پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۸:۴۸Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی»

اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید در 13 استان کشور طی امروز (25 فروردین) خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: امروز در خراسان رضوی، یزد، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 31 استان کشور و تداوم بارش ها تا شنبه آینده در برخی استان ها خبر داد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد در بیشتر مناطق کشور طی فردا و پس فردا (24 و 25 فروردین) خبر داد ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد در بیشتر مناطق کشور طی فردا و پس فردا (24 و 25 فروردین) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد در بیشتر مناطق کشور طی فردا و پس فردا (24 و 25 فروردین) خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح وضعیت هوای کشور در ماه رمضان، گفت: از ابتدای فروردین تاکنون میانگین دمای هوا در کشور حدود 3درجه سانتیگراد بیشتر از حد نرمال بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش پراکنده باران در کشور طی سه روز آینده خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید در 22 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید در 22 استان کشور خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا : مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: احتمالا وزش باد شدید و رگبار باران را در تهران داشته باشیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران طی امروز (20 فروردین) در 21 استان و کاهش 6 تا 12 درجه ای دمای هوا در سواحل دریای خزر و شمال غرب ایران خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران طی امروز در 21 استان کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره وضع جوی کشور به پانا گفت: امروزد جمعه 20 فروردین ماه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کردستان، همدان، مرکزی، قم ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات نقشه های پیش یابی طی 24 ساعت آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام خواهیم داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۵    
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران درمناطق مختلف کشور طی سه روز آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران درمناطق مختلف کشور طی سه روز آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: طی امروز و فردا (17 و 18 فروردین) در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آرام است و افزایش نسبی دما در بیشتر مناطق به ویژه در بخش های غربی و شمالی کشور دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش نسبی دمای هوا در کشور به ویژه در نوار غربی و شمالی طی دو روز آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور و افزایش دمای هوا در بیشتر مناطق طی هفته جاری خبر داد.
598   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی نقاط کشور طی امروز (14 فروردین) خبر داد و گفت: طی سه روز آینده جوی آرام و پایدار در کشور برقرار خواهد بود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی نقاط کشور طی امروز (14 فروردین) خبر داد و گفت: طی سه روز آینده جوی آرام و پایدار در کشور برقرار خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۰   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی نقاط کشور طی امروز (14 فروردین) خبر داد و گفت: طی سه روز آینده جوی آرام و پایدار در کشور برقرار خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش بینی وزش باد شدید در کشور طی روز شنبه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وقوع رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق در غالب مناطق کشور، از کاهش دما در برخی مناطق از فردا (14 فروردین) خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش بینی وضعیت جوی تهران تا 14 فروردین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در بخش هایی از کشور تا شنبه (14 فروردین)، از افزایش دما در برخی مناطق کشور از امروز (12 فروردین) خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه در 19 استان کشور رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود، از وزش باد گرم جنوبی در استان های ساحلی خزر و اردبیل و افزایش دما در این مناطق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه در 19 استان کشور رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود، از وزش باد گرم جنوبی در استان های ساحلی خزر و اردبیل و افزایش دما در این مناطق خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت طی امروز و فردا گفت: با ورود سامانه بارشی از اواخر سه شنبه، 10 فروردین، در برخی نقاط جنوب غرب و چهارشنبه در جنوب غرب، غرب، شمال غرب ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
برترین ها: آسمان تهران صاف و در برخی ساعات همراه با غبار محلی پیش بینی می شود. امروز و فردا احتمال افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت وجود دارد. در مناطقی از جنوب غرب، وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در کشور، از کاهش پنج تا 15 درجه ای دمای هوا در برخی نقاط خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۲    
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده باران در کشور، از کاهش پنج تا 15 درجه ای دمای هوا در برخی نقاط خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
امشب برای مازندران، گلستان، خراسان شمالی، نیمه شمالی و شرق خراسان رضوی بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.
اکو فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور و کاهش شش تا 15 درجه ای دمای هوا در برخی مناطق طی هفته جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور و کاهش شش تا 15 درجه ای دمای هوا در برخی مناطق طی هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش 7 تا 12 درجه ای دمای هوا در کشور طی امروز و فردا (7 و 8 فروردین) گفت: طی این دو روز در برخی نقاط کشور وزش باد شدید خواهیم داشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- بارش باران مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش 7 تا 12 درجه ای دمای هوا در کشور طی امروز و فردا (7 و 8 فروردین) گفت: طی این دو روز در برخی نقاط کشور وزش باد شدید خواهیم داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش 7 تا 12 درجه ای دمای هوا در کشور طی امروز و فردا (7 و 8 فروردین) گفت: طی این دو روز در برخی نقاط کشور وزش باد شدید خواهیم داشت.
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده و وزش باد شدید در 10 استان کشور طی امروز(6 فروردین) خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف و باران تا سه شنبه آینده در برخی مناطق خبر و نسبت به وزش باد شدید، وقوع سیلاب و کولاک برف در 8 استان هشدار داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در 19 استان کشور طی امروز(5 فروردین ماه) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۷۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در 19 استان کشور طی امروز(5 فروردین ماه) خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درخصوص وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده خبر داد.
اقتصاد ایران: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در غالب استان ها طی 24 ساعت آینده خبر داد.