سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۴۱Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه مدرسین»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رئیس شورایعالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از بی توجهی به معماری اسلامی و ایرانی و ساخت خانه هایی با نمادهای غربی انتقاد کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورایعالی جامعه مدرسین با انتقاد از بی توجهی به معماری اسلامی و ایرانی، ساخت خانه هایی با نماد های غربی را مورد انتقاد قرارداده و گفت: برخی از مردم، نماهای خانه هایشان را به صورت کشورهای بیگانه می سازند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین گفت: هجوم ویروس کرونا سبب نگرانی هایی برای عاشقان حقیقت و اسلام اصیل به وجود آورده است و باید برای این امر مهم فکر سریع شود تا بیش از این دین، نظام جمهوری اسلامی و جامعه ایرانی گرفتار خسارت نشوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین وقفه چند ساله در ساخت مسکن را صدمه ای بزرگ عنوان کرده و اظهار داشت: متاسفانه این وقفه چند ساله ای که در ساخت مسکن در دولت ایجاد شد صدمه بزرگی بود ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۵    
حوزه/ توجه به تکالیف تبلیغی در هر زمانی، یک رسالت می باشد تا امر دین در جامعه استوار و موجب استحکام تعهدات انسان به خود و محیط پیرامونی اش شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۰    
حوزه/ آیت الله علیدوست با ارسال پیام های جداگانه به علما، شخصیت های حوزوی، علمی، فرهنگی و مقامات کشوری ازپیام های تسلیت و ابراز همدردی آنان به مناسبت درگذشت ابوی خود تشکر و قدردانی کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۰    
نایب رییس جامعه مدرسین با بیان اینکه مذاکره یک فریب آمریکایی برای محاصره هوشمند ملت ایران است، گفت: رفع کامل تحریم ها و راستی آزمایی مذاکره نمی خواهد، بلکه عمل می خواهد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین با بیان این که باید قاموس جوان و پرانگیزه جامعه نخبگانی و مغزهای قوی دانشجویی و دانشگاهی را حمایت نماییم، خاطرنشان کرد: فقدان ابزارهای علمی و تحقیقاتی نوین برای ادامه تحقیقات و پژوهش و حرکت در مرز دانش نخستین عامل خروج نخبگان از کشور است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۴۵    
شفقنا – رسانه های مذهبی و حوزوی متعدد و متنوعی در کشورمان در حال اطلاع رسانی هستند که طیف وسیعی از اخبار و عناوین محتوایی مرتبط با اهداف و موضوع فعالیت خود را منعکس می سازند. شفقنا روزانه منتخبی از اهم اخبار این رسانه ها را به اطلاع مخاطبان محترم میرساند: ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین گفت: اسلام بر مسئله خدمت به بشر خصوصاً مسلمانان تأکید دارد اما اگر در کنار آن به انسانها به عنوان عیال الله خدمت کنیم، ارزشش بالاتر از عنوان بشر است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کاندیداهای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برای انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در چهار حوزه انتخابیه مشخص شدند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۵    
اخبار نیمه محرمانه رسا حکایت از قطعی شدن حضور آیت الله رئیسی برای انتخابات ریاست جمهوری و تعیین کاندیداهای جامعه مدرسین برای خبرگان رهبری دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر دوم شورای عالی حوزه های علمیه ارتباط بیشتر میان دو حوزه خراسان و قم را لازم دانست و با اشاره به ضرورت همگرایی در دنیای امروز، ضمن حفظ مرزها، بر همگرایی دو حوزه علمیه قم و خراسان تاکید کرد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه متولیان فضای مجازی این فضا را پالایش و کنترل کنند، گفت: مسئولین درخصوص فضای مجازی فعالانه احساس مسئولیت کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: حوزه های علمیه در تبیین و معرفی معیارهای انتخاب اصلح باید پیشگام بوده و آن را به مردم ارائه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
قم- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به لزوم مبارزه با بدعت ها گفت: روحانیت باید به صورت جهادی در حل شبهات و مشکلات مردم وارد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در زلزله، سیل، کرونا و بحران های بزرگ این مردم بوده اند که کنار نظام اند و دشمن درصدد فاصله ایجاد کردن بین مردم و انقلاب است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قم- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه یکی از راه های افزایش رضایتمندی مردم، افزایش خدمت رسانی است، گفت: مسئولین باید با عملکرد خوب خود، نقشه دشمن علیه انقلاب را خنثی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۴۸    
آیت الله حسینی بوشهری در دیدار شهردار قم: تمام مدیران دستگاه های اجرایی باید برای تحقق شعار تولید، پشتیبانی و مانع زدایی تلاش کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین طرح گام به گام برای رفع تحریم ها و احیای برجام را یک فریب آمریکایی دانست و گفت: این طرح پلی برای از بین بردن منافع ملی ایران و افتادن در دام آمریکایی ها است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین با بیان این که جمهوری اسلامی ایران خواست واقعی مردم است، گفت: قدرت انقلاب اسلامی ایران به مردمی بودن و مشارکت های جمعی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رای مردم به جمهوری اسلامی سبب شد رابطه استعماری و زورگویی استکبار و آمریکا تمام شود و کشورمان به استقلال برسد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین گفت: از مسئولان دولتی و حاکمیتی و به طور کلی قوای سه گانه انتظار می رود در راستای تحقق شعار سال با همدلی و هماهنگی و هم افزایی تلاش کنند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت روز دوازدهم فروردین بیانیه ای صادر کرد. به گزارش شفقنا، در این بیانیه آمده است: در تاریخ حماسه آفرینی و انقلاب عظیم اسلامی و مردمی ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - جامعه مدرسین حوزه علمیه باصدور بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت روز جمهوری اسلامی آورده است: 12 فروردین روز غلبه جنود الله بر جنود شیطان و روز از پای در آوردن دشمن و روز امامت امت و فتح و ظفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۰:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت 12 فرودین؛ روز جمهوری اسلامی با صدور بیانه ای این روز را روز غلبه جنود الله بر جنود شیطان نامید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با اشاره به مجاهدت ها و خدمت رسانی های همه جهادگران و خیرین در یک سال گذشته گفت: مجاهدت ها و کمک های مؤمنانه اجازه نداد دشمنان به اهداف شوم خود برسند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: کشور ما ظرفیت ها و امکانات زیادی دارد، اما بسیاری اوقات نگاهمان به بیرون است و ظرفیت های داخلی را نادیده می گیریم. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۹    
حوزه/ نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین گفت: دولت، مجلس و قوه قضائیه در وضع قوانین، اجرا و نظارت باید به تولید توجه ویژه ای داشته باشند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۲    
عضو جامعه مدرسین حوزه قم با بیان اینکه نمی توان با علم روز مبارزه کرد، اظهار کرد: علم روز به روز ترقی پیدا می کند و اگر کسی جلوی آن بایستد ضرر خواهد کرد، لذا باید از آن به بهترین وجه استفاده کرد؛ برای مثال باید از فضای مجازی بهترین بهره را برد، اما نباید صحنه جامعه را خالی کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین با بیان اینکه واردات بی رویه و قاچاق کالا، عامل خسران سرمایه گذاران تولید داخلی است، گفت: فرآیندهای موجود و تصمیمات نسنجیده برخی مسئولان مانع تولید است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان ، دومین نشست روحانیت و طلاب محترم شهرستان دلفان در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی با حضور نماینده معزز و محترم ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر شاهرخی برگزارشد ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین بنیادی نائب رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین در یادداشتی به مسأله مهم تولید که از سوی رهبر معظم انقلاب بیان شده است پرداخته اند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:حضور دانشجویان و طلاب در کنار کادر درمان باید در تاریخ انقلاب و تاریخ کشور ما به عنوان یک کارنامه درخشان ثبت شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله فقیهی در پیامی درگذشت والد آیت الله علیدوست، عضو جامعه مدرسین، را تسلیت گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین با بیان این که آحاد مردم باید در مسیر تحقق شعار سال گام بردارند، گفت: مجلس، دولت و همه دستگاه هایی که در اداره کشور نقش آفریند برای یک بار قوانینی را در تراز انقلاب وضع کنند تا موانع تولید برچیده شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با استناد به روایات به تبیین نوروز پرداخت و گفت: یکی از مصادیق نوروز بیداری است، بر این اساس هر روز می تواند نوروز باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله اعرافی در پیامی درگذشت پدر آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم را تسلیت گفت.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۵    
رییس شورای عالی جامعه مدرسین فعالان در امر اعتکاف را افرادی خستگی ناپذیر و پیگیر توصیف و از فعالیت های ستاد اعتکاف تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه حضرت عباس(ع) ویژگی های بسیار بی نظیری داشتند گفت: قمر بنی هاشم(ع) ارزش و جایگاه ویژه ای برای امام حسین(ع) قائل بودند و اباعبدالله(ع) را مولا خطاب می کردند.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
همراه اول و شهرداری قم برای طراحی و پیاده سازی راهکارهای شهر هوشمند در سطح شهر قم، تفاهم کردند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در یادداشتی به دکتر سروش پاسخ داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۶    
گروه استان ها- نخستین سایت نسل پنجم تلفن همراه کشور با حضور رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه در قم افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه ازجمله دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی، بهره گیری از فناوری در نشر معارف دینی است گفت: در مسیر خدمت، مسئولان نباید احساس خستگی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نسل پنجم تلفن همراه را یک فناوری ارتباطی در جهت تسهیل در کار مردم و همچنین توسعه، گسترش و نشر معارف نورانی قرآن و اهل بیت (ع) دانست و گفت: این مساله چه در بعُد زندگی مادی و چه در بعُد زندگی معنوی افراد جامعه یک نیاز ضروری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین گفت: فعالیت های مجمع نمایندگان طلاب نشان دهنده آن است که این مجمع، مجمعی زنده، بالنده، پرتحرک، پویا، وظیفه شناس و مسئولیت پذیر است و در راستای حوزه انقلابی، گام های مناسبی را برداشته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
در مراسم رونمایی از سایت 5G همراه اول در قم، رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از همراه اول بخاطر نگاه ویژه به معارف دینی تشکر کرد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: درآستانه سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع) نخستین سایت نسل پنجم تلفن همراه در قم روز سه شنبه طی آیینی با حضور رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه و استاندار به بهره برداری رسید.