یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۴:۲۹Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری فارس»

پیام خبر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری فارس گفت: نگاه و نگرش مجموعه استانداری و دهیاران به میراث فرهنگی، دغدغه فکری ما بوده و هست که تاکنون به صورت رسمی، از این ظرفیت منحصر به فرد نیز بهره ای برده نشده است و ما در این جا اعلام می داریم که اگر تدابیر مدیریتی نسبت به این موضوع به وجود آید ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: اگر امروز نسبت به الحاق روستاهای حاشیه شیراز به این کلانشهر کوتاهی کنیم در آینده این کار را با مشکلات بیشتری باید انجام دهیم.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل امور روستایی استانداری فارس گفت: متاسفانه هیچ گونه نظارت و حراستی بر روی ساخت وسازهای غیرمجاز در روستاهای حاشیه شهر شیراز صورت نمی گیرد، همین امر در آینده معضل بزرگی برای شهرسازی شیراز خواهد شد و آثار تخریبی آن نه در بُعد فقط عمرانی بلکه بعد فرهنگی و اجتماعی اثرگذار خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا های استانداری فارس از ایجاد 12 هزار شغل پایدار در روستا های استان فارس در دو سال گذشته خبر داد و گفت: برای این کار 500 میلیارد تسهیلات اختصاص یافت که در قالب طرح ها ارائه شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۹    
فارس-فرماندار شهرستان شیراز اعلام کرد که کمیته دائمی جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز با مدیریت دفتر فنی استانداری فارس و دبیری فرمانداری و عضوی دستگاه قضایی، شهرداری، راه و شهرسازی، حهادکشاورزی و ... در شیراز، ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرماندار شهرستان شیراز اعلام کرد که کمیته دائمی جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز با مدیریت دفتر فنی استانداری فارس و دبیری فرمانداری و عضوی دستگاه قضایی، شهرداری، راه و شهرسازی، حهادکشاورزی و ... در شیراز، ایجاد شده است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: از جمله ثمراتی که خروج کارخانه روغن نباتی از سطح کلان شهر شیراز دارد کاهش آلودگی در این شهر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: ضروری است مجوز و اختیار قیمت گذاری برخی اقلام و کالاها به شکل منطقه ای به استان ها واگذار شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: آینده متعلق به سازمان های مردم نهاد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس از فعالان سیاسی، اجتماعی و احزاب و سازمان های مردم نهاد خواست در زمینه تلاش برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری سال 1400 فعال باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس گفت: روابط عمومی دستگاه های اجرایی این استان در ایام شیوع بیماری کرونا توانستند نقش اطلاع رسانی و ارتباط گیری دستگاه ها با افکار عمومی و مردم را به خوبی ایفا کنند.
هورگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۸    
احمدی زاده معاون سیاسی استانداری فارس که برای مراسم تودیع و معارفه فرمانداران نی ریز به این شهر سفر کرده بود، بلافاصله با فعالان سیاسی شهرستان جلسه ای را برگزار کرد.
شارا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز (دوشنبه 11 اسفند) در جلسه انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی استان فارس در سالن شهید قاضی استانداری فارس گفت: اقدامات انجام شده گذشته اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی فارس در 2 سال گذشته قابل توجه و موفقیت آمیز بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس تاکید کرد که آموزش دهیاران گامی موثر در توسعه مدیریت نوین روستایی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها - مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری فارس گفت: با تشکیل هیئتی تحت عنوان هیئت اندیشه ورز برای نخستین بار در استان فارس مباحث فرهنگی و اجتماعی با نگاه علمی و تخصصی پیگیری شد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس در آئین پایانی جشنواره دهه هنر فارس که به میمنت شب میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) برگزار شد گفت: این جشنواره توانست به ایجاد فضای نشاط و سرزندگی در دوران خانه نشینی یاری برساند ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آموزشگاه 6 کلاسه حاج عبدالله شکاری و زمین چمن مصنوعی فوتبال شهید شیخ عباس راستی روستای شرفویه بخش بنارویه لارستان توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری فارس و...
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس شامگاه دوشنبه به نقل از عنایت الله رحیمی افزود: امروز شاهد به بار نشستن تلاش های خیرین مدرسه ساز هستیم و هر روز سکوهای افتخار در قالب سکوهای علم و دانش توسط فرزندان این مرز و بوم فتح می شود. استاندار فارس که در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۸    
مراسم نمادین اهدای هنرکارت به جمعی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان فارس صبح امروز سه شنبه با حضور عنایت الله رحیمی استاندار فارس و صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تفاهم نامه همکاری در راستای توسعه صنعت هوانوردی استان فارس با حضور امیر خواجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و عنایت الله رحیمی استاندار فارس به امضای طرفین رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت:کاهش مهاجرت از روستا به شهر و حتی در بسیاری موارد مهاجرت معکوس از جمله دستاوردهای قابل توجه مجموعه مدیریتی استان فارس و از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: 600 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی در زمینه کارآفرینی و اشتغال پایدار در روستاهای استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس اعلام کرد: مجمع خیرین ازدواج فارس در ساختمانی در حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان این استان، فعالیت خود را در زمینه ازدواج جوانان آغاز کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل فرهنگی امور زائرین و گردشگری استانداری فارس اعلام کرد: آیین میلاد نور با هدف تبیین اندیشه و سبک زندگی حضرت علی (ع) شهر شیراز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به شکل غیر حضوری و الکترونیکی انجام می شود.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس طی مصاحبه ای با یک هفته نامه بیان و اصرار دارد و حتی دریغ می خورد که چرا برای رفتن ترامپ جشن ملی گرفته نشد؛ آن هم در شرایطی که مردم ما با مشکلات متعدد اقتصادی که از بی تدبیری و سوءمدیریت نشأت گرفته، دست وپنجه نرم کرده و روزگار می گذرانند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس گفت:به دنبال وقوع زلزله در شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، با هماهنگی های انجام شده و با دستور استاندار فارس، 400 تخته چادر امدادی از طریق هلال احمر استان به استان زلزله زده همجوار ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- استانداری فارس و سازمان صنایع هوایی کشور تفاهمنامه چند جانبه همکاری امضا کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۶    
جلسه پیگیری تفاهم نامه اشتغال و مسکن ایثارگران فارس با حضور عبدالرضا قاسم پور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار، حجت الاسلام محمدجواد محمدی پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از رابطین ایثارگران دستگاه های اجرایی استان در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزارشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص فعالیت سامانه بارشی هشدار داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فارس-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با بیان اینکه انتقال آب دریا به فارس در راستای تأمین زیرساخت های توسعه استان و توزیع و مصرف ضروری است، اعلام کرد که وزارت نیرو مجوز اجرای طرح انتقال سالانه 300 میلیون مترمکعب آب دریا به فارس را داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با بیان اینکه انتقال آب دریا به فارس در راستای تامین زیرساخت های توسعه استان و توزیع و مصرف ضروری است، اعلام کرد که وزارت نیرو مجوز اجرای طرح انتقال سالانه 300 میلیون مترمکعب آب دریا به فارس را داده است.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۶    
دومین جلسه شورای عمومی هماهنگی امور ایثارگران استان فارس در سال جاری که با حضور دکتر قاسم پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، سردار نیکو منش مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: زمین لرزه 3.6 ریشتری اشکنان خسارتی به همراه نداشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون امور عمرانی استانداری فارس در خصوص زمان بندی اجرای طرح توسعه حرم شاهچراغ(ع) گفت: زمان اجرا بر مبنای طرحی است که تهیه می شود و برای عملیاتی کردن آن باید ابتدا چشم انداز طرح تدوین شود و فعلا بحث بر روی اجماع طرح است و زمانی که به اجماع رسید، به مرحله اجرا هم خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: 50 واحد تولیدی غیر فعال و راکد در سال جهش تولید، با همکاری دستگاه های مختلف، فعالیت خود را در این استان از سرگرفته و به چرخه تولید بازگشتند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بهره برداری از طرح مسکونی 88 واحدی نخل 3 بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در شهرستان لارستان طرح مسکونی 88 واحدی نخل 3 بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لارستان به بهره برداری رسید . ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۵    
در پی انتشار مطلبی در این پایگاه خبری با عنوان” انتقاد مدیر حوزه علمیه فارس از سخنران 22 بهمن شیراز ” روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس با ارسال مطلب زیر ، مواردی را جهت اطلاع و استحضار مردم شریف استان فارس ارسال کرد که عینا درج می گردد: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با بیان اینکه کمتر اسپانسری حاضر است در ورزش از بانوان حمایت کند، افزود: موضوع حمایت مالی از ورزش در بخش مردان شرایط مساعدی دارد اما در بخش بانوان با یک مقابله جدی مواجه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۱    
100 نفر سهمیه استخدامی به استانداری فارس اختصاص داده شد که در مرحله اول آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی 257 نفر از سوی سازمان سنجش معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: 2 زمین لرزه شهرستان قیر و کارزین و لار هیچگونه خسارت مالی و جانی به همراه نداشته است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور عبدالرضا قاسمپور معاون استانداری فارس و حمیدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن این استان از 800 متر مربع طرح بهسازی روستای گاره شهرستان خفر بهره برداری شد . ...
همزمان با چهل و دومین دهه فجر انقلاب اسلامی پروژه لکه گیری و روکش آسفالت راه های شهرستان خرمبید با حضور دکتر زارع نماینده مردم آباده ، خرمبید، بوانات و سرچهان در مجلس شورای اسلامی، مهندس افشون معاون اقتصادی استاندار فارس، مهندس کریمی فرماندار خرمبید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس وعده داد که سد "هایقر" تا پایان دولت و در راستای پایدار شدن آب شرب مورد نیاز برخی شهرستان های شرق استان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۲    
هفتمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت استان فارس در آستانه 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری فارس و تعدادی از همسران، مادران و بانوان جانباز استان امروز در سالن روایتگری مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس فارس برگزار شد از بانوان جانباز تجلیل بعمل آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- پروژه هایی به ارزش 552 میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر در شهرستان کوار با حضور معاون امور عمرانی استانداری فارس طی آیینی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس اعلام کرد: در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور سرپرست معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس و جمعی از مقامات محلی؛ طرح های مختلف عمرانی، تولیدی و خدماتی در شهرستان سرچهان به بهره برداری رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر، با حضور ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گلخانه سبزی و صیفی به مساحت پنج هزار مترمربع در شهرستان داراب افتتاح شد
در هشتمین روز از دهه مبارک فجر سال جاری و با حضور دکتر رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مهندس سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، کاظمی فرماندار شهرستان کوارو تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی از یک شرکت حمل و نقل کالا در شهرستان کوار بهره برداری بعمل آمد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: از هر پیشنهادی برای کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی در استان استقبال می کنیم.