چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۴:۲۴Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر لنگه»

امام جمعه شهرستان بندرلنگه در جمع کارگران مراجعه کننده به دفترش به دلیل عدم پرداخت معوقات دستمزدی حضور پیدا کرد و پای درد دل آنها نشست.
حادثه 24   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - ستایش 15 ساله بندرلنگه ای به همراه مادربزرگ 65 ساله اش سحرگاه یکشنبه گذشته در خواب موردحمله فردی قرار گرفتند و جان باختند. مرگ غافلگیرانه و دردناکی که بر اساس گفته های خانواده مقتولان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با دستور استاندار هرمزگان هزار و 860 هکتار از زمین های مستعد پرورش میگو در بندر حسینیه به صیادان بومی شهرستان بندرلنگه واگذار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۹    
امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: این صریح جمله رهبری است که مجموعه های اقتصادی مستقر در مناطق ولو ملی باشند حق ندارند مردم پیرامون خود را نادیده بگیرند و همین انتظار از اداره کل گمرک بندرلنگه هم می رود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۱۳    
گرانی مرغ سبب پیدایش صف های بلند در بندرلنگه برای خرید مرغ منجمد در روزهای کرونایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در روز های کرونایی، گرانی مرغ سبب پیدایش صف های بلند در بندرلنگه برای خرید مرغ منجمد شده است.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عمارت فکری با بادگیرهای بلند و زیبا یکی از الگوهای اصیل معماری جنوب در ساحل شهر بندر لنگه است که در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. این اثر در اواخر دوره قاجاریه توسط عبدالواحد فکری از بازرگانان معروف بندر لنگه (که اصالتی بستکی دارد) ساخته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- آریا طالبی شطرنج باز لارستانی قهرمان نوزدهمین دوره مسابقه شطرنج آنلاین زیر 18سال آزاد کشور به میزبانی هیات شطرنج شهرستان بندرلنگه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بندرلنگه با اشاره به لزوم ایجاد بازارچه کمیته امداد در بندرلنگه، گفت: بالغ بر 10 درصد جمعیت شهرستان بندرلنگه تحت پوشش کمیته هستند و حدود 10 درصد دیگر نیز در انتظار تحت پوشش قرار گرفتن می باشند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل گمرکات بندرلنگه با اشاره به عملکرد هشت ماهه سال جاری در صادارات غیرنفتی گفت: تشریفات گمرکی مربوطه به 872 هزارو 914 تن کالا به ارزش بالغ بر 460 میلیون دلار در قالب 5309 اظهارنامه به منظور صادرات به کشورهای امارات و قطرانجام شده است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴    
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از اجرای طرح مقابله با سگ گردانی با هدف ممانعت از ایجاد مزاحمت برای شهروندان در معابر عمومی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: دشمنان بدانند ایران اسلامی پر از شهید فخری زاده است و راه پیشرفت هسته ای ایران با سرعت بیشتر ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۵    
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه ضمن تأکید بر برخورد قانونی نیروی انتظامی با سگ گردانی، گفت: تمام دستگاه های اجرایی شهرستان ملزم به تشکیل شورای امر به معروف ونهی از منکر می باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۱    
فرمانده سپاه ناحیه بندر لنگه گفت: در چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در هفته بسیج 750 بسته معیشتی و 170 بسته لوازم نوشت افزار بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع در شهرستان بندرلنگه 30 بسته لوازم التحریر اهدا کرد، این در حالی است که این شورا فعالیت خود در چهار شهرستان استان هرمزگان آغاز کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه از افتتاح کارگاه خیاطی بسیج سازندگی این شهرستان در بندرکنگ به مناسبت هفته بسیج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرلنگه از توزیع 250 بسته موادغذایی در این شهرستان در قالب طرح تحول محلات به مناسبت هفته بسیج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: دشمن به دنبال برچیدن فرهنگ بسیج و بسیجی از نسل جدید است و باید در مقاطع مختلف تحصیلی بیشتر به این فرهنگ پرداخته شود و این وظیفه بر عهده آموزش و پرورش است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
بسیج شجره طیبه و درخت تنومند و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. امام خمینی(ره) و اعدولهم ما استطعتم من قوه (انفال 60) ...
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۵    
معرفی قرارگاه شهید بشکردی زاده از شهرستان بندرلنگه در مصاحبه ویدئویی یا خبرگزاری هرمز در فیلم زیر مشاهد کنید:
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۵    
تیز هوشی فرمانده وماموران انتظامی شهرستان بندرلنگه تعداد329هزار و800نخ سیگار قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال طی یک عملیات پلیسی در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۸    
مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور قرعه کشی شد و تیم های آدمیس میناب و پاس بندرلنگه حریفان خود را شناختند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۶    
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: پرونده ثبت جهانی صنایع دستی بندرلنگه آماده شده که به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعویق داوری بین المللی، هنوز ارسال نشده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان با بیان این که حمایت و شناسایی صنعتگران صنایع دستی از اهداف اصلی ما است، به تشریح برنامه های انجام شده در حوزه صنایع دستی شهر ملی گلابتون دوزی پرداخت.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حسن زاده گفت:خوشبختانه در ارزیابی های صورت گرفته تاکنون گزارشی مبنی بر خسارت زمین لرزه 4/4 دهم ریشتری بندرمقام دریافت نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- نخستین دوره آنلاین داوری درجه سه شطرنج هرمزگان و دومین دوره کشوری شامگاه شنبه به میزبانی هیات شهرستان بندرلنگه پایان یافت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر حسین فرشیدی جمعه شب در نشست فوری کرونا با اعلام اینکه 2 نفر ازاین فوتی ها در روز جمعه مردان 88 و 72ساله در بندرلنگه و جاسک بودند ، افزود: حالا شمار کل فوتی ها از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به 880نفر رسیده است. ...
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان بستک از کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش 950 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه گفت: سیاست ما ثابت است و برعلیه ظلم و استکبار می ایستیم چه ترامپ باشد و چه دیگری فرقی ندارد و تا آمریکا خوی استکباری دارد مرگ بر آمریکا فراموش نمی شود.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۱    
دبیر قرارگاه طرح تحول شهید ابراهیم بشکردی زاده شهرستان بندرلنگه گفت: قرارگاه باهدف ارائه دستاوردها و فعالیت های قرارگاه در راستای محرومیت زدایی و اشتغال زایی در این نمایشگاه حضور دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بندرلنگه از برگزاری بیش از 100 برنامه ویژه هفته بسیج در این شهرستان خبر داد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
احمد جباری نماینده مردم غرب استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، احمد شیبانی فرماندار بندرلنگه، حجت السلام و المسلمین اسماعیل نیا امام جمعه شهرستان بندرلنگه ...
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان به همراه معاونین و مسئولین این بندر با سعید شادمانی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندر لنگه دیدار و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۱۰    
بندرعباس- ایرنا- ایمان تقوایی از شیراز قهرمان نوزدهمین دوره شطرنج ملی آنلاین آزاد سه شنبه به میزبانی هیات بندرلنگه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۳۸    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتابخانه روستای گزیر شهرستان بندرلنگه به عنوان کتابخانه برتر مشارکتی در کشور انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۴    
انتقال نشاء گوجه فرنگی از خزانه به زمین اصلی در شهرستان بندرلنگه آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۳    
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از توقیف 6 دستگاه خودرو و کشف 2 میلیون و 30 هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان بندر لنگه خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-هرمزگان- فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 2 میلیون و 30 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 6 میلیارد و240 میلیون ریال در شهرستان بندر لنگه خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۹    
هرمزگان-گفتنی است نخستین دسته ملخ های صحرایی در هرمزگان چهارم بهمن ماه پارسال در بندرنخیلو از توابع بندرلنگه در غرب هرمزگان گزارش شد و علت مهاجرت آن ها نیز نبود بارش و غذای کافی در سواحل دریای سرخ و عربستان اعلام شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۰    
آریا طالبی قهرمان پنجمین دوره مسابقات شطرنج آرنا آزاد به میزبانی هیات شطرنج شهرستان بندرلنگه شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از رئیس هیات شطرنج شهرستان بندرلنگه سرکار خانم...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۲    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 ریشتر ساعت 1:36 بامداد امروز بندر مُقام از توابع شهرستان بندرلنگه را لرزاند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۵۵    
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: یک تن و 700 کیلو تریاک از تانکر حمل گاز در شهرستان بندر لنگه کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: در جمهوری اسلامی پذیرفت نیست در یک محل، یک طرف فنس بهشت و طرف دیگر که مردمند جهنم باشد از مسؤولان تاسیسات نفتی لاوان می خواهم سریعا به وظایف اجتماعی خود در قبال منطقه پیرامونی عمل کنند و الا از همه ابزارهای قانونی برای تحقق این مسئله استفاده خواهد شد.
باز خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
با موافقت مدیرعامل سازمان نوسازی وتوسعه معادن و صنایع معدنی ایران و پیگیری استاندار هرمزگان در تصدی مسئولیت ها توسط نیروهای توانمند بومی، “شهروز شجاعی” به عنوان اولین مدیرعامل شرکت تامین و توسعه زیر ساخت خلیج فارس منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان، از کشف یک تن و700 کیلو موادمخدر از یک دستگاه تانکرگاز در شهرستان بندر لنگه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۴    
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس از برگزاری مناقصه عملیات احداث کمربندی بندرلنگه و تامین اعتبار گاز رسانی به این بندر خبر داد.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: قسمتی از آشفتگی بازار، ناشی از تلاطم ارزی و یک قسمت دیگر هم مربوط به حرص است چراکه گرانی برخی کالاها ربطی به قیمت ارز ندارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار بیست و دوم آبان سرویس شهروندخبرنگار را در این بسته مشاهده می کنید.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان /قلم_ابوالفضل اکبرپور ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیرکل گمرک شهید رجایی در دیدارهای جداگانه با امام جمعه ، فرماندار شهرستان بندر لنگه و نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص مسائل و راه حل های برون رفت از شرایط موجود در حوزه تجارت ساحل نشینان گفتگو نمودند