چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۳۰Oct 2020 21

جدیدترین‌های «ومعادن»

دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با اشاره به مصوبه این کمیسیون درباره حذف معافیت گمرکی واردکنندگان ماشین آلات در بند غ ماده 119 قانون امور گمرکی گفت: امیدواریم این مصوبه که در راستای حمایت از شرکت های ماشین سازی داخلی بوده است، در صحن علنی مجلس نیز رای آورد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از جمله شرکت های سرمایه گذاری بزرگ بازار سرمایه است که پرتفوی ارزنده ای در اختیار داشته و توانسته با تمرکز بر سرمایه گذاری در سهام شرکت ها معدنی و فولادی چشم انداز خوبی برای سرمایه گذاری های خود تعریف کند.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مکاتبات صورت پذیرفته شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات(ومعادن) با اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار و منتشره در سامانه کدال در خصوص اعلام نتایج ارزشگذاری سهام دو شرکت “صنایع آهن و فولادسرمد ابرکوه ” و “شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق فولاد خراسان” و انتقال سهم ...
مکاتبات صورت پذیرفته شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات(ومعادن) با اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار و منتشره در سامانه کدال در خصوص اعلام نتایج ارزش گذاری سهام دو شرکت "صنایع آهن و فولادسرمد ابرکوه " و "شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق فولاد خراسان" و انتقال ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۸    
سهام شرکت توسعه معادن و فلزات با نماد ومعادن در بازار اول بورس تهران داد و ستد می شود. سهم در حال حاضر متوقف است. تعداد سهام شرکت 54 میلیارد و 900میلیون سهم است که 23 درصد آن به صورت شناور در بازار داد و ستد می شود.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۹    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از نتیجه دعوی بین سازمان خصوصی سازی و تولید و توسعه پویا انرژی نگین سبز خاورمیانه خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در اطلاعیه ای طرح دعوی علیه شرکت را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از واگذاری سهام شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق فولاد خراسان 824 میلیارد تومان سود کسب کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (نماد بورسی ومعادن) از محل فروش 35 درصد سهام شرکت های صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی شرق فولاد خراسان، جمعاً 823.9 میلیارد تومان سود شناسایی کرده است ...
وانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
نماد ومعادن به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت الف بسته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با تاکید بر اینکه مناطق آزاد در کشور ما نتوانسته اند اهداف اولیه خود را محقق کنند، گفت: شیوه حکمرانی در مناطق آزاد باید اصلاح شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان: رونق گردشگری زیارتی و معادن استان در دستور کار است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 6 میلیارد و 611 میلیون ریال سود کسب کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - خالص ارزش داراییها ( NAV) هر سهم سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات - ومعادن بررسی شد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۰    
عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار نمایندگان مجلس است و با تصویب نهایی آن، نگرانی ها در این زمینه رفع می شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۳    
می متالز - معاون مالی و اقتصادی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات افزایش قیمت فولاد و به تبع آن رشد قیمت سنگ آهن نیز را از دلایل اقبال به سهام این شرکت برشمرد و گفت: ومعادن با توجه به وجود شرکت سرمایه گذاری پرتو تابان دیگر نیازی به انتشار سهام خزانه ندارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در شروع معاملات امروز، بازار سهام با افزایش تقاضا در عمده نمادهای بزرگ و شاخص ساز آغاز به کار کرد و شاخص کل بیش از دو درصد رشد کرد. نمادهای فولاد، فملی، فخوز، کچاد و ومعادن همگی در سقف روزانه با افزایش تقاضا همراه هستند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
برترین ها: عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در ایسنتاگرام تاکید کرد که اقتصاد کشور در مسیر بازگشت به تعادل بعد از شوک کرونا است. همتی در این یادداشت خود افزود: گزارش اولیه ارقام شد اقتصادی فصل اول سال 1399 بانک مرکزی نشان می دهد که رشد اقتصادی بدون نفت 0 ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۶    
کسب و کار نیوز - با تاثیرگذاری فارس، فولاد، فملی، وغدیر، وبصادر، کگل و ومعادن در دقایق ابتدایی بازار امروز شاخص کل حمایت 1.6 میلیون واحدی را از دست داد و با افت 20 هزار واحدی رو به رو شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۰:۳۳    
گروه شرکت ها : شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور سهام سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات را واگذار کرد. این شرکت 1/ 0 درصد سهام ومعادن را به قیمت هر سهم یک هزار و 638 تومان واگذار کرد. جمع مبلغ این معامله 814 میلیارد و 924 میلیون ریال بود ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: تاسیس شرکت سهامی عام پروژه محور، برای نخستین بار در ایران از سوی مجموعه ومعادن با هدف به بهره برداری رساندن سریعتر پروژه های بر زمین مانده در دستور کار قرار گرفته است. ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (با نماد ومعادن) از برنامه ریزی برای ورود این شرکت به معادن مس و طلای آذربایجان شرقی خبر داد. یونس الستی امروز (سه شنبه) در گفت وگو با خبرنگار سایت خبری- تحلیلی معدن24 ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی و هیات همراه وی در جریان بازدید از شرکت زامیاد، از نزدیک در جریان روند تولید محصولات این شرکت و تلاش برای تحقق شعار جهش تولید قرار گرفتند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع ومعادن ایران گفت: بخش خصوصی در مدتی که حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت بود به این نتیجه رسید که او توان مدیریت وزارت صمت را دارد و می تواند تسهیل کننده تجارت و تولید کشور باشد.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عبدالناصر درخشان، عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی به همراه مشاور خود در امور صنعت از سایت شماره 2 شرکت کروز بازدید کرد و درجریان فعالیت های خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه های صنعتی این بنگاه اقتصادی قرار گرفت.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حسین سلاح ورزی/نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع ومعادن و کشاورزی ایران
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۳۷ سایت دیگر  
دنیای معدن - ارزش بازار شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه منتهی به 31 تیر ماه 1399، با افزایش 533 هزار و 622 میلیارد و 757 میلیون ریال به یک بیلیون و 406 هزار و 933 میلیارد و 249 میلیون ریال رسید.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۸۰ سایت دیگر  
بابرگزاری مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع ومعادن ماهان صبح امروزعملکردمالی این شرکت به تصویب مجمع عمومی رسیدوبرنامه اساسی سال1399تشریح شد. به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش صنایع ومعادن ماهان،درجلسه مجمع پس ازانتخاب هیئت رئیسه مجمع ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی از سایر کشورها عقب هستیم، گفت: با تشکیل کمیسیون دائمی فناوری اطلاعات مشکل اقتصاد دیجیتال در کشور برطرف خواهد شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معدن نیوز -توسعه معادن و فلزات اعلام کرده در گام نخست سهام تعدادی از پروژه های تحت مالکیت خود را به بهای تمام شده به شرکت زیر مجموعه خود با نام تجلی صنعت انتقال می دهد و در گام دوم نسبت به افزایش سرمایه از طریق بازار پول و سرمایه اقدام خواهد کرد.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تغییر در هیأت مدیره سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات کشانی عضو موظف هیأت مدیره ومعادن شد به گزارش روابط عمومی ومعادن محمد کشانی به عنوان عضو موظف هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به نمایندگی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر معرفی شد . ...
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم به روزرسانی به موقع قیمت خودرو، به عوامل موثر بر قیمت گذاری عادلانه خودرو و حذف واسطه گری اشاره کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور کنور ، 0.2درصد سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ومعادن را به مبلغ کل حدود 90 میلیارد تومان به فروش رسانده است. سود این معامله حدود 70 میلیارد تومان می باشد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -شاخص کل در بازار بورس امروز (یکشنبه) 55 هزار و 774 واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 864 هزار واحد رسید.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر زبردست، رئیس اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن همدان در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه در شرایط فعلی صادرات و تعامل با سایر کشور ها انجام می شود اما با توجه به تحریم ها کار کمی راکد شده است، گفت: مشکل فعلی ما بلوکه شدن مبلغی از پولها در سایر کشور ها است. ...
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
براساس اطلاعات به دست آمده، "ومعادن" 99/4/25 بازگشایی خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه شرکت ها : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات برای هر سهم سال 98 تقسیم 600 ریال سود تصویب کرد. یونس الستی، مدیرعامل ومعادن در این مجمع گفت ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۴۶    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: ومعادن در 13 پهنه اکتشافی با مساحت 58 هزار هکتار حضور فعال دارد که از این تعداد 9 هزار هکتار آن به عنوان نقاط امیدبخش در نظر گرفته شده اند.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 1398 (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود 696 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 602 ریال اعلام شده بود، از افزایش 16 درصدی برخوردار است ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور صاحبان سهام این شرکت برگزار و در آن 600 ریال به ازای هر سهم سود میان سهامداران تقسیم شد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات برگزار شد مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات برای پایان سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 صبح روز پنجشنبه 19 تیرماه 99 در محل سالن تلاش برگزار شد. مدیرعامل ومعادن در مقدمه گزارش خود به نقش برجسته این شرکت در رشد [...]
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ومعادن ضمن اعلام بازدهی 430 درصدی سهام و رشد 21 درصدی سرمایه شرکت تحت مدیریتش از ابتدای سال 98 تاکنون، از فعال کردن حدود 12 پروژه جدید در قالب یک شرکت سهامی عام خبر داد که بزودی در بورس فعال می شود. *** سود ومعادن ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۷    
قزوین-عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت:شناسایی وحذف قوانین زاید و رفع موانع تولید برای شکوفایی اقتصاد و تحقق شعار سال از اولویتهای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در دوره جدید است.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ یونس الستی در خصوص برنامه های هلدینگ معادن و فلزات گفت: در این هلدینگ کارهای خوبی از قبل آغاز شده و در دوره جدید نسبت به توسعه و تسریع آنها اقدام خواهیم کرد. از جمله این کارها ورود هلدینگ به سرمایه گذاری در حوزه انرژی بوده است ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گسترش صنایع ومعادن ماهان به مناسبت روز صنعت و معدن گفت: توسعه رفتارهای تولیدگرایانه وایجاد زیرساخت های مناسب ازعوامل اصلی تحقق جهش تولید هستند ...
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، یونس الستی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در این باره می گوید: گستردگی شرح فعالیت ها در اساسنامه شرکت از یکسو و وجود زمینه های مثبت و موثر در بخش های مختلف این صنعت از سوی دیگر باعث می شود با انجام مطالعات لازم و تمهیدات مناسب ...