چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۰:۳۰Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرایم مالی غیرعمد»

رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:رئیس کل دادگستری استان از آزادی 460 زندانی جرایم مالی غیرعمد در استان اردبیل با کمک خیران و ستاد دیه در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: 460 زندانی جرایم مالی غیرعمد در استان اردبیل با کمک خیران و ستاد دیه از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه گفت: در راستای پویش همدلی مؤمنانه سه نفر از کارکنان وظیفه هنگ مرزی پاوه حقوق خود را برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد اهدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان غربی گفت: در طول ماه مبارک رمضان این استان در زمینه جمع آوری و جذب کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد رتبه دوم کشور را کسب کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۳:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: بانک سپه در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی خود و با حمایت شرکت های زیرمجموعه این بانک در ماه مبارک رمضان نسبت
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب سردشت گفت: به همت خیران عضو یکی از مراکز نیکوکاری شهرستان زمینه آزادی 6 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - آئین گلریزان در بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان برگزار و 15 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد کرمانشاه با کمک خیران به آغوش خانواده بازگشتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) نیکوکار گنبدی و رئیس شعبه 11 صلح و سازش دادگستری گنبد کاووس زمینه ساز آزادی 154 زندانی بدهکار و جرایم مالی غیرعمد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - محمد شهرکی نیکوکار گنبدی و رییس شعبه 11 صلح و سازش دادگستری این شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان و ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) زمینه آزادی 154 زندانی بدهکار و جرایم مالی غیرعمد را فراهم کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۴    
زنجان- نوری، معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) زنجان گفت: طی ماه رمضان و قبل از عید نوروز 13 زندانی جرایم مالی غیرعمدبا کمک های ستاد اجرایی از زندان های استان آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۳    
گروه استان ها استاندار اردبیل گفت: باید حمایت های همه جانبه از افراد آزاد شده از زندان ها در حوزه جرائم غیرعمد و مالی انجام یابد تا بتوانیم در راستای توسعه اشتغال، درآمدزایی و سرانه منابع معیشتی برای آنان گام برداریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رئیس دادگستری ماکو گفت: امسال و در قالب برگزاری جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در این شهرستان پنج میلیارد و 500 میلیون ریال کمک جمع آوری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: 15 نفر از زندانیان جرایم مالی و نیازمند با مبلغ محکومیت دو میلیارد و دویست میلیون تومان از زندان های استان آزاد شدند؛ خوشبختانه در سال گذشته هم 460 نفر از زندانیان مالی آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس دادگستری خلخال گفت: در جشن گلریزان که همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، خیرین 2 میلیارد و 90 میلیون ریال به آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد زندان این شهرستان کمک کردند.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان زنجان با بیان اینکه این ستاد در کمک به آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد پیشقدم شده است، گفت: 13 زندانی جرایم مالی غیرعمد با کمک های ستاد استان از زندان های زنجان، آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جشن گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد میاندوآب در این شهرستان با حضور مسئولان و خیرین برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فریدونکنار- فرمانده سپاه فریدونکنار از تشکیل ستاد مردمی و خودجوش برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در شهرستان خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شب گذشته با حضور مسئولان و جمعی از خیرین، جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد شهرستان فریدونشهر برگزار شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد دیه مازندران گفت: 400 زندانی جرایم مالی غیرعمد در استان بسر می برند که 200 نفر مشمول کمک خیران و ستاد برای آزادی هستند.
هنر صدا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به همت رادیو همه مادران زندانی جرایم غیرعمد، تا سقف بدهی یک میلیارد ریال آزاد شدند. به گزارش هنرصدا به نقل از به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، رادیو معارف با مشارکت آستان قدس رضوی اقدام به برگزاری پویش آزادی مادران معسر (کسانی که جرایم مالی غیر عمد داشتند) کرده است که با استقبال و مشارکت گسترده ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مراداسکندری گفت: در ماه رمضان قصد داریم با پشتوانه خیران و مردم نوعدوست، زمینه آزادی مادران زندانی جرایم مالی غیرعمد را برگزار کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۴    
گروه استا ن ها رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: ظرفیت هیئت های مذهبی برای آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در استان استفاده می شود که در استان اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
هم اکنون 160 زندانی جرائم مالی غیرعمد در زندان های چهارمحال و بختیاری در بند حبس بسر می برند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
550 زندانی جرایم غیرعمد با بیش از هزار و 300 میلیارد ریال بدهی با همکاری نیکوکاران از زندان های خراسان رضوی آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس دادگستری خلخال گفت: جشن گلریزان امسال با هدف پرداخت 25 میلیارد ریال بدهی مالی هفت نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد زندان این شهرستان در ماه پرفضیلت رمضان برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت:103 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد در استان چشم به راه کمک خیرین اردبیلی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۹    
مرحله اول طرح " مادرآمد" به همت کارکنان بانک رفاه به منظور آزادسازی زنان زندانی جرایم مالی غیرعمد در 2 استان کشور انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۰۷:۱۰    
مدیر ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: با احسان خانواده شهرکردی، هزینه مراسم چهلم متوفی، صرف آزادی چهار زندانی جرایم مالی غیرعمد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: با همت ستاد دیه استان و کمک خیران در 10 ماهه امسال 246 نفر از زندانیان جرایم مالی غیر عمد آزاد و به کانون گرم خانواده خود بازگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 156 زندانی جرایم مالی غیرعمد با مبلغ محکومیت بیش از 377 میلیارد ریال از زندان های استان آزاد شده اند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
داریا همراه پایتخت، حامی مالی اکران فیلم سینمایی قهرمان با همراهی تیم سازنده این فیلم و کمک های مهتاب کرامتی و محسن چاوشی توانست به آزادی تعدادی از زندانیان مالی کمک و آنان را به آغوش خانواده برگرداند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۳:۱۵    
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: دومین پویش رسانه ای مردمی آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد برای کمک به تامین نیاز مالی یک زندانی مالی جرائم غیرعمد به میزان 800 میلیون ریال تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در چهارمین مرحله از اجرای برنامه نذر هشتم در سبزوار، 9 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۶    
گروه استان ها - نوزدهمین مرحله استانی رزمایش کمک مومنانه سپاه استان گلستان امروز آغاز شد و قرار است در ایام هفته بسیج 10 هزار بسته معیشتی در استان توزیع و 123 زندانی جرایم مالی غیرعمد نیز آزاد شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم پارس آباد و مجلس گفت: اسامی زندانیان معسر با جرایم مالی غیرعمد احصا و در اسرع وقت به بانک های عامل برای استفاده از تسهیلات بانکی کم بهره تا سقف 100 میلیون تومان، معرفی می شوند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - با حضور رئیس کل دادگستری استان زنجان، معاونین دادگستری، کلیه قضات دادگستری استان و سرپرست زندان های استان در زندان مرکزی زنجان تعداد 341 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد آزاد شدند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۰    
قرار نذر هشتم و آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد از دل مساجد جان می گیرد. طرحی که حالا در آستانه یک سالگی است و در همین مدت توانسته 400 زندانی را با همت مردم خیر و نمازگزاران آزاد کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سجاد گنج زاده دارنده طلای المپیک توکیو در اقدامی انسان دوستانه، یک زندانی را آزاد و مانع از به زندان رفتن 2 نفر دیگر شد. در همین راستا یک مادر سرپرست خانوار و یک جوان که به دلیل جرایم مالی غیرعمد قرار بود روانه زندان شوند نیز با مشارکت و همدلی خیّرین از تلخی محکومیت و زندان رهایی یافتند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۹    
مرکز نیکوکاری یاشیل یول تبریز در راستای وظیفه اجتماعی و انسانی و در اقدامی خداپسندانه،موجبات آزادی 16 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد را فراهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت تعاونی در یزد با اهدای مبلغی وجه نقد به ستاد دیه استان در پویش "هر هیئت، آزادی یک زندانی" پیش قدم شده و با پرداخت کمک یک میلیاردی زمینه آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد را فراهم آورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
چهار زندانی جرایم مالی غیرعمد زندانهای استان با پرداخت 280 میلیون ریال در قالب طرح دوباره زندگی از زندان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا - محمد شهرکی نیکوکار گنبدی به مناسبت عید سعید غدیر خم 20 زندانی جرایم مالی غیرعمد که در اداره زندان این شهرستان دوران محکومیت خود را می گذراندند و یا حکم جلب آنها توسط محاکم قضایی صادر شده بود، با جلب رضایت شاکیان آزاد کرد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۵    
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان گفت: هیات های مذهبی زنجان امسال به مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه ولایت برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد از محل هزینه های خود برنامه ریزی کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جعفری گفت: در سه ماهه نخست سال جاری با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف زندان گرگان، 67 محکوم جرایم مالی غیرعمد به زندان نرفتند.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری خلخال گفت: با پرداخت بدهی زندانیان مالی با استفاده از کمک های جمع آوری شده مردمی در جشن گلریزان امسال زمینه آزادی همه زندانیان مالی زندان این شهرستان فراهم می شود. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اصغر ستایی مختاری، رئیس دادگستری جیرفت در گفت وگو با میزان و در حاشیه نشست جمع آوری کمک برای زندانیان جرایم مالی که با همیاری وکلای شهرستان جیرفت برگزار شد، اظهار کرد: تعداد آزادی زندانیان جرایم مالی با مشارکت و کمک خیرین در شهرستان جیرفت نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۷    
خیران اصفهانی در ماه مبارک رمضان حدود 130 زندانی جرایم مالی غیرعمد را به آغوش خانواده هایشان بازگرداندند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان با اشاره به فتوای مراجع عظام تقلید گفت: امکان تخصیص فطریه برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد وجود دارد و ستاد دیه استان، آماده دریافت زکات فطره برای کمک به این زندانیان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب یزد با اشاره به دقت در تحقیقات و شناسایی محکومین مالی جرائم غیر عمد توسط ستاد دیه استان گفت: در ماه مبارک رمضان 18 زندانی جرایم مالی غیرعمد به آغوش خانواده بازگشتند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۹   + ۳۷ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت مولی الموحدین علی (ع) بانک ملی ایران دو میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیر کلاهبرداری و غیر عمد ناشی از تصادفات(دیه) اهدا کرد.