سه شنبه ۰۷ آذرساعت ۲۰:۱۹Nov 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برنی سندرز»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز گفت، رژیم صهیونیستی حق ندارد 12 هزار نفر را طی شش الی هفت هفته در پاسخ به عملیات جنبش حماس به شهادت برساند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز خواستار این شد که کمک های آمریکا به رژیم صهیونیستی مشروط به تغییر مواضع نظامی و سیاسی کابینه این رژیم باشد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور آمریکایی امروز تأکید کرد: اسراییل باید همین حالا بمباران ها را متوقف کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور آمریکایی امروز تأکید کرد: اسراییل باید همین حالا بمباران ها را متوقف کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۹    
تهران- ایرنا- برنی سندرز سناتور ارشد آمریکایی با توجه به اینکه رژیم صهیونیستی دست به کشتار بزرگی علیه فلسطینی ها زد، اعلام کرد که یک فاجعه انسانی وحشتناک در غزه به وجود آمده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۷    
برنی سندرز سناتور آمریکایی گفت: چطور می شود با حماس به آتش بس دائمی رسید؟ کشورهای عرب منطقه متوجه اند که حماس باید برود!
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۸:۲۱    
سناتور آمریکایی ایالت ورمونت در اظهاراتی از اینکه ساکنان اراضی اشغالی به زودی از شر نخست وزیر این رژیم خلاص شوند، ابراز امیدواری و از ایده برکناری نتانیاهو حمایت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سناتور آمریکایی در اظهاراتی از اینکه ساکنان اراضی اشغالی به زودی از شر نخست وزیر این رژیم خلاص شوند، ابراز امیدواری و از ایده برکناری نتانیاهو حمایت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۵    
تهران – ایرنا - برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمونت به شبکه سی ان ان گفت: "در حال حاضر پایان دادن به بمباران و فاجعه انسانی وحشتناک" باید نخستین اولویت باشد."
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۲۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
قانونگذار اهل ایالت ورمونت آمریکا غروب یکشنبه با اشاره به کمک های مالی ایالات متحده به صهیونیست ها، توقف فوری قتل عام مردم غزه را خواستار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمونت آمریکا کشتار کور مردم بی گناه فلسطین را محکوم کرد و گفت که حملات رژیم صهیونیستی باید متوقف شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور دموکرات آمریکایی بامداد یکشنبه گفت که حملات هوایی بی ملاحظه رژیم صهیونیستی به نوار غزه، باعث کشتار هزاران انسان بی گناه می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: برنی سندرز روز یکشنبه از اقدامات اسرائیل در غزه به شدت انتقاد کرد و خواستار رعایت قوانین بین المللی از سوی تل آویو شد.
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۰    
رقابت درون حزبی دموکرات های آمریکا در 2 آوردگاه آیوا و نیوهمشایر با توفیق برنی سندرز سناتور سوسیالیست و یهودی ایالت ورمونت در جلب آراء مردمی پایان یافت حال آنکه ازجمله پیچیدگی های نظام انتخاباتی نخبه سالار آمریکا این است که در هر ایالت تصمیم گیری نهایی بر عهده وکلا یا هیئت های انتخاباتی است و نه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
برنی سندرز خواستار کمک به غزه شده و از دولت آمریکا خواست بجای بدتر کردن وضعیت غزه به فکر کمک به آن باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برنی سندرز به انتقاد از افزایش خشونت ها در غزه پرداخت و بمباران بیمارستان المعمدانی در نوار غزه را که به شهادت صدها فلسطینی منجر شد، "جنایتی توصیف ناپذیر" خواند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران– ایرنا– برنی سندرز سناتور مستقل و کهنه کار مجلس سنای آمریکا در واکنش به فجایع رژیم صهیونیستی در غزه، بمباران بیمارستانی در این منطقه را جنایتی غیر قابل وصف خواند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دونالد ترامپ و حامیان او در ماه های اخیربه طور تلویحی به اندیشه های برنی سندرز سناتور دمکرات نزیدک به اندیشه چپ تمایل نشان داده است.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۸    
برنی سندرز سناتور کهنه کار ایالت ورمونت درتوئیتی نوشت: آمریکا بالاترین شمار کودکان فقیر در کل جهان را داراست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، برنی سندرز سناتور مشهور آمریکایی: تقریباً همه در کشور ما می دانند که سیستم مراقبت های بهداشتی ما ویران و ناکارآمد است. ما 18 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را خرج نظام سلامت می کنیم. با این حال، ما تنها کشور بزرگی در جهان هستیم که مراقبت های بهداشتی را برای همه تضمین نمی کند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پاسخ ریچارد نیکسون، بیل کلینتون، باراک اوباما، مادلین آلبرایت، برنی سندرز و رضا پهلوی به این سوال که آنچه در 28 مرداد رخ داد کودتا بود یا نه؟
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۰:۰۱    
انگاره نوشت: انتخاب دونالد ترامپ نمایانگر یکی از سلسله قیام های سیاسی دراماتیکی است که سقوط هژمونی نئولیبرال را نشان می دهد. این قیام ها شامل خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، رد اصلاحات رنتزی در ایتالیا، کمپین برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات در ایالات متحده ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بقلم برنی سندرز سناتور آمریکایی و عضو ارشد کمیته بودجه سنا. 25 ژوئیه 2023 تارنمای کانترپانچ برگردان و کوتاه سازی علی اصغر شهدی Asghar.shahdi@gmail.com ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
یک کمیته سنای آمریکا ایمنی انبارهای آمازون را بررسی می کند. برنی سندرز رییس کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی(HELP) با ارسال نامه ای به اندی جسی مدیر آمازون از آغاز تحقیق خبرداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور آمریکایی گفت: امروز نابرابری ثروت در کشور ما بیش از هر زمان دیگری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۰    
سناتور برنی سندرز : دولت آمریکا به جای خدمت به مجتمع صنعتی نظامی، به نیازهای مردم عادی رسیدگی کند!
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور آمریکایی: این روزها از هر چهار آمریکایی یک نفر هم نمی تواند هزینه داروهایی که دکتر برایش تجویز می کند را بپردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور شناخته شده آمریکایی معتقد است که احتمال پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با اختلاف زیاد از دیگر رقبایش وجود دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت در شمال شرقی آمریکا روز یکشنبه پیش بینی کرد که جو بایدن رئیس جمهور این کشور در انتخابات ریاست جمهوری پیروز می شود.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۷    
سندرز با اعلام انصراف از نامزدی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، یادآور شد علاوه بر کمک به تشکیل اتحادیه های کارگری جدید، به عنوان رئیس کمیته سلامت، آموزش، کار و بازنشستگی سنا به مبارزه برای سیاست های مترقی ادامه خواهد داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اندکی پس از اعلام نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2024، باراک اوباما از او حمایت کرد و برنی سندرز هم با اعلام حمایت از بایدن، از رقابت احتمالی در انتخابات آتی صرف نظر کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۴    
من فکر می کنم بایدن نامزد دموکرات ها خواهد بود و وظیفه من و جنبش مترقی دموکرات این است که مطمئن شویم او پابرچا بایستد و برای طبقه کارگر این کشور بجنگد و هیچ چیز را به راحتی نپذیرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۱    
برنی سندرز سناتور سوسیال دموکرات کنگره با اعلام صرف نظر از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا، گفت که از انتخاب مجدد جو بایدن رئیس جمهور کنونی آمریکا حمایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۵:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
برنی سندرز با اعلام صرف نظر از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا، گفت از انتخاب مجدد جو بایدن رئیس جمهور کنونی آمریکا حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گروهی متشکل از 14 قانونگذار دموکرات آمریکایی در نامه ای سرگشاده به جو بایدن، از این رئیس جمهور آمریکا خواستند تا نسبت به حمایت بی دریغ واشنگتن از رژیم صهیونیستی تجدید نظر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور ارشد آمریکایی در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی، سیستم سیاسی ایالات متحده را فاسد خواند و بنیامین نتانیاهو و برخی از اعضای کابینه او را نژادپرست توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۸    
برنی سندرز پس از مشورت با دولت واشنگتن رای گیری برای پایان دادن به حمایت نظامی آمریکا در جنگ یمن را لغو کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۵    
برنی سندرز ، امید سابق انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، قصد دارد با انتشار کتابی بگوید که اگر انقلاب سیاسی در آمریکا رخ دهد چه اتفاقاتی ممکن است به وقوع بپیوندند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- هدر گاتنی عضو هیئت علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه فوردهام در نیویورک است. گاتنی مشاور امور سیاستگذاری سناتور برنی سندرز نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری بوده است. او هم چنین رئیس اقدام مشترک آموزشی بایدن – سندرز بوده است ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور دموکرات نوشت: هیچکس نباید مجبور شود که به خاطر انسولین دست در جیبش کند، این دارویی حیاتی است که حدود 100 سال پیش ساخته شده است. وقتش رسیده تا به حرص و طمع صنعت دارو پایان دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سناتور ارشد آمریکایی از دولت این کشور خواست تا ارسال سلاح به عربستان سعودی را متوقف کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برنی سندرز سناتور مستقل و رئیس کمیته بودجه سنا در توئیتی ضمن انتقادات تند از رویکرد ضد حقوق بشری دولت عربستان نوشت: ما باید نیروهای خود را از این کشور خارج کنیم و فروش سلاح را به آن متوقف نماییم.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی ضمن نقد سیاست های پیشین آلمان در قبال انرژی، همسویی عربستان و روسیه را در اوپک پلاس به منظور کاهش تولید نفت به چالش کشید که در ادامه بخش هایی از آن را می خوانیم؛ ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سناتور ارشد دموکرات "دیک دوربین" خواستار پایان اتحاد واشنگتن و ریاض و باز کردن جنبه های مسکوت پرونده حملات 11 سپتامبر درباره نقش دولت عربستان سعودی در انجام این حملات تروریستی شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
اعلام موضع ترامپ درباره ناآرامی ها در ایران، شلیک 27 موشک بالستیک توسط کره شمالی، درخواست دمشق از آمریکا برای خارج کردن فوری نیروهایش از سوریه، دیدار مقامات آمریکا و طالبان در قطر و درخواست برنی سندرز برای توقف کمک های آمریکا به عربستان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۰:۵۹    
برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت آمریکا در توییتی نوشت: اگر عربستان سعودی، به عنوان یکی از بدترین ناقضان حقوق بشر در جهان بخواهد با روسیه برای افزایش قیمت گاز مشارکت کند، می تواند پوتین را وادار به دفاع از سلطنت خود کند ...
الف   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از آنکه بلوک اوپک پلاس اعلام کرد تولید روزانه نفت را متوقف می کند، یک سناتور آمریکایی خواستار خروج سربازان این کشور از عربستان سعودی و پایان کمک های نظامی آمریکا به عربستان شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
برنی سندرز در توییتی در اشاره به قتل جمال خاشقچی به دستور، ولی عهد سعودی و تجاوز هشت ساله عربستان سعودی به یمن، خواستار پایان حمایت واشنگتن از ریاض شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۲۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور آمریکایی در پی همراهی عربستان سعودی با روسیه برای کاهش تولید نفت در چارچوب اوپک پلاس، با توصیف ریاض به عنوان بدترین نقض کننده حقوق بشر در جهان، خواستار بیرون آورده شدن همه نیرو های نظامی آمریکا از عربستان و توقف فروش جنگ افزار به این کشور غرب آسیا شده است.