چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۸:۳۸Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثروتمندان جهان»

سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ثروتمندترین فرد جهان، برنارد آرنو فرانسوی، مدیر اجرایی LVMH است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۳    
بر اساس گزارش جدید مؤسسه هنلی پارتنز انگلیس، آمریکا آنگونه که پیش از شیوع کرونا جذابیت داشت، دیگر مقصد مورد علاقه برای زندگی ثروتمندان در جهان نیست.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نتیجه یک مطالعه نشان می دهد ثروتمندترین افراد جهان در سال 2022 میلادی 10 درصد از دارایی خود را از دست دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مؤسسه هنلی &پارتنرز اعلام کرد که طی سال گذشته ورود ثروتمندان به آمریکا کاهش چشمگیری داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۶    
نتایج یک مطالعه جدید تحت عنوان "گزارش ثروت" که از سوی یک شرکت مشاوره مهاجرت مستقر در لندن موسوم به شرکت "هنلی اند پارتنرز" منتشر شد نشان داد، آمریکا دیگر همچون زمان قبل از همه گیری کووید-19 برای ثروتمندان جهان یک اقامتگاه وسوسه انگیز نیست.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
طبق گزارش هنلی و شرکا، ورود سرمایه داران در سال گذشته به ایالات متحده به شدت کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تحقیقات جدید موسسه هنلی اند پارتنرز نشان داد، آمریکا دیگر مکان وسوسه انگیزی برای اقامت ثروتمندان جهان نیست و تعداد ثروتمندانی که به این کشور وارد می شود، کمتر از آنهایی است که آمریکا را ترک می کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که ثروتمندان واقعی رازهایی برای رسیدن به ثروت دارند که ما از آن ها بی خبریم؟ به نظر شما رمز موفقیت ثروتمندان جهان در چیست؟ آیا ثروتمند شدن ترفند هایی دارد که آن ها این ترفندها را از ما مخفی می کنند؟!
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از شناخته شده ترین ثروتمندان جهان به ایلان ماسک کنایه زد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گوتام آدانی، میلیاردر هندی که تا هفته گذشته ثروتمندترین فرد آسیا و سومین ثروتمند جهان بود، اکنون با ضرر 100 میلیارد دلاری در سهام خود، به رتبه 16 ثروتمندان جهان سقوط کرده است.
مقایسه از دم دستی ترین راه ها برای ایجاد انگیزه پیشرفت در جوامع انسانی است. اما چارلی مانگر خیلی به این راه اعتقادی ندارد. او می گوید هیچ وقت به مقایسه میزان ثروت و دارایی اش با دیگر ثروتمندان جهان اهمیت نداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
یک اقتصاددان که در سال 2001 برنده جایزه نوبل شده می گوید باید از ثروتمندان جهان 70 درصد مالیات بر درآمد گرفته شود.
آخرین نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۳    
بسیاری از افراد به دنبال عوامل کسب ثروت می باشند و تعداد محدودی به نتیجه می رسند. چرا که آنها راه را اشتباه رفته اند. ثروتمندان جهان کم تر از یک درصد می باشند و این آمار محدود اکثراً تاجر هستند. زیرا آن ها به این نتیجه رسیده اند که بهترین کار پول ساز، تجارت می باشد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۳    
اقتصاد ایران: طی دو سال گذشته، یک درصد ثروتمندان بالغ بر 26 هزار میلیارد دلار از دارایی های جدید جهان را جمع کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو نوشت : بنابر گزارش ماه دسامبر دو نشریه بلومبرگ و فوربس که دارایی های ثروتمندان جهان را گزارش می کنند اکنون برنارد آرنو، مدیرعامل شرکت محصولات لوکس لویی ویتان جای ایلان ماسک را در صدر فهرست پولدارترین های جهان بگیرد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: بلومبرگ با استناد به داده های شاخص میلیاردرهای خود گزارش کرد که میلیاردرهای روسی از پایان فوریه بیش از 93 میلیارد دلار خود را از دست داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
برآوردها از زیان 1.4 تریلیون دلاری ثروتمندان جهان در سال 2022 در نتیجه نرخ تورم بالا در جهان حکایت دارد. در همین حال کارشناسان، اقتصاد جهان را در سال جاری میلادی بهتر از سال قبل پیش بینی نمی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۲    
بررسی ها حاکی از آن است که پانصد ثروتمند دنیا در سال 2022 سرمایه ای نزدیک به یک تریلیون و چهارصد میلیارد دلار از دست دادند.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ارباب تجمل و لاکچری بودن یک سرمایه دار نمونه اروپایی، اما با ویژگی های امریکایی است. جریان نقدی به "برنارد آرنو" این امکان را می دهد تا در شیک ترین فروشگاه ها و پرشورترین کارزار های تبلیغاتی از رقبای خود پیشی بگیرد ...
وانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۴:۵۱    
به گزارش وانانیوز، پول و ثروت بدون تلاش و به صورت ناگهانی به دست نمی آید بلکه اغلب ثروتمندان جهان نیز با سال ها تلاش و کسب تجربه از شکست ها و پیروزی ها به این جایگاه رسیده اند. من با انتخاب درست خود و قدم گاشتن درمسیر تجارت توانستم سریع تر به میلیاردر شدن نزدیک شوم. چای ماسالا خارجی ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۲۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایلان ماسک دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست چرا که ارزش سهام شرکت خودروسازی تسلا به نصف کاهش پیدا کرده است.
با مردم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۷    
در این مقاله قصد داریم شما را با محصولی جذاب که قابلیت ثروتمند کردن شما را دارد، آشنا کنیم. این محصول چیزی جزء پارچه نیست. پارچه در انواع مختلف با طرح و رنگ های متنوعی وجود دارد که می توانید کسب و کارتان را با آن شروع کنید و در مسیر ثروتمند شدن قرار خواهید گرفت ...
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ثروت ایلان ماسک تنها در سال 2022 بالغ بر 100 میلیارد دلار به دلیل افت سهام تسلا از دست داد و که باعث شد میزان ثروت او به کمترین میزان در دو سال اخیر برسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک تحقیق نشان می دهد 125 نفر از ثروتمندان جهان در مجموع سالانه 393 میلیون تن آلاینده دی اکسید کربن تولید می کنند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از ستارگان این فهرست دقیقا همان هایی هستند که فکر می کنید، با این حال شگفتی های غیرمنتظره ای هم در فهرست 30 نفره ثروتمندترین افراد مشهور 30 یا زیر 30 سال وجود دارد.
سلام نو / ایبنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
بلومبرگ اعلام کرد که دارایی مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک، تاکنون 100میلیارد دلار در سال جاری میلادی کاهش یافته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین : دونالد ترامپ از پایین ترین محبوبیت در میان ثروتمندان جهان برخوردار است بنابراین او منفور ترین ثروتمند جهان محسوب می شود.
ایتنا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی از کارهایی که بیشتر ثروتمندان جهان بر روی انجام صحیح و اصولی آن تاکید دارند پرورش افکار و ایجاد باورهای قدرتمند و ثروت ساز می باشد.
ژاکلین مارس، در فهرست بلومبرگ از ثروتمندان جهان در جایگاه 23اُم ایستاده است. او در فهرست فوربز، 35اُمین میلیاردر جهان است. غیر از او نباید از نام برادرش گذشت که 34اُمین ثروتمند جهان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۰۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- محمد آزاد : جدیدترین گزارش کردیت سوئیس از توزیع ثروت در دنیا نشان می دهد آمریکای شمالی ثروتمندترین منطقه جهان و در مقابل، قاره آفریقا فقیرترین جای دنیاست. چین، بالاترین جمعیت با ثروت متوسط را در اختیار دارد و هند در کشورهای فقیر دسته بندی می شود ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت سوئیسی پیشنهاد ساخت پناهگاه های مستحکم زیرزمینی (20 متر زیر زمین) ایمن در برابر آخرالزمان را به قدرتمندترین افراد جهان می دهد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
یک شرکت سوئیسی پیشنهاد ساخت پناهگاه های مستحکم زیرزمینی (20 متر زیر زمین) ایمن در برابر آخرالزمان را به قدرتمندترین افراد جهان می دهد.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۲    
به گزارش بلومبرگ، بعد از انتشار نرخ تورم آمریکا، ثروتمندترین میلیاردرهای آمریکا در روز سه شنبه، 22 شهریور ماه حدود 93 میلیارد دلار از دست دادند. در این بین جف بزوس با از دست دادن 9.8 میلیارد دلار در یک روز بیشترین از بقیه ضرر و زیان داد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دعوای ثروتمندان جهان به استفاده از نقد سریال کشید!
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی تماشاخانه ببینید| جنگ اوکراین آلمانی ها را مجبور به صرفه جوبی در برق کرده است/ بناهای تاریخی در خاموشی ببینید| درگیری طالبان با مرزبانان ایران/ خبرهایی از درگیری در مرز دوست محمد، منطقه شغالک فیلم های دیگر کانال عصر ایران در تلگرام ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن یگانه به همراه دخترش در آخرین کنسرت تابستانی این خواننده در هتل اسپیناس حضور یافتند. منبع: تریبون هنر تماشاخانه ببینید| جنگ اوکراین آلمانی ها را مجبور به صرفه جوبی در برق کرده است/ بناهای تاریخی در خاموشی ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تماشاخانه ببینید| جنگ اوکراین آلمانی ها را مجبور به صرفه جوبی در برق کرده است/ بناهای تاریخی در خاموشی ببینید| درگیری طالبان با مرزبانان ایران/ خبرهایی از درگیری در مرز دوست محمد، منطقه شغالک فیلم های دیگر کانال عصر ایران در تلگرام عضویت در اینستاگرام عصر ایران ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۱    
برند مد هرمس و کمپانی خودروسازی رنو در روز گذشته اعلام کردند که فروش گرانترین کالاهای خود درآمد داشته اند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ثروتمندترین زن آسیا در طول یک سال نیمی از ثروت خود را از دست داد. ثروتمندان جهان همگی به نوعی تحت تاثیر تورم حاکم بر بازارها قرار گرفته اند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: بیل گیتس، موسس و مدیرعامل سابق مایکروسافت، به تازگی سهامی به ارزش بیش از شش میلیارد دلار را به بنیاد خیریه اش بخشید اما همچنان پنجمین ثروتمند بزرگ جهان است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
چهارمین مرد ثروتمند جهان گفته است که متعهد است تا دارایی های خود را به جامعه بازگرداند.
طلا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بیل گیتس یکی از ثروتمندترین افراد جهان اعلام کرد قصد دارد به مرور زمان تمام دارایی خود به ارزش 114 میلیارد دلار که شامل خودروهای لوکس و املاکش می شود را به بنیاد خیریه و کمک های بشردوستانه اش، یعنی بنیاد بیل و ملیندا گیتس اهدا کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
میلیاردرهای جهان از ابتدای سال، شاهد کاهش ثروت خود بوده اند و علت آن این است که بازارهای سهام هر از چند گاهی به دلیل عوامل متعددی مانند جنگ روسیه و اوکراین و عواقب ناشی از آن دچار مشکل می شوند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
موسسه شهروند جهانی مهمترین مقاصد مهاجرتی ثروتمندان جهان در سال 2022 را بررسی کرده است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۳    
سقوط بازارهای مالی جهان از ابتدای 2022 تاکنون به زیان سنگین میلیاردرها منجر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۵:۳۱    
در چند سال گذشته صنعت گردشگری فضایی رشد چشمگیری پیدا کرده و شرکت های مختلفی ازجمله بلواوریجین، ویرجین گلکتیک و اسپیس ایکس این خدمات را ارائه می کنند. با این وجود، هرچند کاملا قابل انتظار است که هزینه سفر فضایی بسیار زیاد باشد، اما فقط بزرگ ترین ثروتمندان جهان می توانند از آن بهره ببرند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهدیدات بی شمار در عرصه اقتصاد جهانی، در صدر نگرانی های ثروتمندان جهان در نشست سالانه داووس قرار گرفته و برخی نسبت به خطر رکود در سراسر جهان هشدار دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۵    
ملانیا پرکینز (Melanie Perkins) موسس برنامه کانوا (Canva) است. او سال 2020 به جمع ثروتمندترین افراد جهان پیوسته است. در فهرست بلومبرگ در دسامبر سال گذشته میلادی او در رتبه 483اُم است. براساس اطلاعات فوربز ارزش مجموع دارایی های او به 6.5 میلیارد دلار می رسد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۵    
روزانه در سایت نبض فناوری گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون اخبار فناوری ، استارتاپ ها و رویدادهای حوزه تکنولوژی تهیه و منتشر می گردد. گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز نبض فناوری ( https://nabzefanavari.ir ) را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. ...