دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۴۲Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان»

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: شکایتی از آقای عنابستانی نماینده سبزوار از سوی ناجا و یا هر ارگان و فرد دیگری به دست هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نرسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک تشکل دانشجویی در نامه ای به رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درخواست کرد در صورت صحت رفتار نماینده خاطی با سرباز راهور با وی برخورد انقلابی شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فارس: انجمن اسلامی دانشجویان ( 1348) دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی طی نامه ای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره درگیری نماینده سبزوار با سرباز راهور نوشت ...
شوشان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان اعلام کرده اگر گزارشی به دسته هیئت نظارت برسد قطعا آن را بررسی خواهد کرد اما بنده تاکنون استعلام گرفته ام و هنوز شکایتی به ما واصل نشده است.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم: جریان عنابستانی مشکوک به نظر می رسد. هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان باید با دقت رسیدگی کند
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، نماینده مجلس یازدهم در توییتی درباره ماجرای سیلی زدن علی اصغر عنابستانی به یک سرباز راهنمایی و رانندگی به خاطر آنکه اجازه ورود بدون مجوز به خط ویژه اتوبس را نداه بود، نوشت: جریان عنابستانی مشکوک به نظر می رسد ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: نایب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان زمان بررسی موضوع رفتار یک نماینده با سرباز راهور را در این هیئت اعلام کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدیاسر جبرائیلی، کارشناس مسائل سیاسی درباره اظهارنظر آشنا در ماجرای سیلی نماینده مجلس به سرباز راهور در کانال تلگرامی خود نوشت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان حتما به ماجرای آقای عنابستانی رسیدگی خواهد کرد. رسانه های انقلابی هم فردا تیتر نخواهند زد که اصل مجلس نشانه است ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره ماجرای سیلی زدن به مامور ناجا توسط نماینده مردم سبزوار توضیحاتی ارائه کرد. جزئیات بیشتر را در لینک زیر بخوانید: ماجرای سیلی یک نماینده به صورت سربازِ راهور سربازِ راهور: خودِ نماینده مجلس به من سیلی زد ...
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بیان این که حادثه درگیری نماینده مجلس با مامور راهور در حال بررسی است، گفت: در صورت احراز تقصیر برخورد قانونی می شود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: بنده با آقای عنابستانی صحبت کرده ام و ایشان درگیری فیزیکی خود با مامور پلیس را به طور کلی تکذیب کردند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۴۰    
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: بنده با آقای عنابستانی صحبت کرده ام و ایشان درگیری فیزیکی خود با مامور پلیس را به طور کلی تکذیب کردند.
باشگاه خبرنگاران جوان: عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره ماجرای سیلی زدن به مامور ناجا توسط نماینده مردم سبزوار توضیحاتی ارائه کرد. جزئیات بیشتر را در لینک زیر بخوانید: ماجرای سیلی یک نماینده به صورت سربازِ راهور سربازِ راهور: خودِ نماینده مجلس به من سیلی زد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس و رییس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از پیگیری برخورد یک نماینده با مأمور راهور خبر داد و گفت: همه حتی نمایندگان مجلس در برابر قانون مساوی هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام خانه ملت، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در مورد انتشار فیلمی در فضای مجازی که حاکی از برخورد فیزیکی یکی از نمایندگان مجلس با مامور راهنمایی و رانندگی است که قصد تردد در خط ویژه اتوبوسرانی را داشته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت نطارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت های دولتی ها از نمایندگان در این هیئت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت: اعضای کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در نشست امروز خود ترکیب اعضای هیأت تجدید نظر درباره اعلام نظر هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را مشخص کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس گفت: اعضای کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در نشست امروز خود ترکیب اعضای هیأت تجدید نظر درباره اعلام نظر هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را مشخص کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس، گفت:با مصوبه امروز کمیسیون، هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مکلف شد رونوشت محکومیت قطعی نماینده را به همراه مستندات به شورای نگهبان ارسال کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شوراها در پاسخ به برخی انتقادات و اینکه آیا مجلس طرح اصلاح قانون انتخابات را برای تسهیل، رییس جمهور شدن قالیباف و به نفع او طراحی و تهیه کرده است، گفت: خیر اینگونه نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: اکثر قریب به اتفاق شکایاتی که دولت علیه نمایندگان مجلس به هئیت نظارت ارائه کرده بود مورد رسیدگی قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم مرند و جلفا گفت: نمایندگان استان آذربایجان خواستار شدند تا اظهارات احمدی بیغش در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی شود و هیئت رییسه هم، مطرح کرد که نسبت به این موضوع ورود می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح نهایی اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان بیانگر غفلت از دو ایراد اساسی و بنیادی قانون فعلی یعنی بستر تعارض منافع در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و همچنین ابهام در حدود مصونیت نمایندگان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۹    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس جزئیات جلسه این کمیسیون درباره بررسی طرح اصلاح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را تشریح کرد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۱۱   + ۳۹ سایت دیگر  
شرق: آش آن قدر شور شده که این بار هم جناحی هایش اقدام به تکذیب ادعاهایش کردند؛ شاید چون برای نخستین بار کریمی قدوسی، نماینده اصولگرای مجلس، گل به خودی زده است! ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: در این نشست شأن نمایندگی تعریف و نحوه انتخاب اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان تعیین و تصویب شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: چهارشنبه ظهر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس جلسه داشته و آخرین پرونده ها و موضوعات ارسالی به این هیات نظارت را بررسی خواهیم کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام حسن شجاعی در پیامی در حساب توئیتری اش در واکنش به جا خالی دادن یکی از معاونان وزیر بهداشت در شرایط کرونایی کشور، نوشت: امروز این مرد رفت. اگر دیروز هم او و امثال او می رفتند، امروز با بحران جمعیتی مواجه نبودیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی طرح اصلاح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در دستورکار جلسات هفته آینده کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح اصلاح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم نجف آباد در مجلس جزئیات طرح اصلاح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس جزئیات طرح اصلاح قانون هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان را تشریح کرد.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۴    
رئیس قوه قضائیه در دیدار اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان وظیفه دارند با حفظ اصول شرع و قانون و ارزش های انقلاب، با شجاعت و بدون لکنت زبان کاستی ها و علل آن را مطرح و از مسئولان مطالبه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۸   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در دیدار اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان وظیفه دارند با حفظ اصول شرع و قانون و ارزش های انقلاب، با شجاعت و بدون لکنت زبان کاستی ها و علل آن را مطرح و از مسئولان مطالبه کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس از تغییر در نحوه انتخاب و ترکیب اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه موضوع توهین به رئیس جمهوری از طریق هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در حال بررسی است، افزود: معتقدیم موضوع باید جرم عمومی تلقی شود و قوه قضاییه بر اساس این که به طور آشکار حرف از اعدام رئیس جمهور می زنند اقدام کند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات نماینده مردم قم علیه رییس جمهوری، گفت: اگر شکایتی درباره اتفاقات اخیر به هیات واصل شود، آن را بررسی می کنیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس دهم با اشاره به توهین برخی نمایندگان به رئیس جمهور گفت: در این شرایط که دشمن در کنار جنگ اقتصادی به دنبال جنگ روانی، علیه ما است، دستاویزی برای بنگاه های تبلیغاتی و جنگ روانی آنها تهیه نکنیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفت وگو با میزان، از پایان کار کارگروه ویژه بررسی طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان در کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده خبر داد و گفت:ب یشتر مباحث در موضوعات صیانتی و مراقبتی است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۶    
مهر: سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در جلسه ای از مصطفی میرسلیم، نماینده مردم تهران دعوت کرد تا مستندات خود را درباره ادعای رشوه 65 میلیاردی به یکی از نمایندگان مجلس دهم ارائه کند که در آن جلسه این مستندات را ارائه نکرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از برگزاری جلسه آخر برای بررسی پرونده شکایت از نماینده تهران به این هیئت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: به میرسلیم اعلام کرده ایم که در جلسه این هفته هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، اسناد خود درباره رشوه 65 میلیاردی را ارائه کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قانون نظارت بر رفتار نمایندگان را مجلس هشتم، فروردین سال 91 بعد از توصیه رهبر انقلاب به لزوم نظارت بر نمایندگان، به تصویب رساند اما نقاط ضعف و خلا های فراوان این قانون، باعث شده تا هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، عملا به نهادی دست و پا بسته، با کارکرد های محدود و محلی برای تعارض منافع تبدیل شود.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۰    
خلیج فارس:نایب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت نماینده جهرم از نماینده تهران در این هیئت خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنم: نایب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت نماینده جهرم از نماینده تهران در این هیئت خبر داد. حجت الاسلام حسن شجاعی نایب رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی شکایت یک نماینده از مصطفی میرسلیم نماینده تهران به این هیئت ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس از میرسلیم در نشست این هیئت خبر داد و گفت: هیئت نظارت بر نمایندگان دلایل میرسلیم را قانع کننده ندانست. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، چندی پیش در مصاحبه با خبرگزاری برنا، ادعا کرد که برای لغو تحقیق و تفحص از شهرداری دوره محمدباقر قالیباف، رشوه 65 میلیاردی به رئیس کمیسیون عمران مجلس دهم پرداخت شده و همه مدارک را برای بررسی این موضوع به دستگاه قضایی ارجاع داده است.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دفتر سیدمصطفی میرسلیم، نماینده تهران، به مصاحبه سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان واکنش نشان داد و تأکید کرد که شکایت رئیس کمیسیون عمران در مجلس دهم از میرسلیم بی مورد است و اعتراف نایب رئیس وقت کمیسیون عمران در پرونده عیسی شریفی موجود است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در جوابیه دفتر میرسلیم آمده است: برای استحضار ملت عزیز ایران لازم دانستیم سکوت را بشکنیم و نکاتی را درباره نحوه رفتار هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با مهندس میرسلیم، شخصیت انقلابی و فسادستیز که خود را خادم ملت می داند، برسانیم. از آقای مهندس میرسلیم دعوت کتبی نشده بود.