جمعه ۱۹ خردادساعت ۲۱:۰۷Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ومعادن»

فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: زنجیره فولاد ایران طی سال های گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده است؛ به طوری که در حال حاضر یکی از استراتژیک ترین صنایع کشور به حساب می آید.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) با حضور در پروژه های مختلف و همچنین به عنوان سهامدار در شرکت هایی در حوزه های زیرساخت و دانش بنیان در تلاش است تا در کنار اجرای پروژه های معدنی، توسعه همه جانبه ای را در این بخش رقم زده و بهره وری را افزایش دهد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گزارش خالص ارزش داریی های شرکت ومعادن بررسی شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی ومعادن در خصوص پروژه پیشران معدن مس و طلای جانجا، گفت: مطالعات و برنامه ریزی ها برای این پروژه انجام شده و طراحی ها در بخش معدن به اتمام رسیده است؛ اگرچه اکتشافات و عملیات حفاری همچنان ادامه دارد.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای معدن- مدیرعامل فولاد اقلید پارس گفت: پشتیبانی و حمایت های جدی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و مدیریت مجموعه، سبب شد تا برنامه اجرایی برای تولید 1 ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات آخرین گزارش ماهانه خود را در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1402 در سامانه کدال به اطلاع سهامداران بازار سرمایه رساند. سرمایه گذاری های انجام شده ومعادن در این دوره مالی مربوط به شرکت های پذیرفته شده در بازار سرمایه و شرکت های غیر بورسی بود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ومعادن گفت: علی رغم نقش گسترده ای که روابط عمومی می تواند در تنویر افکار عمومی داشته باشد، روابط عمومی های بخش صنعت به تناسب بزرگی این بخش توسعه پیدا نکرده اند و ظرفیت های بلااستفاده زیادی دارند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معدن و فلزات با نماد ومعادن از آبان ماه سال گذشته تا کنون بیش از 67 درصد رشد را نصیب سهامداران خود کرده است. در صورت اتمام موج اصلاحی موجود در بازار سرمایه، تارگت های بعدی ومعادن کدام محدوده هاست؟
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین قائمی راد؛ معاون برنامه ریزی، بودجه و نظارت بر امور شرکت های گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن)، ضمن تشریح هشت پروژه پیشران این مجموعه، در خصوص مهم ترین و بهینه ترین روش های تامین مالی و سرمایه در گردش پروژه های معدنی و فولادی و سایر پروژه های در دست اقدام ...
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین قائمی راد؛ معاون برنامه ریزی، بودجه و نظارت بر امور شرکت های گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن)، ضمن تشریح هشت پروژه پیشران این مجموعه، در خصوص مهم ترین و بهینه ترین روش های تامین مالی و سرمایه در گردش پروژه های معدنی و فولادی و سایر پروژه های در دست اقدام ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بورس امروز به روند رو به رشد خود در سهام کوچک ادامه داده و گروه سیمانی و غذایی در بازار درخشیدند اما گروه های بزرگ ضعیف بودند.شاخص کل با رشد 12 هزار و 293 واحدی به دو میلیون و 330 هزار و 799 رسید؛ نمادهای اخابر و ومعادن بیشترین تأثیر مثبت و نمادهای فملی، فولاد و فارس بیشترین تأثیر منفی را داشتند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدحسین قائمی راد؛ معاون برنامه ریزی، بودجه و نظارت بر امور شرکت های گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن)، ضمن تشریح هشت پروژه پیشران این مجموعه، در خصوص مهم ترین و بهینه ترین روش های تامین مالی و سرمایه در گردش پروژه های معدنی و فولادی و سایر پروژه های در دست اقدام ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
امروز نمادهای اخابر، میدکو و ومعادن نمادهای سبزپوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امین صفری، معاون امور معادن و صنایع معدنی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن)، آخرین وضعیت پروژه های شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور)، یکی از اعضای مهم خانواده ی ومعادن ، را تشریح کرد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
امین صفری، معاون امور معادن و صنایع معدنی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن)، آخرین وضعیت پروژه های شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور)، یکی از اعضای مهم خانواده ی ومعادن ، را تشریح کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
از مجموع 48 پروژه پیشران پیشرفت اقتصادی کشور، اجرای هشت پروژه بر عهده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات است، این پروژه ها که در شمال، جنوب شرق، غرب و مرکز ایران پراکنده اند یا به مرحله بهره برداری رسیده اند و یا در دست اجرا هستند و در چند سال آینده آغاز به کار می کنند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در معاملات امروز بورس تهران قدرت خرید نمادهای دشیمی، ثغرب، ومعادن و خگستر جلب توجه کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در مسیر توسعه متوازن زنجیره های ارزش صنایع معدنی و فلزی، در کنار سرمایه گذاری، راهبری هفت پروژه از 48 ابرپروژه ملی پیشرانان پیشرفت ایران را بر عهده دارد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تحلیل تکنیکال ومعادن نشان می دهد که این نماد در هفت ماه گذشته بازدهی 50 درصدی را نصیب سهامدارانش کرده است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی ومعادن گفت: فلزات غیرآهنی در کنار آهنی ها، بازار بسیار خوبی در داخل و خارج کشور دارد که می تواند در ارزآوری کشور نقش آفرینی داشته باشد، اما مسئله مهم توسعه اکتشافات در این حوزه است که به دلیل تمرکز بر اکتشافات فلزات آهنی، کمی مغفول مانده است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
واحد سرمایه گذاری در معاونت مالی و اقتصادی شرکت توسعه معادن و فلزات، هر روزه به منظور ارائه به روزترین اطلاعات مورد نیاز برای تحلیل روندهای اقتصادی، به مدیران مجموعه و نیز سایر مدیران بخش معدن و صنایع معدنی و سرمایه گذاران، دسترسی به اهم وقایع هر روز بازار سرمایه و بورس کالای ایران و جهان را در
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عمده ترین سرمایه گذاری ومعادن در پرتفوی بورسی و شرکت های خارج از بورس در فروردین انجام داد متعلق به سرمایه گذاری در بخش استخراج کانه های فلزی با 14 هزار و 228 میلیارد تومان بود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
کارشناس ارشد سرمایه گذاری شرکت ومعادن گفت: قیمت سنگ آهن و به دنبال آن سایر محصولات زنجیره فولاد با بازگشایی مرزهای چین و کاهش محدودیت های کرونایی از سه ماهه پایانی 2022 روند صعودی را آغاز کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۸    
گزارش تحلیلی از وضعیت نماد ومعادن را در این مطلب می خوانید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه 19 هزار و 243 میلیارد تومانی، ارزش بازار 136 هزار میلیارد تومانی را دارد و در حالی سال مالی منتهی به اسفند ماه 1401 خود را به پایان رسانده که پیش بینی ها حاکی از تحقق 120 تومان سود خالص به ازای هر سهم است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۵    
باتوجه به اهمیت بالا و روزافزون مس و وجود ذخایر غنی مس درکشور، شرکت ومعادن با ورود به این حوزه تصمیم به بهره برداری از ذخایر مس درمنطقه جانجا گرفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۵    
ومعادن در سال 1401،علاوه بر دراختیار گرفتن 7 طرح از 48 پروژه پیشران مسیر توسعه اقتصادی کشور، به صورت مستقیم و غیر مستقیم در 60 طرح صنعتی و معدنی کشور به ارزش بیش از 300 هزار میلیارد تومان نیز....
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۲۱:۵۳    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ومعادن وکشاورزی بیرجند در پیامی عید سعید فطر را همه دوستان و میهمانان خدا به ویژه فعالان اقتصادی واعضای اتاق بازرگانی ، صنایع معادن وکشاورزی بیرجند تبریک گفت.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به عنوان یکی از معتبرترین هلدینگ های سرمایه گذاری کشور، مسئولیت اجرای هفت پروژه از مجموع 48 پروژه را بر عهده دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش تحلیلی از وضعیت نماد ومعادن را در این مطلب می خوانید.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت ماهانه اسفند ماه سال 1401 توانست مجموع بهای تمام شده سرمایه گذاری های خود را مبلغی بالغ بر 22 هزار و 685 میلیارد تومان شناسایی کند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عمده ترین سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در اسفندماه مربوط به شرکت های فعال در بازار سرمایه با مبلغ 15 هزار و 227 میلیارد تومان بود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گزارش خالص ارزش دارایی های (NAV) هر سهم ومعادن بررسی شد.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تغییر سیاست ها در شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات باعث شد تا توجه این مجموعه به حوزه اکتشافات افزایش پیدا کند و درنهایت حضور ومعادن در بخش معدن بیشتر شد ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس: بر اساس برنامه دولت و آنچه که در لایحه بودجه پیش بینی شده واردات خودرو در سال 1402 دو برابر آن چیزی است که قرار بود در سال 1401 محقق شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با رشد 54715 واحدی مواجه شده و به جایگاه یک میلیون و 960 هزار واحدی رسید، نمادهای فولاد، فملی ، تاپیکو ، ومعادن بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشته و نمادهای فولاد، شستا ، وکغدیر بیشترین تراکنش بازار را از آن خود کردند. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۰    
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس با رشد 54 هزار و 715 واحدی خود را به ارتفاع یک میلیون و 960 هزار و 461 واحد رساند. همچنین شاخص کل با معیار هم وزن هم امروز 9 هزار و 779 واحد دیگر رشد کرد و به سطح 585 هزار و 251 واحد رسید ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - علیرضا موسوی به عنوان عضو جدید هیات مدیره ومعادن معرفی شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نگاه بلندمدت در مجموعه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات باعث شده تا این مجموعه با حضور در طرح های اکتشافی به سراغ تکمیل زنجیره برود. این نگاه کارشناسی علاوه بر توسعه بخش معدن و جبران عقب ماندگی در حوزه اکتشافات باعث می شود حمایت سهامداران از ومعادن بیشتر شود.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا خامه زر عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق بازرگانی،صنایع ومعادن وکشاورزی بیرجند در 12 سال گذشته بوده است ، وی کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی است وسوابق متعدد در بخش بازرگانی درکارنامه دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) از جمله شرکت های مطرح و فعال در صنعت فولاد کشور به شمار می رود و از ابتدای زنجیره تا پایان آن حضور فعال دارد.
معدن نامه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۴۱    
دکتر کیارش مهرانی، معاون مالی و اقتصادی شرکت سرمایه گذاری معادن و فلزات در خصوص عدم رشد سهم به دلیل فشار فروش حقوقی ها گفت: در رابطه با سهم و معادن حقوقی جلوی رشد سهم را نگرفته است، چون سهامداران عمده ما هیچکدام فروشنده نبوده اند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گزارش تحلیلی از وضعیت نماد ومعادن را در تایم فریم روزانه ومقیاس لگاریتمی میخوانید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین کلنگ زنی احداث کارخانه تولید الکترود گرافیتی منطقه ویژه اقتصادی کازرون با حضور معاون اقتصادی استانداری فارس،ریاست صمت استان فارس ،مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه ومعادن فلزات کشور ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بازار سرمایه این روزها با افت و خیزهایی مواجه شده، اما در این میان نماد معادن سقف تاریخی خود را پس گرفته است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل ومعادن گفت: در ایران به منظور جهش و تحول در صنعت معدن کاری به عنوان یکی از بخش های تاثیرگذار در اقتصاد غیرنفتی کشور و نیل به استانداردهای جهانی، نیاز به تفکر جهانی وجود دارد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - خالص ارزش دارایی ها (NAV) هر سهم ومعادن بررسی شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر کیارش مهرانی، معاون مالی و اقتصادی شرکت سرمایه گذاری معادن و فلزات در خصوص عدم رشد سهم به دلیل فشار فروش حقوقی ها گفت: در رابطه با سهم و معادن حقوقی جلوی رشد سهم را نگرفته است، چون سهامداران عمده ما هیچکدام فروشنده نبوده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تولید و کاشت یک میلیارد نهال با مشارکت صنایع ومعادن برای سر سبزی کشور مد نظر است
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - افزایش سرمایه 129 درصدی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید.