یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۳:۳۶Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آرد نانوایی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۵    
معاون برنامه ریزی فرمانداری چابهار گفت: در حال حاضر برای تأمین آرد نانوایی ها هیچ گونه کمبودی وجود ندارد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول با اشاره به راه اندازی سامانه نانینو در تمام نانوایی های مجاز شهرستان گفت: این سامانه، فروش آرد در نانوایی ها را بسیار دشوار کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تکاب ازتلاش برای افزایش سهیمه آرد و تامین سوخت جایگزین نانوایی های تکاب خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار پردیس گفت: با توجه به هوشمند شدن سامانه خرید نان، واحدها باید از طریق این دستگاه ها نان را با کارت معتبر به خریداران عرضه کنند، در غیر اینصورت سهمیه واحدها کاهش پیدا می کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
کسر سهمیه و توزیع نشدن آرد موجب تعطیلی برخی از نانوایی ها در بندعباس شده است. به گزارش صبح ساحل و به نوشته باشگاه خبرنگاران، با اینکه بیست و پنجم هر ماه سهمیه آرد نانوایی ها شارژ می شود، اما شماری از نانوایی ها در بندرعباس طی چند روز گذشته بدون آرد و تعطیل بودند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: میزان فروش غیرقانونی آرد نانوایی در مهرماه سال جاری نسبت به سال گذشته با افزایش 50 درصدی روبه رو شده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۰۱:۵۶    
دولت با در نظر گرفتن ملاحظات و پیوست های اجتماعی همواره در اصلاح قیمت نان و یارانه آرد با احتیاط برخورد کرده و اما در سمت دیگر به واسطه عدم اصلاح قیمت آرد یارانه ای، علاوه بر اینکه مجبور شده کسری بودجه قابل توجهی از این ناحیه را تحمل کند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: به گفته مدیر طرح هوشمندسازی کارت خوان های نانوایی های کشور، از یک هفته الی دو هفته دیگر رصد نانوایی های کشور آغاز می شود. رصدی که براساس آن دولت به نانوایی ها آرد می دهد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به رصد عرضه و توزیع آرد نانوایی در استان، گفت: با عرضه خارج از شبکه آرد نانوایی برخورد قاطع و قانونی خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر خواستار افزایش سهمیه آرد نانوایی های این شهرستان شد و گفت: سهمیه آرد باکیفیت باید بر اساس سرانه جمعیتی و تعداد نانوانی های این شهرستان افزایش یابد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۲۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
حالا یک سال و اندی از زمانی که وزیر امور اقتصادی و دارایی ادعا کرد که دولت می داند چه کسی از کدام نانوایی نان خریده است می گذرد، اما همچنان فسادهای گسترده ای در حوزه آرد و نان شناسایی می شود ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با ترمیم سهمیه آرد نانوایی ها مردم آران و بیدگل نگرانی بابت تأمین نان خود نداشته باشند. مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان در حاشیه کارگروه آرد و نان آران و بیدگل گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون برنامه ریزی فرماندار ابهر گفت: تعیین سهمیه آرد هر نانوایی براساس ارزیابی و رصدهای نظارتی عرضه و تقاضای نان صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی از خودکفایی کشور در تأمین آرد نانوایی ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: در هر شهرستان کارگروهی برای نظارت بر عملکرد کیفی نانوایی ها تشکیل شده و مدیریت کسر و افزایش سهمیه آرد نانوایی ها به استان واگذار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی اشکذر: با توجه به شناور بودن سهمیه آرد نانوایی ها، ساعت کار شناور می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۰    
رئیس صنف نانوایان شهرستان بندرعباس گفت: دریافت مبلغ بیشتر از نرخ مصوب کرایه حمل آرد از نانوایی ها به جز در شرایط خاص غیرقانونی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا -مدیرکل امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: 12هزار کیسه آرد از سهمیه نانوایی های این استان به دلیل تخلف کم شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۳    
دولت سیزدهم در شرایطی سر کار آمد که حدود 25 درصد از آرد یارانه ای از زنجیره تولید نان خارج می شد و سر از گاوداری ها در می آورد! برخی اعتقاد داشتند که برای جلوگیری از این هدررفت، باید قیمت نان را آزاد کرد(3 الی 4 برابر) و یارانه آن مستقیما به مردم پرداخت شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اشکذر: سهمیه آرد نانوایی های متخلف، کم می شود و به دیگر نانوایی ها تعلق می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل غله گیلان، با بیان اینکه سهمیه آرد نانوایی ها براساس عملکرد آنها بارگذاری می شود، اظهار کرد: براساس تعداد نان فروخته شده از طریق کارتخوان تعیین شده در دوره قبل ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در بازدید معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری مشهد از کمپ غدیر قرار شد سهمیه آرد و ساعت کار نانوایی کمپ غدیر افزایش و کلیه مایحتاج ضروری مورد نیاز زائران تامین و عرضه شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، به اطلاع نانوایان شهرستان نهاوند می رساند: با توجه به پیگیری ها از مسئولین استان و همچنین شرکت نانینو تهران تمامی سهمیه های آردنانوایان شهرستان نهاوند به حالت قبل برگشته است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اخبار، نانوایی بدلیل قطع سهمیه آرد نانوایی اش به بخشداری هیر (از توابع اردبیل) مراجعه می کند تا دلیل این اتفاق را جویا شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اخبار، نانوایی بدلیل قطع سهمیه آرد نانوایی اش به بخشداری هیر (از توابع اردبیل) مراجعه می کند تا دلیل این اتفاق را جویا شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بدنبال مشاهده کرم و شپش در آرد نانوایی های بخش جعفرآباد، اهالی و نانوایی های این بخش خواستار رفع این مشکل از سوی مسئولان شدند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام: ❑ 850 تن آرد برای مواکب و نانوایی های سیار مهران تامین شده است/ ایام اربعین بازرسی و نظارت ها بر توزیع آرد تشدید می شود/ در صورت افزایش سهمیه آرد نانوایی های در مسیر زوار، این نانوایی ها دوشیفت فعالیت می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۷:۴۱    
مرد جوان، ساق پایش را نشان می دهد که با پابندهای واریس، پوشانده شده است، با صدایی خسته می گوید: از بچگی در نانوایی کار کرده ام، واریس دارم، ریه ام خراب است و حالا که سهیمه آرد نانوایی ام را کم کرده اند، نمی دانم، چطور از پس هزینه های زندگی خودم و کارگرانم برآیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: نانوایی های مسیر تردد زوار شناسایی و آرد مناسبتی سهمیه اربعین باید تامین و تخصیص داده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان از اختصاص سهمیه آرد نانوایی های استان متناسب با تراکنش ثبت شده در سامانه نانینو خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۸    
معاون هماهنگی امور اقتتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هیچ افزایش قیمتی در آرد نانوایی ها اتفاق نیفتاده است و تنها بخشی از هزینه های نانوایی ها مانند هزینه اجاره بها، خمیرمایه، نیروی کار و کارگری در قیمت نان دیده شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۳:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی درباره افزایش قیمت نان در خراسان رضوی و متناسب سازی آن با قیمت در سایر استان ها توضیح داد. به گزارش فکرشهر از فارس ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان از تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای نانوایی توسط دستگاه های ذی ربط در قالب طرح ویژه و فوری خبر داد. امید شریفی اظهار کرد: در این نشست هماهنگی لازم جهت تأمین آرد نانوایی های استان جهت عرضه نان به هیئات مذهبی استان صورت گرفت. ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم از کاشان، بر اساس تصمیم اتخاذ شده از سوی مسئولان در رده کشوری آرد یارانه ای واحدهای خشک پزی به نانوایی های نرم پز نظیر سنگک، بربری، لواش و غیره اختصاص پیدا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۳۲    
فرماندار شهرستان آذرشهر گفت: با توجه به کاهش سهمیه آرد نانوایی های شهرستان بدلیل تخلف نانوایان، سهمیه فعلی آرد جوابگوی نیاز شهرستان نیست و مردم با مشکل خرید نان مواجه هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۴    
ساوه - ایرنا - سهمیه آرد نانوایی های ساوه پس از اجرای مرحله سوم طرح هوشمندسازی عرضه یارانه نان، نسبت به قبل آن حدود چهار هزار کیسه کمتر شده که به گفته مسوولان رعایت نکردن الزامات صنفی از سوی خبازان مهمترین دلیل این اتفاق است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیریت توزیع آرد که پیش تر از این به صورت سیستمی و از طریق مرکز انجام می شد با تفویض اختیار به استان موجب افزایش سهیمه آرد نانوایی ها شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بالا بودن قیمت آرد در کشورهای همسایه، قاچاق این محصول از کشور ما به خارج از مرزها را افزایش داده است، موضوعی که می تواند در شرایطی که دنیا به دلیل جنگ روسیه و اوکراین با مشکل صادرات و واردات کالاهای اساسی مواجه هستند، امنیت غذایی کشور را به خطر بیاندازد. ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۵    
رئیس اتاق اصناف شهرستان بندر انزلی با اشاره به برقراری مجدد سهمیه آرد نانوایی های شهرستان گفت: قطع سهمیه 4000 کیسه آرد نانوایی ها به علت عدم آشنایی کافی برخی فعالان این صنف با دستگاه نانینو بوده که دستگاه به صورت خودکار اعمال جریمه در نظر گرفته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان بندر انزلی با اشاره به برقراری مجدد سهمیه آرد نانوایی های شهرستان گفت: قطع سهمیه 4000 کیسه آرد نانوایی ها به علت عدم آشنایی کافی برخی فعالان این صنف با دستگاه نانینو بوده که دستگاه به صورت خودکار اعمال جریمه در نظر گرفته است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: 60 واحد نانوایی طی سال جاری در سطح استان ایلام به دلیل بالا بردن کیفیت و کمیت تشویق شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار ایلام خواستار افزایش کیفیت پخت نان و تشدید نظارت برتوزیع آرد نانوایی ها شد و گفت: زمان فعالیت نانوایی های استان طبق زمان بندی های تعیین شده باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۲۲:۰۸    
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج گفت: در تازه ترین ابلاغیه مهم دولت پیرامون تفویض اختیار سهمیه آرد و نان، امکان ویرایش سهمیه آرد نانوایی ها به استان ها اعطا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
کرج- سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج گفت: در تازه ترین ابلاغیه مهم دولت پیرامون تفویض اختیار سهمیه آرد و نان، امکان ویرایش سهمیه آرد نانوایی ها به استان ها اعطا شد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۹    
کلام تازه | فرماندار شهرستان چناران گفت: کاهش چشمگیر سِن زدگی به عنوان آفت مؤثر در کیفیت آرد نانوایی نشانه محصول مطلوب در مراکز خرید گندم شهرستان چناران است.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
195 کیسه آرد نانوایی احتکار شده در انبار یک مصالح فروشی کشف شد. به گزارش اول فارس ، غلامرضا سالاری گفت : گشت مشترک تعزیرات حکومتی تعداد 195 کیسه آرد یارانه ای را که در انبار یک واحد صنفی مصالح فروشی احتکار شده بود کشف کرد . ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرماندار سمنان با بیان اینکه کم فروشی در برخی نانوایی های شهرستان طی بازرسی ها رصد و گزارش شد، گفت: سهمیه آرد نانوایی هایی که کم فروشی کنند، کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در 3 ماهه نخست سال 36 هزار تن آرد در نانوایی های زنجان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امکان ویرایش سهمیه آرد نانوایان تا 20 هر ماه با هدف حمایت از واحد های قانونمند فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش سهمیه آرد نانوایی ها و برنامه ریزی های انجام شده ، صف های بیشتر نانوایی ها در شهرهای مختلف استان خلوت تر شد و مردم زمان کمتری را برای دریافت نان در صفوف سپری می کنند.