پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۴۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جلفا»

صبای سلامت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه وقوع تخلف در فرآیند واکسیناسیون به هیچ وجه قابل پذیرش نیست گفت: راهکار جلوگیری از وقوع تخلفات، استفاده از ظرفیت نظارتی سامانه تیتک است، اما متأسفانه از این سامانه به صورت صحیح استفاده نمی شود. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۷    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان جلفا از نصب 7 دستگاه سامانه ضدتگرگ جدید با قابلیت پوشش 700 هکتار در اراضی کشاورزی دشت هادیشهر شهرستان جلفا خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهادکشاورزی جلفا از نصب هفت دستگاه سامانه ضدتگرگ جدید با قابلیت پوشش 700 هکتار در اراضی کشاورزی دشت هادیشهر این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جلفا از نصب هفت دستگاه سامانه ضدتگرگ جدید در این منطقه خبر داد و گفت: این تعداد قابلیت پوشش 700 هکتار در اراضی کشاورزی دشت هادی شهر شهرستان جلفا را دارد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
چرای غیر مجاز دام در مراتع شهرستان مرزی جلفا، پوشش گیاهی منطقه را با خطر جدی روبرو کرده است
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تامین امنیت و حفاظت آثار تاریخی مناطق مرزی خداآفرین و جلفا با همکاری فرماندهی مرزبانی استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جلفا از تعویض تاج درختان گردو در سطح 21 هکتار در این شهرستان خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۶۸ سایت دیگر  
معصومه پاشایی بهرام، نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکنون بیش از 3 میلیون دوز واکسن وارد کشور شده است، گفت: بر اساس آمار سامانه تیتک، نزدیک به 1 میلیون و 400 هزار دوز واکسن تزریق شده است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بیست و ششمین قسمت از برنامه ماهِ ماه با یاد و خاطره نوشین اکبری نخستین پرستاری که در شهرستان جلفا از توابع استان آذربایجان شرقی که به جمع شهدای سلامت پیوست، آغاز شد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۰    
تبریز- جانشین فرمانده سپاه جلفا مهمترین سند در راستای اهداف نظام را بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری عنوان کرد.
سرپرست اداره راه وشهرسازی جلفا از آزادسازی1000 متر اراضی ملی این شهرستان توسط یگان حفاظت از اراضی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده سپاه جلفا افکار و اندیشه های شهید مطهری را ، حلال پیشرفت فرهنگی انقلاب عنوان کرد.
مدیر گردشگری صنایع دستی و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: انتشار خبر انتقال ویترین های حمام جلفا به خداآفرین با سانسور بخشی از واقعیت ها و صرفاً ارائه یک سری مطالب احساسی به دور از واقعیت و با هدف تشویش اذهان عمومی صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جلفا به تبعات ناشی از افزایش مصرف برق در این شهرستان هشدار داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۲    
نماینده مردم جلفا و مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تغییرات جزئی هم صورت گرفته شده است به درخواست شورای نگهبان و به دست هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بوده است که این موضوع را هم آقای نادران بیان کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر شیلات و امورآبزیان سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از ایجاد مراکز گردشگری شیلاتی در شهرستان های جلفا و هشترود خبر داد.
در آئین معرفی شهرهای خلاق فرهنگ و هنر که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت مجازی برگزار شد ،شهرستان جلفا در حوزه "چاپ و بسته بندی "جزء شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور معرفی شد.
مسابقه ماه رحمت با موضوعات ادبی و فرهنگی و به مناسبت گرامیداشت رمضان الکریم در شهرستان جلفا برگزار می شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: دادستان عمومی و انقلاب اسلامی بناب گفت: باخت در یک شرط بندی منجر به ارتکاب قتل در این شهرستان شد. علیرضا دهقان در تشریح این خبر گفت: با توجه به گزارش قتل طی دو روز گذشته، تحقیقات بازپرسی و پلیس آگاهی به منظور شناسایی قاتل انجام شده و در نتیجه متهم در عرض کمتر از 72 ساعت شناسایی شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس با انتقاد از اینکه تناقض آشکاری میان شدت همه گیری کرونا و عملکرد دولت وجود دارد، گفت: علیرغم فاجعه کرونای هندی، مرز پاکستان باز و تردد مسافران پاکستانی و هندی همچنان برقرار است.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آبشار ماهاران جلفا در کناره رود ارس در منطقه حفاظت شده کیامکی،(استان آذربایجان شرقی) قرار دارد. برای دیدن این آبشار باید از ارسی به سمت ماهاران پیاده حرکن کنید و یا اینکه از خود ماهاران در مسیر آب پایین بیایید. این آبشار که بیش از 15 متر ارتفاع دارد و در دره ماهاران واقع شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کلیسای "گریگور لوساوُریچ مقدس" در محله میدان کوچک جلفا قرار دارد و در سال 1633 میلادی با همت خواجه میناس از تاجران دوره صفوی و همکاری اهالی محل بنا شده و به همین علت نیز به نام کلیسای خواجه کوچک معروف بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: 10 هزار و 400 دستگاه وسایط نقلیه سنگین باری، فروردین امسال از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز تردد کردند.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۹    
پایانه های مرزی جلفا ونوردوز درفروردین ماه سالجاری شاهدترددبیش از10هزارو400دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند.مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی بااعلام این خبرافزوددراین مدت بیش از6هزارو800دستگاه کامیون ایرانی وخارجی از مرزنوردوز و بیش از3هزارو500دستگاه کامیون ایرانی وخارجی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی به عنوان یکی از تاریخی ترین استان های ایران با قدمت هزاران ساله، جاذبه های گردشگری بی شماری را در دل خود جای داده است که دو مورد از آن ها در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده اند و سالانه گردشگران بسیاری را از سرتاسر جهان به سوی خود فرا می خوانند ...
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
در همین راستا، این گزارش ایسنا مروری دارد بر برخی از نمایشگاه هایی که به صورت مجازی و حضوری در این روزها در حال برگزاری هستند. ******** گالری آرتیبیشن از روز جمعه (سوم اردیبهشت) تا تاریخ 12 اردیبهشت میزبان آثار برخی از هنرمندان آب رنگ کار جلفا است. ...
با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، امام جمعه جدید منطقه آزاد ارس و جلفا معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایران با داشتن موقعیت جغرافیایی راهبردی، مستعد ایفای نقش مهمی در ترانزیت کالای بین المللی است. از جمله کریدورهای مهم گذرنده از ایران کریدور شمال-جنوب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - با حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، امام جمعه جدید جلفا معرفی شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
داود گرشاسبی روز شنبه در جلسه مکان یابی احداث پد هلی کوپتر در مرند اظهار کرد: چندین بار است که این جلسات برگزار شده ولی متاسفانه به دلیل موانع و مشکلات پیش آمده به نتیجه ای نرسیده ایم. وی افزود: شهرستان مرند با قرار گرفتن در مسیر ارتباطی مرند – جلفا و مرند – بازرگان [...]
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۵    
ناصر ستوده جانباز 70٪ - اینجانب ساکن شهرستان جلفا در آذربایجان شرقی می باشم. بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش و استخدامی کشور و با توجه به اینکه بنا به دستور رئیس جمهور مبنی بر استخدام کلیه فرزندان جانبازان 70 ٪ تا پایان دولت ...
نماینده مردم جلفا و مرند و رییس فراکسیون مناطق آزاد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی کشور بر تکمیل آزادراه تبریز - مرند و جاده مرند - ایواوغلی تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۱    
اسب سواری ورزشی شاد و مفرح است و صنعت پرورش اسب نیز فرصت مناسبی برای صادرات و ارز آوری در شهرستان جلفا است.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
موزه سینمای ایران امروز 26 فروردین همزمان با زادروز زنده یاد محمدعلی کشاورز بخش هایی از گفتگوی تاریخ شفاهی این هنرمند پیشکسوت و نامدار را منتشر کرده است که در زیر آن را می خوانید. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۸    
آسیاب خرابه، یکی از زیباترین آبشارهای طبیعی است که در استان آذربایجان شرقی، منطقه ی مرزی جلفا قرار دارد و به عنوان یکی از تماشایی ترین جاذبه های جلفا شناخته می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۹    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان جلفا با حضور فرماندار شهرستان ضمن بازدید از چند کارگاه اشتغالزایی مددجویی، یک باب مسکن خانواده تحت پوشش بهزیستی را افتتاح کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با حضور فرماندار شهرستان جلفا از شرکت اشتغال زایی و حمایتی مددجویی بازدید و در جریان فعالیت ها و نیروی کار فعال آن قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
رئییس بهزیستی شهرستان جلفا، در ابتدای این نشست گزارشی از فعالیت ها، انتظارات و برنامه های شهرستان ارائه داد. در ادامه هر یک از کارکنان، مطالبی از حوزه کاری خود بیان کردند.
نماینده مردم جلفا و مرند و رییس فراکسیون مناطق آزاد در مجلس شورای اسلامی، از عزم جدی مجلس برای کمک به رفع موانع تولید و تحقق شعار سال در مناطق آزاد کشور خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: پایانه های مرزی جلفا و نوردوز نقش مهمی در توسعه ترانزیت و حمل و نقل بین المللی شمال غرب دارند.
پایانه های مرزی جلفا ونوردوز نقش مهمی درتوسعه ترانزیت وحمل ونقل بین المللی شمالغرب کشوردارند.مدیرکل دفترترانزیت وحمل ونقل بین المللی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای درجلسه مجازی آسیب شناسی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
از بناهای تاریخی محله ارمنی نشین جلفا نو، کلیسای "استپانُس مقدس" است؛ این بنا که در سال 1614 میلادی احداث شده در خیابان خواجه نظر غربی و محله هاکوپجان قرار دارد. پلان این کلیسا که از بزرگ ترین کلیساهای اصفهان است با ابعاد 2774 متر به سبک بازیلیک ستون دار در جهت شرقی- غربی قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی، گفت: از 25 اسفند تا 15 فروردین از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز 5 هزار و 904 مسافر و تعداد 6 هزار و 863 کامیون تردد کردند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
علیار راستگو، روز پنجشنبه در گفت و گوی خبری با بیان اینکه تعداد شهرهای قرمز استان در 17 فروردین امسال پنج مورد بود، اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان های مرند، مراغه، اهر، آذرشهر، هشترود، چاراویماق، میانه، شبستر، سراب، جلفا و تبریز در وضعیت قرمز قرار دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۶    
طرح ضربتی تعمیرات شبکه برق در شهرستانهای جلفا و خداآفرین آغاز شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۷    
نصف جهان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: آلودگی کنونی کشور تنها از خوزستان نیست. کشور ترکیه 80 استان دارد که 79 استان آن قرمز هستند. پروازهای فرودگاه های مختلف کشور به ترکیه در ایام عید فعال بودند و شمال غرب کشور مانند جلفا و آذربایجان غربی متأثر از ترکیه هستند ...
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
کلیسای بیت لِحِم مقدس یا کلیسای بِتقِحِم مقدس مربوط به دوره صفوی است و در اصفهان، خیابانِ نظرِ میانی، میدان بزرگ جلفا واقع شده است. به گزارش اینتیتر به نقل از فرارو، این اثر در سال 1628 میلادی بنا شده و در تاریخ 17 اسفند 1381 با شماره ثبت 7643 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است ...