سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۰۸:۱۷Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایرانیان خارج از کشور»

تحلیل بازار   ۱۲ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
بیکدلی معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور گفت: تعداد زندانیان ایران خارج از کشور به غیر از ترکیه 700 نفر هستند و متاسفانه در حال حاضر 3 هزار زندانی در ترکیه داریم.
پانا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - علیرضا بیگدلی معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه گفت امیدواریم مهدی خزائی به زودی از زندان عربستان آزاد شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
دهقانی گفت: در برنامه بین المللی برای استفاده از ایرانیان خارج از کشور در 9 سال گذشته بیش از 3 هزار و 400 نفر از محققان به کشور بازگشتند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۷    
معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت خارجه:در سال گذشته یک میلیون و 660 هزار روادید برای اتباع خارجی برای سفر به ایران صادر کرده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور وزارت خارجه از صدور یک میلیون و 660 هزار روادید برای سفر اتباع خارجی به ایران در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون سردفتران و دفتریاران استان کردستان از جزئیات کارکرد سامانه کاتب و ارائه خدمات ثبتی الکترونیکی به ایرانیان خارج از کشور خبر داد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری امروز ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه با نمایشگاه 1020 روز تلاش جهادی فرازهایی از دستاوردهای سیاست خارجی دولت سیزدهم همراه بود. به همین مناسبت قبل از برگزاری نشست خبری، معاونین وزیر امور خارجه سخنانی ایراد کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون کنسولی مجلس و امور ایرانیان خارج ازکشور وزارت امور خارجه از زندانی بودن 3 هزار ایرانی در ترکیه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۷    
رئیس کانون سردفتران و دفتریاران استان کردستان از جزئیات کارکرد سامانه کاتب و ارائه خدمات ثبتی الکترونیکی به ایرانیان خارج از کشور خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور آخرین وضعیت محمدرضا نوری شهروند ربوده شده توسط آمریکایی ها در عراق را تشریح کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون کنسولی، مجلس و امور ایرانیان خارج از کشور و سخنگوی وزارت امور خارجه امروز در جمع خبرنگاران حضور یافتند و دستاوردهای وزارتخانه متبوع خود را در حوزه سیاست خارجی و دیپلماسی در دولت سیزدهم شرح دادند.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا بیگدلی معاون امور کنسولی و مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه در نشست خبری خود که امروز در محل نمایشگاه یک هزار و بیست روز تلاش جهادی، فرازهایی از سیاست خارجی دولت سیزدهم برگزار شد، اظهار داشت: همه فعالیت هایی که ما در بخش کنسولی انجام می دهیم ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر در دیدار با بشیر بی آزار گفت:پیگیری و استیفای حقوق ایرانیان خارج از کشور از وظایف مهم نظام است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۸    
به گزارش ایران اکونومیست، ابراهیم رضایی در توضیح سومین روز از جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس در مشهد مقدس گفت: در بخش اول جلسه کارشناسان و مدیر دفتر سیاسی مرکز پژوهش ها به ارائه گزارش از قانون هفتم توسعه و اجرای آن در حوزه های سیاست خارجی ...
بانکی   ۱۴۰۳/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۴    
:: به ایرانیان خارج از کشور وام ازدواج تعلق می گیرد :: هر سند مشابه که در ادیان و مذاهب مختلف توسط مقامات عالی روحانی و رسمی آنان مورد تایید باشد معادل عقد نامه ازدواج تلقی می شود بانک مرکزی در بخشنامه ای به بانکهای دولتی و خصوصی شرایط اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را اعلام کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری گفت: تقریبا 5 هزار نفر از ایرانیان در کشورهای دیگر زندانی اند و بیشترین جرایم ایرانیانی که در خارج از کشور محبوس هستند مربوط به حمل مواد غیرقانونی است که به کشورهای دیگر با خود برده اند.
به گزارش ایرنا از دادگستری البرز، کاظم غریب آبادی روز شنبه در سفر به استان البرز با تبیین ماموریت های این معاونت در حوزه اتباع بیگانه، معاضدت قضایی، استرداد مجرمین ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در سال های اخیر مشاهده شده که کشورهای دیگر برای جهت دهی به ایرانیان خارج از کشور سرمایه گذاری کرده اند. جذب خبرنگاران و کارشناسان ایرانی خارج از کشور به شبکه هایی همچون ایران اینترنشنال را باید در این راستا ارزیابی کرد که کشورهای دیگر تلاش کرده اند از ایرانیان خارج از کشور برای جهت دهی به افکار ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان مشارکت 50 درصدی مردم در انتخابات را شکست دشمن برشمرد و تصریح کرد: حضور مردم و ایرانیان خارج از کشور با آن همه هجمه جای تقدیر دارد، انتخابات امروز موجب شکل گیری وفاق ملی شد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در فیلم زیر ادعای عجیب شاهین نجفی از فحاشی به ایرانیان خارج از کشور برای رأی دادن بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت که می بینید.
عطنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۵    
عطنا- ایرانیان خارج از کشور برغم همه فشارها، حمله ها و فحاشی های عناصر ضد انقلاب ازجمله سازمان مجاهدین خلق و سلطنت طلبان، حضور گسترده و شجاعانه ای پای صندوق های رأی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ایران داشتند و عرق خود به وطن خود را اثبات کردند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نتایج آرای نامزد های انتخابات ریاست جمهوری در صندوق های خارج از کشور در نگاه اول عجیب و حاوی نکات قابل تاملی است، نتیجه ای متفاوت با صندوق های داخل کشور: آرای سعید جلیلی در میان ایرانیان خارج از کشور بیشتر از مسعود پزشکیان بود!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پانزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات 104 نفر از اعضای سازمان مجاهدین خلق موسوم به منافقین برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۲    
ایرانیان خارج از کشور به جلیلی بیشتر از پزشکیان رای دادند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه جهانی جام جم در ایام ماه محرم، سریال های مرضیه و عشق کوفی را بازپخش می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در اینفوگرافی زیر میزان رای ایرانیان خارج از کشور به پزشکیان و جلیلی را ببینید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نکته ای خاص در آرای ایرانیان خارج از کشور توجه برانگیز شد. نکته قابل توجه در این آمار تعداد آرای سعید جلیلی است که از آرای مسعود پزشکیان بیشتر است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، "محسن اسلامی"، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور روز یکشنبه گفت: با هماهنگی ها خوبی که بین وزارت کشور و وزارت امور خارجه و تمهیدات لازم در نمایندگی های ایران در اقصی نقاط جهان انجام گرفت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری 100 شعبه ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۵    
بر اساس نظر یکی از قضات دادگستری سند تحول قضایی با تمرکز بر استفاده از فناوری های نوین، تقویت همکاری های بین المللی، آموزش و آگاهی بخشی و ارائه خدمات حقوقی و قضایی به ایرانیان مقیم خارج از کشور، نقش مهمی در بهبود وضعیت حقوقی و قضایی آنان ایفا می کند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: 88 هزارو 325 نفر از ایرانیان خارج کشور موفق به مشارکت در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری شدند.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - بسیاری از کاربران فضای مجازی با استفاده از هشتگ انتخابات به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و به نیابت از شهدا در انتخابات کردند. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۵    
با برنامه ریزی بلند مدت ایران می تواند در گام بعدی از فرصت تاریخ و تمدن، گردشگری و رویداد های فرهنگی که تحریم پذیر نیست استفاده کند و شرایط را برای برگزاری آنلاین و حضوری کنسرت برای ایرانیان خارج از کشور و سایر علاقه مندان به تمدن تاریخی ایران را فراهم کند برگزاری این رویدادها منتج به ارز آوری و ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
از هر زاویه که به این حماسه دشمن شکن و فرصت ساز بنگریم، نقش زنان و مردان غیرتمندی که در آن سوی مرزها، با وجود انواع تبلیغات رسانه های غربی و شبکه های معاند ضدانقلاب پای صندوق رأی آمده و با جوهر رأی سرانگشتان خود، جوهره و اصالت خویش را در مقابل دیدگان بدخواهان این مرز و بوم هویدا ساختند، ستودنی است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۱   + ۶۷ سایت دیگر  
حل مشکلات روابط خارجی، بهبود روابط با کشورها، عادی سازی روابط اقتصادی و تجاری با جهان از طریق رفع تحریم ها، ارتقای جایگاه و امنیت و اقتدار ایران در جهان، متوقف کردن موج مهاجرت، فراهم کردن زمینه بازگشت ایرانیان خارج از کشور به وطن، و احیای صنعت گردشگری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۰:۳۶    
تاریخ معاصر نشان داده ایرانیان برای برقراری مردم سالاری دینی و احیای حاکمیت مردم هزینه زیادی پرداخت کرده اند، مساله ای که این روزها با حضور ایرانیان خارج از کشور در انتخابات به چشم آمده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات خارج از کشور با اشاره به افزایش 20 درصدی مشارکت ایرانیان در اکثر نمایندگی ها، اعلام کرد که خوشبختانه وضعیت امنیت روانی و آسایش رای دهندگان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری به نسبت دور اول بهبود خیلی چشمگیری داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات خارج از کشور گفت: از تمامی افرادی که ما را در برگزاری انتخابات در خارج از کشور و پوشش خبری آن کمک کردند تشکر می کنم. به کمک خبرنگاران حضور پررنگ ایرانیان خارج از کشور به تصویر کشیده شد هموطنان ایرانی از دورترین نقاط خود را به مکان های رای گیری رساندند تا نقش خود را در تعیین ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - مسئول ستاد انتخابات خارج از کشور عنوان داشت: ما در دور دوم شاهد حضور بیشتر ایرانیان در پای صندوق های رأی بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۹    
تهران - ایرنا - معاون کنسولی وزارت امور خارجه عنوان داشت: امیدواریم در انتخابات بعد تحولی را در شیوه اخذ رأی داشته باشیم و این اراده در وزارت خارجه وجود دارد و تنها زیرساخت قانونی باید فراهم شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران ابراز امیدواری کرد که در انتخابات ریاست جمهوری بعدی شاهد تغییر شیوه اخذ رای از ایرانیان خارج از کشور باشیم .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۲۱:۲۹    
معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران ابراز امیدواری کرد که در انتخابات ریاست جمهوری بعدی شاهد تغییر شیوه اخذ رای از ایرانیان خارج از کشور باشیم .
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۲۸    
بررسی های اولیه از افزایش مشارکت ایرانیان خارج از کشور در مرحله دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری حکایت دارد؛ موضوعی که بیش از هر چیز نشان دهنده ناکام ماندن ضدانقلاب در پیگیری اهداف ضدایرانی است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۷:۱۶    
سرپرست وزارت خارجه گفت: بر اساس اخباری که به ما رسیده مشارکت ایرانیان خارج از کشور در این جمعه نسبت به قبل بیشتر شده و این نشان دهنده هشیاری و هوشمندی آنها است و امیدواریم در ادوار آینده ایرانیان خارج آسان تر در انتخابات شرکت کنند.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرایند اخذ رأی گیری در نمایندگی های ایران در خارج از کشور همزمان با برگزاری انتخابات در داخل، آغاز شده است. به گزارش نبأپرس، سفارتخانه ها و کنسولگری های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف جهان همزمان با اجرای فرایند رأی گیری در انتخابات ریاست جمهوری در داخل کشور ...
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از افزایش مشارکت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت که گزارش های دریافتی از داخل و خارج موید این موضوع است که مشارکت هموطنان در این دوره از انتخابات نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
باقری بر اساس اطلاعات و آماری که ارائه شده مشارکت ایرانیان خارج از کشور در این دوره از انتخابات نسبت به جمعه قبل افزایش پیدا کرده است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، علی باقری پس از مشارکت در انتخابات در ستاد انتخابات خارج از کشور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آرای مردم و مشارکت گسترده آنها در انتخابات یک پشتوانه قوی برای مسیر پیشرفت کشور است و موجب افزایش وحدت و انسجام در کشور خواهد شد، ادامه داد: با حضور با شکوه مردم در انتخابات ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو حقوقدان شورای نگهبان از ایرانیان خارج از کشور به دلیل حضور پرشور در انتخابات قدردانی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی باقری در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات خارج از کشور در جمع خبرنگاران حضور یافت. این خبر تکمیل می شود.