چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۹:۱۸Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیوار»

کیهان نوشت: هیچ چیز نمی تواند از طنز این ماجرا بکاهد که چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران هنوز باید برای برخی مسئولان، دشمنی یکسان دموکرات ها و جمهوری خواهان آمریکایی با ایران را تبیین کنیم. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استان مازندران در حالی موج سوم کرونا را همانند سایر استان های کشور پشت سر می گذارد که صدور مجوز دریافت حق ویزیت توسط پزشکان خانواده ، ارتباط بیماران را با پزشکانشان در حساس ترین مراحل کرونایی در استان دچار اختلال کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
شاید همچنان بر بسیاری پوشیده باشد که دومین دیوار بزرگ جهان پس از دیوار چین در کشور ایران قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
خریدار که در نمایشگاه خودرو قصد تست خودرو را داشت با شدت زیادی آن را به دیوار کوبید و خسارت زیادی به بار آورد.
خلآ نبود و عدم توجه به متخصصین اقتصادی در وزارت آموزش و پرورش آنقدر جدی است که اگر تا پایان دهه اخیر پر نشود قطعا آموزش و پرورش به خصوص در مدارس دولتی به طور کامل از بین خواهد رفت و واژه عدالت آموزشی به تاریخ سپرده خواهد شد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ساعاتی پیش دیوار قبرستان چرام که با مصوبه شورای سلامت توسط شهرداری چرام افزایش ارتفاع داشت توسط عده ای ناشناس تخریب شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شما بر روی چهارپایه با یک چکش و میخ در دست ایستاده اید. شما سعی می کنید مجموعه ای از تصاویر قاب را نصب کنید، اما شما می خواهید آنها را در یک خط مستقیم آویزان کنید - پس از همه اینها ...
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ربیعی گفته امروز تحریم های غیرقانونی علیه ملت ما در شکننده ترین وضعیت خود در سه سال اخیر قرار گرفته و مردم و بازار به روشنی این پیام را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۹    
معمولاً هنگام حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل و غیره دیوار ساختمان ها بیشترین آسیب را می بینند؛ بنابراین یکی از مراحل مهم در ساختمان سازی، استحکام بخشی به دیوارها و نبشی کشی آنهاست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سخنگوی دولت با بیان اینکه به دلیل بروز مشکل در تامین ارز کالاهای اساسی در تامین نهاده ها به مشکل خوردیم، گفت: قیمت مرغ به قیمت های مصوب برمی گردد.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:سردار واعظی گفت:اعضای یک باند حرفه ای کلاهبردار که در سایت دیوار با روش های مختلف گرفتن بیعانه، کارت های اجاره ای و معاملات دروغین فعالیت می کردند دستگیر شدند.
اقتصاد آنلاین / همت خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
علی ربیعی سخنگوی دولت گفت: به دلیل بروز مشکل در تامین ارز کالاهای اساسی در تامین نهاده ها به مشکل خوردیم، گفت: قیمت مرغ به قیمت های مصوب برمی گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: اعضای یک باند حرفه ای کلاهبردار که در سایت دیوار با روش های مختلف گرفتن بیعانه، کارت های اجاره ای و معاملات دروغین فعالیت می کردند دستگیر شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۵    
محمدی پور، مدیر مطالعات اقتصادی شرکت توسعه و عمران امید با بیان اینکه به صنعتی سازی مسکن به عنوان یک صنعت نگاه نمی شود، گفت: جدی گرفتن صنعتی سازی در ایران به بازی با کلمات تبدیل شده و سازندگان مسکن هیچ انگیزه تشویقی برای ورود به این موضوع ندارند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
روی دیوار یک تولیدی کوچک در یکی از دورافتاده ترین مناطق چین با حروف قرمز بزرگ شعاری نوشته شده است که معنی اش می شود: با تاوباو، با روزهای تلخ خداحافظی کنید. تجارت الکترونیک، مسیری ا ست به سوی خوشبختی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برگِ موهایی که از بلندای دیوار به این کوچه ی پایتخت سَرک می کشد، نشان از فصل برگ ریزان، آن هم در دوره کرونا دارد اما رقص رنگ ها بر در و دیوارش، شادابی و نشاط را یادآوری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- خسته از پرسه زدن های طولانی، یک گوشه شهر دنبال کورسویی از امید می گردم، هوای شهرم سنگین شده و نفسش به شماره افتاده و این برایم عذاب آور است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فریاد، فریاد، فریاد...این همه سهم داوران فوتبال ایران از قضاوت در بالاترین سطح مسابقات باشگاهی کشور است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۴:۱۹    
در راستای زیباسازی دیوارهای قدیمی در سطح شهر عملیات بهسازی دیوارهای فرسوده واجرای نقاشی دیواری توسط سازمان زیباسازی شهرداری گرگان انجام شد.یحیی ستوده نیا رئیس سازمان سیما ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۰    
اصلاح طلبان همراه با فعالیت رسانه ای و اصولگرایان بدون فعالیت رسانه ای مهیای انتخابات 1400 می شوند. از اصلاح طلبان خبر های علنی و غیرعلنی با هم می رسد و از اصولگرایان فقط گاهی خبر هایی از پشت پرده ...
هاژه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۱    
در و دیوار نکته گویانند، آتش و خاک و آب قصه گزار. هر چیزی که در عالم است و یا هر اتفاقی که رخ می دهد با انسان سخن می گوید. کرونا وضعیت و فضای جدیدی را در حوزه های فردی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادیِ جهان حاکم کرده است، وضعیتی که با توجه به ماهیت آن، زیست بشری در تمام ابعادش دچار دگرگونی شده است . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار سعید قاسمی ماجرای درگیری شهید محمدابراهیم همت با اکبر گنجی را این گونه روایت کرده است: با دست راست چنگ زد، یقه اکبر قومپز را گرفت و به یک ضرب او را مثل اعلامیه کوبید لای سه کنج دیوار و مشت چپش را برد عقب و فرستاد طرف فک او .
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۸    
بسیجیان آتش به اختیار حاجی آباد اقدام به دیوار کشی خانه های مسکن مهر حاجی آباد کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۵    
نمایی ناب و دیده نشده از روز بهره برداری از تندیس حکیم ابوالقاسم فردوسی برروی دیوار دبیرستان فردوسی تبریز –1342 که توسط زنده یاد آشوت بابایان ساخته شد
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دوستداران دنیای توپ گرد برخی از بزرگ ترین ستاره های فوتبال جهان را با کشیدن تصاویر آنها روی دیوار ساختمان ها در گوشه و کنار دنیا برای همیشه ماندگار کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۳    
کلاهبردار حرفه ای اینترنتی با فعالیت در سایت دیوار در شهرستان قرچک به دام پلیس افتاد.
بنا به گزارش سال 1398 دیوار، دسته املاک در این وب سایت محبوب ترین شاخه از نظر تعداد آگهی بوده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۲    
بی جهت خود را به در و دیوار برای فرار از زیر بار حمایت از دولت فعلی نزنید؛ "آش و کشک خاله است" با این تفاوت که شما هم در پختش و هم در خوردنش سهیم هستید!
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بنکسی (Banksy) نام مستعاری است که برای امضای نقاشی هایش انتخاب کرده است؛ نقاشی هایی که حدودا از سال 1993 جایشان را روی دیوار های کشور انگلیس باز و به مرور شروع به خودنمایی کردند. حالا دیگر امضایش ارزش شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر امور آبفا شهرستان ثلاث باباجانی گفت: لایروبی، بهسازی و اجرای دیوار بتنی مسلح در ایستگاه پمپاژ آب شرب شهدای شهرستان مرزی ثلاث باباجانی به منظور کنترل کیفیت و جلوگیری از تهدیدات بیوتروریستی انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وارد سومین ماه سال تحصیلی در زیست بوم جدید مجازی شده ایم؛ با گسترده تر شدن شیوع بیماری و اعمال محدودیت های جدید کرونایی، مدارس بسیاری از استان ها در کشور به طور کامل تعطیل شده اند، اما آموزش ها به طور مجازی در منازل همچنان ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آنگلا مرکل پس از سقوط دیوار برلین در سال 1989 میلادی وارد سیاست شد. مرکل با به دست آوردن ریاست حزب اتحاد دموکرات مسیحی، اولین صدر اعظم زن آلمان، یکی از چهره های برجسته اتحادیه اروپا پس از انتخابات ملی سال 2005 است. انتخاباتی که امروز سالگرد آن است. منبع: gettyimages 264 262
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۵    
در این بسته خبری از طرح های ترافیکی محدودیت های کرونایی در ساری تا ساماندهی ساحل چابهار و آغاز عملیات عمرانی دیوار کشی پایانه مسافربری شهر ورامین را بخوانید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۴    
سعید سالکی هنرمند شناخته شده در رشته سفال و سرامیک است و با اینکه نه در منطقه یک ساکن است و نه محل کارش در این حوالی است اما اهالی محله های تجریش، الهیه، دکتر حسابی، زعفرانیه و محله آرارات در منطقه 3 او را به خوبی می شناسند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار منطقه 19 تهران اعلام کرد: نقاشی دیواری تصویر شهید سجاد زبرجدی نخستین شهید مدافع حرم منطقه بر دیوار ملک واقع در حاشیه بزرگراه شهید تندگویان اجرا می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
برترین ها: سایت دیوار در کمپین خیریه ای از مردم دعوت کرده تا با اهدای گوشی و تبلت دست دوم و بدون استفاده ای که در خانه دارند، زمینه تحصیل دانش آموزان محروم را فراهم کنند. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آیا هر عبارت معروفی قابل احترام است؟ برخی از این قانون ها را باید به دیوار کوبید شما که برای تبصره پیدا کردن برای توقف قوانین آشنایی دارید. این تبصره ها را برای مردمی که به جان آمده اند، بکار گیرید... این همه روی اعصاب مردم فشار وارد نکنید و با روان مردم بازی نکنید...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۱    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه حمل ونقل درون شهری مشهد در توضیح معضلات این صنف گفت: مشکل اصلی اتحادیه حمل و نقل درون شهری، واحدهای غیر مجازی هستند که اکثرا توسط سایت هایی مانند دیوار و شیپور تشکیل شده و هیچگونه ضابطه خاصی ندارند که این موضوع موجب می شود بی نظمی هایی در این صنف ایجاد شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۴:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که این روزها شکست در انتخابات را نمی پذیرد، در صفحه توییترش نوشت: کار های بسیار بزرگی از سوی رئیس جمهور ترامپ صورت گرفته است. ...
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تیبو کورتوا دروازه بان رئال مادرید، از 15 پنالتی تنها موفق به مهار یک پنالتی شده و آمار ضعیفی خودش به جا گذاشته است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
هشتم نوامبر 1960 میلادی رأی دهندگان آمریکایی از بین ریچارد نیکسون جمهوری خواه و جان اف. کندی دموکرات، دومی را با 303 رأی الکترال به کاخ سفید فرستادند. کندی جوان واجد همه آن شرایطی بود که یک آمریکایی اصیل برای انتخاب شخص نخست کشورش به آنها توجه می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان فیلم دیوار به دیوار خدا گفت: کار فیلم برداری فیلم دیوار به دیوار خدا به سفارش معاونت فرهنگی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با رویکرد معرفی و تحول یکی از محلات بندرعباس با محوریت مسجد از شهریور امسال آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۵    
شبکه تلویزیونی محلی KGW وابسته به ان بی سی گزارش داد معترضان در شهر پورتلند شب جمعه اقدام به شکستن شیشه برخی بانک ها و نوشتن شعار روی دیوار ها کردند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - دوران حاکمیت کرونا می توانست فرصتی در اختیار مسوولان قرار بدهد تا دیوار تخریب شده اعتماد مردم به رسانه های رسمی را بازسازی کنند؛ اما این در گرو بازنگری در شیوه های مدیریتی، پذیرش قواعد شایسته سالاری و اصلاح نظام تصمیم گیری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۹    
زیباسازی محیط داخلی با سقف کاذب و دیوار کاذب یکی از آن متریال های به روز است که استفاده از آنها در صنعت ساخت و ساز بسیار چشمگیر است.
خبرگزاری ایسنا: یک رسانه انگلیسی جزئیات جدیدی از اتفاقات هتل ریتز کارلتون ریاض را که در آن شاهزادگان و تاجران بزرگ عربستانی از جمله ولید بن طلال بازداشت بودند، فاش کرد. ...
چرخان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش قصد داریم به بررسی قیمت خودروهای داخلی در تاریخ 1399/09/01 بپردازیم. معیار و ملاک ما برای تهیه این گزارش سایت های دیوار و باما بوده است. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان، دیوار فساد را در برابر اصلاح و تغییر بسیار ضخیم و بلند خواند و گفت که سیستم فساد مانع رسیدگی به جرایم کیفری شده است، اما اراده لبنانی ها پیروز می شود.
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۲    
خبراستان:تنها چند ساعت از حضور روز پنجشنبه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران به ورامین و دستور برای آغاز عملیات اجرایی احداث خط چهارم قطار حومه ای تهران- ورامین- پیشوا در محدوده ورامین نگذشته بود که عوامل شهرداری برای بار دوم طی هفته اخیر از ادامه کار پیمانکاران شرکت راه جلوگیری کردند ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۵    
صدای ضجه هایش است که این تراژدی را غمگین تر می کند. اشک های کودکانه اش تمام مردم ایران را تحت تأثیر قرار داده است. فریادهایش برای اینکه بتواند مانع تخریب شود، فایده ای ندارد. انگار که صدایش را هیچ کس نمی شنود. آنهایی که برای تخریب آمده اند آجرها را یک به یک برمی دارند. روی زمین می اندازند ...