سه شنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۴۰Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی جبهه اصلاحات»

اقتصاد ایران: یک عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: شورای هماهنگی هنوز وارد بحث مصادیق انتخابات نشده است اما اسامی چند کاندیدا به صورت غیررسمی مطرح است که خودشان سکوت کرده اند.
تیک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ارسلان زارع استاندار گیلان، در نشست با دبیران احزاب و اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: احزاب، چرخ دنده های نظام های دموکراتیک هستند و فعالیت آنها نباید فصلی و مقطعی باشد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح طلب و عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از احتمال به نتیجه رسیدن تعیین اعضای حقیقی عضو نهاد اجماع ساز خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - کارگروه تعامل اصلاح طلبان، معیارها و اولویت های انتخاب اشخاص حقیقی برای عضویت در نهاد اجماع ساز را به تصویب رساند. به گزارش ایلنا، براساس آنچه در این مصوبه آمده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مصطفی کواکبیان گفت: حزب کارگزاران سازندگی تاکنون با روند شورای هماهنگی جبهه اصلاحات همراهی کرده ولی اگر به هر دلیلی راهش را جدا کند ممکن است بقیه احزاب هم چنین راهی را بروند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
علی صوفی، فعال سیاسی اصلاح طلب اعلام کرد که به زودی اشخاص حقیقی عضو نهاد اجماع ساز معرفی می شوند. صوفی با اعلام این خبر به ایسنا اظهار کرد: نهاد اجماع ساز که توسط اصلاح طلبان به عنوان جدیدترین نهاد انتخاباتی این جریان معرفی شده ترکیبی از احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شخصیت های تاثیر ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۰    
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از ستون های اصلی انقلاب اسلامی تلقی می شود و متأسفانه ایشان زود از دست انقلاب رفت؛ زیرا در شرایط فعلی هاشمی می توانست نقش به سزایی ایفا کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اصلاح طلبان با محوریت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات چندی پیش از مکانیزم وحدت خود رونمایی کردند. این مکانیزم قصد داشت همه اصلاح طلبان را حول یک گزینه ناب اصلاح طلبی جمع کند و باعث شود که روند اجماع سهل شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۰    
رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان گفت: در حال حاضر جای خالی آیت الله هاشمی در جامعه بسیار احساس می شود و یقیناً اگر حضور داشت بسیاری از مشکلات امروز جامعه ظهور پیدا نمی کرد. درگذشت ایشان ضایعه ای بزرگ برای کشور بود و مردم باید راه او را ادامه دهند.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۱    
اصلاح طلبان با محوریت احزاب 32 گانه عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و حضور 10چهره ملی اصلاح طلب، سازوکاری تحت عنوان نهاد اجماع ساز را مامور سازماندهی فعالیت های انتخاباتی خود کرده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
هفته های گذشته در جبهه اصلاحات، ادغام دو نهاد اجماع ساز شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان برای دستیابی به یک نهاد اجماع ساز جدید به تصویب رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۰    
طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری همچنان در مجلس یازدهم در حال چکش کاری است، با این حال تصویب مفادی از آن با انتقادات گسترده ای همراه شده است. از جمله شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با صدور بیانیه ای به این طرح انتقاد کرد و تعیین شروط اضافی برای نامزد های انتخابات را با ذات نظام مغایردانست.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب مردمسالاری، گفت: راهبرد، نهاد اجماع ساز و مصادیق انتخاباتی سه موضوعی هستند که ما در حال بررسی آن ها در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هستیم.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات 1400 تلاش برای تاسیس نهادی تازه برای اجماع سازی میان اصلاح طلبان افزایش یافته است. وقتی کمیجانی از مصوبه شورای هماهنگی برای تاسیس نهاد اجماع ساز خبر داد، تصور بر این بود که همه احزاب حاضر در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با این سازوکار موافقند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با انتقاد از طرح اصلاح انتخابات مجلس در بیانیه ای اعلام کرد: تعیین هرگونه قید و شرط اضافی برای نامزدها که به محدود شدن حق انتخاب مردم منجر شود انحراف و مغایر با ماهیت و وصف ذاتی نظام جمهوری اسلامی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اعتقاد ما بر این است که مسئله برجام یک موضوع کلان ملی و حاکمیتی است و نباید درچارچوب های جنایی وحزبی در مورد آن، تصمیم گیری و قضاوت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان قائم مقام دبیرکل حزب عدالت و آزادی ایران اسلامی گفت: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حال بررسی رویکردها و مدل های متفاوت کار گروهی و فرا حزبی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در بیانیه ای که در اعتراض به کاهش اختیارات نهاد شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط مجلس شورای اسلامی صادر کرد، خواستار توقف این امر در فرآیند بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده از سوی نمایندگان مجلس و اعضای شورای نگهبان شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۸:۲۴    
در هفته های اخیر احزاب اصلاح طلب قریب به 30 نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 معرفی کردند. در ادامه نیز این جریان سیاسی از تشکیلات 10+30 رونمایی کرد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۷    
چندی پیش شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از مانیفست و نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان برای انتخابات پیش رو رونمایی کرد؛ از دیدگاه شما این نهاد می تواند بازهم موجب اجماع اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو شود؟
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: با ایجاد جبهه جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست گذاری از بین می رود.
اقتصاد ایران: یک عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: با ایجاد جبهه جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست گذاری از بین می رود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۷:۳۰    
سازوکار جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای شرکت در انتخابات 1400 امید ها را نسبت به فعالیت های انتخاباتی این جریان در انتخابات پررنگ تر کرده است، اما ابهامات تازه ای بر سر کارکرد آن مطرح شده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی اصلاح طلبان از احتمال ایجاد تشکیلاتی جدید از سوی اصلاح طلبان خبر داد و گفت:باتوجه به اتمام مأموریت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و اینکه شورای هماهنگی نیز نمی توانست اجماع کامل را ایجاد کند، احزاب عضو شورای هماهنگی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در واکنش به سخنان اخیر اردوغان بیانیه ای صادر کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اصفهان، گفت: اصلاحات ایجاد شده در قانون انتخابات ریاست جمهوری، مغایر اصل جمهوریت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-مصوبات اخیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را می توان تکمیل کننده تاکتیک انتخاباتی اصلاح طلبان و تعیین تکلیف نهاد اجماع ساز و تصمیم گیر آنها دانست. اینکه 10+30 چه تمایزی با سازوکارهای پیشین خواهد داشت تا همه طیف های اصلاح طلب را قانع به وحدت کند نیازمند گذشت زمان و تبیین بیشتر آن است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ساعت 24-نیمروز دوشنبه، وقتی خبرگزاری اصولگرای فارس در تیتر اصلی خود، با قید اختصاصی و البته بدون ذکر گوینده و منبع خبر، از مصوبات اخیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات خبر داد و از این نوشت که اصلاح طلبان علاوه بر تعیین راهبردهایی در بحث مانیفست اصلاحات ، با طراحی و تدوین سازوکاری تازه ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۸   + ۲۶ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید بعضی معتقدند 10 نفر را شورای هماهنگی جبهه اصلاحات معرفی کند و آقای خاتمی آنها را تایید کند به هرحال نحوه انتخاب این 10 نفر محل بحث است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات سازوکاری را برای ورود این جناح سیاسی به عرصه انتخابات 1400 طراحی کرده. این سازوکار جدید در پی انتقاد های فراوان از نهاد قبلی یعنی شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان طراحی شده.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با این حال مصوبه اخیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بی اشاره به نام شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان از تاسیس نهادی اجماع ساز جدید گفته و چارچوب کلی این نهاد را مشخص کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصویب مانیفست اصلاح طلبان در انتخابات 1400 و سازوکار نهاد اجماع ساز در این جریان سیاسی را تکذیب کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصمیم گرفته یک نهاد اجماع ساز تاسیس کند که در آن احزاب، محور فعالیتند؛ تفاوت این نهاد جدید با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان چیست؟ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 30 حزب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به همراه 10 شخصیت ملی اصلاح طلب این بار در قالب سازوکاری جدید قصد دارند اصلاح طلبان را برای معرفی نامزد واحد در انتخابات 28 خرداد 1400 به ائتلاف برساند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۶:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
بعد از ماه ها برگزارنشدن جلسات شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، سرانجام گویا احزاب جبهه اصلاحات بر سر یک تشکیلات اجماع ساز انتخاباتی برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 به توافق رسیدند ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۴    
یه گزارش رشت20و به نقل از اعتماد، طبق روال همیشگی جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در روز یکشنبه (23 آذرماه) به صورت مجازی با حضور اکثریت قاطع تشکیل گردید ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در آخرین جلسه خود جزییات نهاد اجماع ساز و مانیفست انتخاباتی سال 1400 را تصویب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با ارائه آخرین مصوبات این شورا، گفت: جریان ریشه دار اصلاحات در انتخاباتی قانونی، رقابتی، عادلانه و در تراز قانون اساسی و با حضور نامزد واحد و مورد تایید این نهاد اجماع ساز، در انتخابات ریاست جمهوری 1400 حضوری فعال خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران از تشکیل ائتلافی جدید میان احزاب اصلاح طلب برای انتخابات 1400 خبر داد که جایگزین شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریان اصلاح طلب هیچ راهی جز اجماع بر یک چهره ملی و امتحان پس داده و با تجربه که اعتقاد به بکارگیری جوانان و زنان در عرصه مدیریتی داشته باشد، ندارد چرا که غیر از این، باعث تکرار تجربه تلخ انتخابات سال 84 می شود.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۸    
به نام خدا بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت روز دانشجو این سه تن ماندند تا هر که را می آید بیاموزند، هر که را میرود سفارش کنند، آنان هرگز نمیروند، همیشه خواهند ماند، آنها شهید اند این سه قطره خون که بر چهره دانشگاه است همچنان تازه و گرم [...]
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۷:۴۵    
تهران (پانا) - رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه طرح اقدام راهبردی مجلس در چارچوب مخالفت با سیاست های غربی ها طی سال های گذشته تا زمان حاضر است، تاکید کرد برجام نباید در چارچوب منافع و مصالح گروه های سیاسی تجزیه و تحلیل و مورد ارزیابی و بهره برداری قرار گیرد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۴۸    
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان با صدور بیانیه ای شهادت محسین فخری زاده را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه حزب همبستگی دانش اموختگان ایران اسلامی به تبیین مواضع اصلاح طلبان در ماه های منتهی به انتخابات 1400 پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اسلامی کار گفت: بعد از مشخص شدن نظر نهایی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نظر خود برای انتخابات 1400 را اعلام می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درباره راهبرد های جریان متبوع خود در انتخابات ریاست جمهوری 1400 توضیحاتی ارائه کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرج کمیجانی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به آخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که با حضور اکثریت اعضاء به شکل مجازی تشکیل شد، گفت: اعضا پس از تبادل اطلاعات، اخبار و استماع گزارش کمیته های امور استان ها و سیاسی در مورد محتوای گزارشات بحث و تبادل نظر کردند ...
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدحسین مرعشی گفت: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حال تدوین سیاست هاست و برای گزینه ها هنوز تصمیم گیری نشده و این مسئله نیازمند زمان بیشتر است. خلاصه گفت وگوی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی با باشگاه خبرنگاران جوان در پی می آید: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات درباره راهبرد اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری 1400 توضیحاتی ارائه کرد.