یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۲۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «جامعه مدرسین»

خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
گروه استان ها- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اقدامات امام عسکری برای ترویج معارف دینی گفت: امام حسن عسکری(ع) به گونه ای که دشمن نتواند مطلع شود مقدمات کار را فراهم کردند و حضرت مهدی (عج) دوران غیبت صغری را پشت سر گذاشتند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۳    
بررسی منهج فقه حکومتی رهبر معظم انقلاب؛ با تاکید بر آراء و رویه فقهی دوران تصدی مقام زعامت و رهبری ، فقه نظامات (پاسخ به اشکالات آیت الله فاضل لنکرانی) و نقش جامعه مدرسین در فرایند تکاملی انقلاب اسلامی (با تأکید بر کارویژه فقه حکومتی) از جمله مقالات این شماره می باشد.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، به بهانه دهمین سال سفر رهبر معظم انقلاب به قم، صفحه ویژه پس از ده سال در خبرگزاری حوزه راه اندازی شد انتهای پیام/
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آقایان خود را سوپر انقلابی تلقی می کنند و خود را دارای بصیرت می دانند، به همین دلیل وقتی برخی از کارهای آنها را نقد می کنیم ما را بی بصیرت تلقی می کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران: آیت الله غروی پیرامون حملات اخیر به رییس جمهور و دولت هشدار داد: این مواضع در دنیا و رسانه های بیگانه بازتاب پیدا کرده و تنها دشمنان اسلام و آمریکا و صهیونیسم شاد می شوند ...
توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که حرف های اخیر مجتبی ذوالنور، نماینده قم در مجلس مورد تأیید بزرگان قم نیست، گفت: او هتک حرمت آقای روحانی رئیس جمهور را کرده که این زیبنده نیست ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با تأکید بر اینکه مقایسه های تاریخی باید با دقت انجام شود، گفت: در این شرایط مقایسه کردن زمانه حاضر با دوران امام حسن(ع) به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که حرف های اخیر مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس مورد تأیید بزرگان قم نیست، گفت: او هتک حرمت آقای روحانی رئیس جمهور را کرده که این زیبنده نیست. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۵:۴۶    
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروزه یکی از مهم ترین رسالت های طلاب و روحانیون، تلاش همه جانبه در راستای ترویج فرهنگ ناب دینی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۲    
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: در شرایط فعلی به علت نوسانات شدید قیمت ارز، متاسفانه قدرت خرید مردم کاهش یافته به طوری که در این ماه ها، جمعیت بیشتری از مردم کشور ما بر اساس آمارها و معیارهای اقتصادی به زیر خط فقر رفته اند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در یادداشتی اختصاصی به ایکنا با عنوان عقلانیت رفتاری در سیره جامع نبوی تأکید کرد: سیره نبوی به ما می آموزد که ترس و تسلیم در برابر دشمن به معنای جهالت و نابودی است نه فقط یک شکست و در مقابلِ رویکرد تسلیمی ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۹    
حوزه/عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، الگوگیری عملی از اخلاق و سیره پیامبر اکرم(ص) را رمز سعادتمندی بشریت عنوان کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای جامعه مدرسین بر اخلاق پیامبر(ص) تاکید و تصریح کردند: اخلاق، سیره و رفتار پیامبر یکی از مسائل بسیار مهم است که در هر بُعد از جامعه مخصوصا سبک زندگی می تواند الگو قرار بگیرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
حوزه/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم کردن هرگونه اقدام دین ستیزانه و ضد اسلامی، جوامع غربی را به بازگشت به مذهب و معنویت دعوت می کند و اعلام می دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: درس هایی که از نهضت امام حسین(ع) و همچنین مجاهدتی که یاران باوفای سیدالشهدا(ع) می گیریم این است که باید دشمن را به خوبی بشناسیم و آن را همواره دشمن دانسته و دوست داران خدا را دوست بداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ارادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع) اختصاص به شیعه نداشته و همه ادیان حاجات خود را از همه مذاهب در مراسم اربعین از امام حسین(ع) می گرفتند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۶    
حوزه/ جنبه های عاطفی برگشت اسرا به کربلا فوق تصور است اما جنبه های مبارزاتی این موضوع نیز فوق العاده است، جمعیت اندکی که پیروز و سرافراز به میعادگاه کربلا بازگشته اند، چهل روز اهداف و پیام های قیام سیدالشهداء علیه السلام را در سخت ترین شرائط بازگو کرده اند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۵    
حوزه/ رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رسانه رسمی حوزه یک جایگاه مستقل و برخاسته از جایگاه مرجعیت و رهبری دارد که بدون وابستگی به هیچ حزب سیاسی در حال فعالیت است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۸    
نائب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین با اشاره به اینکه اربعین هنگامه پیروزی و سرافرازی است،گفت: شناخت و شناساندن پایه های معرفتی قیام و حماسه حسینی، مهم ترین رکن حسینی بودن و حسینی ماندن است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
زیارت اربعین امام حسین(ع) از زیارت نامه های معتبری است که برای حضرت(ع) نقل و به خواندن آن در روز اربعین سفارش بسیار شده تا جایی که طبق برخی روایت ها، خواندن آن از علائم مؤمن برشمرده شده است. زیارت نامه ای که همانند گنجی ناب برای شناخت آموزه امامت و ولایت است ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با اشاره به فشارهای اقتصادی بر مردم گفت: کمیته امداد یک پناهگاه برای کسانی است که احساس بی پناهی می کنند.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۹    
اظهارنظر امام جمعه اصفهان درباره ناامن کردن فضا برای زنان بدحجاب با واکنش های زیادی روبه رو شد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: آیت الله سیدمحمد غروی و آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی در گفت و گو با جماران تأکید کردند که باید با پدیده بی حجابی برخورد معقول و قانونی داشته باشیم و وظیفه ما این نیست که پرخاشگری کنیم. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۶    
حوزه/ رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جامعیت این رسانه هم از نظر جغرافیایی و هم از نظر موضوعات و محتوا جامعیتی ستودنی است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: رژیم های آل نهیان، آل خلیفه و آل سعود با عادی سازی روابط خود با صهیونیست ها به قدس و فلسطین و امت اسلامی خیانت کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۶    
حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به همراه اعضای هیئت رئیسه این مجمع امروز از بخش های مختلف رسانه رسمی حوزه های علمیه بازدید کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۵    
حجت الاسلام والمسلمین حسین بنیادی دبیرمجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بازدید رئیس و اعضای هیئت رئیسه این مجمع از رسانه حوزه در طلیعه یادداشت های خود، در تمجید از فعالیت های این رسانه آورده است:خبرگزاری حوزه درخششی بی سابقه و بی نظیر در ماموریت های خود داشته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۹    
حوزه/اعضای هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین از رسانه رسمی حوزه های علمیه بازدید کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عکس دریافتی از مخاطبان/ آیت الله رضا استادی از اعضای جامعه مدرسین و دبیر سابق شورای عالی حوزه های علمیه در صف انتظار در مطب پزشک
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن عادی سازی روابط برخی کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی آورده است: اقدام خیانتکارانه سران 2 رژیم دست نشانده امارات و بحرین در عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر فلسطین، اقدامی نامشروع و از نظر اسلام، محکوم و از محرمات کبیره شرعی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
در پی درخواست مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی بیانیه ای عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۱:۳۰    
مراسم بزرگداشت آیت الله ممدوحی عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به صورت پخش زنده از حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - بیت مرحوم آیت الله حسن ممدوحی از اعضای فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع تقلید و مردم ایران به پاس اظهار لطف و زحماتشان تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با صدور پیامی درگذشت آیت الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین قم را تسلیت گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۲    
مدیرعامل و جمعی از مدیران خبرگزاری رسا با حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین دیدار و گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- آیین گرامیداشت آیت الله حسن ممدوحی عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با حضور آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و جمعی از مدیران و مردم روز شنبه در حوزه علمیه کرمانشاه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۷    
کرمانشاه- ایرنا- آیین گرامیداشت آیت الله حسن ممدوحی عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با حضور مقامات استانی، کشوری، روحانیون و مردم روز شنبه در حوزه علمیه کرمانشاه برگزار شد.(عکاس:بهمن زارعی)
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مراسم گرامیداشت رحلت آیت الله ممدوحی، عضو جامعه مدرسین قم و نماینده سابق مجلس خبرگان رهبری در کرمانشاه برگزار شد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی درگذشت آیت الله ممدوحی نماینده سابق مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به تشریح اقوال مختلف تاریخی و روایی درباره روز شهادت امام حسن مجتبی(ع) پرداخت.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به تشریح اقوال مختلف تاریخی و روایی درباره روز شهادت امام حسن مجتبی(ع) پرداخت.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیر حوزه های علمیه خواهران در پیامی درگذشت آیت الله ممدوحی عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۶:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
قم نیوز: آیت الله مکارم شیرازی در پیامی درگذشت آیت الله ممدوحی عضو فقید جامعه مدرسین را تسلیت گفت.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان گفت: آیت الله ممدوحی عمر شریف خود را در راه تبیین معارف دینی و تربیت شاگردان خوب و تقویت مبانی انقلاب اسلامی صرف نموده و در جامعه مدرسین حوزه علمیه و مجلس خبرگان رهبری نقش آفرین بودند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مدنی درگذشت آیت الله ممدوحی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۷    
درپی ارتحال آیت الله ممدوحی نماینده سابق مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امروز شنبه مراسمی از سوی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه ، استاندار کرمانشاه و تعداد دیگری از نهادها برگزار می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سعیدی در پیامی ارتحال آیت الله حسن ممدوحی، عضو فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.