دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۶:۰۳Aug 2020 10

جدیدترین‌های «آموزش پزشکی»

 
روزنامه تعادل   ۳ ساعت پیش    
نماینده ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان های مازندران و گلستان و نماینده مردم نوشهر و چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با همراهی جمعی از اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بیمارستان های نوشهر و چالوس بازدید کردند .
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 2020 بیمار جدید کووید 19 در کشور از دیروز تا امروز خبر داد.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بویرنیوز ، دکتر سیماسادات لاری با اعلام این خبر افزود: از دیروز تا امروز 19 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 20 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 961 نفر از آنها بستری شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از امروز (19 مرداد ماه) خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 2020 بیمار جدید کووید 19 در کشور از دیروز تا امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: براساس نظرسنجی انجام شده از مبتلایان کرونا در مراکز بهداشتی و درمانی، مردم به عملکرد مراکز بهداشتی در مراکز سرپایی نمره 16 و بیمارستانها نمره 15.5 دادند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
اکوفارس: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 326 هزار و 712 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت 163 نفر در 24 ساعت گذشته، شمار جان باختگان این بیماری به 18 هزار و 427 نفر رسید.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۶    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 326 هزار و 712 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت 163 نفر در 24 ساعت گذشته، شمار جان باختگان این بیماری به 18 هزار و 427 نفر رسید.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی 2020 بیمار جدید کووید 19 در کشور از دیروز تا امروز خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۴    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 326 هزار و 712 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت 163 نفر در 24 ساعت گذشته، شمار جان باختگان این بیماری به 18 هزار و 427 نفر رسید. ...
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 326 هزار و 712 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت 163 نفر در 24 ساعت گذشته، شمار جان باختگان این بیماری به 18 هزار و 427 نفر رسید. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از امروز 19 مرداد خبر داد. به گزارش مهر، دکتر سعید هاشمی نظری افزود: آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 23 و 24 مرداد برگزار می شود و توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ...
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کووید-19 در 24ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در طول 24ساعت گذشته، 163بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 18هزار و 427نفر رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در مازندران گفت که به طور میانگین 20 درصد از بیماران مبتلا به کووید-19 بستری در بیمارستان های این استان غیر بومیانی هستند که به این استان سفر کردند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 326 هزار و 712 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت 163 نفر در 24 ساعت گذشته، شمار جان باختگان این بیماری به 18 هزار و 427 نفر رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا را تا 19 مرداد ماه اعلام کرد. تاریخ انتشار: 14:16 - 19 مرداد 1399 - کد خبر: 644964
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 326 هزار و 712 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت 163 نفر در 24 ساعت گذشته، شمار جان باختگان این بیماری به 18 هزار و 427 نفر رسید.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست هیأت امنای دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار و اعضا وضعیت حوزه بهداشت و درمان استان را نگران کننده توصیف و تکمیل پروژه های این بخش را نیازمند اعتبار دو هزار میلیاردی عنوان کردند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تشریح آخرین وضعیت ساخت واکسن در دنیا پرداخت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از امروز، 19 مرداد بر روی سایت مرکز سنجش و آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی از امروز 19 مرداد خبر داد.
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر از افزایش سهمیه جذب پرستار برای حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت (جنوب کرمان) خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بازدید معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با همراهی فرماندار از مراکز درمانی شهرستان پاکدشت برگزار شد.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: خوشبختانه با اقداماتی که مردم انجام دادند، موارد افزایشی شدید و مرگ بالاتر از 200 نفر در روز در میان افرادی که تست کرونایشان مثبت بود، کاهش یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کرونا همچنان هست، داستان کووید 19 هم کماکان برای ماه ها ادامه خواهد داشت.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان، وزارت بهداشت اعلام کرد که کدام گروه از دستیاران سال آخر از شرکت در آزمون گواهینامه تخصصی معاف هستند و کدام گروه از دستیاران سال آخر باید در این آزمون شرکت کنند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۷    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 23 و 24 مردادماه برگزار می شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۲    
مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جمهوری اسلامی ایران با تلاش شرکت های دانش بنیان در تولید دانش فنی و ساخت محصولات و تجهیزات پیشگیرانه، تشخیصی و درمان بیماری کرونا، همپای کشورهای پیشرفته دنیا حرکت می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تولید اولین داروی گیاهی ترک اعتیاد در کشور با همکاری وزارت بهداشت و جهاد دانشگاهی خبر داد.
دکتر جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سفر یک روزه خود به دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن بررسی وضعیت مراکز درمانی، تجهیزات پزشکی و روند ارائه خدمات به بیماران کرونایی ...
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: آگهی ثبت نام برای هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های دولتی در مردادماه منتشر می شود که حدود 40 هزار نفر در این آزمون استخدامی جذب خواهند شد.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۲    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین وضعیت استان ایلام از نظر ابتلا، بستری و فوت به علت ویروس کرونا را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مرحله سوم طرح غربالگری سراسری به زودی در کشور آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۱    
چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.
موسیقی ایرانیان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سید عباس صالحی ظهر امروز در مراسم رونمایی از اثر موسیقی نوای آدمیت کاری از ارکستر ملی ایران که در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، حضور داشته و از کادر درمان قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استان ها - ایرنا - مردم ایران ، طی 6 ماه گذشته تاکنون، روزی را بدون فوت هموطنان بر اثر ابتلا به کرونا ، سپری نکرده اند. امروز یعنی 18 مرداد هم چنین بود چرا که به گفته سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت 132 نفر در 24 ساعت گذشته ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران با بیان این که ورود هر نوع فرآورده های خام دامی باید با موافقت وزارت جهاد کشاوری صورت پذیرد، تاکید کرد، محموله های گوشت بدون مجوز سازمان های مربوطه، از گمرک ترخیص نشده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۰    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 324 هزار و 692 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 132 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 18 هزار و 264 نفر رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا را تا 18 مرداد ماه اعلام کرد. تاریخ انتشار: 14:02 - 18 مرداد 1399 - کد خبر: 644765
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی به مناسبت روز خبرنگار و عید سعید غدیر خم نوشت: خبرنگار ذهن بیدار جامعه و همراه نظام سلامت برای ارائه آموزش های صحیح به مردم برای پیشگیری است و به خصوص در دوران شیوع ویروس کرونا این همراهی صمیمانه جای تقدیر و تشکر فراوانی دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون دانشنامه دندانپزشکی خبر داد.
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از انتشار کلید اولیه آزمون دستیاری تخصصی علوم پزشکی خبر داد.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در مازندران با اظهار این که ویروس کرونا در حال حرکت به سمت روستاها و ییلاقات استان است ، گفت : رفت و برگشت تابستانه مردم به مناطق روستایی و ییلاقات علت اصلی این وضعیت و پاشنه آشیل مقابله با کرونا در مازندران است. دکتر محمدمهدی [...]
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیرکل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جمهوری اسلامی ایران با تلاش شرکت های دانش بنیان در تولید دانش فنی و ساخت محصولات و تجهیزات پیشگیرانه، تشخیصی و درمان بیماری کرونا، همپای کشورهای پیشرفته دنیا حرکت می کند. ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
برنامه صبحگاهی در انتهای الوند روز چهارشنبه پازدهم مرداد ماه با دکتر سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره نحوه محاسبه آمارهای اعلام از بیماران کرونایی گفتگو کرد.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 322 هزار و 567 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 156 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 18 هزار و 132 نفر رسیده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 322 هزار و 567 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 156 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 18 هزار و 132 نفر رسیده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 322 هزار و 567 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 156 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 18 هزار و 132 نفر رسیده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون 322 هزار و 567 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 156 نفر در 24 ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به 18 هزار و 132 نفر رسیده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار مبتلایان به کرونا را تا 17 مرداد ماه اعلام کرد. تاریخ انتشار: 14:10 - 17 مرداد 1399 - کد خبر: 644647