دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۷:۲۹Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارکنان گمرک»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر گمرک منطقه ویژه اقتصادی کاوه شهرستان ساوه از توقیف کامیون های حامل قاچاق مشتقات نفتی توسط کارکنان گمرک این منطقه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران از کشف سومین محموله بزرگ مواد مخدر شیشه به وزن 154 کیلوگرم با تلاش کارکنان گمرک در مرز های شرقی کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران از کشف سومین محموله بزرگ مواد مخدر" شیشه" توسط کارکنان گمرک در مرزهای شرقی کشور به وزن 154 کیلوگرم خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی گمرک گفت: کارکنان گمرک در روزهای اخیر از بسته های پشمک، شیرینی و رب انار به مقصد انگلستان 910 قرص و آمپول تستسترون و 231 گرم شربت تریاک کشف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام گمرک، امروز اگر چه در کشور تعطیل رسمی است و تمامی دستگاه های دولتی تعطیل هستند، اما برخی گمرکات کشور فعالند و به صورت 24 ساعته خدمات گمرکی را حتی در ایام تعطیل به مردم ارائه می کنند.
شادا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اینجا مرز میلک است در نقطه صفر مرزی میان ایران و افغانستان و این تصویر کارکنان گمرک را در این نقطه صفر مرزی نشان می دهد که مشغول فعالیت هستند . میلک روستایی از توابع شهرستان هیرمند در استان سیستان و بلوچستان است .
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
نقدنیه - مدیر کل گمرکات استان قم و مدیر کل گمرک جزیره کیش با ارسال تقدیرنامه از خدمات بیمه آسیا در این استان ، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و جزیره کیش تقدیر کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل گمرک بازرگان گفت: امسال (فروردین)، 473 نفر که قصد خروج غیرقانونی از کشور به سمت ترکیه را داشتند، توسط کارکنان گمرک این مرز شناسایی و ضمن جلوگیری از خروج آنها، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی نیز شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل گمرک بازرگان گفت: طی سال گذشته، سه هزار و 407 نفر که قصد خروج غیرقانونی از کشور به سمت ترکیه را داشتند، توسط کارکنان گمرک شناسایی و ضمن جلوگیری از خروج آنها، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی نیز شدند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: لطیفی سخنگوی گمرک گفت: گمرک از دو مسافر خانم و آقا، چهار کیلو و600گرم" هروئین پودری" که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و ضبط کردند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
کارکنان گمرک دوغارون در خراسان رضوی در مرز ایران و افغانستان، حین کنترل مسافرین ورودی به کشور، از دو زن و مرد مقدار چهار کیلو و 600 گرم موادمخدر از نوع" هرویین پودری" کشف کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: کارکنان گمرک در روزهای اخیر موفق به کشف شیشه و هروئین از کپسول گاز، تریاک از ادوات موسیقی پستی به مقصد انگلیس، 105 کیلو هروئین از جاسازی حرفه ای در بدنه کامیون خارجی و چهار کیلو تریاک از باک خودروی سمند شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
لطیفی سخنگوی گمرک: کامیون حامل بیش از 570قطعه عتیقه، کتب و سکه که اثاث دسته دوم منزل اظهار شده بود توسط کارکنان گمرک بازرگان کشف و ضبط شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرگمرک استان خراسان شمالی و مدیر کل گمرکات استان ایلام با ارسال تقدیرنامه از خدمات بیمه آسیا در این استان ها تقدیر کردند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مدیر گمرک استان خراسان شمالی با ارسال تقدیرنامه برای رئیس شعبه ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سید روح اله لطیفی، سخنگوی گمرک اظهار داشت: کارکنان گمرک “ دوغارون ” در استان خراسان رضوی، در هنگام کنترل مسافران ورودی به کشور، ازکیسه حاوی برگه زردآلو یک کیلو و 960 گرم هروئین فشرده شده که کاملاً به شکل برگه های زردآلو درآورده بودند از یک تبعه افغانستانی کشف کردند و در موردی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به پاس تلاش های گمرک، طی مراسمی از سوی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، از خدمات آنان تجلیل به عمل آمد.
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی گمرک گفت: کارکنان گمرک امانات پستی فرودگاه امام (ره)، از بالشی که مقصد پستی اش انگلستان بود 394 عدد قرص مخدر متادون و 82 پاکت سیگار کشف کردند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک بازرگان درباره نحوه همکاری دلالان در سمت ایران و کشور ترکیه توضیح داد: دلالان در گمرک بازرگان پس از اینکه موادی را جاسازی کردند از پلاک آن کامیون عکس می گیرند و وقتی که آن کامیون از مرز ایران عبور کرد و در ترکیه هم مواد جاساز کشف نشد، پس از خروج از گمرک ترکیه ...
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران در رابطه با اتهامات اخیر مطرح شده در پرونده شرکت کروز مبنی بر دریافت رشوه کارکنان گمرک گفت که فعلا نمی توان به طور قطعی اظهار نظر کرد و باید منتظر رای قطعی بود.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری؛ نماینده دادستان: متهم طاهری سال 98 مسئول حمل و لجستیک شرکت شد و کارهای ترخیص کالا را انجام می داد؛ لیستی مبنی بر پرداخت رشوه به 198 نفر از کارکنان گمرک در سال 98 به تأیید متهم طاهری رسیده است. متهم رنجبر سال 93 مسئول ترخیص کالا از گمرک بوده است؛ رنجبر [...] ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت کروز امروز (دوشنبه،4بهمن ماه) در شعبه 4 دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در ابتدای جلسه قاضی از نماینده دادستان خواست در جایگاه قرار بگیرد و ادامه کیفرخواست را قرائت کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۵    
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیران شرکت کروز برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۵۹ سایت دیگر  
فولادی گفت: لیست هدایای پرداختی به کارکنان گمرک در سال 95 شامل 105 سکه تمام بهار آزادی، 179 نیم سکه و 124 ربع سکه است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۷    
سخنگوی گمرک گفت: کارکنان گمرک از محموله پستی به مقصد انگلستان که در ظاهر پیچ گوشتی اعلام شده بود بیش از دو کیلوگرم تریاک کشف کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
لطیفی سخنگوی گمرک: کارکنان گمرک از محموله پستی به مقصد انگلستان که در ظاهر پیچ گوشتی اعلام شده بود بیش از 2 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۳    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها پیچ گوشتی تریاک قاچاق گمرک موادمخدر برچسب ها
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: کارکنان گمرک از محموله پستی به مقصد انگلستان که در ظاهر پیچ گوشتی اعلام شده بود بیش از 2 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
لطفی گفت: با تلاش های شبانه روزی کارکنان گمرک و همکاری سازمان های همجوار در مرز در 48 ساعت گذشته حدود یک هزار و 400 کامیون در مرز بازرگان برای ورود به کشور پذیرش شده که میانگین زمانی آن کمتر از دو دقیقه است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در دو هفته قبل نیز کارکنان واحدهای مرتبط با مبارزه با قاچاق گمرک دوغارون مانع از ورود هویج هایی که در آن مواد مخدر شیشه جاساز شده بود شدند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
3 کیلوگرم مواد مخدر شیشه در هفته گذشته که در محموله 32 کیلوگرمی هویج جاسازی شده بود در مرز "دوغارون" توسط مربیان سگ های موادیاب و یگان حفاظت گمرک کشف شد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
ناصر عتباتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اطلاع از تشکیل شبکه سازمان یافته ریجستری غیرقانونی گوشی های قاچاق برند آیفون توسط تعدادی از کارکنان گمرک ارومیه، موضوع در دستور کار دادستانی مرکز استان قرار گرفت ...
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حجم تجارت خارجی کشور در 7 ماه امسال 54 میلیارد و 800 میلیون رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد مناسبی برخورد بوده که به نوعی تراز تجارتی مثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- مدیرکل گمرک بازرگان گفت: از ابتدای سال جاری، سه هزار و 68 نفر که قصد خروج غیرقانونی از کشور به سمت ترکیه را داشتند، توسط کارکنان گمرک شناسایی و تحویل مقام قضایی شدند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده مرزبانی ایلام با اشاره به اینکه بازگشت زوار اربعین در مرز مهران با سهولت در حال انجام است، گفت: مرزبانان ایرانی و عراقی تعامل خوبی باهم دارند . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- مدیرکل گمرک بازرگان گفت: از ابتدای سال جاری، یک هزار و 352 نفر که قصد خروج غیرقانونی از کشور به سمت ترکیه را داشتند، توسط کارکنان گمرک شناسایی و تحویل مقام قضایی شدند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - بیمه آسیا، کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران را برای دومین سال متوالی تحت پوشش بیمه تکمیل درمان قرار داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، با توجه به رضایتمندی کارکنان گمرک جمهوری اسلامی ایران از خدمات بیمه ای ارائه شده بیمه آسیا ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
با بررسی های فنی و بهره گیری از ابزار های نوین، کارکنان گمرک 962 گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در جعبه تخته نرد چوبی، جاساز شده بود، کشف و تحویل مقام قضایی دادند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل گمرک بندر گناوه گفتت: چندین محموله کالا خارج از فهرست اقلام مصوبه ملوانی به ارزش تقریبی 43 میلیارد ریال از شناورهای ورودی در گمرک این بندر کشف و ضبط شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- مدیرکل گمرک بازرگان گفت: از ابتدای سال جاری، یک هزار و 110 نفر که قصد خروج غیرقانونی از کشور به سمت ترکیه را داشتند، توسط کارکنان گمرک شناسایی و تحویل مقام قضایی شدند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آقای خاندوزی باید توجه داشته باشند که فساد ها، کم کاری ها و اهمال ها در دو سازمان و سازمان گمرک و امور مالیاتی (تحت امر و توی وزارت ایشان)، کشور را دچار انواع بحران ها کرده است. اثبات اینکه بخشی از قاچاق کشور از درون سازمان گمرک صورت می گیرد، چندان کار سختی نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- ناظر گمرک های استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: واکسیناسیون کارکنان گمرک های این استان علیه ویروس کرونا از امروز (یکشنبه) آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۵۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی گمرک گفت: 16تن قارچ دنبلان کوهی از کامیون یخچالداری که محموله خود را میوه به مقصد اسلونی اظهار کرده بود با هوشیاری کارکنان گمرک کشف شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سید روح اله لطیفی سخنگوی گمرک گفت: گمرک ایران مانع از ورود مجسمه های هرویینی به اروپا شد. سخنگوی گمرک افزود: کامیون ترانزیتی حامل پلی اتیلن و مجسمه های گچی در گمرک مرزی پلدشت توسط پرسنل گمرک متوقف و با دستور مدیر این گمرک و مقام قضایی به گمرک بازرگان اعزام و با بررسی های فنی و ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی گمرک گفت: از ابتدای امسال 918 نفر که قصد خروج غیرقانونی از کشور به سمت ترکیه را داشتند توسط کارکنان گمرک شناسایی و تحویل مقامات قضایی شدند.
برترین ها / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا: سخنگوی گمرک گفت: با هوشیاری کارکنان بخش امانات پستی گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) دو کیلو گرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در کالای صنایع دستی (باکس چوبی) جاسازی شده بود و مقصد آن فرانسه بود، کشف و ضبط شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، خداداد رحیمی مدیرکل گمرکات فارس با اعلام این مطلب گفت: کارکنان گمرک فرودگاه شیراز پس از انجام تشریفات پرواز ورودی 13:30 دبی به شیراز متوجه یک عدد کیف دستی جا مانده در محوطه گمرک شدند که حاوی مقادیری طلا ، ارز و مدارک شناسایی متعلق به پنج نفر از مسافران بود. ...
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۸    
به گزارش راک نیوز از شیراز و به نقل از روابط عمومی گمرکات استان فارس، کارکنان گمرک فرودگاه شیراز پس از انجام تشریفات پرواز ورودیساعت 13:30ازمبداء دبی به شیراز متوجه یک عدد کیف دستی جا مانده در محوطه گمرک گردیدند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال درگیری ها در افغانستان و پناه آوردن تعدادی از نیروهای مرزبانی و کارکنان گمرک افغان به ایران، نیروی انتظامی از بازگرداندن آن ها به کابل خبر داد. ...