شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۲:۱۷Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت ملی هوشمند»

خمام نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۸:۴۵    
حسن وفائی دیلمی، گفت: حدود 50 هزار کارت ملی هوشمند در سطح استان وجود دارد که علی رغم پیامک به صاحبین آنها، تاکنون مراجعه ای برای دریافت صورت نپذیرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا - تحویل حدود 80 هزار کارت ملی هوشمند در گناباد و کشف هشت فقره سرقت و دستگیری 2 متهم در کاشمر از عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی در روز چهارشنبه است.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۳:۲۶    
شناسنامه یکی از اسناد هویتی در ایران است که برای بسیاری امور به آن نیاز دارید. شما به هر اداره یا نهادی مراجعه کنید از جمله اگر به بانک بروید به مدارک هویتی نیاز پیدا می کنید. با وجود کارت ملی و رواج کارت ملی هوشمند همچنان شناسنامه ارزش حقوقی و عملی خود را دارد و ارزش خود را از دست نداده است ...
عصر بانک   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۰    
آیا با امکان کارت به کارت و ساتنا و پایا با کارت ملی هوشمند از طریق کش لس های بانک سامان آشنا هستید؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل شورای عالی امور ایرانیان خارج از کشور از صدور کارت ملی هوشمند برای ایرانیان خارج از کشور در سه نمایندگی کشورمان در کوالالامپور، فرانکفورت و وین خبر داد و گفت: در مرحله دوم 20 نمایندگی دیگر از این خدمت برخوردار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: تاکنون برای یک میلیون و 336 هزار نفر در استان کارت ملی هوشمند صادر و تحویل داده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال کردستان گفت: تا پایان سال گذشته برای یک میلیون و 134 هزار و 299 نفر کارت ملی هوشمند صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۴    
مدیر کل ثبت احوال کردستان گفت: از جمعیت یک میلیون و 311 هزار نفری استان کردستان که واجد دریافت کارت ملی هستند، تا کنون یک میلیون و 260 هزار نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل ثبت احوال استان کردستان، میزان پوشش جمعیت واجد شرایط دریافت کارت ملی در استان کردستان را 96 درصد اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه یک میلیون و 650 هزار نفر از جمعیت استان را واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند دانست و گفت: تاکنون بیش از یک میلیون و 588 هزار نفر از این تعداد برای دریافت کارت ملی هوشمند درخواست داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی از آماده بودن بیش از 11 هزار کارت ملی هوشمند در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال ایلام گفت: 12 هزار و 801 نفر در استان تاکنون برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر درخواست مجدد کارت هوشمند ملی به دلایلی چون گم شدن، خرابی، پایان اعتبارکارت ویا تغییر اطلاعات هویتی، صرفاً در ادارات ثبت احوال و به صورت حضوری انجام می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کریمی گفت: به افرادی که موفق به دریافت کارت ملی هوشمند خود نشده اند هیچ گونه خدماتی در دستگاه های اجرایی، نهاد های عمومی و دولتی ارائه نخواهد شد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام روابط عمومی ثبت احوال، هاشم کارگر گفت: در راستای سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران به ویژه دولت خدمتگزار سیزدهم و با پیگیری های وزرای محترم کشور و امور خارجه، عملیات صدور کارت هوشمند ملی با ثبت نام و اخذ مشخصات متقاضیان در کنسولگری های فرانکفورت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۸:۵۱    
مدیر کل ثبت احوال استان خراسان رضوی از تحویل 120 هزار کارت ملی هوشمند در روزهای آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با فراهم شدن زیرساخت ها فرایند صدور کارت ملی هوشمند سرعت یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون فناوری اطلاعات و آمارهای جمعیتی اداره کل ثبت احوال خراسان رضوی گفت: در صورت به پایان رسیدن اعتبار کارت ملی هوشمند، شهروندان باید به دفاتر ثبت احوال برای ثبت درخواست تمدید اعتبار مراجعه کنند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
محمود محمدی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: اکنون 333هزارو 707 درخواست دیگر کارت ملی هوشمند در این استان در دست بررسی است. وی افزود: متقاضیان کارت هوشمند ملی می توانند به صورت اینترنتی پیش ثبت نام خود را انجام داده و پس از اخذ نوبت در مهلت مقرر به دفاتر صدور کارت ملی هوشمند مراجعه ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۰۳:۲۰    
تغییر عکس روی کارت ملی هوشمند خواسته تعداد زیادی از شهروندان است چون معتقدند عکسشان روی این کارت خوب نیست و حالا سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره امکان انجام این کار توضیح داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: تاکنون 86 درصد جمعیت استان موفق به دریافت کارت ملی هوشمند شده اند.
شهریار نگار   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: از اواخر دی ماه سالجاری تا کنون 2 میلیون قطعه کارت ملی هوشمند صادر و به متقاضیان تحویل شده است. به گزارش شهریارنگار ، با فعال سازی مجدد خط صدور کارت هوشمند ملی در دو ماهه اخیر و با بهره گیری از ظرفیت های داخلی در روند تولید ...
میزان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت احوال، هاشم کارگر معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور ضمن اعلام خبر صدور 2 میلیون کارت ملی هوشمند در 2 ماه اخیر تصریح کرد: در راستای سیاست ها و برنامه های دولت مردمی برای خدمتگزاری و خدمات دهی مناسب و بهینه به مردم شریف ...
رئیس سازمان ثبت احوال از صدور و تحویل 10 میلیون کارت ملی هوشمند تا نیمه دوم سال 1401 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد: از اواخر دی ماه سالجاری تا کنون 2 میلیون قطعه کارت هوشمند ملی صادر و به متقاضیان تحویل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان گفت: برای صدور کارت ملی هوشمند، بیش از 98 درصد از جمعیت استان اصفهان ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از آغاز روند صدور کارت ملی هوشمند از سوی وزارت کشور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با پیگیری های میدانی روند صدور کارت ملی هوشمند آغاز شده است و تا پایان سال گزارش آماری آن در اختیار کمیسیون قرار می گیرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
وحیدی خاطرنشان کرد: صدور کارت ملی هوشمند در حال پیگیری و انجام است و سازمان ثبت احوال برای صدور کارت ملی ایرانیان خارج از کشور هم با وزارت امور خارجه همکاری دارد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
برخی از مردم کیش می گویند سهمیه 20 لیتری بنزین به کارت ملی هوشمند آنها واریز شده و مردم باید هنگام مراجعه به پمپ بنزین، از کارت ملی برای سوخت گیری استفاده کنند. گفته ای که نشان می دهد در طرح بنزین برای همه، سهمیه بنزین به افراد تعلق می گیرد نه معادل ریالی آن.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از صدور 55 هزار و 421 کارت ملی هوشمند از ابتدای سالجاری در استان کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: 51 هزارو 727 نفر در این استان نسبت به درخواست کارت هوشمندملی هیچ اقدامی نکرده اند که این افراد 6 درصد جمعیت واجد شرایط را شامل می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با وجود این که طرح تعویض کارت ملی هوشمند و شناسنامه های جدید اجرائی شده است، هنوز هم وطنانی هستند که اقدام به تعویض اسناد هویتی خود نکرده اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۷:۳۲    
کارت ملی، کارتی است که با هوشمند شدن آن اطلاعاتی بیشتر از اطلاعات هویتی افراد همچون اسم و فامیل در آن تعبیه شده است و شهروندانی که هنوز نسبت به تعویض کارت ملی قدیمی خود اقدام نکرده اند، باید هرچه سریع تر دست به کار شوند.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۲    
چطور بفهمیم کارت ملی هوشمند صادر شده است؟ در این مطلب راه های استعلام کارت ملی هوشمند معرفی خواهیم کرد. اینتیتر – سحر زمانی؛ مراجعه مستقیم به دفاتر پیشخوان دولت برای پیگیری تاییدیه، صحت اطلاعات و اطلاع از صدور کارت ملی هوشمند زمان بسیاری می برد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اگر جزو افرادی هستید که در طرح کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده اند اما هنوز کارت ملی خود را دریافت نکرده اند، این مطلب را بخوانید و با راه های پیگیری کارت ملی هوشمند خود مطلع شوید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال، با بیان اینکه خط تولید کارت هوشمند ملی مجددا راه اندازی شده از صدور بیش از 250 هزار قطعه کارت هوشمند ملی با استفاده از تکنولوژی داخلی خبر داد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۶۲ سایت دیگر  
این کار طبق برنامه ریزی انجام شده و با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت تا بتوانیم به تعهدات پیش بینی شده جامه عمل بپوشانیم. سرعت گرفتن این روند و انجام تعهدات از اولویت های مهم و کوتاه مدت سازمان به شمار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارت ملی هوشمند جایگاه خود در کشور را به دست نیاورده است گفت: تمام خدمات کارتی کشور باید از طریق کارت ملی هوشمند ارائه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: عدم صدور کارت ملی هوشمند باعث ایجاد نارضایتی های در مردم شده است و چندین میلیون نفر به جای این کارت یک برگه کاغذ دستشان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه موضوع صدور کارت ملی هوشمند باید در اولویت دولت قرار گیرد ،گفت:اگر دولت تا یک ماه دیگر تکلیف این مشکل را حل نکند مطمئنا مجلس به این موضوع ورود خواهد کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۷:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، در سال های اخیر صدور کارت ملی هوشمند به واسطه اعمال تحریم و عدم واردات بدنه و کارت خام و شیوع ویروس کرونا با تاخیر مواجه شده و طبق اعلام اخیر رئیس سازمان ثبت احوال کشور تاکنون 9 میلیون نفر منتظر دریافت این کارت ملی هوشمند هستند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۷:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
همشهری: کپی پشت و روی کارت ملی هوشمند دیگر تقریبا در همه جا خواسته می شود اما کد امنیتی پشت کارت ملی می تواند همه اطلاعات محرمانه هویتی افراد را افشا کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل ثبت احوال مازندران با اشاره به اینکه 700 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند در استان وجود دارد، گفت: 390 هزار نفر پشت نوبت هستند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۱    
عدم صدور کارت ملی هوشمند برای مردم از جمله انتقادات پرتکرار در فضای مجازی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
87 درصد از گروه سنی بالای 15 سال سیستان و بلوچستان کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: 75 درصد اهالی استان اردبیل کارت ملی هوشمند دریافت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۷    
گروه استان ها - مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: 35 هزار کارت ملی هوشمند در استان صادر شده که صاحبان آن ها برای دریافت آن مراجعه نکرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۶:۰۳    
اصفهان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: از ابتدای طرح تاکنون بیش از 98 درصد از چهار میلیون و 170 هزار نفر جمعیت هدف مشمول دریافت کارت ملی هوشمند استان یعنی افراد بالای 15 سال، برای ثبت نام این کارت اقدام کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۲    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره ثبت احوال گنبدکاووس گفت: تاکنون 91.5 درصد از جمعیت واجد شرایط این شهرستان معادل 204 هزار و 572 نفر کارت ملی هوشمند دریافت کردند و حدود 41 هزار نفر هم در نوبت صدور کارت هستند.