چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۳۸Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجوی ایرانی»

اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فراز و فرود عملکرد 42ساله آموزش عالی در بخش های مختلف علمی پژوهشی دانشجویی بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته با توسعه داد و ستد تجاری میان ایران و افغانستان، اکنون جمهوری اسلامی ایران شریک اول تجاری افغانستان است. مشروح گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۷:۱۵    
با اعلام خبر بازگشایی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی روسیه و حضوری شدن کلاس های درس، صد ها دانشجوی ایرانی پس از 11 ماه، منتظر بازگشت به روسیه و حضور در کلاس های درس هستند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با وزیر اقتصاد کشور ارمنستان دیدار کرد تا فضا برای توسعه روابط فناورانه دو کشور فراهم شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: با توجه به آمار موجود در حال حاضر از هر 4 دانشجوی ایرانی یک نفر دارای اضافه وزن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور بین الملل و رییس پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیش از هزار و 500 دانشجوی بین الملل در این دانشگاه درحال تحصیل هستند که از این تعداد بیش از 900 نفر دانشجوی ایرانی و بیش از 600 نفر دانشجوی خارجی هستند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۰    
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) که به عنوان دانشگاه مادر استان قزوین به حساب می آید، از اسفند ماه سال 1398 همزمان با شیوع ویروس کرونا تعطیل شد. این دانشگاه بالغ بر ده هزار دانشجوی ایرانی و غیرایرانی دارد و 10 ماه است که هیچ کلاس درسی به شکل حضوری در آن برگزار نمی شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، به عنوان دانشگاه مادر استان قزوین، با شیوع ویروس کرونا از اسفند سال 1398 تعطیل شد. حدود 10 هزار دانشجوی ایرانی و خارجی در این دانشگاه تحصیل می کنند و بیش از 10 ماه است که هیچ کلاس حضوری در آن برگزار نشده است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: با توجه به اینکه پاندمی "کووید-19" برگزاری مراسم های جشن فارغ التحصیلی برای دانشجویان را لغو کرد، دانشگاه آلبرتا به 5 دانشجوی خود که سال گذشته در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی جان خود را از دست دادند، مدرک پس از مرگ اعطا کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اوکای ممیش روز سه شنبه در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی به صورت ویدیو کنفرانس، اظهار کرد: در استان ارزروم امکانات لازم برای سرمایه گذران ایرانی فراهم است و همچنین تجار این استان آماده سرمایه گذاری در ایران می باشند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رقابت های شطرنج آنلاین دانشجویان پسر دانشگاه های آسیا با کسب یک مدال طلا ی انفرادی و نقره تیمی برای ایران به کار خود پایان داد.
رهیافته   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۸    
کلرژوبرت، نویسنده مسلمان فرانسوی که در سال 1340 شمسی در یک خانواده مسیحی متولد شد. او در سن 19 سالگی دین اسلام را انتخاب کرد و پس از ازدواج با یک دانشجوی ایرانی در سن 19 سالگی به ایران آمد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرداری شهر هلسینکی، پایتخت فنلاند، این راهنما را که شامل دستور العمل ها و محدودیت ها و نکات بهداشتی مربوط به جلوگیری از شیوع کروناست برای آن دسته از فارسی زبانانی که زبان فنلاندی نمیدانند، منتشر کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
استفاده از مواد سفیدکننده و شوینده ها در فضای بسته حمام و دستشویی باعث بروز مسمومیت اما این مشکل به دست یک دانشجوی ایرانی حل شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: در ادامه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری، مجلس یازدهم بندهای عجیب دیگری را به این قانون افزود. یکی از بندها، پیشنهاد ابراهیم عزیزی است که سابقه معاونت دولت احمدی نژاد را دارد و پیشنهادش با استقبال ویژه جبهه پایداری همراه شد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مقاله دانشجوی دکتری گروه مخابرات دانشگاه تربیت مدرس که بخشی از خروجی پروژه سفارشی همراه اول در حوزه 5G بود، در اجلاس اتحادیه بین المللی مخابرات وابسته به سازمان ملل، به عنوان برترین مقاله انتخاب شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۶    
خوب بودن در شرائط کنونی بسیار مهم است، اما مهم تر و شاهکار در خوب ماندن تا سرانجام کار است، حقیقتی که نظام اسلامی و کشور ما بابت آن بویژه در عرصه دانشجویی و دانشگاهی هزینه های زیادی پرداخت کرده و خواهد کرد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حکیمه لویمی گفت: در مقاطع مختلف جریان های دانشجویی معطوف به مسائلی درجامعه بوده که عکس العمل های به جا و خوبی از انقلاب اسلامی تاکنون داشته است همچنین امروز در بزنگاه هایی که کشور دچار چالش هایی شده،جریان دانشجویی با یک رویکرد مسئله محور برای حل آن اقدام کرده است.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۰    
تهران- ایران پرس: رئیس فدراسیون جهانی بازیهای بین دانشگاهی گفت: دانشجویان ورزشکار ایران در سال های اخیر رشد قابل توجهی در رشته های تیمی انفرادی داشته اند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۵    
خوب بودن در شرائط کنونی بسیار مهم است، اما مهم تر و شاهکار در خوب ماندن تا سرانجام کار است، حقیقتی که نظام اسلامی و کشور ما بابت آن بویژه در عرصه دانشجویی و دانشگاهی هزینه های زیادی پرداخت کرده و خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: دانشجویان ایران اسلامی با روحیه استکبارستیزی خود همواره در برابر زیاده خواهی استکبار ایستادگی می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدنظام الدین موسوی، نماینده مجلس به مناسبت روز دانشجو طی توییتی نوشت: گیریم رویارویی آمریکا با جمهوری اسلامی ایدئولوژیک است. چرا آمریکا 67 سال پیش علیه دولت مصدق که نه ایدئولوژیک و نه حتی ضدغرب بود کودتا کرد؟ ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
صباحی زاده گفت: دانشجوی ایرانی آگاه، منتقد، تحول خواه، مطالبه گر، استکبارستیز، ضد آمریکاست، پیشرفت و آبادانی و توسعه کشور برای او در اولویت اول است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: آگاه، استکبارستیز، منتقد، مطالبه گر، تحول خواه و جسوربودن از ویژگی های بالنده دانشجوی ایرانی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فارس، آخرین نوشته کلر ژوبرت نویسنده مسلمان فرانسوی در عهدمانا منتشر شد. کلر ژوبرت در سال 1961 میلادی (1340 خورشیدی) در پاریس متولد شد. او در یک خانواده مسیحی بزرگ شد. در 19 سالگی مسلمان شد و بعد با یک دانشجوی ایرانی ازدواج کرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۴۲    
حال و هوای تگزاس یک روز مانده به پایان رای گیری در چه وضعیتی است؟ این ایالت یکی از نقاط کلیدی برای انتخابات آمریکا به حساب می آید. آیا احتمال دارد ترامپ این خانه جمهوری خواهان را از دست بدهد؟ در این حالت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارت های شمالی، از صدور روادید برای 400 دانشجوی ایرانی که وقت مصاحبه در دبی داشتند، خبر داد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۶    
با نزدیک شدن به انتخابات امریکا، خبرنگار نبض دانشجو نگاه دانشجوی ایرانی به انتخابات آمریکا را از دیدگاه دانشجویان جویا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معان وزیر علوم در امور بین الملل گفت: در حال حاضر 1600 دانشجوی ایرانی عمدتاً در مقطع دکتری در کشور چین مشغول به تحصیل هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۴    
سحر سماواتی دانشجوی دکترای شهرسازی دانشگاه تربیت مدرس از طرف مرکز داده های جهانی شادی(World Database Happiness) در شهر روتردام هلند، به عنوان پژوهشگر همکار به مدت چهار سال برگزیده شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: پل میلگروم، استاد اقتصاد دانشگاه استنفورد آمریکا که روز دوشنبه(21 مهر) به همراه رابرت ویلسون برنده جایزه نوبل اقتصاد سال 2020 میلادی شد، نزدیک به چهار سال پیش به دعوت دانشجوی ایرانی خود به شهرهای تهران، اصفهان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۶    
دختر یکی از شاهزادگان و شخصیت های بانفوذ قاجار و نخستین دانشجوی ایرانی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، کنترل جمعیت ایران را از طریق سازمان های غیردولتی و مطب های خصوصی برای جمعیت ایران که در آن زمان 14میلیون نفر بود، آغاز کرد!
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۱۸    
یک دانشجو در طی تماسی با انصاف نیوز از مشکلات دانشجویانی گفت که قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند اما سفارت نردیک به هفت ماه است با آنها مصاحبه نکرده و بلاتکلیف هستند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۴    
افزایش تنش ها میان ایران و آمریکا باعث شده طرح ممنوعیت ورود اتباع ایران به ایالات متحده به شکل سخت گیرانه تری دنبال شود و در همین راستا در 6 ماه گذشته حداقل 17 دانشجوی ایرانی دارای ویزای معتبر تحصیلی از این کشور اخراج شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با بیان اینکه در حوزه های کشاورزی و امنیت غذایی وابستگی داریم، گفت: باید با کمک شرکت های دانش بنیان وابستگی ها در این حوزه ها را به حداقل برسانیم.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به کاهش مهاجرت دانشجویان ایرانی گفت: 1800نفر از دانشجویان ایرانی به کشور بازگشته اند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
محمد مهدی طهرانچی روز سه شنبه در نشست خبری سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه ازاد اسلامی (آموزشیار) اظهار داشت: دانشگاه آزاد در گام دوم انقلاب با رویکرد جدید مسیری مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری اتخاذ کرده است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۶    
سعید مروتی تاسیس میترا فیلم به نیت دوبلاژ و فیلمسازی مهم ترین اتفاق سینمایی سال 1324 است. همچنان فعالیت فیلمسازی در ایران تعطیل است و همچنان سینماهای تهران و شهرستان ها فیلم فرنگی نشان می دهند که یک دانشجوی ایرانی حاضر در اروپا با تجربیاتی پراکنده و محدود در گویندگی و کار استودیوی فیلمسازی تصمیم ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۰    
مقام چهارم رقابت های جهانی پرتاب دارت را یک دانشجوی ایرانی از آن خود کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- نشست تخصصی فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (FISU) برای نخستین مرتبه به صورت مجازی برگزار شد و طرحی که زهرا بصیری دانشجوی ایرانی از دانشگاه بوعلی سینا همدان در آن مشارکت داشت، عنوان برگزیده را در این نشست کسب کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
صدها دانشجوی ایرانی امروز در اعتراض به توافق عادی سازی کامل روابط رژیم صهیونیستی و امارات در برابر سفارت امارات متحده عربی در تهران تجمع کردند. به گزارش العالم، آنان با سر دادن شعار، سکوت در برابر این توافق را محکوم کرده و توافق مزبور را خیانت توصیف کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۲۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سلام زاده گفت: هزار و 400 دانشجوی ایرانی در رشته های علوم پزشکی که در روسیه تحصیل می کنند، به دنبال انتقال به داخل کشور هستند.
جشنواره بین المللی علوم و تکنولوژی AZS 2020 با حضور 23 کشور جهان و 436 طرح در تاریخ 20 تیر الی 20 مرداد ماه به صورت آنلاین برگزار شد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه شهروند : جمعیت در جهان مدام در حال جابه جایی است، اما بعضی کشور ها بیشتر و بعضی کمتر درگیر جابه جایی می شوند. در ماه های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا جابه جایی در جهان کاهش پیدا کرده است، ولی همچنان ایده آن در ذهن خیلی از مردم وجود دارد؛ مردمی که به دلیل جنگ، گرسنگی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک دانشجوی ایرانی با دوچرخه، مسافت هزار کیلومتری بین کازان تا مسکو را برای رساندن پیام دوستی بین ملت های ایران و روسیه رکاب زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از مسکو ، امیر محمدکلهری دانشجوی ایرانی دانشگاه کازان روسیه پس از چهارده شبانه روز رکاب زدن و طی حدود یکهزار کیلومتر مسیر دشوار، با استقبال جمعی از دانشجویان ایرانی به میدان سرخ مسکو رسید ...
سورنا ستاری با اشاره به رونمایی اولین سالنامه مهاجرتی ایران گفت: انتشار این سالنامه آماری، برای نخستین بار و با ارائه آمار های دقیق و قابل استناد از وضعیت مهاجرت ایران، خلأ وجود یک سند قابل اعتنا و بر اساس حقایق و ظرفیت های موجود را برطرف می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تهران- ایرنا- معاون علمی وفناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه در ابتدای انقلاب 37 درصد از دانشجویان به خارج از کشور می رفتند، گفت: اکنون 1 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برای نخستین بار یک دانشجوی ایرانی جایزه بهترین طرح پایدار را در مسابقه بین المللی AYDA کسب کرد.