شنبه ۱۶ اسفندساعت ۰۴:۵۷Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت ملی هوشمند»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره ثبت احوال آستارا گفت: بیش از 97 درصد مردم این شهرستان کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند و هزار و 950 نفر باقیمانده که پیامک صدور برای آنها ارسال شده، جهت دریافت کارت به این اداره مراجعه کنند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۱    
اقتصاد ایران: کرمانشاه- مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه تا به حال در حدود 1.3 کارت ملی هوشمند صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: بیش از 99 درصد از مشمولان دریافت کارت ملی هوشمند در استان بوشهر، ثبت نام خود را انجام داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: کارت ملی هوشمند 83 درصد از مشمولان دریافت این کارت در این استان صادر شده است.
وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دفترچه تأمین اجتماعی از امروز (اول اسفند ماه) دیگر صادر نمی شود و استفاده از کارت ملی جایگزین دفترچه های درمانی شد. طبق اعلام سازمان تأمین اجتماعی و اطلاع رسانی های از پیش انجام شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها مدیرکل ثبت احوال لرستان گفت: 16 هزار و 183 قطعه کارت ملی هوشمند صادرشده در استان لرستان فاقد متقاضی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان ثبت احوال کشور از صدور بیش از 50 میلیون کارت هوشمند ملی تاکنون خبر داد.
سازمان ثبت احوال کشور درباره آخرین آمار و وضعیت صدور کارت ملی هوشمند توضیحاتی را ارائه کرد.
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
روند بازار – با حذف دفترچه کاغذی از اول اسفندماه احراز هویت افراد توسط پزشک از طریق کارت ملی انجام می شود، افرادی که کارت ملی هوشمند آنها صادر نشده و زیر 18 سال سن دارند می توانند شناسنامه خود را برای احراز هویت همراه داشته باشند. صداوسیما
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: 74 هزار کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان دولت و ادارات ثبت احوال استان اصفهان مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: بیش از 93 درصد افراد واجد شرایط در این استان برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: بیش از 23 هزار قطعه کارت ملی هوشمند صادره در 2 سال اخیر در استان کرمانشاه فاقد متقاضی است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۶۳ سایت دیگر  
شهرام غفاری، مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی: ▫️دفترچه بیمه تامین اجتماعی از اول اسفند ماه به طور کامل در تمامی مراکز ملکی و غیر ملکی سازمان تامین اجتماعی جمع می شود. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: تاکنون 100 هزار و 654 نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند درخواستی ارائه نکرده اند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان اعلام کرد برای 92 درصد افراد بالای 15 سال سیستان و بلوچستان در راستای تحقق دولت الکترونیک کارت ملی هوشمند صادر شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۲    
مدیرعامل مترو درباره روند استفاده از روند کارت ملی هوشمند گفت: در اولین اقدام به بیماران ابلاغ می شود که نباید در شبکه حمل ونقل عمومی حضور پیدا کند. این اقدام در راستای حفظ و حراست سایرین است. اولین تذکر برای افراد خاطی در قالب تقاضا و خواهش و در راستای احترام به حقوق شهروندان است.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۵    
سیناخبر- رییس اداره ثبت احوال شهرستان شهرضا گفت: 2 هزار و 164 کارت ملی هوشمند آماده تحویل است که همشهریان برای تحویل گرفتن آنها مراجعه نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آنطور که ثبت احوال اعلام کرده، با رفع مشکلات صدور کارت ملی، روند تحویل شتاب گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان زنجان گفت: 10 درصد زنجانی ها هنوز کارت ملی هوشمند دریافت نکرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از 67 هزار کارت ملی هوشمند در دفاتر پیشخوان استان آماده تحویل شده است و مابقی نیز طی چند ماه آینده آماده تحویل خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل ثبت و احوال استان قزوین گفت: 794 هزار و 928 کارت ملی هوشمند در استان صادر شده که از این تعداد 781 هزار و 750 فقره به مردم تحویل داده شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
منوچهر شاکر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد ثبت نام کنندگان کارت ملی هوشمند در 9 ماهه اول سال جاری سه هزار 980 مورد بود. وی ادامه داد: متقاضیان به منظور بهره مندی از مزایای خدمات غیرحضوری و دولت الکترونیک، بخصوص باتوجه به در پیش بودن انتخابات 1400 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پیام های رسیده در تاریخ بیستم و پنجم دی ماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۷    
فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: تاکنون بیش از 81 درصد جمعیت شهرستان آران و بیدگل کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۹    
سومین جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان مراوه تپه با حضور اعضای شورا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مراوه تپه، امانگلدی ضمیر فرماندار مراوه تپه در این جلسه گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا-مدیر کل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت:9 هزار کارت ملی هوشمند معادل 2.5 درصد از افراد واجد شرایط دریافت این کارت تولید و آماده تحویل به شهروندان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
هیچ یک از دفاتر ثبت احوال یا پیشخوان ، حق دریافت وجه از متقاضیان کد رهگیری کارت ملی هوشمند را ندارند.
اینتیتر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۷    
چطور کارت ملی هوشمند دریافت کنیم؟ نحوه استعلام کد ملی چگونه است؟ و تمام جزییات در خصوص کارت ملی هوشمند را در مطلب زیر مطالعه کنید. چطور کارت ملی هوشمند دریافت کنیم؟ نحوه ثبت نام و دریافت کارت ملی هوشمند به شرح زیر است: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ثبت احوال اسدآباد گفت:بیش از 90درصد از مردم این شهرستان برای کارت هوشمند ملی ثبت نام و آنرا دریافت کرده اند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور اظهار داشت: حدود 10 میلیون نفر هنوز فاقد کارت ملی هستند، از تعداد 10 میلیون نفر باقی مانده نیز دو میلیون نفر نیز هنوز ثبت نام را انجام ندادند؛ مابقی ثبت نام ها انجام شده و در نوبت دریافت کارت هوشمند ملی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۳۶    
برای بیش از 36 هزار نفر از جمعیت شهرستان املش کارت ملی هوشمند صادر شده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهندس فتانه توحیدی تصریح کرد: این روش احراز هویت با هدف حذف دریافت اسناد کاغذی از مشتریان انجام گرفته و علاوه بر ارتقاء امنیت، اصالت احراز هویت را نیز تضمین می کند ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۱    
کاور رسوایی کارت ملی وارداتی 1 کارت ملی هوشمند یک کامپیوتر ساده و کوچک است که با اتصال به یک کارت خوان می توان به اطلاعات درون آن دسترسی پیدا کرد 2 این توصیفی بود که در سال1388 از کارت ملی هوشمند ارائه شد که قرار بود جایگزین کارت های ملی کاغذی بشود 3 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۸    
اردبیل - ایرنا - فرماندار بیله سوار مغان گفت: از زمان آغاز طرح صدور کارت ملی هوشمند بیش از 34 هزار فقره کارت در این شهرستان صادر شده که 83 درصد جمعیت را شامل می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۵۳    
کارت ملی و یا کارت شناسایی ملی، کارتی است هویتی که برای شهروندان بالای 15سال در داخل کشور و تبعه های ایرانی در خارج از کشور به منظور شناسایی هویت افراد صادر می شود. برای ارائه درخواست به منظور دریافت کارت ملی، باید حداقل 15سال سن، تبعه ایران و شناسنامه عکس دار داشته باشید.
شهر سخت افزار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۰۰    
کارت ملی هوشمند قرار بود ابزاری برای احراز هویت همه جانبه و رفع بسیاری از مشکلات کاربران شود ولی به دردسری برای کلیه افراد از شهروندان گرفته تا حتی خود دولت شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ثبت احوال از تحویل بیش از سه میلیون قطعه کارت هوشمند ملی تولید داخل به متقاضیان در کشور خبر داد.
سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: سه میلیون و هزار و 365 قطعه کارت هوشمند ملی تولید داخل به متقاضیان تحویل شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۴    
اصفهان- خبرنگار کیهان: مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: امیرعلی، علی، امیرحسین و حسین در بین پسران و فاطمه، زهرا و حلما بیشترین نام دختران طی 9 ماهه اخیر بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا گفت: در جلسه روز چهارشنبه این قرارگاه، نماینده وزارت صمت، گزارشی درباره توسعه کسب و کارهای اینترنتی، افزایش ظرفیت شبکه توزیع ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۵    
ایسنا/البرز مدیرکل ثبت احوال البرز گفت: در حال حاضر تولید بدنه و تراشه های کارت ملی هوشمند توسط چاپخانه های دولتی کشور انجام می شود ولی هنوز به تولید انبوه نرسیده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نحوه دریافت شماره سریال کارت ملی از اینترنت را در خبر زیر بخوانید. در ادامه با راهبرد معاصر همراه باشید تا درباره جزئیات بیشتر نحوه دریافت شماره سریال کارت ملی از اینترنت و نحوه دریافت کد رهگیری کارت ملی هوشمند را بدانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۳۷    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره ثبت احوال گنبدکاووس گفت که تاکنون 93 درصد از جمعیت این شهرستان معادل 239 هزار و 528 نفر کارت ملی هوشمند و یا رسید معتبر برای انجام فعالیت های اداری دریافت کردند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: 17 هزار کارت ملی هوشمند در استان صادر شده که متقاضیان برای دریافت آنها اقدام نکرده و در دفاتر پیشخوان و ثبت احوال موجود است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۲۱    
اقتصاد ایران: بوشهر- مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر گفت: 98 درصد بوشهری ها کارت ملی هوشمند دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۴۶    
رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اشکذر، از صدور مجدد کارت ملی هوشمند و تعویض شناسنامه در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کارگر رئیس اداره ثبت احوال بهاباد از صدور کارت ملی هوشمند برای 351 نفر از شهروندان بهابادی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل ثبت احوال استان قزوین اعلام کرد: هفده هزار کارت ملی هوشمند در استان صادر شده است که متقاضیان برای دریافت آن ها اقدام نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: 89 درصد واجدین شرایط در استان، کارت ملی هوشمند خود را دریافت کردند.