پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۶:۱۱Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میزان یارانه نقدی»

رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : مبلغ 69 هزار میلیارد تومان بابت یارانه دارو ، 315 هزار میلیارد تومان بابت یارانه نقدی و 56 هزار میلیارد تومان به یارانه نان اختصاص یافت.
سلام نو / شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز و در جریان بررسی لایحه بودجه سال آینده، مبلغ یارانه نقدی و معیشتی سال 1402 را تعیین کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی میزان یارانه نقدی و معیشتی در سال 1402 را 315 هزار میلیارد تومان(همت) و تعیین کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۷    
ابوحمزه درباره نحوه اعمال تخفیف ها در شبکه طراحی شده وزارت کار گفت: میزان تخفیف استفاده شده توسط مردم به اندازه ریالی ای است که افراد از یارانه نقدی 300 یا 400 هزار تومانی خود دریافت می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۴۳ سایت دیگر  
در حالی که اولین چرخه اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیک در 20 بهمن کامل می شود و هنوز بازخوردهای اجتماعی آن به طور کامل مشخص نشده، زمزمه هایی از گسترش طرح به سه استان دیگر به گوش می رسد که جای تامل دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۹    
فوری؛ تهران یکشنبه و دوشنبه تعطیل شد ؟ | اطلاعیه احتمال تعطیلی کل تهران روزهای شنبه 24 و یکشنبه 25 دی ماه سفرهای جاده ای حال و هوای دیگری دارند و لحظات به یادماندنی ای را برایتان به ارمغان می آورند. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که قصد داشته باشید با اتوبوس به مشهد بروید ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
واریز 568 هزارتومان برای سهام عدالتی ها | زمان واریز مرحله دوم واریز سود سهام عدالت 300 هزار تومانی اعلام شد به گفته یاسر رضاخواه به طور مشخص در مهرماه، افت ترافیک باعث کاهش بخش قابل توجهی از درآمد شد ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
خانم دکتر غزال بیات مخترع جوان ایرانی موفق شد در آگوست 2022 مدال طلای مسابقات اختراعات سوئیس را از آن خود کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
واریز 568 هزارتومان برای سهام عدالتی ها | زمان واریز مرحله دوم واریز سود سهام عدالت 300 هزار تومانی اعلام شد سیاتیک یک بیماری است که در اثر تحریک عصب سیاتیک ایجاد می شود و هر چیزی که این عصب را تحریک کند باعث درد می شود و این بیماری معمولاً در اثر تحت فشار بودن عصب ستون فقرات ایجاد می شود و ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:طبق اطلاعات به دست آمده درباره لایحه بودجه 1402، بودجه عمرانی برای سال آینده با رشد 26 درصدی نسبت به قانون بودجه 1401، به 328 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک به صورت آزمایشی در شهرستان هایی مانند هرمزگان در حال اجراست و قرار است بعد از ارزشیابی ها، چنانچه طرح مورد اقبال مردم قرار بگیرد در گستره ملی اجرایی شود.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
براساس لایحه 1402، میزان یارانه نقدی تغییری نخواهد داشت و همان روال قبل 300 و 400 هزارتومانی ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
براساس پیگیری های ایسنا، در لایحه بودجه سال 1402، میزان یارانه نقدی برای سال آینده تغییری نمی کند. برهمین مبنا، یارانه های 300 هزار تومانی و 400 هزار تومانی که از ماه های ابتدایی امسال کلید خورد، در سال آینده نیز ادامه پیدا می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۱۴۲ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال 1402، میزان یارانه نقدی برای سال آینده تغییری نخواهد کرد و یارانه های 300 هزار تومانی و 400 هزار تومانی ادامه دارد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 141 مربوط به آبان ماه 1401 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز پنجشنبه 19 آبان ماه قابل برداشت است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اگرچه قرار بود از مهرماه کالابرگ توزیع شود، اما این ماه نیز یارانه به صورت نقدی واریز شد. برخی از یارانه بگیران، این ماه یارانه کمتر از متناسب با دهک خود دریافت کردند و برخی نیز بیشتر. اما چرا میزان یارانه نقدی مهرماه تغییر کرد؟
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آزادسازی قیمت کالا های اساسی و مشتقات این کالا ها یک تورم سنگین را به جامعه تحمیل کرد لذا دولت طبق قانون مجلس مکلف شد که تا زمانی که زیرساخت کالابرگ الکترونیکی آماده شود یارانه را به صورت نقدی به مردم بپردازد و میزان این یارانه بسته به دهک های مختلف جامعه 300 هزار تومان و 400 هزار تومان اعلام شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۸    
به گزارش آسیانیوز، رئیس سازمان برنامه و بودجه از اصلاح میزان یارانه نقدی خبر داده است. یارانه نقدی که از آذر سال 89 در قالب طرح هدفمندسازی یارانه ها به خانوارهای ایرانی پرداخت می شود مبلغ آن 40 هزار و 500 تومان بود. یارانه نقدی توسط رئیسی رییس جمهور ایران به 400 هزار و 300 هزار افزایش پییدا کرد ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
با افزایش یارانه نقدی به 300 و 400 هزار تومان در اردیبهشت ماه امسال قرار بود طرح کالابرگ الکترونیک بعد از چند ماه اجرا شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قرار شد اگر قیمت ها بر اساس شهریور 1400 اصلاح نشود، میزان یارانه نقدی بر اساس قیمت جدید تنظیم شود و اکنون باید لایحه اصلاح یارانه را به مجلس ارائه کنیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۳۵    
به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه اگر قیمت ها به شهریور 1400 بازنگردد، میزان یارانه نقدی براساس قیمت جدید تنظیم می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۲۶    
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: قرار شد اگر قیمت ها بر اساس شهریور 1400 اصلاح نشود، میزان یارانه نقدی بر اساس قیمت جدید تنظیم شود و اکنون باید لایحه اصلاح یارانه را به مجلس ارائه کنیم.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه، روز گذشته یک خبر مهم یارانه ای برای مردم اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه اگر قیمت ها به شهریور 1400 بازنگردد، میزان یارانه نقدی براساس قیمت جدید تنظیم می شود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قرار شد اگر قیمت ها بر اساس شهریور 1400 اصلاح نشود، میزان یارانه نقدی بر اساس قیمت جدید تنظیم شود. به گزارش روند بازار به نقل از مشرق ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قرار شد اگر قیمت ها بر اساس شهریور 1400 اصلاح نشود، میزان یارانه نقدی بر اساس قیمت جدید تنظیم شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۸   + ۸۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: قرار شد اگر قیمت ها بر اساس شهریور 1400 اصلاح نشود، میزان یارانه نقدی بر اساس قیمت جدید تنظیم شود.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۶۲ سایت دیگر  
مسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه، خبر مهمی درباره اصلاح میزان یارانه نقدی داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
فرارو- یارانه مرحله 137 که قرار است در تیرماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود، تفاوتی به مرحله 135 و 136 ندارد؛ بنابراین منتظر افزایش یا کاهش میزان یارانه نقدی تان نباشید ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بر اساس اظهارات رئیس جمهور میزان یارانه نقدی خانوارها بر اساس دهک بندی و تعداد نفرات تغییر کرده است. بر این اساس دهک یک تا 3 ؛ خانواده 2 نفره 800 هزار تومان؛ خانواده 3 نفره، یک میلیون و 200 هزار تومان؛ خانواده 4 نفره، یک میلیون و 600 هزار تومان؛ خانواده 5 نفره، 2 میلیون تومان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
برخی مخاطبان فارس من خواستار افزایش میزان یارانه نقدی به تناسب تورم شدند، در حالی که یک منبع آگاه گفت: دولت اصولا منابعی برای افزایش یارانه نقدی ندارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس در حالی خبر از سه برابر شدن یارانه دهک های پایین و حذف یارانه سه دهک اول منتشر کرد که سید مرتضی افقه، اقتصاددان می گوید دست دست کردن دولت برای افزایش یارانه به دلیل تاخیر در توافق برجام و دست پیدا نکردن دولت به دلار های بلوکه شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
زارع گفت:کمیسیون تلفیق هنوز درباره حذف یا عدم حذف ارز ترجیحی و میزان یارانه نقدی تصمیم گیری نکرده است، اما دولت با استناد به مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق باید تمامی درآمدهای ارزی را بر مبنای نرخ ETS محاسبه کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۴    
جبار کوچکی نژاد عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اگر میزان یارانه نقدی در سال آینده به اندازه امسال باشد، قطعا بسیاری از مردم نمی توانند از پس هزینه های خود برآیند.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۰۰:۵۰    
میرتاج الدینی از تصویب تبصره 14 لایحه بودجه 1401 درباره هدفمندی یارانه ها در کمیسیون تلفیق بودجه خبر داد. یارانه نقدی در این سالها به عنوان کمک هزینه معیشتی برای خیلی از خانوارهای کم درآمد بوده است و یارانه نقدی برای هر فرد 45 هزارتومان در نظر گرفته شده است ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۶    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، میزان یارانه نقدی و معیشتی در سال آینده 73.8 هزار میلیارد تومان تعیین شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۴    
میزان یارانه نقدی و معشیتی سال 1401 مشخص شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، میزان یارانه نقدی و معیشتی در سال آینده 73.8 هزار میلیارد تومان تعیین شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۰۰:۱۶   + ۵۳ سایت دیگر  
طبق مصوبه کمیسیون تلفیق، میزان یارانه نقدی و معیشتی رقم 73.8 هزار میلیارد تومان و میزان یارانه برای تامین کالاهای اساسی 109 هزار میلیارد تومان و یارانه دارو، تجهیزات پزشکی ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرنا: عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به تصویب تبصره 14 لایحه بودجه، جزئیات یارانه نقدی، معیشتی و یارانه گندم و کالاهای اساسی را در بودجه 1401 تشریح کرد. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق بودجه به علت فقدان منابع مالی، مبلغ یارانه ها را برای سال آینده، مبلغ سال جاری قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۷    
کمیسیون تلفیق بودجه به علت فقدان منابع مالی، مبلغ یارانه ها را برای سال آینده، مبلغ سال جاری قرار داد.
برترین ها / شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۵۴ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 با بیان اینکه یارانه نقدی در سال آینده تغییر نخواهد کرد گفت که طبق مصوبه این کمیسیون در سال آینده سرپرست خانوارهایی که یارانه آن ها قطع شده می توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی وزارت تعاون تقاضای خود را ثبت کنند تا در صورت بررسی مجدد به آنها یارانه پرداخت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره نحوه هزینه کرد تبصره 14 لایحه بودجه سال آینده که درباره نحوه پرداخت یارانه های نقدی است، بیان کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که بحث هدفمندی در پرداخت یارانه ها تاکید بر روی شناسایی افراد اصلی مشروع به دریافت یارانه، میزان یارانه نقدی پرداختی، سرفصل هایی که منابع تجمیع شده از یارانه باید بدان اختصاص یابد و مواردی همانند دارد، اما مشاهده می شود که متاسفانه از هر چند مورد، غفلت شده و به اصلاح عوام، بشکلی گتره ای ...