دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۹:۲۴Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرد نانوایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: برای 96 درصد نانوایی در مرحله نخست دستگاه ها وصل شده و آن چهار درصد که انجام نشده به این سبب بوده که صاحبان نانوایی حضور نداشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شاهرود تاکید کرد : با اجرای طرح فروش هوشمند نان ، قیمت نان افزایش نمی یابد و سهمیه آرد نانوایی ها کاهش نخواهد یافت .
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ، با توجه به اینکه سهمیه آرد نانوایی ها بر اساس فروش نان ثبت شده در دستگاه های کارتخوان جدید مشخص می شود، یعنی نانوایی ها هر چه بیشتر نان با کارتخوان بفروشند آرد بیشتری دریافت می کنند به همین دلیل برخی واحدهای نانوایی دست به تخلفاتی جالب می زنند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گرگان با بیان اینکه نظارت ها و بازدیدهای میدانی از نانوایی ها ادامه دارد، گفت: در پی این بازدیدها، تخلفات کمتر شده اما هنوز وضعیت رضایتبخش نیست. ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان زنجان گفت: قیمت هر کیسه آرد نانوایی های فانتزی به 650 هزار تومان رسیده و قیمت روغن نیز از 13 به 70 هزار تومان رسیده که در نتیجه در قیمت تمام شده نان آن ها مور بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: سهمیه آرد نانوایی ها در این استان تغییری نکرده است.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تعطیلی زود هنگام نانوایی ها موجه نیست؛ با توجه به گزارش های مرد می، ناظران ورود می کنند محسن ربانی زاد ه تاکید کرد : تعطیلی زود هنگام نانوایی ها یا خارج از برنامه، موجه نیست و با توجه به گزارشات مرد می ناظران ورود می کنند و اگر نانوایی حاضر به همراهی نشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سهمیه آرد نانوایی ها ی فیروزکوه در فصول گرم سال با توجه به زیاد شدن جمعیت افزایش می یابد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار مشهد جزئیات اجرای طرح سهمیه بندی آرد نانوایی ها بر اساس کارکرد دستگاه پوز را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقدام به تخلف عرضه خارج از شبکه آرد توسط برخی از نانوایی ها موجب کمبود نان می شد و نارضایتی های فراوان مردمی را به دنبال داشت به همین علت سهمیه بندی آرد در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۰    
جلسه ساماندهی گندم، ارد و نان این شهرستان به ریاست رضا طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از مسئولین در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دماوند برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۱    
سهمیه آرد نانوایی ها بر اساس عملکرد این دستگاه کارخوان تعیین می شود.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۱    
عضو انجمن آرد با بیان اینکه کارت یارانه نان مطرح شده اما چندان با کرامت مردم همخوان نیست، از نشت آرد نانوایی های سنتی به صنعتی خبر داد و افزود: مصرف کننده نان صنعتی را با آزادسازی آرد نان های صنعتی و افزایش قیمت نان به سمت نان سنتی سوق داد ه ایم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: سهمیه ماهانه آرد نانوایی های گنبدکاووس سه هزار و 200 تن است که با توجه به افزایش سرانه جمعیت و مهاجرپذیر بودن شهرستان جوابگوی نیاز مردم نیست و باید حداقل 500 تُن به این سهمیه اضافه شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: مبنای توزیع آرد میان واحدهای نانوایی استان بر اساس تراکنش های مالی دستگاه کارتخوان هوشمند بانک سپه خواهد بود.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۰۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
حسام گفت: با همکاری یک شرکت خصوصی حمل و نقل آرد، کیسه های آرد ارسالی به نانوایی هایی استان به جی پی اس مجهز می شوند تا آدرس و میزان مصرف آرد آنان به طور دقیق مشخص شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۰    
فرماندار مرکز گلستان: سهیمه آرد نانوایی های منظم، افزایش می یابد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با تاکید براینکه با هرگونه تعطیلی خودسرانه نانوایی ها برخورد می شود، گفت: این درحالی است که سهمیه آرد نانوایی ها کاهش نیافته است ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
با اینکه گفته می شود در روزهای آینده بنا است طرح عادلانه سازی یارانه نان در گرگان اجرایی شود ولی هنوز ابهامات زیادی در ذهن مردم وجود دارد و مهمترین پرسش این است که آیا اجرای این طرح صف نانوایی های سطح شهر را می شکند؟.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: بیش از 700 کیسه آرد نانوایی نوع یک در یک مرغداری در شرایطی کاملا نامناسب کشف و ضبط شده که این موضوع حکایت از آردفروشی برخی از نانوایی ها دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۰    
گرگان- افشار، مدیرکل اداره غله گلستان گفت: با اجرای طرح عادلانه سازی یارانه ها، سهمیه آرد نانوایی های گلستان کاهش نیافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مسئول گشت های سیار تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) یک هزار و 100 تن آرد نانوایی یارانه ای در حال توزیع خارج از شبکه کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۰    
مسوولان می گویند که سیلو های گندم پر است، درقیمت آرد نانوایی ها تغییری رخ نداده است و اصلا قرار نیست نان گران شود، اما صف های نان در مهاباد همچنان شلوغ و پر التهاب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۰    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: در راستای تشدید نظارت ها برای جلوگیری از تخلفات نانوایی ها سهمیه آرد آنها توسط بازرسان قرارگاه امنیت غذایی تعیین می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در چند روز گذشته مقادیر زیادی آرد، شکر، روغن، لوازم خانگی و روغن موتور توسط پاسداران گمنام در سپاه تهران بزرگ کشف و ضبط شد. به گزارش پیام فوری به نقل از فارس، در راستای مبارزه با قاچاق و گران فروشی، در اقدامی اطلاعاتی، در چند روز گذشته مقدار 61 تن شکر، 1320 حلب روغن جامد ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
هاشم زاده، بهترین راهکار برای اصلاح یارانه ارز 4200 تومانی را انتقال کامل عواید حاصل از اصلاح اقتصادی به جیب مردم عنوان کرد و افزود: در حال حاضر به دلیل اختلاف آرد نانوایی ها با آرد صنف و صنعت، شاهد خروج آرد از نانوایی ها و کاهش پخت نان توسط نانواها هستیم؛ مسأله ای که اگر سریع تر به آن رسیدگی نشود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار آران و بیدگل گفت: با نانوایی هایی که گران فروشی، کم فروشی، تعطیلی خودسرانه و فروش آرد خارج از شبکه توزیع آرد را انجام دهند، برخورد قانونی می شود و از سهمیه ماهیانه آردشان کسر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی رشت از افزایش سهمیه آرد 20 درصد از نانوایی هایی که نان با کیفیت پخت می کنند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۹    
سرپرست فرمانداری رفسنجان با بیان اینکه روزانه 200 تن آرد در کارخانه آرد رفسنجان تولید می شود، گفت: با توجه به مصرف 87 تنی آرد در نانوایی های رفسنجان در روز، مشکلی در تأمین آرد شهرستان نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر از کشف حدود 3 تُن آرد نانوایی از منزل مسکونی صاحب یک نانوایی در کاشمر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۰    
با افزایش سهمیه آرد نانوایی ها و به دنبال آن افزایش ساعت پخت، مشکل تعطیلی بدون برنامه نانوایی ها در پاکدشت برطرف شد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
قیمت هر کیسه آرد دولتی 40 هزار تومان است درحالی که هر کیسه آرد با نرخ آزاد 600 هزار تومان قیمت دارد و حتی گفته می شود در مرزها تا یک میلیون تومان هم فروخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۱    
فرماندار قدس از تحویل سهمیه آرد نانوایی های متخلف به نانوایی های قانونمند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۸    
دادستان شهرستان صومعه سرا با اشاره به تخریب ملک هفت میلیارد تومانی در روستای صیقلوندان بخش مرکزی شهرستان صومعه سرا گفت: با افرادی که در اراضی باغی و زراعی اقدام به ساخت وساز غیرقانونی می کنند، برخورد قانونی کرده و در هر مرحله ای که از ساخت باشد پس از تشریفات قانونی قلع وقمع خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشمر از کشف یک تُن آرد نانوایی قاچاق از یک منزل مسکونی در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
مسعود بکائی روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هیچ تصمیمی برای کاهش زمان پخت نان و کسر سهمیه آرد گرفته نشده بلکه سهمیه آرد نانوایی ها در مناطق پرجمعیت و شلوغ افزایش یافته تا پاسخگوی نیاز مردم باشند. وی گفت: نانوایانی که ادعا می کنند سهمیه آرد آنها کاهش یافته، [...]
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رضا طاهری با اشاره به فعالیت 30 نانوایی به صورت دو شیفت در شهرستان گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار مقرر شد تا از سهمیه آرد نانوایی های متخلف کاسته شده و به نانوایی های فعال به صورت تشویقی سهمیه بیشتری داده شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - سرپرست فرمانداری مشگین شهر از افزایش سهمیه آرد برخی نانوایی ها در این شهرستان برای رفع مشکل کمبود نان خبرداد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۵    
هنگامی که گرمای تابستان تهران نفس های پایانی خود را در 1304 خورشیدی می کشید، گندم و آرد هم همزمان در حال کمیاب شدن بود؛ به این صورت که میزان دریافت آرد نانوایی های تهران از سهمیه تعیین شده کمتر و تهیه نان در شهر با سختی روبه رو شد که این امر هم به بروز نارضایتی در میان مردم انجامید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار همدان گفت: هیچ تغییری در قیمت، یارانه و سهمیه آرد نانوایی ها نداشتیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رباط کریم- ایرنا- فرماندار رباط کریم در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان رباط کریم که با محوریت تامین آرد سهمیه نانوایان و تشدید نظارت ها بر فعالیت خبازی ها ونانوایان سنتی برگزار شد، گفت: آرد اختصاص یافته به نانوایی ها باید پخت و به دست مردم برسد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۸    
ارسلان میری گفت: حتما ساعات پخت از سوی نانوایی ها رعایت شود در غیر این صورت تحت عناوین مختلفی اعمال قانون انجام می شود و برای اختلال در نظام توزیع و عرضه و ایجاد نارضایتی مردمی مجازاتهای شدیدی در نظر گرفته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
پیشوا - ایرنا - فرماندار شهرستان پیشوا با تأکید بر این که هیچ واحدی نانوایی حق افزایش قیمت نان سنتی را ندارد اظهار داشت: سهمیه آرد آن دسته از واحدهای نانوایی متخلف که اقدام به افزایش قیمت، فروش اجباری و تعطیلی بدون هماهنگی کنند قطع شده و در صورت تکرار تخلف مجوز فعالیت آنان باطل می شود.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف خرمشهر گفت: قیمت آرد نانوایی ها هیچگونه تغییری نداشته و با هرگونه افزایش قیمت نان برخورد می شود و بازرسی از واحدهای نانوایی به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
قیمت جدید نان فانتزی با توجه به تغییر قیمت آرد نانوایی های حجیم و نیمه حجیم در بوشهر اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: هیچ تغییری در سهمیه آرد نانوایی ها صورت نگرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن آردسازان با بیان اینکه قیمت نان سنتی تغییری نکرده است،گفت: دولت با افزایش قیمت نان مخالف است.
رییس انجمن صنفی کارخانجات آرد استانهای خراسان گفت: در حال حاضر کارخانه های آرد در سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی هیچ کمبود از بابت آرد ندارند و آماده تامین آرد نانوایی ها به هر میزان هستند. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۱    
شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس از تغییر کرایه حمل آرد نانوایی زنجان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی گفت: هیچ تغییر قیمتی در سهمیه نان و آرد صورت نگرفته است.