چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۴۸Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق تعاون ایران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس اتاق تعاون ایران گفت: احداث 100 هزار واحد مسکن ارزان قیمت در جوار شهرک ها و نواحی صنعتی برای کارگران برنامه ریزی شده و مراحل اولیه ثبت نام در استان ها در دست اقدام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران از ساخت مسکن کارگری در کشور خبر داد و گفت: اتاق تعاون به عنوان متولی احداث مسکن کارگری انتخاب و تاکنون در 14 استان مقدمات کار انجام شده است و به 22 استان افزایش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۸    
گروه استان ها رئیس اتاق تعاون ایران به مانع زدایی از رشد تعاونی ها اشاره کرد و گفت: قانون تعاون تا حد نسبتاً قابل توجهی بخشی از مشکلات تعاونی ها را رفع کرده است و امید است مابقی مشکلات رفع شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ساختمان اتاق تعاون خراسان جنوبی عصر امروز شنبه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق تعاون ایران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴    
گروه استان ها- رئیس اتاق تعاون ایران قول همکاری در زمینه احداث مجتمع خدماتی رفاهی جایگاه دو منظوره سوخت اتحادیه کارکنان دولت خراسان جنوبی را داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
گروه استان ها- رئیس اتاق تعاون ایران با تاکید بر اینکه کمبود اقلام اساسی در کشور مرتفع شده است، گفت: اتاق تعاون ایران آمادگی کمک به اتحادیه ها برای رفع مشکل تامین اقلام اساسی را دارد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۰    
رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی از افتتاح ساختمان این اتاق با حضور رئیس واعضای هیات رئیسه اتاق تعاون ایران به استان در روز شنبه 21فروردین ماه خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران ، با استناد به مجموع اظهارات فعالان ساختمانی، عدد شامخ ساختمان در اسفندماه 99 نسبت به ماه گذشته تغییر چندانی نداشت و تنها اندکی در جهت کاهش پیش رفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
انتخابات هیات رئیسه اتاق تعاون ایران برگزار و بهمن عبداللهی به عنوان رئیس اتاق تعاون ایران به مدت 3 سال آینده انتخاب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: هیچ کس حتی کم برخوردارترین افراد در مناطق مرزی حاضر به سوختبری و قاچاق کالا نیستند. ممکن است افرادی از سر انتفاع قاچاق کنند که البته این حالت سازمان یافته است و باید رد آن را در مرکز کشور دنبال کنند و نه در مرزها.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران اعلام کرد: در چند سال اخیر موانع پیش روی تولید و آسیب هایی که این موانع به تولید زده را شناسایی کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران گفت:به استناد قانون ساماندهی مبادلات مرزی واردات مرزنشینان در قبال انجام صادرات است و این واردات در قبال صادرات مشمول تخفیفات گمرکی است.
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- اتاق ایران خواستار مردمی سازی واقعی اقتصاد، شناسایی موانع و راه های اجرایی اعمال پشتیبانی حاکمیتی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق تعاون ایران گفت: یکی از موانع اصلی در توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی، کمبود مواد اولیه است. این موضوع ناشی از توسعه نامتوازن صنایع پتروشیمی است که در برخی زنجیره ها از جمله پروپیلن توسعه پیدا نکرده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس اتاق تعاون ایران گفت: استفاده از ظرفیت بخش تعاون در توزیع کالاهای اساسی شب عید و ماه مبارک رمضان ضروری است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران از آمادگی بخش تعاون برای توزیع در بازار شب عید و ماه رمضان خبر داد. *** تنظیم بازار شب عید و ماه رمضان به گزارش خبرگزاری صنایع ، بهمن عبداللهی با بیان این که در شرایط کنونی که اکثر کالاهای اساسی افزایش قیمت چشمگیری داشته اند، اظهار داشت: ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران از آمادگی بخش تعاون برای توزیع کالاهای مورد نیاز شب عید و ماه مبارک رمضان خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در مجمع نمایندگان اتاق تعاون ایران هیات رئیسه جدید اتاق برای مدت 3سال انتخاب و بهمن عبداللهی رئیس فعلی اتاق بیشترین آراء را به خود اختصاص داد. به گزارش راه مردم آنلاین ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۵    
تهران (پانا) - عضو اتاق تعاون ایران معتقد است افزایش نرخ ارز فرصتی برای توسعه صادرات است و این شرایط را برای تولیدکنندگان داخلی فراهم خواهد کرد که بتوانند بر توسعه بازارهای صادراتی متمرکز شده و در این زمینه برنامه ریزی های لازم را صورت دهند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۴    
پیلتن، مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران در چهارمین جلسه کارشناسی کمیسیون اقتصادی ستاد آفریقا، خواستار تلاش و برنامه ریزی بیشتر دستگاه های دولتی و بخش خصوصی به ویژه اتاق بازرگانی ایران و اتاق تعاون ایران در زمینه استفاده از فرصت ها برای ارتقای سطح روابط تجاری اقتصادی با قاره ...
عضو شورای عالی بورس گفت: در جلسه شورای عالی بورس با تصویب اعضا، برگزاری مجامع سراسری شرکت های استانی سهام عدالت که قرار بود 20 اسفند برگزار شود به سال آینده موکول شد.
بررسی های آماری حوزه ساختمان حاکی از آن است که عدد شامخ کل در بهمن ماه 64.28 بوده و نسبت به ماه قبل (که معادل 58.33 درصد بود) 5.95 درصد فعالیت ها رشد نشان می دهد؛ یعنی وضعت فعالیت های ساختمانی نسبت به ماه قبل بهبود یافته است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران از بررسی بیش از 5 هزار و 300 پرونده تا پایان بهمن ماه توسط مراکز داوری اتاق های تعاون سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران گفت: سامانه ارزیابی عملکرد اتاق های تعاون کشور، در راستای هماهنگی و انسجام بین اتاق های تعاون کشور با اتاق تعاون ایران و شناسایی نقاط ضعف و قوت تعاون ایجاد شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران اظهار داشت: برزیل یکی از بزرگترین شرکای ما در حوزه تامین کالاهای اساسی و نهاده های دامی است و حتما افزایش واردات در این حوزه را نیز خواهیم داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران از ایجاد خط مستقیم کشتیرانی بین ایران، آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران از ایجاد خط مستقیم میان ایران- آفریقای جنوبی و کشورهای آمریکای لاتین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با اشاره به تاکید قانون در خصوص واگذاری های دولتی به بخش تعاون گفت: متأسفانه حدود2 درصد از واگذاری ها به بخش تعاون رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در بیست و نهمین جلسه کمیسیون تخصصی توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران حضور یافت و طی آن جایگاه و نقش بخش تعاون و اتاق تعاون ایران در برنامه های توسعه صادرات غیرنفتی بررسی شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران ، بیست و نهمین جلسه کمیسیون تخصصی توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران با هدف بررسی جایگاه و نقش بخش تعاون و اتاق تعاون ایران در برنامه های توسعه صادرات غیرنفتی با حضور حمیدزادبوم رئیس سازمان توسعه تجارت و معاون وزیرصمت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور دبیر مرکز داوری اتاق تعاون ایران و سرپرست معاونت هماهنگی امور اتاق ها و اتحادیه ها اتاق تعاون ایران از مجموعه دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵    
دبیر کل اتاق تعاون ایران و عضو شورای عالی بورس با اشاره به شرایط کنونی بازار سرمایه گفت: اکنون ریسک های غیرتجاری و اقتصادی بازار را تحت تأثیر قرار داده، بازار سرمایه، موجود زنده و حساسی است و اظهارنظرهای سیاسی، مردم و سهامداران را نگران می کند و بر وضعیت آن اثر نامطلوب می گذارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
اتاق تعاون ایران اعلام کرد که با استناد به اظهارات فعالان ساختمانی، عدد شامخ ساختمان در دی ماه نسبت به ماه گذشته اندکی کاهش یافت؛ همچنین در این ماه بودجه عمرانی به طرح ها تخصیص نیافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران با بیان اینکه در تخصیص نهاده های دامی دولتی به انجمن ها تخلف شده است گفت: سامانه بازارگاه یک سامانه برخط است ولی بعضا به صورت دستی سهمیه بندی انجام می شود که در واقع مشکل اصلی بازارگاه همان است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
این نشست با حضور رئیس و اعضای کمیته گردشگری ستاد اکسپو 2020 دوبی در تالار اصفهان محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. اولین جلسه کمیته گردشگری اکسپو 2020 دوبی با حضور نمایندگان شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی، وزارت ورزش و جوانان، وزارت کشور ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فارس:؛ امروز رؤسای اتحادیه های ماهیان پرورشی سردآبی و گرم آبی در نشست مشترکی با نماینده مردم تهران در اتاق تعاون اعلام کردند با وجود اینکه میادین میوه و تره بار شهرداری برای عرضه مستقیم کالاهای کشاورزی طراحی شده، اما غرفه های این میادین در حراج به دلالان و نه تولیدکنندگان واگذار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اعضای اتحادیه های پرورش دهندگان ماهیان سردآبی و گرم آبی امروز در اتاق تعاون ایران مشکلات تولید این صنف را با یک عضو فراکسیون محیط زیست مجلس در میان گذاشتند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: نگاهی به اقتصاد کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که تعاونی ها جایگاه ویژه ای در اقتصاد آنها دارد، همچنین با توجه به نقش موثر تعاونی ها در دوران جنگ تحمیلی باید از این پتانسیل در دوران جنگ اقتصادی نیز بهره مند شد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران بیان داشت: سیستم توزیع یکی از زیرسیستم های اقتصادی کشور است که پیچیدگی فراوانی دارد و در نظام اقتصادی ما دچار مشکلاتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
واهان کروبیان وزیر اقتصاد ارمنستان با وزیر صمت، رئیس اتاق تعاون ایران و جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۹    
واهان کروبیان وزیر اقتصاد ارمنستان با وزیر صمت، رییس اتاق تعاون ایران و جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی دیدار و گفتگو کرد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
واهان کروبیان وزیر اقتصاد ارمنستان با وزیر صمت، رییس اتاق تعاون ایران و جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی دیدار و گفتگو کرد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در اتاق تعاون ایران گفت: اگر یارانه به تولید پرداخت نکنیم و به دلیل مشکلات مالی، تولید در داخل کشور انجام نشود، مجبور به واردات کالا می شویم و مجدد دولت دچار کسری بودجه خواهد شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
"رضا وفایی یگانه" مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری اتاق تعاون ایران با اعلام موافقت مشروط با پرداخت یارانه تولید گفت: پرداخت یارانه به تولید از سه منظر قابل بررسی است که باید براساس منطق اقتصادی، باشد.
فودنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸    
مدیران اتحادیه های سراسری کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران در شصت و نهمین جلسه کمیسیون کشاورزی، مهدی مسعودی را به عنوان دبیر جدید خود برگزیدند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران از انحراف از اهداف کشت فراسرزمینی به دلیل نقص در آیین نامه خبر داد و گفت: کشت های فراسرزمینی تبدیل به سرمایه گذاری خارجی شده است و به جای آنکه منفعت آن نصیب کشور شود به کام کشور های شده که در آن کشت انجام می شود.