یکشنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۴۸May 2022 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت واحد اتوبوسرانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از بازسازی و نوسازی 4 هزار دستگاه اتوبوس تا پایان امسال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۱    
معاون هماهنگ کننده شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان از صعود سراسری تیم کوهنوردی این شرکت به قله خوشه انگور مازندران خبر داد و گفت: پس از صعود، پرچم مقدس کشور بر فراز قله به اهتزاز درآمد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵    
نرگس منصوری، فعال سیاسی و عضو سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی بازداشت شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از رونمایی 20 ون مناسب سازی شده ویژه جانبازان و معلولان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر گفت: تمامی اتوبوس های فعال متعلق به شرکت واحد هستند همچنین تا به امروز چیزی تحت عنوان به کارگیری ظرفیت 700 یا 100 دستگاه اتوبوس و امثالهم نداشته ایم.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بعد از اعتراضات یکی دو روز گذشته، فیش های حقوقی برخی رانندگان شرکت واحد در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد و برخی مسئولان هم در ارتباط با این فیش ها توضیح دادند که بازه دریافتی رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی از بیش از 10 میلیون تا ماهیانه بیش از 25 میلیون تومان است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۶    
در ویدئوی منتشرشده در فضای مجازی یکی از فرماندهان نیروی انتظامی هم زمان با ادامه اعتصاب رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، خطاب به گروهی از ماموران شهرداری که به جای رانندگان اتوبوس به کار گرفته شده اند از آنها تقدیر و تشکر می کند.
جنوب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته به دنبال عدم فعالیت برخی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اعتراض به کم بودن حقوق و مزایا خود، 700 دستگاه از اتوبوس های نیروی انتظامی در مسیرهای تعیین شده به خدمت رسانی رایگان پرداختند و مسافران تهرانی را جا به جا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران در مورد تجمع روز گذشته رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی توضیحاتی داد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محسن باقری گفت: در اعتراض امروز (بیست و هفت اردیبهشت) نیز تعدادی دیگر از رانندگان سامانه های 4 و 6 بازداشت شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی کار رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: از دیروز که رانندگان به افزایش ده درصدیِ حقوق خود اعتراض کردند، ارقامی از 12 درصد تا 40 درصد افزایش حقوق، از سوی مشاوران شهرداری مطرح شده است که ما این اظهارنظرها را نقد می کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی کار سامانه 4 شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: شهرداری در موضوع مزد کارگران و مصوبه ی شورایعالی کار دخالت کرده است. در صورتیکه طبق قانون، تصمیم گیری در مورد مزدِ کارگرانِ کارگاه ها و شرکتهای تابع قانون کار با شورایعالی کار است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۵    
به دنبال اعتصاب رانندگان اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، اتوبوس ها و مینی بوس های ناجا و سپاه جایگزین اتوبوس های شرکت واحد شدند.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار پایتخت به محض اطلاع از اعتصاب رانندگان اتوبوسرانی در ساختمان شرکت واحد اتوبوسرانی به محل مذکور رفت و در جمع رانندگان گفت: درباره نهادهای عمومی که شهرداری یکی از آن هاست، تصمیمی گرفته نشده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، رانندگان خطوط اتوبوسرانی بی آرتی تهران دست به اعتصاب و تجمع زدند. رانندگان خطوط اتوبوسرانی بی آرتی تهران روز دوشنبه 26 اردیبهشت دست به اعتصاب و تجمع زدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران ساعاتی پیش با حضور در جمع تعدادی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی درباره میزان افزایش حقوق با آنها گفت وگو کرد و گفت: گروه 6 نفره ای که معاون حقوقی رئیس جمهوری متولی آن است برای جمع بندی حقوق دستگاه های غیردولتی تشکیل شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز جمعی از رانندگان شرکت واحد در اعتراض به پرداخت حقوق و مطالباتشان دست به تجمع در مقابل شرکت واحد اتوبوسرانی زدند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال عدم فعالیت و توقف بخشی از اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، تعداد قابل توجهی از اتوبوس های فرماندهی انتطامی ج.ا.ا ( نزدیک به 700دستگاه) در شهر تهران با حضور در مسیرهای مورد نظر، به صورت رایگان در حال خدمات رسانی و جابجایی مسافران می باشند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران پس از اعتصاب رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی در بین آنها حاضر شد و گفت: دولت برای وزارتخانه ها و سازمان های تابع خودش بحث کرده و رقم 10 تا 57 درصد افزایش حقوق را گذاشته است اما درباره نهادهای عمومی که شهرداری یکی از آنهاست، تصمیمی نگرفته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران پس از اعتصاب رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی در بین آنها حاضر شد و گفت: دولت برای وزارتخانه ها و سازمان های تابع خودش بحث کرده و رقم 10 تا 57 درصد افزایش حقوق را گذاشته است اما درباره نهادهای عمومی که شهرداری یکی از آنهاست، تصمیمی نگرفته است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
امروز جمعی از رانندگان شرکت واحد در اعتراض به پرداخت حقوق و مطالباتشان دست به تجمع در مقابل شرکت واحد اتوبوسرانی زدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران پس از اعتصاب رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی در جلسه با آن ها حاضر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شهردار تهران پس از اعتصاب رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی در جلسه با آنها حاضر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از عقد قرارداد برای خرید 900 دستگاه اتوبوس جدید در تهران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: به همت مدیریت شهری 173 دستگاه اتوبوس شهری جدید سفارش داده شده است و به زودی پس از تولید وارد ناوگان حمل ونقل عمومی شهر اصفهان خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ناوگان خطی این شرکت 690 دستگاه اتوبوس دارد، گفت: میانگین عمر ناوگان اتوبوسرانی 10.1 سال است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از برپایی میز خدمت در سامانه های شش گانه شرکت واحدخبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به فرسودگی 75 درصد ناوگان اتوبوسرانی گفت: 3 هزار دستگاه اتوبوس در پایتخت زمین گیر شده و اکنون فقط 2 هزار اتوبوس فعال است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۰    
با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم ظالمانه کشور و عدم ورود مجموعه قوای محرکه اتوبوس به کشور و عدم امکان شرکت های خودرو سازی داخلی در تولید اتوبوس شهری در سالهای اخیر به این دلیل و از طرفی ضرورت حمل ونقل عمومی در شهرها به ویژه کلان شهر اصفهان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: میز خدمت در سامانه های شرکت واحد به منظور بررسی، پیگیری و رسیدگی به مسائل و مشکلات مسافران راه اندازی شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: در آینده نزدیک شهروندان اصفهانی بر اساس کیلومتر پیمایش کرایه اتوبوس پرداخت می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای، از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان گرامی جهت بازدید از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تمهیدات ناوگان اتوبوسرانی پایتخت برای نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات رسانی به شهروندان برای بازدید از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۸    
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اطلاعیه ای از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان گرامی جهت بازدید از سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صادر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه این شرکت در قالب 100 خط به شهروندان خدمت رسانی می کند که سه خط آن تندرو و مابقی خطوط عادی اتوبوسرانی است، گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، در نظر داریم خطوط تندروی کلان شهر اصفهان به 12 خط افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از افزایش ساعات کاری ناوگان این شرکت از امروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۵    
چهار دستگاه اتوبوس از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، برای سهولت در تردد شهروندان تحویل شهرداری حسن آباد فشافویه شهرستان ری شد.
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طی اطلاعیه ای اعلام کرد خدمات رسانی این شرکت در روز عید رایگان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات رسانی رایگان به نمازگزاران شرکت کننده در مراسم نماز عید فطر، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، از خدمات رسانی رایگان به نمازگزاران شرکت کننده در مراسم نماز عید فطر، خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱    
به گزارش روز یکشنبه ایران اکونومیست، شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران روز یکشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: این شرکت از ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد روز عید فطر از مبدا و مسیرهای اصلی مشخص شده اقدام به جابه جایی شهروندان به سمت دانشگاه تهران می کند. ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به نمازگزاران شرکت کننده در مراسم نماز عید فطر، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۵    
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طی اطلاعیه ای جزئیات خدمت رسانی به نمازگزاران عید فطر و مسیرهای ویژه اتوبوسرانی را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه ای ضمن عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به نمازگزاران شرکت کننده در مراسم نماز عید فطر، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۹    
یکی از رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان که شش سال پیش فرزندش به علت ابتلا به سرطان در بیمارستان سیدالشهدای اصفهان بستری شده بود، پس از شفای وی، کمک به بیماران سرطانی را در برنامه اصلی زندگی خود قرار داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از سرویس دهی به آرامستان باغ رضوان در دو نوبت صبح و بعدازظهر تعطیلات عید فطر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۰    
به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران طی پیامی این روز را به همکارانش در اتوبوسرانی پایتخت تبریک گفت.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، خبر داد.