و رضا وفایی یگانه مدیر اقتصادی اتاق تعاون ایران است که تا در خصوص این موضوع گفتگو کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق تعاون ایران بر لزوم ارائه مشوق های صادراتی به تعاونی ها تاکید کرد و گفت: با توجه به توانمندی ها و ظرفیتهای بالای تعاونی ها باید از ظرفیت بخش تعاون در بسیاری از عرصه های اجتماعی و اقتصادی بهره برداری کرد.
ترجمان صبح   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۲:۲۷    
در حالی که لایحه آزادسازی سهام عدالت در قالب صندوق های تخصصی به مجلس ارائه شده، رئیس اتاق تعاون ایران معتقد است این پیشنهاد با اصل 44 قانون اساسی و فلسفه واگذاری شرکت ها منافات دارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
تاسیس اولین شهرک صنعتی صنایع پایین دستی پتروشیمی خاورمیانه اولین شهرک صنعتی صنایع پایین دستی پتروشیمی خاورمیانه به همت بخش تعاون کشور، احداث می شود ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از اتاق تعاون ایران، رضا علیخانزاده رئیس کمیسیون بهبود فضای کسب و کار اتاق تعاون ایران در یادداشتی چالش های حوزه صادرات را تشریح کرد. در متن این یادداشت آمده است: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق تعاون ایران با اشاره به عملکرد تعاونی ها در بحران کرونا، گفت: هرچند کل اقتصاد جهان تحت تاثیر شدید کرونا قرار گرفته است و حال خوشی ندارد، اما می توان از فرصت ها استفاده کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۴    
تهران- ایرناپلاس- بررسی گزارش اتاق تعاون ایران از ارزیابی محیط کسب وکار بخش تعاون در بهار سال جاری نشان می دهد فعالیت های هنری، سرگرمی و تفریحی مساعدترین محیط کسب وکار را در بهار کرونایی امسال، تجربه کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اتاق تعاون ایران اعلام کرد: نتایج حاصل از پایش ملی محیط کسب وکار ایران در بهار 99 نشان می دهد که رقم شاخص ملی بخش تعاون، 6.02 شده که نسبت به زمستان 98 وضعیت بدتری پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران می گوید با راه اندازی بورس مسکن بسیاری از سرمایه ها جذب و صنایع مرتبط با بخش مسکن رونق خواهد گرفت.
بررسی های آماری نشان داد، عدد شامخ کل بخش مسکن در تیرماه رقم 52.78 بوده که نشان دهنده رکود صنعت ساختمان در تیرماه 99 نسبت به ماه قبل است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عبداللهی، رئیس اتاق تعاون ایران از ایجاد هلدینگ برای اداره 13 شرکت غیربورسی خبر داد و گفت: یک هلدینگ برای اداره 13 شرکت غیربورسی که آنها هم به تدریج شرایط ورود به بورس را پیدا می کنند، ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: از مجموع واگذاری های دولت تاکنون در حد 2.5 درصد به شرکت های تعاونی رسیده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون کشور، گفت: 30 درصد تعاونی ها با شیوع بیماری کرونا آسیب دیدند که اقداماتی برای کاهش تاثیر این پدیده بر واحدهای آسیب دیده انجام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران تاسیس بانک غیردولتی تعاون در شرایط کنونی را ممکن ندانست اما گفت که راه اندازی آن را با جدیت پیگیری خواهیم کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۵۴    
نشست خبری رییس اتاق تعاون ایران با حضور اهالی رسانه برگزار خواهد شد. *** نشست خبری رییس اتاق تعاون ایران به گزارش خبرگزاری صنایع ، بهمن عبدالهی در نشستی با اهالی رسانه برنامه های بخش تعاون کشور در سال جهش تولید و گزارش فعالیت های این بخش در سه سال گذشته را تشریح کرد. wkuj ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اگر در طرح های ملی و توسعه ای کشور، شرایطی برای حضور و نقش آفرینی تعاونگران فراهم گردد، از طرفی اهداف کمی و کیفی بخش تعاون با ضریب بهتری قابل دستیابی خواهد بود و از طرف دیگری تاثیر بسزایی در تحقق جهش تولید خواهد داشت. *** جهش تولید ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۳۹   + ۷۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در جلسه ای که با حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، دادگستری، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس اتاق بازرگانی ایران، رئیس اتاق تعاون ایران و رئیس سازمان خصوصی سازی برگزار شد، گفت: برای رشد بخش خصوصی در راستای ورود آن ها به سرمایه گذار در صنایع کشور ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با تشریح جزییات ساخت مسکن کارگران در اطراف چهار شهرک صنعتی از پیش بینی حذف قیمت زمین برای کارگران خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با تشریح جزییات ساخت مسکن کارگران در اطراف چهار شهرک صنعتی از پیش بینی حذف قیمت زمین برای کارگران خبر داد و گفت: بورس مسکن تا چهار ماه آینده راه اندازی می شود. ...
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: بین 1.8 تا 2 میلیون نفر دارنده کارت سهام عدالت، صاحب حق هستند، از این رو نمایندگان مجلس می خواهند سهام عدالت به تمامی ثبت نام شدگان و دارندگان کارت اختصاص یابد.