جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۱:۴۲Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پونک»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
محله پونک، منطقه ای که روز به روز گران تر می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: بررسی وضعیت بازار اجاره در تهران نشان می دهد که برای رهن واحد 67 متری در پونک به سرمایه 200 میلیون تومانی نیاز است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۸    
بررسی وضعیت بازار اجاره در تهران نشان می دهد که برای رهن واحد 67 متری در پونک به سرمایه 200 میلیون تومانی نیاز است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان - روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: آپارتمان هایی که به بهای مترمربعی 3 میلیون تومان برای رهن کامل فایل شده اند در بازار فعلی اجاره مسکن پرتعدادتر از سایر گروه های قیمتی به نظر می رسند. انتهای پیام/ ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۵    
در طول 45روز گذشته، ارزان ترین واحد زیر 50متر منطقه دو تهران، در محله پونک با قیمت 7میلیون و 716هزار تومان و گران ترین نیز در منطقه درختی با قیمت 83میلیون و 245هزار تومان در هر متر مربع معامله شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۴    
برای رهن و اجاره آپارتمان در پونک باتوجه به متراژ، امکانات و موقعیت دسترسی باید هزینه های متفاوتی پرداخت که در جدول زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۱۵    
میزان نوشت: برای رهن و اجاره آپارتمان در پونک باتوجه به متراژ، امکانات و موقعیت دسترسی باید هزینه های متفاوتی پرداخت که در جدول زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
برای رهن واحد 71 متری در پونک به سرمایه 200 میلیون تومانی نیاز است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – برای رهن و اجاره آپارتمان در پونک باتوجه به متراژ، امکانات و موقعیت دسترسی باید هزینه های متفاوتی پرداخت که در جدول زیر به برخی از آن ها اشاره شده است. انتهای پیام/
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ظرفیت ترانسفورماتور سوم پست 63 کیلوولت پونک تهران با هدف تامین برق مطمئن، جبران کمبود بار و جلوگیری از محدودیت های احتمالی در زمان های پیک بار، با استفاده از تجهیزات داخلی، از 60 به 90 مگاولت آمپر افزایش یافت.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
برای رهن واحد 115 متری در پونک به سرمایه 380 میلیون تومانی نیاز است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
برای رهن واحد 115 متری در پونک به سرمایه 380 میلیون تومانی نیاز است.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
برای رهن واحد 115 متری در پونک به سرمایه 380 میلیون تومانی نیاز است.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
برای رهن واحد 115 متری در پونک به سرمایه 380 میلیون تومانی نیاز است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
برای رهن و اجاره آپارتمان در پونک باتوجه به متراژ، امکانات و موقعیت دسترسی باید هزینه های متفاوتی پرداخت که در جدول زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
برای رهن واحد 115 متری در پونک به سرمایه 380 میلیون تومانی نیاز است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۰    
پونک را می توان محله ای در نظر گرفت که درگذشته نه چندان دور افرادی که درآمد متوسط و خوبی داشتند، ساکن آنجا بودند. این مهم در حال حاضر تغییر زیادی داشته و به نقطه ای رسیده که خرید خانه در پونک و سکونت دراین منطقه جزو فعالیت های گران قیمت به شمار می رود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۱    
مجتمع بوستان، یکی از بزرگ ترین بازارها و پاساژهای تهران است و در شمال غرب میدان پونک واقع شده است. البته این میدان دیگر سال هاست میدان نیست و به چهارراه تبدیل شده اما ساختمان عظیم الجثه شمال غرب میدان هنوز پابرجاست ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بررسی میدانی رشد قیمت آپارتمان در دو سال 94 و 99 نشان می دهد، مناطق ارزان قیمت تهران با شیبی مشابه با سایر مناطق مرغوب و حدود 400 تا 600 درصد رشد داشته است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۲:۳۷    
مأموران کلانتری 140 باغ فیض دو سارق سابقه دار حرفه ای که اقدام به سرقت های سریالی در منطقه باغ فیض و پونک می کردند در تعقیب و گریز به دام انداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از کشف کالای بهداشتی و مصرفی قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال و دستگیری 3 متهم خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۴    
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید یک واحد آموزشی 12 کلاسه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان در ناحیه پونک قزوین به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید یک واحد آموزشی 12 کلاسه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسوولان در ناحیه پونک قزوین به بهره برداری رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۴۱    
قیمت مسکن در غرب تهران برای واحدهای نوساز بین 15 تا 60میلیون تومان است. از بین محله های غرب تهرانسر تقریبا قیمتی پایین تر از سایر محله ها دارد و پونک وگیشا نیز جز محله های گران قیمت در غرب محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۹:۱۳    
این مشاوران املاک در مناطق گلشهر، پونک و منظریه به دلیل نداشتن مجوز کسب و خرید و فروش صوری جلوی فعالیت آنان گرفته شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۶    
گزارش های میدانی از بازار مسکن شمال غرب پایتخت حکایت از آن دارد که قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه پونک و سردارجنگل بین 35 تا 50 میلیون تومان متغیر است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۵:۴۰    
قیمت هر متر مربع در محله پونک بین 35 تا 50میلیون تومان متغیر است. برای رهن کامل یک واحد آپارتمان در پونک حداقل 250میلیون تومان سرمایه لازم است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۶    
یک شرکت معتبر در محدوده پونک برای بخش مالی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان نوشت: برای رهن واحد 75 متری در پونک به سرمایه 280 میلیون تومانی نیاز است. برای رهن و اجاره آپارتمان در پونک با توجه به متراژ، امکانات و موقعیت دسترسی باید هزینه های متفاوتی پرداخت که در جدول زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اخیراً علی محمد مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران، در مصاحبه با خبرگزاری شهر اعلام کرده است: در سال های اخیر حفظ، تملک و تبدیل باغات به بوستان های شهری از اولویت های سازمان بوستان ها و فضای سبز تهران بوده که از جمله اقدامات صورت گرفته در این راستا از سال 1396 می توان به تملک 15 ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم رفیعی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون در شهرک های حاشیه نشین گلشهر کاظمیه، پونک و الهیه زنجان در ارتباط با فضای آموزشی مشکلاتی وجود دارد که توجه مسؤولان به این موضوع مهم ضروری است. وی اضافه کرد: باید نگاه تخصصی به مسائل آموزش و پرورش وجود داشته باشد چرا که در [...]
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۷:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مرد جوان که با همدستی یک بیمار ایدزی نقشه ربودن و قتل یک مشاور املاک را طراحی کرده بود با حضور بموقع مردم در محل درگیری ناکام ماند.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار قزوین اظهار داشت: در اجرای پارک پونک به مساحت 2.5 هکتار واقع در بولوار امیرکبیر، تمامی ضوابط مناسب سازی رعایت می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
پیام های رسیده در تاریخ دهم مردادماه در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
برای رهن و اجاره آپارتمان در منطقه پونک بسته به امکانات آن باید هزینه های مختلفی پرداخت کرد. برای رهن و اجاره یک آپارتمان 70 متری در پونک بسته به امکانات باید مبالغ مختلفی را پرداخت کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- برای رهن و اجاره یک آپارتمان 70 متری در پونک بسته به امکانات باید مبالغ مختلفی را پرداخت کرد. تاریخ انتشار: 05:33 - 09 مرداد 1399 - کد خبر: 642030
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
دفتر پیشخوان میدان پونک طبقه دوم یک ساختمان نسبتاً سالخورده است که بزک شده با پشت سنگ های مرمر. بعد از ورود به ساختمان باید از راهروی تنگ و ترشی گذشت که مملو از صف فشرده مراجعه کنندگان. همه آنها درخواست یکسانی دارند: گرفتن کد بورسی و احزار هویت سجام برای ورود به بازار بورس.
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۴    
محله پونک تهران از قدیمی ترین و پرطرفدارترین محله ها در غرب تهران می باشد . برای سکونت مطرح بوده است، نزدیکی به مراکز خرید و دسترسی به نقاط مختلف شهر در کنار آب و هوای نسبتا مطلوب غرب پایتخت این محله را به عنوان یکی از مناطق محبوب تهران برای سکونت مطرح کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فضای آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) که هم اکنون بخش قابل توجهی از آن به دلیل طرح توسعه بسته شده است، افزایش می یابد؛ به طوری که فضای بقعه 120 برابر می شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۲    
برای رهن واحد 80 متری در پونک به سرمایه 310 میلیون تومانی نیاز است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
برای رهن واحد 80 متری در پونک به سرمایه 310 میلیون تومانی نیاز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بنای کوچک امامزاده را بین گونی های آبی رنگ محصور کرده اند. راهِ باریکی زائران را به امامزاده می رساند، اما در دو طرفِ این مسیر، همان رنگِ آبی که همیشه نشان از فعالیت کارگاه عمرانی دارد، چشم و ذهن را آزار می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۱    
به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری صدا و سیما مرکز زنجان ؛ طرح پایلوت سامانه اطلاعات مکانی ، جی آی اس ، در شهرک پونک زنجان اجرا می شود. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۹    
مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شاهد گفت:باتوجه به اینکه ملک به صورم مشاعی است شرکت برای واگذاری و یا افراز آن در حال حاضر مذاکره با شرکا بوده و تصمیم گیری در فروش اراضی منوط به توافق با سایر شرکاست.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
چهل و یکمین شعبه بانک توسعه تعاون در استان تهران در منطقه پونک با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک گشایش یافت.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۲۰:۲۵    
به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، ساعت 18:30 دقیقه امروز سه شنبه یک باغ متروکه گلزار یکم منطقه پونک دچار آتش سوزی شد که خیلی زود آتش نشانان به محل اعزام شده و عملیات مهار آتش سوزی را آغاز کردند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
منوچهر حبیبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز افزود: دلیل قطع و افت فشار آب در مناطق مینودر و پونک قزوین، همزمان شدن مباحث شستشو علیه بیماری کرونا و روشن شدن کولرها و افزایش مصرف آب در فصل تابستان است که همه این موارد باعث شد تا میزان مصرف آب شرب و بهداشتی 35 درصد [...]