شنبه ۱۳ خردادساعت ۰۷:۳۲Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تالار هنر»

ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی کتاب شارحان نهج البلاغه مدفون در آرامستان باغ رضوان در تالار هنر اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا پایان روز جمعه پنجم خرداد 1402 به تفکیک اجراها مشخص شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا پایان روز جمعه پنجم خرداد 1402 به تفکیک اجراها مشخص شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارش تصوری نمایش دارما به نویسندگی و کارگردانی آوا حدادی که از 14 اردیبهشت تا 5 خرداد در تالار هنر اصفهان به روی صحنه رفت، را در ادامه می بینید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پوستر رسمی نمایش سیندرلا با طراحی پریسا فلاح زاده رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر مستقل ، نمایش سیندرلا به کارگردانی مریم کاظمی که از 20 اردیبهشت ماه در تالار هنر روی صحنه است، پوستر رسمی خود را با طراحی پریسا فلاح زاده رونمایی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کارگردان نمایش سیندرلا که در تالار هنر روی صحنه است، نبود حمایت لازم برای تولید تئاتر را آسیبی ویروس وار دانست که به همه تولیدات تئاتر حمله کرده و قصد بیمار کردن و همه گیری مزمن دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا پایان روز جمعه بیست و نهم اردیبهشت ماه به تفکیک اجراها مشخص شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایش سیندرلا به کارگردانی مریم کاظمی با نگاهی جدید به داستان مشهور سیندرلا این روز ها در تالار هنر میزبان علاقه مندان به تئاتر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
با حضور مجید قناد نمایش در گوشی به نویسندگی و کارگردانی نرگس اصغری در تالار هنر افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
نمایش در گوشی اقتباسی از داستان مربای شیرین هوشنگ مرادی کرمانی اثری است که با کارگردانی نرگس اصغری از 25 اردیبهشت در تالار هنر به صحنه می رود.
سینما جریان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۷    
سینما جریان | نمایش سیندرلا به نویسندگی دیوید وود، ترجمۀ حسین فدایی حسین و کارگردانی مریم کاظمی در تالار هنر افتتاح شد. سیندرلا ی دیوید وود که حسین فدایی حسین آن را ترجمه کرده با کارگردانی مریم کاظمی از روز چهارشنبه 20 اردیبهشت در تالار هنر روی صحنه رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۸    
نمایش سیندرلا نوشته دیوید وود به کارگردانی مریم کاظمی، از 20 اردیبهشت تا خرداد در تالار هنر روی صحنه است. مرتضی نصیری، روزنامه نگار به این اجرا نگاهی متفاوت انداخته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایش سیندرلا به کارگردانی مریم کاظمی در تالار هنر افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایش دَرِ گوشی به نویسندگی و کارگردانی نرگس اصغری از دوشنبه، بیست و پنجم اردیبهشت اجرایش در تالار هنر آغاز می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۴    
نمایش بیوه های غمگین سالار جنگ اولین تجربه افرا جبارزارع از 10 اردیبهشت در تالار هنر به روی صحنه رفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان خانواده ای در یک شهر نامعلوم در زمان آینده زندگی می کنند و دختر آن ها نقش پررنگی در تغییر مسیر زندگی خانواده و مردم شهر دارد. این جمله، روایتی از امید و کودک درون در نمایش دارما است که این روزها در تالار هنر به روی صحنه رفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا پایان روز جمعه پانزدهم اردیبهشت 1402 به تفکیک اجراها مشخص شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا پایان روز جمعه پانزدهم اردیبهشت 1402 به تفکیک اجراها مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا پایان روز جمعه پانزدهم اردیبهشت 1402 به تفکیک اجراها مشخص شد، این آمار نشان دهنده بیش از 3 هزار مخاطب در یک هفته برای تئاتر دولتی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نمایش بیوه های غمگین سالار جنگ که روایت جامعه ای بیگانه با هویت خویش است، به تأثیر منفعت طلبی بر ازبین رفتن فرهنگ جمعی اشاره دارد و این روزها در تالار هنر اصفهان به روی صحنه رفته است.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر مشخص شد. در حال حاضر بیش از 40 نمایش ویژه مخاطبان بزرگسال و کودک در تماشاخانه های تهران در حال اجراست. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سه نمایش مانتکو در سرزمین پادشاهی ، دنیای خیال انگیز من و شاهزاده شامپیا اجرایشان در این هفته به پایان می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۸    
نمایش بیداری به وقت خون به مناسبت هفته فرهنگی هنری اصفهان از سوم تا سیزدهم اردیبهشت ماه از ساعت 19 در سالن اصلی تالار هنر به اجرا درمی آید. این نمایش روایت مردم اصفهان در اوایل قرن گذشته را نشان می دهد که در بحبوحه جنگ جهانی با اعتصابات متعددی ازجمله قحطی، خشک سالی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۵۱ سایت دیگر  
آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر تا پایان روز جمعه هشتم اردیبهشت 1402 به تفکیک اجراها مشخص شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان این روزها سالن اصلی تالار هنر میزبان اجرای نمایش بیداری به وقت خون به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی است که داستانی از روزگار جنگ جهانی، قحطی و خشک سالی در اصفهان را روایت می کند.
سینما جریان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۷    
سینما جریان | نمایش بیداری به وقت خون به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی به مناسبت هفته هنر اصفهان، از 3 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 19 در سالن اصلی تالار هنر اصفهان روی صحنه رفته است
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۰    
پیش فروش روزهای نخست نمایش بیوه های غمگین سالار جنگ آغاز شد. این نمایش به نویسندگی محمد امیریار احمدی و کاگردانی افرا جبارزارع از امروز دهم اردیبهشت ماه الی 5 خرداد ماه در سالن تماشا تالار هنر به روی صحنه می رود ...
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: سرپرست اداره نظارت و ارزشیابی هنرهای نمایشی و مدیر تالار هنر با حکم کاظم نظری منصوب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایش بیداری به وقت خون در تالار هنر اصفهان به روی صحنه می رود .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان تئاتر بیداری به وقت خون گفت: این تئاتر، یکصدویازدهمین اثر گروه نمایشی کاوش است که به مناسبت هفته فرهنگی هنری اصفهان از سوم تا سیزدهم اردیبهشت ماه از ساعت 19 در مکان سالن اصلی تالار هنر به اجرا درمی آید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۱    
نمایش بیداری به وقت خون میهمان تالار هنر می شود. این نمایش به نویسندگی و کارگردانی احسان جانمی از سوی تالار هنر(دفتر تخصصی هنرهای نمایشی) وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از سوم اردیبهشت ماه به روی صحنه می رود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۹    
تالار هنر اصفهان در اردیبهشت ماه میزبان نمایش دارما به کارگردانی آوا حدادی در سالن نقش جهان خواهد بود. آوا حدادی، بازیگر و کارگردانی است که در کارنامه این هنرمند، تئاترهای در سوگ شب هزار و یکم شهرزاد قصه ساز دارما و سمفونی خاموش و تعدادی دیگر از تئاترها دیده می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر تخصصی هنرهای نمایشی شهرداری اصفهان گفت: این دفتر در حال بررسی سقف حمایت از گروه های نمایشی در سال جاری است، اما به نظر می رسد که امسال حمایت های بهتری از نمایش های صحنه ای و بیرونی توسط دفتر تخصصی هنرهای نمایشی شهرداری اصفهان صورت گیرد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
یک کارگردان تئاتر از وضعیت نامشخص اجرای نمایش بزن بریم ماه در تالار هنر انتقادات و گله های را از مدیر این تالار دارد و در عین حال مدیر تالار هم می گوید: این نمایش بازبینی نرفته است که بخواهیم تاریخ مشخص اجرا بدهیم.
باز انتخابات   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عوامل و طراحان نمایش سیندرلا نوشته دیوید وود که با کارگردانی مریم کاظمی برای اجرا در تالار هنر آماده می شود معرفی شدند.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایش شاهزاده شامپیا ساعت 18 و نمایش دنیای خیال انگیز من ساعت 17 در مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله تا 18فروردین ماه و نمایش مانتکو در سرزمین پادشاهی ساعت 17 تا پایان فروردین ماه در تالار هنر به روی صحنه می روند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۴:۵۴    
اولین جشنواره سرود فجر صادق،بزرگداشت سی و دومین سالگرد شهادت سفیر فرهنگی جمهوری اسلامی ایران شهید صادق گنجی در تالار هنر مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
در مراسم گرامیداشت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی در تالار هنر و تماشاخانه سنگلج هم زمان با برگزاری برنامه های متنوع از مخاطبان تئاتر به عنوان سرمایه های اصلی این هنر تقدیر شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی تئاتر و روز ملی هنر های نمایشی، آیین افتتاح نمایشگاه عکس اجرا های یک سالۀ تالار هنر و نمایش مانتکو در سرزمین پادشاهی به کارگردانی مهدی خجستگی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایش مانتکو در سرزمین پادشاهی به کارگردانی مهدی خجستگی از 7 فروردین در تالار هنر روی صحنه می رود.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای آغازین دهه 90 بعد از گذشت چند دهه که هیچ خبری از تئاتردیدن در نوروز نبود، پویشی با نام تئاتر در نوروز تعطیل نیست راه افتاد. این اولین بار بود که به صورت رسمی در روزهای فروردین، دَرِ سالن های تئاتر شهر و تالار هنر به مناسبت دومین جشن جهانی نوروز، با دو اجرای نصرت خانم ...
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه اولین جشنواره سرود فجر صادق با حضور جمعی از مسئولان، اساتید موسیقی و شعر و سرود با حضور 9 گروه سرود د رسطح استان بوشهر با رونمایی از اثر جدید گروه سرود صدای انقلاب به مناسبت روز ملی شهید در مجتمع فرهنگی شهید شاهینی تالار هنر برگزار شد. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۳    
اگر علاقمند به تئاتری در حوزه زنان هستید تنها امروز فرصت دارید که به دیدن تئاتر ثائر که به همت دفتر تخصصی هنرهای نمایشی شهرداری اصفهان در تالار هنر اصفهان به نمایش درآمده بروید. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد داوری 35 اثر راه یافته به دومین جشنواره مونولوگ استان یزد از 16 الی 18 اسفند ماه با حضور هنرمندان و استعدادهای جدید استان در تالار هنر یزد برگزار شد.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اجرای ویژۀ هنرمندان، خبرنگاران و عکاسان نمایش آکادمی پرندگان به نویسندگی و کارگردانی حسین مزینانی در تالار هنر برگزار می-شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۴    
نمایش مرثیه ای برای زنده رود روز دوشنبه 15 اسفندماه در تالار هنر به اجرا درمی آید. این نمایش با محوریت و رویکرد معضل خشک شدن زاینده رود است که با زبان هنر و به دور از هرگونه گرایش سیاسی بیان می شود. ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره ملی تئاتر کمدی خندستان در تالار هنر اصفهان برگزار شد.