جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۲:۲۹Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری فارس»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز _ مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: زمین لرزه 4.4 ریشتری لار خسارتی به همراه نداشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس اعلام کرد: با موافقیت استاندار فارس، فعالیت تمامی دستگاه های دولتی و موسسه های عمومی این استان در روزهای پنجشنبه تا پایان سال 1401 تعطیل اعلام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه هنر تعزیه هیچ گاه در طول تاریخ تحت لوای حکومت ها نبوده، گفت: راز ماندگاری هنر تعزیه و شبیه خوانی، مردمی بودن آن است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ارزیابی طرح ها از جنبه فنی، اقتصادی و مالی و شناسایی طرح های اولویت دار صنعتی، معدنی استان فارس با رویکرد آمایش سرزمین و محرومیت زدایی با حضور ایرج موفق نماینده ویژه وزارت صمت ، حمید رضا ایزدی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس با بیان اینکه در شیراز فضا آرام است، گفت: با خویشتن داری نیروهای امنیتی و انتظامی، با حداقل برخورد با معترضین، اغتشاش کنترل شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس به محرکان و عوامل ناآرامی های اخیر هشدار داد و گفت: آنها باید پاسخگوی خسارت های مالی و جانی احتمالی باشند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مدیران و معلمان ما در مدارس باید دانش آموزان را عزتمند تربیت کنند و بارآورند به نحوی که آنها بدانند که برای یک کشور و دین بزرگ ساخته و تربیت شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: محرکین و عوامل ناآرامی ها پاسخگوی خسارت و تلفات احتمالی خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: بیش از 60 درصد تقاضاهای ثبت شده در طرح نهضت ملی مسکن مربوط به شیراز و چند شهر بزرگ دیگر استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۰    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: لیست روستاهای بالای 20 خانوار استان فارس، جهت تاسیس دهیاری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: با توجه به حرکت عملی برای احیای باشگاه برق شیراز و حرکت رو به جلوی این تیم فوتبال، این تیم را در بازگشت به اوج یاری می کنیم و اجازه نمی دهیم که برنامه های اجرایی این باشگاه متأثر از مشکلات پیش رو، معطل شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس از تصویب شناور شدن ساعت کاری ادارات و مدارس از ابتدای مهرماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: اگر در بخش اجتماعی و فرهنگی به دقت عمل کنیم قطعا هزینه های امنیتی ما نیز کاهش خواهد یافت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه امروز آرامش و امنیت استان فارس ناشی از توجهات اجتماعی و فرهنگی است، گفت: اگر در بخش اجتماعی و فرهنگی به دقت عمل کنیم، مطمئناً هزینه های امنیتی کاهش می یابند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس تاکید کرد: در اجرای پروژه های گردشگری تاکید بر حفظ و صیانت از منابع و زمین هاست و باید مواظب زمین خواری باشیم.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
آیین گشایش نخستین جشنواره ادبی صدرا با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، شهردار صدرا و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر صدرا برگزار شد. مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با اشاره به روز بزرگداشت زبان و ادب فارسی، شعر فارسی را برآمده از وحی ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس از مرمت مدرسه علمیه تاریخی سعیدیه ارسنجان خبر داد و گفت: بنا شده است حوزه علمیه فعلی با کمک آموزش و پرورش به یکی از مدارس منتقل شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس بر لزوم برگزاری نمایشگاه های تخصصی برای معرفی توانایی و ظرفیت های اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: فارس باید در این حوزه فعالیت های بیشتری داشته باشد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری واشتغال استانداری فارس گفت : با توجه به موقعیت ایران و قرار گیری در بین 10 کشور برتر معدنی دنیا برنامه ریزی جهت تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع کشور باعث خود کفایی در صنعت ، ایجاد اشتغال ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی استانداری فارس با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر جهاد تبیین گفت: باید با زبان نمایش و هنر، مبانی اعتقادی و دستاوردهای خود را در جامعه تقویت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با بیان اینکه استان فارس در جایگاه دوم کشور از نظر ذخایر گازی است، گفت: این استان با برخورداری از 230 شرکت دانش بنیان آمادگی دارد شرایط لازم را برای سرمایه گذاری در حوزه نفت و گاز مهیا کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس اعلام کرد که 9 اثر طبیعی گردشگری این استان بعد از طی تشریفات قانونی در فهرست آثار ملی ثبت و مراتب از سوی وزارت میراث به استانداری فارس ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- سرپرست دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری فارس گفت: در سند تحول دولت سیزدهم شاهد تحولات و برنامه ریزی های امیدوار کننده ای در حوزه کسب و کار و کارآفرینی هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: تسهیلات تبصره 16 و 18 قانون بودجه باید در مسیر تولید و اشتغال در استان هزینه شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۵    
مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری فارس گفت: سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان متولی بیمه درمان ناباروری و نازائی در کشور، همه مادران باردار فاقد پوشش بیمه را تا پایان دوسال دوران شیردهی و کودکان آنان را تا پنج سالگی، بر اساس فرآیند ارزیابی وسع تحت پوشش قرار می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: تسهیلات تبصره 16 و 18 قانون بودجه باید در مسیر تولید و اشتغال در استان هزینه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون استانداری فارس گفت: قبل از شروع سال تحصیلی و پیش از آغاز هفته دفاع مقدس، باید برای تبیین دفاع مقدس در دانشگاه ها برنامه داشته باشیم چر اکه این کار نوعی سرمایه گذاری برای فردا است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس از توافق با دانشگاه علمی کاربردی سعادتشهر برای ساخت هتل دانشگاه تخصصی رشته های مرتبط با گردشگری در نزدیکترین شهر به سایت جهانی پاسارگاد خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس در نشست استاندارد سازی صنایع:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۲    
معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: بانک کشاورزی در سال 1400 معادل 446 میلیارد تومان جذب و پرداخت تسهیلات از محل بند الف تبصره 18 داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۲۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس با بیان اینکه زائرینی از استان های همجوار برای شرکت در رویداد عظیم اربعین حسینی به فارس آمده اند، گفت: ضرورت دارد آژانس های مسافرتی در کمترین زمان ممکن در زمینه اعزام زائران اربعین همکاری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: باید از تمام ظرفیت ها و امکانات دستگاه ها برای رفع بخشی از نیازها و مشکلات ایثارگران و خانواده آنها استفاده کنیم.
میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۵    
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس به همراه معاون دفتر امور زنان و خانواده استانداری که به شهر لار سفر کرده بودند، از طرح های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و همچنین طرح های توانمند سازی زنان در این شهر بازدید کردند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس از خبرگزاری مهر فارس تصاویر بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس از خبرگزاری مهر فارس تصاویر بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس از خبرگزاری مهر فارس تصاویر بازدید معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس از خبرگزاری مهر فارس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۱:۴۵    
اسماعیل محبی پور معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس از دفتر خبرگزاری مهر استان فارس بازدید، و از نزدیک با فعالیت های خبرگزاری مهر در استان فارس آشنا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس و مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران، نخستین همایش تجلیل از 700 جانباز، آزاده، رزمنده و فرزندان شهدای ادارت تابعه وزارت راه و شهرسازی فارس، در شیراز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: کسانی که امروز مناصب دولتی در اختیار دارند، کارشناسان دولتی و متولی امور مردم همه باید بدانیم که شهدا نظاره گر رفتار ما هستند و باید روزی در مقابل آنها پاسخگوی عملکرد خودمان باشیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۸    
یک مسئول اقتصادی در استانداری فارس با اشاره به اینکه حمایت از واحدهای فعال اقتصادی در دستور کار مسئولان استان قرار دارد، گفت: بی شک مسئولان ارشد استان بر حمایت همه جانبه از کارخانه های فعال و بخش خصوصی تاکید ویژه دارند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران عملیات اجرایی طرح ارتقای ظرفیت تصفیه خانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز از محل اعتبارات مصوب سفرریاست جمهوری به فارس آغاز شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس اعلام کرد: در پنج ماه نخست سال 1401، درخواست برای سرمایه گذاری خارجی در مجموع به ارزش 113 میلیون دلار در این استان ثبت شد که باید این سرمایه گذاران را در دستگاه های اجرایی در سطح ملی و استانی حمایت کنیم.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۳:۵۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس در سفرش به نی ریز خبر از اعتبار 1000 میلیاردی عمرانی برای پروژه های نی ریز در هفته دولت داد که یا مورد بهره برداری یا کلنگ زنی قرار گرفته است. افتتاح لاین دوم گردنه لای رز با حضور وزیر ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون هماهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس عنوان کرد:پروازهای ویژه اربعین از فرودگاه های شیراز،لارستان و لامرد به مقصد نجف اشرف برقرار شده است و رایزنی ها برای افزایش دائمی پروازهای شیراز نجف ادامه دارد.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: بیش از 800 پروژه عمرانی در فارس در هفته دولت امسال و در همه 37 شهرستان استان با توزیع متوازن افتتاح و به بهره برداری رسید که اغلب این طرح ها نیز در حوزه محرومیت زدایی بوده است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس از امضای تفاهم نامه همکاری میان استانداری فارس و شبکه جهانی جام جم خبر داد و گفت: این تفاهم نامه در جهت عمل به جهاد تبیین و سه رسالت اصلی رسانه ملی یعنی هویت محوری، عدالت گستری و شتاب دهی با پیشرفت به تصویب و تایید رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به برگزاری نخستین سوگواره ملی آیین های عاشورایی گفت:در این رویداد بزرگ از یک طرف شاهد پیوند دلنشین اعتقادات اصیل با زیبایی های هنر و از طرف دیگر نظاره گر تنوع فرهنگی و در عین حال ریشه های اشتراکات فرهنگی بودیم.
پیام خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور زائران و گردشگری استانداری فارس با بیان اینکه شهر سلامت یک منطقه منفصل از شهر اقتصادی شیراز است و دارای قابلیت سرمایه گذاری خارجی است، اظهار داشت: شیراز آمادگی سرمایه گذاری مشترک را در حوزه گردشگری سلامت با کشور کنیا دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: بیش از 800 پروژه عمرانی در فارس در هفته دولت امسال و در همه 37 شهرستان استان با توزیع متوازن افتتاح شد و به بهره برداری رسید که اغلب این طرح ها نیز در حوزه محرومیت زدایی بوده است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
هشتمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی و سومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات سفر، کمپینگ و کوهنوردی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس افتتاح شد. ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
1401-06-10 09:46 به گزارش فاخته ، بر اساس گزارش دریافتی روز چهارشنبه ایرنا این کیت ها که قابلیت شناسایی سه خانواده آنتی بیوتیک از جمله بتالاکتام، تتراسایکلین و سولفانامیدها مطابق با حد مجاز استاندارد ایران و اروپا را دارد توسط شرکت دانش بنیان کیمیا سنجش بی همتای فارس و با همکاری دانشگاه علوم ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: باید دانش آموزان را با امید، عزت و بزرگ منشی تربیت کنیم. دانش آموزان ما باید به ایرانی بودن، مسلمان بودن و از خانواده ایثارگران بودن خود افتخار کنند.