شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۶:۳۰Jul 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ومعادن»

شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات انتشار خبر فعالیت مدیرعامل این شرکت در یکی از ستادهای انتخاباتی را تکذیب کرد.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۸:۴۶    
فولاد مبارکه اصفهان در اصلاحیه گزارش حسابرسی نشده سال مالی 1402 خود، سود این دوره مالی را به صورت تلفیقی 122 همت گزارش کرد. فولاد دلیل این اصلاح را افشای صورت های مالی حسابرسی شده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) عنوان کرده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با بیان این که میزان تولید و تنوع در محصولات کاتالیست را افزایش داده ایم، گفت: تا پایان سال محصولات کاتالیست را برای پتروشیمی نیز تولید خواهیم کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۵    
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) سود نقدی شرکت را در مجمع عمومی عادی سالیانه تصویب کرد.
آهن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 19 تیر ماه 1403، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1402، با حضور بیش از 84 درصد سهام داران در محل مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد و تقسیم سود 35 تومانی به ازای هر سهم به تصویب سهام داران رسید.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) روز سه شنبه 19 تیر 1403 برگزار شد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۸    
امروز مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور بیش از 84 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۷    
برچسب ها : مجمع ومعادن بازارسرمایه اردشیر سعدمحمدی
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۷    
برچسب ها : مجمع ومعادن اردشیر سعدمحمدی
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۷    
برچسب ها : مجمع گزارش عملکرد اردشیر سعدمحمدی
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شهریار طاهرپور، مشاور مدیرعامل شرکت بین المللی مهندسی ایران و یکی از مدیران با سابقه بخش صنعت و معدن که سابقه حضور در مجلس شورای اسلامی و مدیرعاملی سابق مجتمع های سالکو، ایرالکو، المهدی، آلومینای جاجرم و مهندسی فن آور معادن و فلزات را بر عهده داشته است ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۶    
مجمع عمومی عادی سالیانه ومعادن با حضور 84.5 درصد سهامداران در حال برگزاری می باشد
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۷    
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با نماد بورسی و معادن برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1402 با حضور84.5 درصد سهام داران در محل مجتمع فرهنگی ورزشی تلاش آغاز شد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات - نماد: ومعادن برای سال (دوره) مالی منتهی به 1402/12/29
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1402/12/29 (حسابرسی شده) شرکت ومعادن منتشر شد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۸:۵۹    
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) سال مالی 1402 را با افزایش 20 درصدی سود خالص پایان داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: در این ویدئوی کوتاه، ظرف چند دقیقه، چکیده اخبار هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را طی روزهای گذشته مشاهده خواهید کرد. شما را به دیدن این ویدئو دعوت می کنیم.
می متالز - در این ویدئوی کوتاه، ظرف چند دقیقه، چکیده اخبار هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را طی روز های گذشته مشاهده خواهید کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
"ومعادن" در سومین ماه سال جاری میزان درآمد عملیاتی شرکت را در این دوره 3 میلیارد و 558 میلیون تومان به اطلاع سهانداران رساند
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کنترل طرح ها و پروژه های هلدینگ ومعادن گفت: اگر به دنبال ماندگاری صنعت فولاد کشور هستیم، باید به صورت اصولی به اکتشاف و بهره برداری از معادن و توسعه بخش زیرساخت ها بپردازیم و از ظرفیت های موجود و واقعی استفاده بهینه کنیم.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کنترل طرح ها و پروژه های هلدینگ ومعادن گفت: اگر به دنبال ماندگاری صنعت فولاد کشور هستیم، باید به صورت اصولی به اکتشاف و بهره برداری از معادن و توسعه بخش زیرساخت ها بپردازیم و از ظرفیت های موجود و واقعی استفاده بهینه کنیم. ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نتایج فعالیت های اکتشافی ومعادن طی دو سال اخیر بسیار چشمگیر بوده است؛ به طوری که ذخایر قطعی سنگ آهن صبانور را از 50 میلیون تن به 270 میلیون تن ارتقا داده که ارزش برجای 750 میلیون دلاری را برای این هلدینگ عظیم معدنی و صنعتی به ارمغان آورده است. ...
بر اساس نامه منتشره در سامانه کدال، برنامه پیشنهادی پرداخت سود سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات برای عملکرد سال مالی منتهی به 1402/12/29 اعلام شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بر ضرورت توجه صنایع و معادن به امور فرهنگی استان تاکید کرد و گفت: مالکان صنایع، بخشی از درآمد خود را صرف آموزش و مدارس روستایی کنند.
معدن24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
معدن 24:هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از سهامداران این شرکت برای حضور در مجمع عمومی عادی سالیانه جهت سال مالی منتهی به 1402/12/29 دعوت کرد. بر اساس این اطلاعیه، مجمع ومعادن در ساعت 15 روز سه شنبه 19 تیرماه در محل مجموعه فرهنگی ورزشی وزارت کار، سالن تلاش برگزار می شود. ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن (ومعادن) زمان پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به 29 اسفند 1403 را مشخص کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۷    
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یکی از بزرگ ترین هلدینگ های صنایع معدنی و فلزی، نقش موثر و به سزایی را در سرمایه گذاری بخش های توسعه ای و افزایش ظرفیت شرکت های موجود در صنعت سنگ آهن و فولاد ایفا کرده است ...
می متالز - در این ویدئوی کوتاه، ظرف چند دقیقه، چکیده اخبار هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را طی هفته پایانی خردادماه مشاهده خواهید کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از 48 طرح بزرگ صنعتی و از جمله طرح های پیشران پیشرفت، پروژه فولاد اقلید است که رئیس جمهور شهید بر راه اندازی هر چه سریع تر آن و اتمام پروژه تا پایان دولت سیزدهم تأکید داشتند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۶    
گزارش بازار سرمایه و کامودیتی ها ومعادن برای تیرماه 1403 منتشر شد.
صمت   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
در این مجمع که به ریاست محمدحسین قائمی راد، معاون برنامه ریزی، بودجه و نظارت بر امور شرکت های ومعادن برگزار شد، سید علیرضا موسوی، مدیرعامل شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور اظهار داشت: صبانور در سال 1402 و همچنین سه ماهه ابتدایی سال جاری توجه به تولید، افزایش تولید ...
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در مناطق کمترتوسعه یافته، از اوایل فرودین ماه امسال، اقدام به توزیع 520 مخزن آب برای خانوارها و مدارس در منطقه سیل زده قصر قند در استان سیستان وبلوچستان نمود.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته برخی از فعالان فولادی، حدود 2.1 درصد تولید ناخالص داخلی در دنیا بر دوش صنعت فولاد است؛ این درحالی است که در کشور ما این رقم 5.5 درصد می باشد که نشان از نقش تعیین کننده این صنعت در اقتصاد کشور دارد ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۲    
شرکت تولید و توسعه پویا انرژی نگین سبز خاورمیانه (ومعادن7) سال مالی 1402 را با چرخش زیان به سود به پایان رساند.
هلدینگ ومعادن در سال های اخیر سهام شرکت های بزرگ معدنی و فولادی را برای کمک به تامین مواد اولیه زنجیره معدن تا فولاد را در پرتفوی خود قرار داده است. از طرف دیگر این هلدینگ پروژه های مختلفی را در زنجیره معدن و فولاد به صورت مشارکتی تعریف کرده تا ضمن سودآوری برای سهامداران در تامین مواد اولیه شرکت ...
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۲    
سود خالص شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان (ومعادن4) سال مالی 1402 را با سود خالص 40 میلیارد تومانی پایان داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: فارغ از تمام اخبار داغ سیاسی و انتخاباتی این روزها، در یکی از محروم ترین نقاط کشور، عملیات خاک برداری برای احداث کارخانه تولید نوارنقاله استیل کورد الشتر کلید خورد.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
امروزه بخش معدن و صنایع معدنی از ارکان اساسی اقتصاد ایران به شمار می آید و تحلیل و بررسی وضعیت اقتصادی کشور و پیش بینی آن در کوتاه مدت و بلندمدت، نقش بسزایی در اهداف و برنامه ریزی های بنگاه های مختلف ایفا می کند ...
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: امروزه بخش معدن و صنایع معدنی از ارکان اساسی اقتصاد ایران به شمار می آید و تحلیل و بررسی وضعیت اقتصادی کشور و پیش بینی آن در کوتاه مدت و بلندمدت، نقش بسزایی در اهداف و برنامه ریزی های بنگاه های مختلف ایفا می کند ...
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۳۳    
پیرو درخواست مخاطبان عزیز به تحلیل تکنیکال نمادهای شاخص بازار می پردازیم. شایان ذکر است در کنار این تحلیل بررسی شرایط بنیادی هر سهم نیز برای انتخاب سرمایه گذاری حائز اهمیت می باشد. در این تحلیل قصد داریم به بررسی وضعیت چهار نماد شتران، کرمان، حکشتی و ومعادن بپردازیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یکی از بزرگ ترین هلدینگ ها صنایع معدن و فلزی، اقدام به انتشار گزارش عملکرد ماهانه منتهی به اردیبهشت ماه سال جاری در سامانه کدال کرده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای معدن- شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان هلدینگ سرمایه گذاری و شرکتی مولد، نقش بی بدیلی را در توسعه متوازن و فراگیر بخش معدن و صنایع معدنی و فلزی کشور ایفا می کند.
می متالز - در این ویدئوی کوتاه، ظرف چند دقیقه، چکیده اخبار هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را طی هفته دوم خردادماه (05 تا 11 خرداد) مشاهده خواهید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری همایش های خاص با هدف جذب اسپانسر و تبلیغات و درآمد زایی یکی از چالش هایی است که وزارت خانه های اقتصادی را با معضل جدی مواجه کرده است و هر سال هم به تعداد آنها اضافه می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
امین صفری، معاون توسعه معادن و صنایع معدنی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن)، تاکید کرد: زمان اجرای برنامه جامع سنگ آهن و فولاد کشور در سال آینده به پایان می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ومعادن بیان کرد: ما انواع مختلفی از زغال سنگ با کیفیت های متفاوت داریم که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند و ما نمی توانیم از هر زغال سنگی در صنایع استفاده کنیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن- از بعد تکنیکال، در حال نزدیک شدن به یکی از معتبرترین خط روندهای خود است ، خط کف کانال چهار ساله. در سنوات گذشته ، پس از هر بار برخورد با این سطح به خوبی حمایت شده و به سمت بالا پرتاب شده است.
می متالز - در این ویدئوی کوتاه، ظرف چند دقیقه، چکیده اخبار هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را طی هفته اول خردادماه مشاهده خواهید کرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در این ویدئوی کوتاه، ظرف چند دقیقه، چکیده اخبار هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را طی هفته اول خردادماه مشاهده خواهید کرد.