جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۴:۰۰Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری فارس»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۸:۲۸    
شیراز- ایرنا- معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس گفت: حفاظت و مرمت قلعه تاریخی و باستانی در بخش ایزدخواست شهرستان آباده با همکاری بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: تقویت حضور در بازار کشور عراق را به عنوان یکی از اولویت های بخش اقتصادی استان در دستور کار داریم و در این زمینه تاکنون برنامه ریزی هایی نیز انجام شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس ، جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان با حضور عبدالرضا قاسم پور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با هشدار به افراد شایعه ساز در مورد بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در این استان اعلام کرد: تاکنون هیچ موردی از این بیماری مهلک در فارس گزارش نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: طی هفته جاری و با حضور وزرای راه و شهرسازی و دفاع، استاندار فارس و مدیران مرتبط با پروژه آزادراه شیراز – اصفهان در کمیسیون عمران مجلس، بحث تزریق منابع مالی جدید به این پروژه با هدف سرعت بخشیدن به روند اجرا و تکمیل آن دنبال خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری فارس گفت: با شناسایی علل وقوع سیل فروردین ماه 98 در دروازه قرآن، اقدامات لازم انجام و این نقطه در مقابل سیل احتمالی ایمن سازی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه میان سپاه فجر و کمیته امداد و استانداری فارس برای ساخت 5 هزار واحد مسکونی جخت اقشار محروم در فارس منعقد گردید.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۲۳   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشور استانداری فارس با اعلام حمایت مجموعه استانداری از برگزاری این کنگره ها و استمرار آن، اظهار کرد: شیراز می تواند پیش قراول در صلح و دوستی در منطقه گام بر دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- آیین انعقاد تفاهم نامه واگذاری زمین در قالب طرح اقدام ملی مسکن با حضور از راه دور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس در استانداری فارس برگزار شد. عکس: شیواالسادات عطاران
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا: پدیده باغشهرها در اطراف کلانشهر شیراز طی سه دهه گذشته با طرح هایی مانند فلاحت در فراغت شکل گرفت و بعدها با تبدیل اراضی کشاورزی و منابع ملی به مکان هایی برای باغداری و سکونت ابعاد تازه ای یافت. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۶    
علیرضا حمیدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان فارس در دیدار سید کمال پاک فطرت مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با بررسی راهکارهای انجام کارهای مشترک و سیاستگذاری مشترک در حوزه توسعه روستایی اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۱    
ایسنا/فارس معاون امور اقتصادی استانداری فارس گفت: امروز به نظر می رسد برخی از مدیران روحیه جهادی در حل مشکلات صادراتی ندارند و این امر موجب شده تا بسیاری از واحدهای خوب صادراتی کشور در بلاتکلیفی قرار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون امور اقتصادی استانداری فارس با تاکید بر اینکه راه اندازی "کارگو" یک ضرورت ملموس برای توسعه صادرات فارس است از حمایت کامل استانداری فارس از سرمایه گذاران این بخش خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: اصلی ترین مشکلی که در استان فارس پیش روی صادرکنندگان وجود دارد عدم فعالیت کارگو است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ضمن تاکید بر لزوم ایجاد و تقویت زیرساخت ها و تجهیزات مورد نیاز ورزشکاران نابینا و کم بینا، خواستار معرفی ورزشکاران شاخص نابینا و کم بینای فارس به جامعه شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۳    
در تاریخ 3 دی 1397 و همزمان با برخی گمانه زنی ها در باره انتصاب اشخاصی بعنوان گزینه احتمالی استاندری فارس مطلبی با عنوان ” غلامرضا شریعتی استاندار فارس می شود؟! ” در پایگاه خبری اول فارس منتشر گردید. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان استانداری فارس گفت: حوزه امور بانوان و خانواده استانداری در آموزش مهارتهای شغلی مندرج در طرح پیوند سواد و زندگی مشارکت جدی و فعال خواهد داشت و منابع و محتوای آموزشی از طریق این حوزه در اختیار آموزش دهندگان قرار خواهد گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان، با حضور اعضاء کارگروه، در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ، سید کمال پاک فطرت ، امروز (چهارشنبه 23 مهر) در جمع خبرنگاران با اشاره به تاثیرات مطلوب الحاق روستاها به شهر گفت: الحاق روستاهای گردخون، اقبال آباد و سلطان آباد به محدوده شهر شیراز موجب پیشگیری از آسیب ها و مشکلات آتی خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۷    
شیراز-ایرنا- شیوع کرونا بر فعالیت های فیلمسازی در استان فارس تاثیر گذاشته است اما با تکیه بر تفاهم نامه ای که سال 98 بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری فارس منعقد شد، دریچه امیدی برای از سرگیری فعالیت ساخت 70 فیلم کوتاه در این استان برای سینماگران گشوده شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس الحاق سه روستای گردخون، اقبال آباد و سلطان آباد به شهر شیراز را یک ضرورت اجتماعی و اقتصادی دانست و گفت: تسریع در این امر، از بروز معضلات و آسیب های اجتماعی در آینده ممانعت خواهد کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد، با توجه تفاهم نامه بسته شده میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری فارس در سال 98، مقرر گردید از ساخت تعداد 70 عنوان فیلم کوتاه داستانی و مستند حمایت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲    
گروه استان ها- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با بیان اینکه از بعد نظارتی نیز الحاق روستاها به شهر منافع بسیاری دارد گفت: الحاق 3 روستا به شیراز بعد نظارتی بر ساخت وسازهای غیرمجاز در روستاها را تقویت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: فرمانداران با همراهی و کمک مدیران شهرستانی، توجه به معیشت مردم و ایجاد اشتغال را به عنوان محوری ترین اولویت کاری خود قرار دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با اشاره به ظرفیت قانونی که برای استخدام و اشتغال خانواده شهدا و ایثارگران وجود دارد بر لزوم تحقق این حق قانونی تاکید کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در این جلسه که معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس،مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس و نیز مدیر کل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری فارس نیز حضور داشتند مدیران عامل شرکت های خدماتی به بیان مسائل و مشکلات پرداختند و از رییس مجمع نمایندگان ستان در ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری فارس گفت : با پیگیری های مستمر انجام شده در زمینه اجرای پروژه های متعدد آبخیزداری و آبخوان داری و استحصال آب های روان در قالب ایجاد سد در استان ، در ابتدای سال 1400 شاهد بهره برداری از سد هایقر خواهیم بود .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری فارس لزوم حمایت از طراحان مد و لباس برای ارتقاء توان تولید کنندگان داخل و فراهم شدن فضای رقابت با تولیدات خارجی، را مورد تاکید قرار داد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
در آیینی با حضور اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رازقی رئیس اتاق بازرگانی فارس، افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس و مدیران کل دستگاه های اجرایی، مرکز جوار صنعت اتاق بازرگانی فارس افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۲    
گروه استان ها- طرح الحاق روستاهای گردخون، اقبال آباد و سلطان آباد به محدوده شهر شیراز طرحی است که توسط مسئولان امر در حال بررسی است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۰:۲۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ، سید مجتبی علوی، مدیر کل فرهنگی معاونت گردشگری و امور زیارتی استانداری فارس در ابتدای این نشست ضمن تشکر از برگزار کنندگان این برنامه و تبریک به مناسبت روز جهانگردی و هفته گردشگری به عموم شهروندان با ابراز امیدواری نسبت به رونق مجدد صنعت گردشگری خطاب به شرکت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس با بیان اینکه طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار استان مبتنی بر توسعه مشاغل خانگی هنوز در مراحل بررسی نهایی قرار دارد، گفت: آموزش و برنامه ریزی در این باره ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری و زیارتی استانداری فارس با اشاره به ظرفیت های بی بدیل این استان در زمینه گردشگری، معرفی ذخایر فرهنگی ایران به جهان مشتاق سفر را یک ضرورت و الزام دانست.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نخستین جلسه ستاد عالی برگزاری مسابقات قهرمانی هندبال جوانان آسیا در محل استانداری فارس با حضور ریاست فدراسیون هندبال برگزار شد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری فارس از جذب 99 درصدی اعتبارات اسناد خزانه اسلامی توسط دستگاه های اجرایی فارس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- معاون گردشگری و امور زائرین استاندار فارس گفت: برگزاری پیاده روی اربعین در استان کاملا ممنوع بوده و هیچگونه مجوزی برای پیاده روی اربعین صادر نمی شود.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس فرماندار جدید شهرستان داراب معرفی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۳    
مرضیه ثمره حسینی در شهریور 1339وزارت کشور تلگرافی با این مضمون به استانداری فارس ارسال کرد؛ اهالی جهرم شکایت می کنند که شهرداری شیراز از حمل مرکبات و آبلیمو که مستقیماً از جهرم به شهرستان ها حمل می شود، جلوگیری و خسارت جبران ناپذیری به صاحبان میوه وارد می کند ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۲۷    
در جلسه شورای مهارت استان فارس که با حضور دکتر علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد؛ تفاهم نامه سه جانبه ای به منظور همکاری ما بین وزارت نفت، سازمان فنی و حرفه ای و استانداری فارس به امضا رسید.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی با حضور اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رازقی رئیس اتاق بازرگانی فارس، افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس و مدیران کل دستگاه های اجرایی، مرکز جوار صنعت اتاق بازرگانی فارس افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با اشاره به تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید برای توسعه گردشگری گفت: در سال 92 تنها چند اقامتگاه بوم گردی در مناطق روستایی این استان وجود داشت که هم اکنون این آمار به بیش از 106 اقامتگاه رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس اعلام کرد: در اربعین سال جاری هر مراسمی که منتهی به تجمع، حرکت و پیاده روی باشد بنا بر دستور ستاد مرکزی برگزاری مراسم اربعین ممنوع است و با توجه به شدت شیوع کرونا به هیچ وجه به صلاح سلامت مردم نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: در دو سال گذشته نزدیک به 700 میلیارد تومان تسهیلات در روستاها اعطا و اشتغال حدود 11 هزار نفر ایجاد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در جلسه شورای مهارت استان فارس که با حضور دکتر علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور و معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد؛ تفاهم نامه سه جانبه ای به منظور همکاری ما بین وزارت نفت، سازمان فنی و حرفه ای و استانداری فارس به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۲    
شیراز- ایرنا- معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس خطاب به راهنمایان گردشگری 40 کشور جهان که به شیراز سفر کرده اند، گفت: انتظار داریم که شما به عنوان سفیران مهر و دوستی پیام صلح مردم ایران را به گوش جهانیان برسانید و زمینه ساز حضور هموطنان خود در ایران آزاد، آباد، امن و زیبا باشید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان فارس ، در این ارتباط تصویری به مهمترین راهکارهای معرفی و شناساندن جاذبه های تاریخی و مذهبی ،گردشگری ،شهر شیراز و استان فارس به مخاطبان جهت جذب گردشگر از طریق فضای مجازی تبادل نظر و گفت و گو شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس گفت: هیچ یک از شهرستان های فارس، سبقه فرهنگی و مذهبی داراب را ندارند و این شهرستان با وجود ظرفیت های موجود، نیازمند ثبات مدیریتی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۸:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون عمرانی استانداری فارس اعلام کرد: تلفات جاده ای در استان فارس 38.5 درصد کاهش یافت و این کاهش برای چهارمین سال پی درپی رخ داده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۳    
شیراز- ایرنا- مشاور عالی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران حمایت مجموعه استانداری فارس از احداث پارک سلامت روان شیراز را جسورانه و قابل تقدیر دانست.