یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۶:۴۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت واحد اتوبوسرانی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از افزایش ساعات کاری ناوگان این شرکت از 16 خرداد ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از استقرار 1000 اتوبوس در نقاط پر تردد شهر تهران برای انتقال زائران به حرم مطهر امام خمینی (ره) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمت رسانی بیش از 1000 دستگاه اتوبوس برای مراسم ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: همزمان با تغییر ساعات کار ادارات، زمان سرویس دهی اتوبوسرانی از صبح روز شانزدهم خردادماه یک ساعت زودتر و از ساعت 5:00 صبح آغاز می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به تماشاگران دربی خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد:حمل و نقل عمومی اولین مشکل شهر تهران است و ترافیک و آلودگی هوا هم از این مساله ناشی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به تماشاگران دربی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی در مورد تصویر منتشر شده در رسانه های جمعی واکنش نشان داد و در بیانیه ای اعلام کرد: خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت و بر اساس برنامه زمانبندی مشخص مطابق با تقاضای سفر خطوط مختلف در خدمت شهروندان گرامی است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از برنامه ریزی برای تغییرساعت خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی همزمان با تغییر ساعت کاری ادارات خبر داد. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
نحوه ی کار با اپلیکیشن پذیرش بلیت تک سفره در خطوط اتوبوس تندرو تهران(BRT) در سازمان فاوای شهرداری تهران به مدیران، متصدیان و پیمانکاران طرف قرارداد شرکت واحد اتوبوسرانی تهران آموزش داده شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: در ادامه ارتقای خدمات و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، دو دستگاه اتوبوس به مسیرهای کم برخوردار شامل مسیرهای 182 کمربندی میانی و 185 اوغلی اضافه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدوراطلاعیه ای ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت امام رضا (ع)، از تمهیدات این شرکت در مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی ها که روز دوشنبه هشتم خرداد ماه از ساعت 20 در میدان خراسان برگزار می شود، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
شهردار تهران حکمی علیرضا جاوید، معاون سابق هماهنگی و امور مناطق را به مدت یکسال به ریاست هیأت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲    
بر اساس حکم زاکانی؛ شهردار تهران، شعبانی جایگزین جاوید در معاونت هماهنگی و امور مناطق و معاونت فنی و عمران شهرداری تهران شد و جاوید به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی منصوب شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، همزمان با یکصد و پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مجمع عمومی فوق العاده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برگزار شد و جعفر بندی شربیانی به عنوان ناظر و سوده نجفی به عنوان منشی این مجمع انتخاب شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران طی حکمی علیرضا جاوید را به مدت یکسال به ریاست هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی منصوب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه، تغییرات موقت در خطوط اتوبوسرانی این کلان شهر را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورا از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و قرائت گزارش حسابرسی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در جلسه فردای شورای اسلامی شهر تهران که به صورت علنی برگزار می شود، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از افزودن 10 دستگاه اتوبوس نو به مسیرهای گلکار، شهید بهشتی، کوچه باغ و پایگاه هوایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت سامانه جانبازان و معلولان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: از ابتدای سال 24 دستگاه اتوبوس، 82 دستگاه ون و 8 دستگاه مینی بوس بهسازی و مناسب سازی شده است؛ هر چند که با توجه به محدودیت ناوگان در نظر داریم مشترکان جدیدی جذب کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: از مجموع 700 دستگاه اتوبوس کولردار، تاکنون اورهال 500 دستگاه انجام شده و 200 دستگاه نیز در حال آماده سازی است، لذا مشکلی برای کولر اتوبوس های شهر نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست تعاملی مدیران کل برنامه و بودجه و دفتر پایش برنامه و کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد با مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی برگزار و بر ضرورت اجرای تکالیف اتوبوسرانی در احکام برنامه چهارم به منظور توسعه حوزه حمل و نقل عمومی پایتخت و تأمین رفاه شهروندان تأکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران گفت: با توجه به مجوزی که از سوی دولت برای واردات صادر شده، در حال رایزنی برای واردات اتوبوس های سه کابین هستیم تا موضوع عملیاتی شود اما هنوز نتیجه قطعی حاصل نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات ویژه ناوگان این شرکت به بازدیدکنندگان سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب در مصلی امام خمینی (ره) خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مسئول بازسازی اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: 40 دستگاه اتوبوس دو کابین بازسازی شده وارد ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۷    
مسئول بازسازی اتوبوسهای شرکت واحد اتوبوسرانی از بازسازی 500 دستگاه اتوبوس در پایتخت تا 3 ماه آینده خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مسئول بازسازی اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: در گذشته 42 دستگاه اتوبوس بازسازی شده را تحویل مناطق دادیم و با افزوده شدن 40 دستگاه جدید، در مجموع 82 اتوبوس بازسازی شده وارد ناوگان شده است.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از انعقاد قرارداد ساخت 1000 دستگاه اتوبوس ساخت داخل خبر داد و گفت: قرارداد ساخت 1000 دستگاه دیگر نیز برای تهران در حال نهایی شدن است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۴    
در بررسی گزارش حسابرسی شرکت واحد اتوبوس رانی شهرداری تهران در صحن شورا بر ضرورت حمایت دولت از این شرکت برای خروج از زیان تاکید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان گرامی جهت بازدید از سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران در مورد مهندسی خطوط ایستگاه های اتوبوس توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از پیگیری برای مولدسازی چهار زمین این شرکت بمنظور خرید اتوبوس خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارزیابی عملکرد شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد که استفاده از اتوبوس در هنگام خرابی دستگاه های پرداخت الکترونیک رایگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ارزیابی عملکرد شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد هنگام خرابی دستگاههای پرداخت الکترونیک ، استفاده از اتوبوس برای شهروندان رایگان است .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به آلودگی هوا، حمل و نقل شهر اصفهان باید به سمت برقی شدن حرکت کند و تکنولوژی های جدید به کار گرفته شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مراسم تجلیل از کارکنان تلاشگر اتوبوسرانی گفت: امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته گام بلندی را در توسعه و اورهال ناوگان اتوبوسرانی برداریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از شرکت واحد اتوبوسرانی خواست که سیستم سرمایشی اتوبوس ها را با توجه به آغاز فصل گرما راه اندازی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته امروز قرارداد خرید 1000 دستگاه اتوبوس با یک شرکت خودروساز داخلی امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی شرکت واحد اتوبوسرانی و ستاد معاینه فنی با حضور مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی، شادی مالکی، مدیرعامل ستاد معاینه فنی و جمعی از مدیران دو مجموعه در سالن جلسات اتوبوسرانی تهران برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نصر: شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز اعلام کرد طی هفته های آینده چند اتوبوس نو به مسیرهای مورد نیاز اضافه شده و نوسازی ناوگان در سطح شهر ملموس تر خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: این شرکت از بین رانندگان پایه دو، با قرارداد آموزش و دریافت گواهینامه پایه یک توسط شرکت اتوبوسرانی و فعالیت در خطوط با تعهد طبق ضوابط این شرکت همکار می پذیرد.