یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۴:۳۴Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه مدرسین»

خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سید مجتبی ابطحی، دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از مردم فلسطین مجلس شورای اسلامی امروز 11 آذر ماه 1402 در جمع اعضای هیأت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور یاقت.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قم در جمع مدیران ارشد صنعت بیمه، نقش حمایتی بیمه در هنگام حوادث را تحسین کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید که هر آنچه بر اساس تقوا و برای خدا پایه گذاری شده باشد، باقی می ماند و از آنجا که حشد الشعبی در راستای جهاد برای خدا و با عنایت رهبری معظم انقلاب و تلاش های شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس پایه گذاری شده است ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: نرخ ارز کالاهای اساسی در سال آینده همانند امسال 28 هزار و 500 تومان تعیین شده است. به گزارش گروه استان های حیات ، داود منظور بعداز ظهر پنجشنبه در دیدار آیت الله حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: یکی از عوامل بروز تورم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قم- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: نظارت بر بودجه از جمله مسایل اصلی دولت است که البته گاهی به فراموشی سپرده می شود و بروز گرانی و تورم در کشور گاهی به دلیل همین عدم نظارت کافی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین استان قم با بیان اینکه حشدالشعبی فرصتی برای اتحاد ملت ایران و عراق بود، گفت: حشدالشعبی با حضور مرجعیت، تأییدات مقام معظم رهبری و شهید سلیمانی امروز در جایگاهی قرار دارد که ملت ایران و عراق در مقابل توطئه های طراحی شده دشمنان، با اتحاد با آنها مقابله می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نظارت را رکن اصلی فعالیت های سازمان برنامه و بودجه ارزیابی کرد و گفت: نظارت رکن اصلی کارهاست که متأسفانه گاهی به فراموشی سپرده می شود. گاهی حتی تورم نیز به خاطر عدم نظارت کافی و کارآمد به وجود می آید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: افتتاح طرح هایی چون پل ها و بیمارستان ها و سایر طرح های عمرانی امید را در در دل مردم کشورمان جوانه می زند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: متاسفانه مشکلاتی که امروز در کشور دیده می شود نتیجه نبود نظارت هاست که فسادهای مختلفی ایجاد کرده است، درصورتی که نظارت درست و دقیقی صورت گیرد بسیاری از مشکلات از جمله گرانی و افزایش تورم برطرف خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تکمیل طرح نیمه تمام را از اقدامات مثبت دولت و مایه دلگرمی و امیدواری مردم دانست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بیمه مرکزی باید جایگاه نظارتی خود را تقویت کند. اگر نظارت کم فروغ باشد، امید در جامعه به یأس تبدیل می شود. بخشی از مشکلات امروز جامعه به خاطر ضعف در نظارت است که نتیجه آن از بین رفتن سرمایه اعتماد اجتماعی است. اگر اعتماد از بین برود، امید کم رنگ خواهد شد.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با بیان اینکه تلاش در عرصه کانون های مساجد، فعالیت در راه مکتب اهل بیت (ع) است، گفت: کانون های تخصصی خواهران باید بتوانند تهدیدها را به فرصت و ضعف ها را به قوت تبدیل کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۰    
آیت الله حسینی بوشهری در بخشی از کتاب خانواده؛ کانون خوشبختی به بیان راهکارهای خود برای حل مشکلات اشتغال زنان پرداخته است از جمله اینکه سیاست کنترل جمعیت که حالت افراطی به خود گرفته است اصلاح شود تا بخشی از شخصیت واقعی زن که نقش مادر بودن است به او بازگردانده شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور استانها ، حقوقی و امور مجلس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با آیت الله حسینی بوشهری نائب رئیس دوم مجلس خبرگان رهبری و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه در شهر مقدس قم دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قم- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بخش قابل توجهی از زندگی مردم به فضای مجازی وابسته شده و دشمنان در تلاش اند تا اهداف شوم فرهنگی خود را در فضای جامعه نهادینه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا - رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به تالیف کتاب نشانی نشانه ها با موضوع روزشمار دفاع مقدس قم گفت: تاریخ نگاری بدون تاریخ نگری کامل نیست، از این رو در جلد بعدی این کتاب ارزشمند، روزشمار دفاع مقدس قم مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قم- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تاریخ نگاری بدون تاریخ نگری کامل نیست و باید به حوادث تاریخی به دید عبرت و درس نگاه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
قم- کتاب نشانی نشانه ها روز شمار دفاع مقدس قم به قلم محمد خامه یار با حضور آیت الله حسینی بوشهری رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رونمایی شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به جایگاه ویژه فضای مجازی در جامعه امروز اشاره کرد و گفت: بخش قابل توجهی از زندگی مردم به فضای مجازی گره خورده و این فضا عرصه ای برای جنگ با دشمن تبدیل شده است و نباید این تحرکات بی پاسخ بماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور در دیدار رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: روزانه بیش از 24 میلیون نفر به نرم افزار ها و پیام رسان های بومی مراجعه می کنند و از خدمات آن ها بهره مند می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب نشانی نشانه ها با حضور آیت الله حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جمعی از یادگاران دفاع مقدس و قشر های مختلف مردم در قم برگزار می شود.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۶    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت روز بسیج مستضعفین بیانیه ای صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ در پیام جامعه مدرسین به مناسب روز بسیج آمده است: بسیج یک اندیشه وسیع و سبک زیستن است. تحرّک و رشد امروز کشور ما مرهون فرهنگ و تفکر بسیجی است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
حسینی بوشهری، عضو مجلس خبرگان رهبری: استفاده حداکثری از مناسبت های ملی و مذهبی برای مشارکت در انتخابات، ایجاد گفتمان اخلاق انتخاباتی، هماهنگی با ائمه جمعه سراسر کشور و نیز استفاده از ظرفیت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان بسیج دانش آموزشی و 930 هزار رأی اولی هم از جمله برنامه های در ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که روحانیت با بصیرت و زمان شناس، تحت هر شرایطی از حق پیروی کرده و اهل نشست و برخواست با اهل باطل و فساد نیست بر مقاوم بودن روحانیت در تطمیع ها، تهدیدها و تزویرها تاکید کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که برجسته ترین بُعد شخصیت حضرت زینب استحکام شخصیتی آن حضرت است، حضرت زینب را زنی بیدارگر، حرکت بخش و الهام ساز دانست که مدیریت بحران کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۲    
مبلغ نوشت: آیت الله سید ابوالفضل میرمحمدی زرندی؛ مفسر و قرآن پژوه، عضو مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و رییس اسبق دانشکده الهیات دانشگاه تهران، بود ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۲    
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم گفت: این انحرافاتی که در جامعه هست از کجا بوجود آمد؟ بخاطر این ظلمی که شد ظلم در مسئله خلافت، شما اگر حق را بدانید و ساکت بنشینید حق را بدانید و بیان نکنید بزرگترین ظلم را کردید در مسئله خلافت چه ظلم بزرگی انجام شد اینها مسائلی است که باید برای مردم توضیح بدهید.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اینکه جمکران محور توجه مسلمین و شیعیان قرار گرفته مناسب است هسته هایی برای معرفی امام زمان علیه السلام در آنجا بوجود آید و فقط به خواندن نماز زائرین در آن مکان شریف بسنده نشود بلکه ترتیبی اتخاذ شود که در قسمت هایی از مسجد حلقه های معرفتی و اعتقادی بر پا شود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، تاکید کرد: استفاده صحیح از علم وسیله حیات قلب انسان می شود. قلب او را بیدار می نماید در نتیجه انسان دائم بالا می آید و به بی ارزشی و ضعف خودش واقف گردیده و به عظمت خدا بیشتر پی می برد لذا تواضعش در برابر خدا و خلق خدا بیشتر می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۸    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انقلاب اسلامی ایران را گام اول مقاومت تمدنی برشمرد و گفت: حزب الله لبنان و مقاومت فلسطین از انقلاب اسلامی الگو گرفته اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی که جمعه 26 آبان ماه 1402 به شهر مقدس قم سفر کرده بود، به منظور ارائه گزارشی از اقدامات مجلس یازدهم در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور یافت.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی تخریب ها درباره لایحه عفاف و حجاب به اقدامات مجلس در گنجاندن بخش های فرهنگی و ایجابی به این لایحه پرداخت و گفت: اکنون ابهامات لایحه در کمیسیون برطرف شده و این لایحه به زودی برای بررسی مجدد به شورای نگهبان ارجاع می شود.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: یکی از دغدغه های مجلس باید بهبود وضعیت معیشت مردم باشد و در این زمینه هرچه در توان دارد انجام دهد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری هشت صبح، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی که به شهر مقدس قم سفر کرده بود، به منظور ارائه گزارشی از اقدامات مجلس یازدهم در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حضور یافت. در ابتدای این جلسه که عصر دیروز (جمعه 26 آبان) در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با سفر به شهر مقدس قم، در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۵    
حوزه/رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قم- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: افتتاح پروژه های حوزه نفت و بخش پارس جنوبی موجب تقویت امید در کشور شده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس خبرگان رهبری و رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن حضور در نمایشگاه روایت پیشرفت و دیدار از غرفه وزارت نفت، در جریان دستاوردهای صنعت نفت و گاز در دو سال گذشته قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اقداماتی که دولت در کشور رقم زده است نشان دهنده عزت ملی است و به تعبیر رهبر انقلاب کسانی که فقط به مسئله ایرانیت می اندیشند نیز خدمات شما باعث می شود آنان به هویت و ایرانی بودن خود افتخار کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج با سفر به قم با آیات عظام حسین نوری همدانی و جعفر سبحانی و همچنین آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت وگو کرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: در عرصه انتخابات همگان باید پای کار بیایند و برای انتخابات پرشور در میدان حضور داشته باشند و با هم همکاری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جواد اوجی وزیر نفت دولت سیزدهم صبح امروز در سفر به قم با آیات عظام نوری همدانی، سبحانی، جواد آملی و حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه ما نیازمند امیدوار نگه داشتن مردم به آینده هستیم، گفت: کشور ما در شرایطی قرار دارد که تبلیغات دشمنان هر روز بیش از روز گذشته فکر و شناخت مردم را نشانه گرفته است و با جنگ شناختی و ادراکی فضای جامعه را ملتهب و مایوس نسبت به آینده نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نمایشگاه روایت پیشرفت در سومین فعالیت خود در باغ موزه دفاع مقدس قم، میزبان جمعی از شخصیت های ملی از جمله آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین و علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
قم- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:دستاوردهای دولت و نظام جمهوری اسلامی باید برای مردم بازگو شود که در این صورت جامعه به آینده کشور امیدوار خواهد شد و توطئه های دشمنان هم خنثی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین گفت: شرایط امروز غزه و فلسطین و نسل کشی مظلومان توسط صهیونیست ها، دردناک است اما امید داریم با توجه به وعده نصرت الهی که در قرآن آمده، شکست باطل محقق شود و شاهد پیروزی جبهه مقاومت در تمام دنیا باشیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج، پنجشنبه 25 آبان 1402 با سفر به قم با آیات عظام حسین نوری همدانی و جعفر سبحانی و همچنین آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بسیج دارای ظرفیت های بی نظیر و بی شماری است که با نیرو ها و امکانات خود می تواند تحولی عمیق در کشور ایجاد کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قم- رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:اقدامات بسیج در عرصه های مختلف خدمت رسانی در راستای امیدآفرینی و خنثی کردن توطئه های دشمنان بسیار موثر است.