پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۴:۱۷Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت واحد اتوبوسرانی»

ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از کاهش 70 درصدی مسافران اتوبوس خبر داد و گفت: تعداد مسافران اتوبوس در این کلانشهر نسبت به آذر ماه سال گذشته که روزانه 530 هزار نفر جابه جا شده بودند، به روزانه 160 هزار نفر کاهش یافته است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران از کاهش 40 درصدی تعداد مسافران اتوبوس پس از اعمال محدودیت ها از اول آذرماه تاکنون خبر داد. محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران درباره آمار مسافران اتوبوس پس از اعمال محدودیت ها گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۵    
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند در حوزه مطالبه گری، گفتمان سازی و جریان سازی در زمینه بهبود وضعیت کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در فهرست برگزیدگان جشنواره نجم قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به آمار فوتی های ناشی از کرونا در ناوگان اتوبوسرانی گفت: امروز مناقصه جدیدی برای خرید 80 دستگاه اتوبوس دو کابین برگزار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه محدودیت های کرونایی کاهش قابل توجهی در تعداد مسافران اتوبوس نداشته است، پیشنهاد شناورسازی ساعت کار ادارات و شرکت های خصوصی را برای کاستن از بار مسافران مطرح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از تدابیر و تمهیدات این مجموعه برای استمرار خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان در فصل سرما خبر داد و گفت: به این منظور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران توضیحاتی درباره وضعیت اتوبوس های پایتخت همزمان با آغاز اجرای محدودیت های مربوط به کرونا ارائه داد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
جبارپور فعالیت خود را در شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز آغاز کرد و با تاسیس شورای اسلامی کار در راستای دفاع از حقوق کارگران وارد عرصه فعالیت های کارگری شد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۵    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه کارهای مطالعاتی برای زنده کردن اتوبوس های برقی در پایتخت انجام شده است، گفت: طرحی در این خصوص آماده شده که در صورت موافقت سازمان برنامه و بودجه از محل تبصره 19 اقدام به خریداری اتوبوس های برقی کنیم. لینک منبع
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه کارهای مطالعاتی برای زنده کردن اتوبوس های برقی در پایتخت انجام شده است، گفت: طرحی در این خصوص آماده شده که در صورت موافقت سازمان برنامه و بودجه از محل تبصره 19 اقدام به خریداری اتوبوس های برقی کنیم.
خبرگزاری ایسنا: مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از کاهش 200 هزار نفری مسافران اتوبوس در پی شیوع کرونا و کاهش ساعت سرویس دهی خبر داد. محمود ترفع در مورد تاثیر کاهش ساعت سرویس دهی بر روی تعداد مسافران ناوگان اتوبوسرانی تهران ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر ضرورت رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی در شرایطی که کرونا اوج گرفته است، گفت: مسافران اتوبوس برای حفظ سلامت خود و سایر شهروندان، علاوه بر استفاده ماسک از صحبت کردن با دیگران یا برقراری تماس تلفنی در اتوبوس خودداری کنند.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر ضرورت رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی در شرایطی که کرونا اوج گرفته است، گفت: مسافران اتوبوس برای حفظ سلامت خود و سایر شهروندان، علاوه بر استفاده ماسک، از صحبت کردن با دیگران یا برقراری تماس تلفنی در اتوبوس خودداری کنند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۶    
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با بازسازی تمام اتوبوس های شهر، عمر ناوگان کاهش می یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تأکید بر اهمیت و ضرورت رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی در شرایطی که شاهد اوج گیری کرونا هستیم، گفت: مسافران اتوبوس برای حفظ سلامت خودشان و سایر شهروندان، علاوه بر استفاده ماسک، از صحبت کردن با دیگران یا با تلفن همراه خود در اتوبوس نیز اکیداً خودداری کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تأکید بر اهمیت و ضرورت رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی در شرایطی که شاهد اوج گیری کرونا هستیم، گفت: مسافران اتوبوس برای حفظ سلامت خودشان و سایر شهروندان، علاوه بر استفاده ماسک، از صحبت کردن با دیگران یا با تلفن همراه خود در اتوبوس نیز اکیداً خودداری کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۱:۲۶    
شهرداری تهران با تمام زیرمجموعه ها، سازمان ها و امکاناتش، در تلاش برای مقابله با کرونا بوده و است در این راستا اقدامات زیر انجام پذیرفته است
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، از امروز _شنبه 24 آبان 99_ ساعت فعالیت اتوبوسرانی به مدت دو ساعت کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، با صدور اطلاعیه ای از کاهش ساعات کاری و تغییر مسیر تردد اتوبوسرانی تبریز خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۸    
همزمان با هفته کتاب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تفاهم نامه همکاری راه اندازی کتابخانه سیار امضا می کنند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۶    
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: برای فعالیت اتوبوس در خطوط اتوبوسرانی باید زیر ساخت ها درست شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران جزئیات بکارگیری 100 دستگاه اتوبوس و مینی بوس در پایتخت را تشریح کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهره برداری شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه از توزیع ماسک به صورت رایگان به افراد فاقد ماسک در ایستگاه ها و اتوبوس ها خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، از امروز (چهارشنبه) با توجه به میزان در خواست سفر و با لحاظ کردن ضرورت فاصله گذاری اجتماعی نسبت به تامین اتوبوس مورد نیاز شهر در این ایام برنامه ریزی خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یکصد دستگاه اتوبوس و مینی بوسی که در کارخانه های داخلی ساخته شدند به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه شد. صد دستگاه اتوبوس و مینی بوسی که در کارخانه های داخلی ساخته شدند به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه شد. بیشتر بخوانید: امیدواری برای بهتر شدن حال ناوگان اتوبوسرانی پایتخت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: از یک ماه گذشته میزان ساعات ارائه خدمات این شرکت در حمل و نقل مسافران در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا کاهش پیدا کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: ورود 100 دستگاه اتوبوس و مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی جزئی از تفاهم نامه 250 دستگاهی است که قرار است به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت اضافه شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: برنامه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی به این موارد محدود نمی شود و برنامه های مفصلی برای ناوگان داریم و این تنها یک تفاهمنامه و قراداد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست معاونت بهره برداری شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از استمرار خدمات رسانی اتوبوسرانی در مسیر تندرو با فعالیت خط شبانه در حدفاصل آبرسان تا راه آهن و برعکس، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خط تولید اتوبوس های جدید که قرار است به زودی وارد ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران شود، بازدید کرد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تدام رسیدگی به شکایات مردمی در حوزه اتوبوسرانی این شهر خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
طبق اعلام مد یرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه تا اواسط آبان امسال، 20د ستگاه اتوبوس و 30د ستگاه مینی بوس توسط شرکت ایران خود رو د یزل به شهرد اری تهران تحویل د اد ه می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اجرای طرح من چگونه رانندگی می کنم با رویکرد تشویق رانندگان به رعایت قوانین و مقررات و رانندگی با سرعت مطمئنه خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: فاز نخست خط شرقی- غربی BRT اصفهان بین مناطق سه و چهار شهرداری در خیابان های هشت بهشت و لاهور عملیاتی شده و به زودی تکمیل می شود.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه متأسفانه دولت به تعهدات خود در قبال ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت از جمله پرداخت سهم یک سومی خود از مبلغ تمام شده کرایه اتوبوس ها عمل نمی کند، گفت: اگر دولت کماکان سهم خود را پرداخت نکرده و به مدیریت شهری کمک نکند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی با بیان اینکه جریمه عدم استفاده از ماسک نباید صرفا متوجه راننده و شرکت واحد باشد، گفت: باید برای مسافر بدون ماسکی که برای حقوق دیگران ارزشی قائل نیست نیز جریمه و تصمیم منطقی تری گرفته شود تا سنگینی بار جریمه به راننده و شرکت واحد تحمیل نشود.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۴    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: ناظرین در ایستگاه ها به مردم نسبت به رعایت پروتکل های کرونایی تذکر می دهند که نهایتا منجر به دعوا و درگیری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه در حال حاضر 3500 دستگاه از اتوبوس های شرکت واحد فرسوده هستند و این آمار فرسودگی روز به روز بیشتر می شود، گفت: از سال 1389 با وجود مصوبات مربوطه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: سه هزار و 500 دستگاه از اتوبوس های شرکت واحد فرسوده است و این آمار روز به روز بیشتر می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۴    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: تمام ناوگان فعال بخش دولتی و خصوصی اتوبوسرانی اصفهان هر شب پس از اتمام خدمات رسانی در سه توقفگاه اتوبوسرانی توسط 10 نفر نیروی متخصص با استفاده از محلول های ویژه ضدعفونی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه در این ناوگان نظارت بر ماسک داشتن مسافران سخت است، گفت: نیروهایی را برای این منظور در پایانه ها و ایستگاه های تقاطعی که جمعیت بیشتری تردد می کنند، مستقر کردیم تا در صورت لزوم برخورد قانونی با متخلفان داشته باشند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از مردم خواست که در اتوبوس ها هم از ماسک استفاده کنند و هم از صحبت کردن پرهیز کنند تا سلامتشان بیشتر حفظ شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت:ساعت کار اتوبوس های درون شهری در تبریز از امروز تغییر یافت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: برای خرید مینی بوس و اتوبوس های جدید با کارخانجات سازنده مذاکراتی در حال انجام است و باید منابع مالی مورد نیاز آن تامین شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: باتوجه به شرایط کرونایی امروز و با کاهش تقاضای سفر باید تعداد ناوگان نیز کاهش پیدا کند، اما ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زمان یک هفته ای طرح تعطیلی بعضی مشاغل فعلا نسبت به کاهش ناوگان اقدام نخواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از تغییر ساعات کار اتوبوسهای شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز از 15 مهر ماه خبر داد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: با توجه به شرایط حاد بیماری از همشهریان تقاضا داریم تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از درخواست شهرداری تهران از وزارت بهداشت جهت تامین واکسن آنفلوآنزا برای رانندگان اتوبوس خبر داد.