یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۶:۲۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت واحد اتوبوسرانی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: با توجه به شروع فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در مسیرها و خطوط، ساعات فعالیت ناوگان در روزهای عادی از ساعت 6:15 صبح الی 20:30 خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت:خدمات اتوبوس های شرکت واحد در مسیر BRT تبریز از روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه مجددا از سر گرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اعلام کرد: خدمات ناوگان اتوبوسرانی تبریز و حومه فردا (سه شنبه) در تمامی خطوط شهری و حومه تعطیل است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با تصویب لایحه پیشنهادی افزایش کرایه اتوبوس های خطوط مختلف این شرکت برای سال جاری توسط شورای شهر و تایید فرمانداری، از روز چهارشنبه _ 15 اردیبهشت ماه 1400_ به طور میانگین نرخ بلیت تمام خطوط اتوبوسرانی تا 30 درصد افزایش می یابد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با بهره برداری از سامانه جامع پرداخت الکترونیک، کارت هوشمند شهروندی و سامانه جامع مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی شهر اصفهان، مدیریت و بهره وری بهینه این ناوگان محقق شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه در سال 99، بیش از 800 نفر از پرسنل این شرکت بازنشسته شدند که این تعداد بازنشسته در یک سال، در تاریخ شرکت واحد کم سابقه است، گفت: خوشبختانه، فرآیند پرداخت حق بیمه 4 درصدی این عزیزان به سازمان تأمین اجتماعی، با همراهی آن سازمان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی از بازنشستگی 800 نفر از پرسنل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به همراه پرداخت 4 درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور آنها خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر، مهندس محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طی پیامی این روز را به همکارانش در اتوبوسرانی پایتخت تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تبریز از آغاز مذاکره برای خرید و الحاق 10 دستگاه اتوبوس هیبریدی به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۹    
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران طی نامه ای به شهردار تهران خواستار بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با استقبال از همکاری بخش خصوصی در تأمین ناوگان مورد نیاز گفت: شرکت واحد برای ورود بخش خصوصی در تأمین بخشی از نیاز ناوگان به اتوبوس های جدید آمادگی دارد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: امیدواریم تا قبل از پایان شهریورماه، حدود 25 دستگاه اتوبوس برقی وارد کشور شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از آغاز واکسیناسیون یک هزار و 600 نفر از راهبران ناوگان اتوبوسرانی این کلانشهر در برابر ابتلا به بیماری کرونا خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه ناوگان اتوبوسرانی پایتخت قبل از کرونا به حدود یک میلیون و 800 هزار مسافر در روز خدمات رسانی می کرد که در حال حاضر این تعداد به حدود 500 هزار مسافر در روز رسیده است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه ناوگان اتوبوسرانی پایتخت قبل از کرونا به حدود یک میلیون و 800 هزار مسافر در روز خدمات رسانی می کرد که در حال حاضر این تعداد به حدود 500 هزار مسافر در روز رسیده است ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران توضیحاتی درباره آمار مبتلایان به کرونا در اتوبوسرانی ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران توضیحاتی درباره آمار ابتلا به کرونا در اتوبوسرانی، سرانجام واکسیناسیون رانندگان اتوبوس و زمان افزایش نرخ کرایه بلیت اتوبوس توضیحاتی ارائه داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز اضافه شدن 100دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی را اقدامی دشوار ولی مهم عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران اعلام کرد: پایانه اتوبوسرانی میدان تجریش بدلیل اجرای عملیات توسعه آستان مقدس امامزاده صالح (ع) از مقابل این آستان جمع آوری به خیابان شریعتی منتقل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- 100 دستگاه اتوبوس و مینی بوس صفر کیلومتر و نوسازی شده با صرف حدود 70 میلیارد تومان اعتبار، از سوی شهرداری تبریز و جایگاه سخنرانی سیار با همکاری روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به بهره برداری رسید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۵    
محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره سرانجام طرح رزرو صندلی های اتوبوس شهری به میزان گفت: بیش از یک سال پیش برنامه رزرو صندلی های اتوبوس به عنوان راهکاری برای اعمال طرح فاصله گذاری اجتماعی در شرایط کرونا از طرف یک شرکت استارت آپی خصوصی پیشنهاد شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با استناد به تأکید شهردار محترم تهران مبنی بر آمادگی برای اعمال محدودیت های احتمالیِ ترافیکی و حمل و نقلی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از افتتاح پروژه سامانه جامع حساب شهروندی، پرداخت الکترونیک و سامانه جامع مدیریت هوشمند ناوگان اتوبوسرانی اصفهان به عنوان سه پروژه بزرگ هوشمند در حوزه حمل و نقل عمومی به ویژه اتوبوسرانی خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، امروز 25 فروردین ماه شصت و پنجمین سالگرد تأسیس شرکت اتوبوسرانی عمومی که بعد ها به شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تغییر نام داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در حال حاضر درصدد امضای قرارداد خرید 200 دستگاه اتوبوس برای پایتخت هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: تعطیلی خدمات اتوبوسرانی در مسیر BRT بنا به دستور ستاد مدیریت و مقابله با کرونا شهرستان تبریز تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت و سایر اتوبوس های بخش خصوصی در خطوط دیگر نیز با ظرفیت 50دصد خدمات می دهند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تعطیلی خدمات اتوبوسرانی تبربز در مسیر BRT تا اطلاع ثانوی به دلیل تشدید شیوع کرونا خبر داد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه های اتوبوس از ابتدای اردیبهشت اعمال می شود، گفت: بخش خصوصی اتوبوسرانی در حال زمینگیر شدن است و افزایش نیافتن نرخ ها به قشر ضعیف رانندگان آسیب وارد خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تعطیلی کامل مسیر بی. آر.تی خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۱    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه؛ از *تعطیلی خدمات اتوبوسرانی تبربز در مسیر BRT تا اطلاع ثانوی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تعطیلی کامل مسیر بی آرتی در این شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه های اتوبوس از ابتدای اردیبهشت اعمال می شود، گفت: بخش خصوصی اتوبوسرانی در حال زمینگیر شدن است و افزایش نیافتن نرخ ها به قشر ضعیف رانندگان آسیب وارد خواهد کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ محمود ترفع همچنین از آغاز عملیات واکسیناسیون رانندگان ناوگان اتوبوسرانی تهران که روزانه با صد ها و هزاران شهروند سر و کار دارند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از دریافت مجوز جذب رانندگان جدید خطوط اتوبوسرانی تا پایان هفته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: واکسیناسیون 5500 راننده اتوبوس در پایتخت به زودی آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه قیمت بلیط اتوبوس ها افزایش پیدا می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی از افزایش 25 درصدی قیمت بلیت اتوبوس از ابتدای اردیبهشت ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس رانی تهران از افزایش 25 تا 35 درصدی نرخ بلیت اتوبوس در پایتخت از ابتدای اردیبهشت خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران و ابلاغ فرمانداری نرخ بلیت مترو و اتوبوس در پایتخت از اول اردیبهشت افزایش می یابد. مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش 35درصدی نرخ کرایه اتوبوس از اول اردیبهشت خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش 35درصدی نرخ کرایه اتوبوس از اول اردیبهشت خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز یکشنبه شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران، به علت سنگ فرش کردن تقاطع خیابان زرتشت-ولیعصر (عج)، بخشی از مسیر ویژه اتوبوس های تندرو در مسیر حرکتی شمال به جنوب خط هفت (راه آهن-تجریش) مسدود شده بنابراین اتوبوس ها وارد خیابان فاطمی شده و از خیابان جویبار ادامه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تغییر ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تبریز خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران؛ مهندس محمود ترفع افزود: به رغم اینکه در سال 99 فشار بسیار زیادی بر دوش همکارانم در شرکت واحد قرار داشت اما سرویس دهی ما حتی یک ساعت نیز قطع نشد و در تعطیلات نوروز، علاوه بر فعالیت خطوط عادی، خطوط بی آرتی به فعالیت شبانه روزی خود ادامه می دهند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی سال سختی داشتیم، امیدوارم مسافران نواقص ما را ببخشند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: به لطف خدا امروز کار اوراق مشارکت اسلامی سال 99 نهایی شد و بخشی از این اوراق به فروش رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۷:۱۶    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره تجمع مسافران در ایستگاه میدان ونک و عبور اتوبوس خالی از ایستگاهها توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، از راه اندازی پنج دستگاه مینی بوس ویژه بانوان در مسیر تندرو خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر بیان کرد: امروز افزایش سرمایه شرکت واحد اتوبوسرانی را مصوب کردیم تا با توجه به افزایش قیمت ها در خرید اتوبوس دچار مشکل نشوند.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
پدال نیوز- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آموزش 2774 نفر از رانندگان و کارکنان این شرکت از ابتدای امسال خبر داد و گفت: برای 600 نفر از رانندگان ناوگان نیز دوره های آموزشی و کمک آموزشی در 4 سرفصل برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۲    
اقتصاد ایران: عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آموزش 2774 نفر از رانندگان و کارکنان این شرکت از ابتدای امسال خبر داد و گفت: برای 600 نفر از رانندگان ناوگان نیز دوره های آموزشی و کمک آموزشی در 4 سرفصل برگزار شد.