پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۹:۲۹Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وحدت حوزه و دانشگاه»

رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۶    
قائم مقام مجتمع حوزه ای مشکات گفت: اگر این دوبال به یکدیگر بپیوندند، همان آرمان وحدت حوزه و دانشگاه در مسیر تحقق قرار می گیرد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
لرستان - حجت الاسلام عبداللهی از راه اندازی دبیرخانه مشترک حوزه علمیه و دانشگاه لرستان خبر داد و گفت: این اقدام برای پیشبرد اهداف وحدت حوزه و دانشگاه ضروری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۱    
اولین جلسه هم اندیشی مسئله محور توسط دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه در دانشگاه دامغان برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی گفت: حوزه و دانشگاه دو بال رشد و رسیدن به اهداف انقلاب و تمدن اسلامی هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت اندیشه ورز دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بیان کرد: همگرایی حقوقی جهان اسلام، به روزرسانی، تعالی سازی علوم انسانی و بومی سازی از موضوعات مهم در برقراری ارتباط حوزه و دانشگاه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور گفت: مجاهدت های علامه مصباح در وحدت حوزه و دانشگاه فراموش نشدنی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۰    
وحدت میان حوزه و دانشگاه اعلام یکی از اهداف انقلاب بود که در بیانیه گام دوم انقلاب بر آن تأکید شد، اما راه حل عملیاتی وحدت این دو نهاد با وجود دو مبنای متفاوت چیست؟ می توان گفت که یکی از راه حل هایی که می تواند این شکاف و خلأ دو نهاد علمی کشور را به وحدت مبدل کند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۵۱    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های لرستان و دبیرخانه وحدت حوزه و دانشگاه های لرستان در پیامی رحلت علامه محمدتقی مصباح یزدی (ره) را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی رحلت آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفت و تاکید کرد که آیت الله مصباح یزدی با عضویت در ستاد انقلاب فرهنگی نیز برای شکل گیری دانشگاه اسلامی، وحدت حوزه و دانشگاه، تالیف کتب و منابع مورد نیاز برای تدریس در دانشگاه اقدامات تاثیرگذاری داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۶    
دفتر وحدت حوزه و دانشگاه با هدف هم افزایی میان حوزه های علمیه و دانشگاه های سطح شهرستان آمل امروز افتتاح و رونمایی شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آران و بیدگل نقش دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه را ایجاد یک صدایی و هم صدایی بین حوزه و دانشگاه عنوان کرد و افزود: توسعه و تولید علم و دانش نیازمند همکاری حوزه و دانشگاه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آیین گشایش دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه آران و بیدگل با حضور مسؤولان محلی و اعضای شورای فرهنگ عمومی در دانشگاه فرهنگیان این شهرستان برگزار شد
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه وحدت حوزه و دانشگاه در دانشکده پرفسور حسابی شیروان برگزار گردید.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۴    
نشست علمی وحدت حوزه و دانشگاه به همت مدرسه امام صادق(ع) کاشمر برگزار شد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۰:۳۹    
اختصاصی شبکه اجتهاد: نشست های تخصصی مدرسه عالی سطح چهار حوزه علمیه خراسان به مناسبت هفته پژوهش از 22 تا 27 آذرماه 99 به صورت وبینار با حضور اساتید معظم حجج اسلام والمسلمین: سید محسن حسینی فقیه، مجتبی الهی خراسانی، محسن ملکی، سید علی دلبری، مهدی زمانی، سید علی طالقانی برگزار شد ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۱۱    
فرماندار ترکمن در جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان گفت: ارج گذاری به زنان و میزان مشارکت آنان در تصمیمات مهم کشور، امروزه یکی از جدی ترین و مهم ترین شاخص های توسعه یافتگی جوامع است. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۹:۳۹    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی ؛ در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی ضمن تبریک روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت : امیدواریم با کمک گرفتن از این عنوان در جهت پیشرفت اهداف ترویج فرهنگ نماز فعالیتهای ویژه تری داشته باشیم. ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان همدان به مناسبت فرارسیدن روز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: 27 آذرماه یادآور رسالت عظیمی است که بر دوش جامعه ی حوزویان و دانشگاهیان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بعضی از چالش های ما در کشور از درون منشا می گیرد. به عنوان نمونه گاهی ساختارهایی که در نظام جمهوری اسلامی ساخته ایم، مانع از رسیدن به اهداف وحدت حوزه و دانشگاه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۳    
ایسنا/خراسان رضوی معاون آموزشی دانشکده حسابداری و مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وحدت حوزه و دانشگاه می تواند نقش اهرمی در رفع آسیب های اجتماعی و اقتصادی ایفا کند. وحدت حوزه و دانشگاه یعنی وحدت در هدف و هدف این است که به همت ایجاد یک جامعه اسلامی مستقل یک جامعه پیش آهنگ و الگو داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۱    
نشست هم اندیشی تخصصی وحدت حوزه و دانشگاه در مشهد برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق بر لزوم وحدت حوزه و دانشگاه برای سرنگونی سلطه علمی غرب با پارادایم های انسان گرایی و دنیاگرایی تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نشست هم اندیشی وحدت حوزه و دانشگاه با رویکرد انتظارها و راهکارها روز سه شنبه با حضور جمعی از استادان حوزه و دانشگاه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۶    
رئیس شورای استانی نهاد رهبری در دانشگاه های خراسان رضوی گفت: به همان مقدار که انقلاب اسلامی مهم است وحدت حوزه و دانشگاه نیز به عنوان یکی از نکات مهم نظام حائز اهمیت است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: وحدت حوزه و دانشگاه باید در راستای اجرا و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تقویت شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۱    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه حوزه و دانشگاه باید در مسیر هم فکری و تبادل اندیشه گام بردارند، گفت: وحدت حوزه و دانشگاه در عمل به اهداف و آرمان های والای نظام و انقلاب نمود پیدا می کند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۸    
سخنان اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان در نشست هم اندیشی نقش وحدت حوزه و دانشگاه در تحقق بیانیه ی گام دوم انقلاب اسلامی در مصلای نماز جمعه شاهین شهر متن سخنرانی: خرسندیم از اینکه در فضای نه چندان دلچسب مادی این روزهای کشور و وجود به هر حال برخی بد اخلاقی ها برخی ...
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۲    
ضرورت وحدت حوزه و دانشگاه در نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار نشست وحدت حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد روز یکشنبه مورخ 30 آذر ماه 1399 با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه نجف آباد ، ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۳    
امام جمعه شهرستان بندرگز گفت: فلسفه وحدت حوزه و دانشگاه تأثیرگذاری مثبت روی جامعه و رشد و تعالی در هر حوزه دیگر است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۵:۳۶    
اصفهان - استاد حوزه علمیه خواهران اصفهان گفت: مقصود از وحدت حوزه و دانشگاه پیگیری اهداف مشخص از سوی این دو نهاد در سایه وحدت آرمانی است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایرانشهر با بیان اینکه وحدت حوزه و دانشگاه محصول ناب انقلاب است، اظهار کرد: اگر وحدت حوزه و دانشگاه تحقق یابد در جامعه افرادی تربیت می شوند که تخصص و تعهد دارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج از خارگ: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خارگ در نشست صمیمی اساتید و فرهیختگان حوزه و دانشگاه گفت: حوزه و دانشگاه دو مرکز پرورش فکر و روح در جامعه بوده که وحدت و تعامل آن موجب تعالی و پیشرفت جامعه در ابعاد مختلف می شود. ...
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۳۴    
کارگروه سنت های کارآمد معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با مشارکت روابط عمومی این حوزه، مجموعه بیانات رهبر معظم انقلاب، لیست کتاب ها، نشست ها و مقالات مرتبط با وحدت حوزه و دانشگاه را با عنوان پیشینه ی این موضوع، جمع آوری کرده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۸:۴۹    
حوزه/ در یک میزگرد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس، تخصصی راهبردهای عملی وحدت حوزه و دانشگاه بررسی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علیمه استان هرمزگان تأکید کرد: همه مصادیق وحدت حوزه و دانشگاه باید از نظریه پردازی و اظهار نظر به واقعیت و مرحله عملیاتی برسد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۵    
لرستان - حجت الاسلام یوسف خانی بر ضرورت بصیرت و هوشیاری در برابر توطئه های دشمن تاکید کرد و گفت: وحدت بین حوزه و دانشگاه برای مقابله با توطئه های دشمن ضروری است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: همزمان با گرامیداشت شهادت آیت ا... دکتر مفتح نشست هم اندیشی نقش وحدت حوزه و دانشگاه در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور مسئولین اداری و دانشگاهی شهرستان شاهین شهرو میمه در مصلای نمازجمعه شاهین شهر برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس : چند رسانه ای - نشریه زمان : شناسه خبر : 1005807 شماره ششصد و شصت ویژه نامه روز وحدت حوزه و دانشگاه را اینجا ببینید. پایان پیام/ 534 ضمیمه : کلید ‫واژه ها: نشریه شبستان | حوزه | دانشگاه ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام مالکی گفت: حوزه و دانشگاه باید در جایگاه شان به وظایف محوله عمل کنند که جایگاه حوزه در این باره تربیت کارشناس دین است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه نشست های تخصصی مدرسه عالی سطح چهار حوزه علمیه خراسان بمناسبت هفته پژوهش با عنوان ضرورت وحدت حوزه و دانشگاه باحضور آیت الله عبد خدایی(عضو مجلس خبرگان رهبری) برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد هادی مفتح، فرزند شهید آیت الله دکتر محمد مفتح و رئیس مرکز اسلامی و امام مسجد امام علی (ع) هامبورگ آلمان، در این نشست گفت : اقتدار امروز کشور جمهوری اسلامی ایران به واسطه اتحاد و انسجام موجود در آن است . ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴    
گزارش: خشونت گرایی وسیله ای برای رسیدن به خواسته ها گرچه برخی جز زبان خشونت سرشان نمی شود. مناسبت: وحدت حوزه و دانشگاه از دیروز تا امروز همین روند در ساخت فردا مؤثر است. گزارش: در دستگاه های اجرایی سهم مردان 3 برابر زنان است ...
سینا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۵۸    
سیناخبر- رئیس مرکز آموزش عالی شهرضا در جلسه ای که به مناسب وحدت حوزه و دانشگاه برگزار شد، اظهار داشت: وحدت حوزه و دانشگاه جزو اندیشه های حضرت امام (ره) بود، یکی از محورهای اساسی در اندیشه و خط مشی عملی حضرت امام خمینی (ره) تأکید ایشان بر وحدت همه اقشار، به خصوص حوزه و دانشگاه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جامعه بشری در زیست جهان فرهنگی و اجتماعی آنچنان به نظام معنایی و معرفتی تمدنی اسلام نیاز دارد که در این زمینه هر چقدر جریان سازی و گفتمان سازی صورت پذیرد، ضرورت دارد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۵۱    
به مناسبت بیست و هفتم آذر ماه سالروزشهادت مظلومانه دکتر محمد مفتح منادی وحدت حوزه و دانشگاه مسئولان تویسرکان با مادر شهید روحانی محمد رضا زندی دیدار نمودند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۹    
به گزارش حوزه سایر رسانه ها خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام علی صدیقی پاشاکی، معاون نهاد رهبری دانشگاه شهید بهشتی در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفتگو در رابطه با وحدت حوزه و دانشگاه اظهارکرد: بحث وحدت حوزه و دانشگاه از مباحث به روز این دو نهاد آموزشی است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۵    
حوزه/ گفتمان وحدت حوزه و دانشگاه گفتمان مبارکی بود که پس از انقلاب اسلامی از سوی امام راحل بسان روحی جدید در کالبد دو نهاد علمی کشور دمیده شد تا این دو ظرفیت عظیمی که وظیفه تولید نرم افزارهای مورد نیاز کشور و تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارند بتوانند با هم افزایی ظرفیت های خود را ارتقا بدهند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۱    
به مناسبت بیست و هفتم آذر ماه سالروزشهادت مظلومانه دکتر محمد مفتح منادی وحدت حوزه و دانشگاه مزار مطهر 12 شهید دانشجو و روحانی گلباران شد.
فرمانداری نطنز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
از خجسته ترین پیامدهای انقلاب اسلامی، وحدت حوزه و دانشگاه است. طرح مسئله وحدت حوزه و دانشگاه را می توان از آثار انقلاب فرهنگی دانست که با بهره گیری از رهنمودهای امام خمینی رحمه الله در سال 59 آغاز گردید ...
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان یزد گفت: کرونا، مانع نشست های مشترک طلاب و دانشجویان یزدی، نشد و بیش از 50 برنامه بصیرتی به صورت مجازی در تمام شهرستان های استان به همت مدارس علمیه خواهران این استان در هفته بزرگداشت وحدت حوزه و دانشگاه اجرا شد.