دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۵:۱۱Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بید بلند»

فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۱۴    
امام جمعه بهمئی گفت: بعد از پیگیری های انجام شده هم نماینده بهبهان و هم مسئولان آن شهرستان به تبع تصمیمات نماینده بهبهان تلاش می کنند تا کارگران شهرستان بهمئی را از پلایشگاه بیدبلند 2 اخراج کنند. حجت الاسلام سید محمدیوسف افروغی امام جمعه بهمئی در بخشی از خطبه های این هفته در خصوص ماجرای [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه بهمئی گفت: بعد از پیگیری های انجام شده هم نماینده بهبهان و هم مسئولان آن شهرستان به تبع تصمیمات نماینده بهبهان تلاش می کنند تا کارگران شهرستان بهمئی را از پلایشگاه بیدبلند 2 اخراج کنند.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- شرکت پالایش گاز بیدبلند زیر مجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس اولین محموله صادراتی خود را به فروش رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جمع آوری گازهای همراه نفت از تکالیف برنامه ششم توسعه است که نه تنها در حفظ محیط زیست اهمیت ویژه دارد، بلکه می تواند درآمدزایی بالایی نیز برای کشور داشته باشد؛ موضوعی که حالا با صادرات اولین محموله پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس اجرایی شده که می تواند مسیری برای کاهش فشار تحریم ها باشد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ابر پروژه هلدینگ خلیج فارس به صادرات رسید شرکت پالایش گاز بیدبلند اولین محموله صادراتی خود را به فروش رساند . به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، این محموله به تناژ 30 هزار تن، اولین محموله صادراتی ابرپروژه پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست حبیب آقاجری با مسئولین شرکت گاز بیدبلند و تهران جنوب برای شفاف سازی پروژه بندرماهشهر برگزار شد. نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در پی اعتراض های مکرر به نحوه جذب نیروهای این شرکت ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۶    
جمعی از جوانان گچسارانی اخراجی از پالایشگاه بیدبلند بهبهان در نامه ای به فرماندار گچساران خواستار پیگیری وضعیت و احقاق حق آنها از سوی فرماندار گچساران شدند ...
با اعلام نهایی برندگان جایزه جهانی پروژه های برتر و مگا پروژه های 2020، پروژه بیدبلند خلیج فارس ایران رتبه سوم را در بین فینالیست ها کسب کرد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از جوانان گچسارانی که در پروژه پالایشگاه بید بلند بهبهان چندین سال مشغول بکار بوده اند که در هنگام جذب و استخدام از بکارگیری آنان (توسط مسئولان بهبهان) جلوگیری بعمل آمده و بعنوان نیروی غیربومی محسوب شده اند.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک از اولویت های مهم وزارت نفت تامین سوخت پاک به نیروگاه های تولید برق بوده که شرکت پالایش گاز بید بلند از تمامی ظرفیت های موجود برای عملی شدن این مهم استفاده کرده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۳:۱۷    
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: پالایشگاه گازی بید بلند خلیج فارس در شهرستان بهبهان باحجم سرمایه گذاری 55800 میلیارد تومان وارد مرحله آزمایشی شد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۹    
به منظور آماده سازی واحدهای عملیاتی پالایشگاه گاز بیدبلند در فصل زمستان و با هدف حداکثر استفاده از ظرفیت عملیات واحدهای پالایش گاز در فصل سرما، استمرار تولید و جلوگیری از توقف های ناخواسته در سال جاری ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
در راستای آمادگی کارکنان جهت کنترل و مدیریت بحران، مانور جامع بحران در شرکت پالایش گاز بیدبلند برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با هدف تامین خوراک پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس، عملیات اجرایی احداث واحد پیش تراکم تاسیسات بازگردانی گاز پازنان در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب آغاز شد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی با حضور مدیرعامل از کارکنان واحدهای ایمنی و آتش نشانی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس تجلیل به عمل آمد. در این آئین محمود امین نژاد مدیر عامل بیدبلند خلیج فارس با حضور در ایستگاه آتش نشانی،ضمن گرامی داشت این روز خاطر نشان کرد [...]
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۷    
پروژه های شرکت پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس با کنسرسیوم بانکی به رهبری بانک سپه اجرا شده است. بانک سپه یک ال سی 22روزه حدود یک میلیارد دلار برای واردات تجهیزات باز کرد. اصلی ترین تجهیز این پالایشگاه، بحث کمپرسورها بوده که 20 کمپرسور از شرکت زیمنس آلمان تهیه و عمده این تجهیزات وارد شده است ...
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
انک سپه با راهبری بزرگ ترین طرح سندیکایی نظام بانکی به استفاده بهینه از ذخایر استراتژیک نفت و گاز کشور کمک کرد و زمینه تکمیل طرح ملی بیدبلند (2) را پس از 17 سال توقف فراهم کرد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه گفت: پروژه های شرکت پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس؛ یکی از اثرگذارترین طرح های ملی کشور ازطریق بزرگ ترین طرح سندیکایی نظام بانکی کشور با محوریت بانک سپه اجرا شد و طرح شرکت پالایش گاز بیدبلند (2) علاوه بر کمک به رونق اقتصادی و توسعه منطقه کمتر توسعه یافته از هدر رفت گازهای غنی چاه های ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس ارشد فرآیند خطوط ارتباطی شرکت فجر انرژی خلیج فارس از عملیات موفق این شرکت در ایجاد انشعاب خط آب آتش نشانی برای تاسیسات و مخازن بید بلند واقع در سایت 5 منطقه ویژه خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۵    
پروژه پالایش گاز بیدبلند خلیچ فارس در میان چهار نامزد نهایی مگاپروژه بخش انرژی جایزه جهانی پروژه های بزرگ و مگاپروژه های 2020 معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۸    
اخبارعصرگاهی ایرنا در29شهریور1399 کشف اسکلت با تدفین اسلامی در کاوش های باستان شناسی گوک تپه ،نقش مدعیان طب سنتی در کاهش مصرف لبنیات ،تردد زایران اربعین حسینی در گذرگاه مرزی چذابه ممنوع ،بورس مثبت شد،افزایش سرمایه بانک های دولتی ، مزارسپهبد شهید سلیمانی ثبت ملی می شود ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
محمود امین نژاد، مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس معتقد است: پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس اگر با 100 درصد ظرفیت خوراک فعالیت کند، سالانه حدود 700 میلیون دلار برای کشور درآمدزایی خواهد داشت.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
پروژه پالایش گاز بیدبلند خلیچ فارس که اخیرا از سوی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران به عنوان پروژه برتر کشور معرفی شد، در میان چهار نامزد نهایی مگاپروژه بخش انرژی جایزه جهانی پروژه های بزرگ و مگاپروژه های 2020 قرار گرفت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در سفری که چندی پیش به استان خوزستان داشتم از نزدیک شاهد پیشرفت های صنعت نفت از جمله طرح پالایش بیدبلند خلیج فارس بودم که باعث افتخار است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل بیش از 2٫5 درصد رشد کرد و یک میلیون و 650 هزار واحد رسید. همچنین ابَر پروژه پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس به ایستگاه افتتاح رسید.
شانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پالایشگاه گازی بیدبلند خلیج فارس به عنوان بزرگترین طرح تأمین خوراک صنعت پتروشیمی با سرمایه گذاری 3.4 میلیارد دلاری به زودی به طور رسمی افتتاح می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
طی مراسمی،پروژه اعلان نشت گاز و آتش درشرکت پالایشگاه گاز بیدبلند به بهره برداری رسید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۱:۴۷    
دومین روز سفر رئیس مجلس به استان خوزستان با بازدید او از پالایشگاه بیدبلند و بیمارستان بهبهان همراه شد. شب قبل از آن هم قالیباف تا بامداد، پای درددل اهالی شهرک طالقانی بندر ماهشهر نشست تا بی واسطه از مشکلات آنان بشنود ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۱:۳۴    
یکی از کارگران پالایشگاه بید بلند خلیج فارس هنگام بازدید رییس مجلس از این پالایشگاه با ایشان درد دل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها یکی از کارگران شاغل در پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس در دیدار با رئیس قوه مقننه از عدم رعایت انصاف در مصاحبه استخدام ها گلایه کرد و خواستار دادرسی از سوی قالیباف شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس مجلس شورای اسلامی هدف خود از بازدید از پالایشگاه گاز بیدبلند را پیگیری بیکار شدن هزاران کارگر بعد از بهره برداری از پروژه عنوان کرد. محمدباقر قالیباف در صفحه شخصی خود در توییتر با اشاره به بازدید خود از پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس در بهبهان نوشت: ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قالیباف: برای عکس یادگاری گرفتن و روبان قیچی کردن بی حاصل به پالایشگاه بیدبلند نرفتیم. هدف، پیگیری بیکار شدن هزاران کارگر بعد از بهره برداری بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه مقننه صبح امروز از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بازدید کرد و در جریان مشکلات کارگران این واحد قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز _ایرنا_ رییس مجلس شورای اسلامی چهارشنبه در دومین روز از سفر به استان خوزستان به شهرستان بهبهان رفت و ضمن بازدید از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بر تسریع در روند توسعه این واحد صنعتی تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر به استان خوزستان با حضور و نظارت میدانی از پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس به تحسین مدیران و کارکنان این پروژه ملی پرداخت و تاکید کرد که مجلس جلوی کسانی که بخواهند بر سراه پروژه های موفقی چون بیدبلند مزاحمت ایجاد کنند و این مجاهدان را تضعیف کنند، می ایستد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
برخی از کارگران پالایشگاه بیدبلند بهبهان در جریان بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از این پالایشگاه به بیان مشکلات خود پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به شهرستان بهبهان، بر تکمیل پروژه های عمرانی از جمله پالایشگاه گاز بیدبلند و توسعه صنایع پایین دستی آن تاکید کرد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۳    
رییس مجلس در جریان سفر به استان خوزستان به مشکلات مالی فاز 2 پالایشگاه بید بلند و بیمارستان بهبهان رسیگی کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین روز از سفر خود به استان خوزستان با حضور در بهبهان از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس و فرودگاه و بیمارستان در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز 12 شهریور ماه 1399 در حاشیه سفر به استان خوزستان:از پالایشگاه بید بلند بازدید کرد. عکس: مجید حسینی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دومین روز از سفر به خوزستان از طرحهای عمرانی و در دست ساخت چند شهرستان خوزستان بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان نظارت های میدانی در بهبهان، ضمن گفت و گو با برخی اقشار این منطقه از پیگیری رفع موانع تامین اعتبار فاز 2 پالایشگاه بید بلند و بیمارستان نیمه کاره این شهرستان در مجلس خبرداد.
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس در ادامه سفر به خوزستان پس از ورود به بهبهان، از پالایشگاه بید بلند خلیج فارس بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
برنامه های دومین روز بازدید میدانی رییس مجلس شورای اسلامی با بازدید از پالایشگاه بید بلند خلیج فارس آغاز شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در ادامه سفر خود به خوزستان برای بازدید و نظارت میدانی به بهبهان رفت. به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه 12 شهریور ماه 1399 برای بازدید و نظارت میدانی از پروژه های بیدبلند و بیمارستان ولی عصر (عج) و همچنین فرودگاه بهبهان به این ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس از پروژه پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس در شهرستان بهبهان بازدید می کند محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح فردا چهارشنبه در ادامه بازدیدها از حوزه های انتخابیه استان خوزستان از پروژه عظیم بیدبلند خلیج فارس، بزرگ ترین طرح گازی خاورمیانه و غرب آسیا بازدید خواهد کرد ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۳:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
احسان اسدی پور* در روزهایی که سالگرد کودتای آمریکایی 28 مرداد مصادف گردیده است با تلاش‫های ناکام و سَخیف دولت آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد جهت تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران و بازگرداندن تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد به وسیله فعال نمودن مکانیسم ماشه اسنپ بک با وجود عدم ...