یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۱۹:۵۷Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشت و صنعت مغان»

گروه استان ها نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری کشور گفت: لازمه کار واقعی در کشور عمل است و با انجام کارها و صحبت های نمایشی نمی توان مردم را به سمت اهداف کشاند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پس از سفر آیت الله رئیسی به استان اردبیل و دستور 6ماده ای در خصوص بازگشت مجموعه بزرگ کشت و صنعت مغان به مردم منطقه، شاهد رشد و توسعه این مجموعه و افزایش محصولات و تولیدات باغی و کشاورزی هستیم.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت مغان گغت: پیگیر استفاده از منابع اعتباری برای تجهیز اراضی به آبیاری تحت فشار هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از افزایش تولید دانه روغنی کلزار تا سقف سه هزار تن در این شرکت خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل شهرک های کشاورزی ایران گفت: درصدد هستیم شرکت کشت و صنعت مغان را به دانشگاه علمی و تولیدی در کشور و جهان تبدیل کنیم.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شهرک های کشاورزی گفت: در حال حاضر روند خوبی در شرکت حاکم است و امیدوارم شرکت به روزهای اوج خود بازگشته و شاهد رونق، توسعه، درخشش و عظمت دوباره آن باشیم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۶    
در مطلب زیر تصاویری را می بینید که مربوط به قبرستان ماشین هاست، چشمت را که به هر طرف می چرخانی خودرو ها و ماشین آلاتی می بینی که به هر دلیلی در گوشه ای افتاده؛ کامیون، لودر، لیفتراک، نیسان، وانت، تراکتور، موتورسیکلت، اتوبوس و...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
این روزها شاهد اخبار خوب از کشت و صنعت مغان و افزایش محصولات و تولیدات باغی و کشاورزی هستیم، به طوری که پس از بازگشت این مجموعه بزرگ تولیدی به آغوش مردم این منطقه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: مجتمع کشت و صنعت مغان و پارس به عنوان بزرگترین سایت گردشگری کشاورزی خاورمیانه بزودی در جریان سفر وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی به استان اردبیل افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: کشت مکانیزه گوجه فرنگی در این شرکت شروع شده و پیش بینی می شود امسال 6 هزار تن محصول گوجه از مزارع تولید و روانه بازار شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۲    
در تاریخ 24 اسفند سال 98، عضو هیئت تحقیق و تفحص مجلس جزئیات پرونده فساد کشت و صنعت مغان را در سازمان خصوصی سازی که ردپای اسحاق جهانگیری در آن وجود دارد را تشریح کرد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: کارشناسان ما 60 هکتار از اراضی شرکت را زیر کشت مکانیزه گوچه فرنگی برده اند
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۲۰:۳۱    
به گزارش مشرق نماینده دشت مغان در مجلس نوشت: در اولین جلسه حضوری نمایندگان ملت با آیت الله رئیسی دو موضوع را یادآوری کردم؛ دیپلماسی فعال منطقه ای و معیشت مردم. آیت الله رئیسی هم ضمن توجه و تاکید روی این دو موضوع، از وضعیت کشت و صنعت مغان پرسیدند که اخیرا از چپاول آزاد شده بود. ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین شهر کشاورزی ایران در دشت حاصلخیز مغان با مساحتی بزرگتر از شهر شیراز سال 97 فقط متری 6500 تومان و آن هم به صورت قسطی به مالک شرکت #شیرین عسل فروخته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل بر لزوم ایجاد تعادل بین عرصه تولید و حفاظت از محیط زیست تاکید کرد و خواستار برطرف کردن مشکلات زیست محیطی در مجموعه کشت و صنعت مغان شد.
شیوا بیان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۷    
مدیرکل محیط زیست استان اردبیل و هیئت همراه با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کشت و صنعت مغان دیدارکردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کشت و صنعت مغان معتقد است ورود دستگاه قضایی به پرونده کشت و صنعت مغان، برکات و آثار مثبت زیادی برای نگین کشاورزی ایران داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
آ ن طور که مدیرعامل کشت و صنعت مغان می گوید، ورود دستگاه قضایی به پرونده کشت و صنعت مغان، برکات و آثار مثبت زیادی برای نگین کشاورزی ایران داشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۴    
شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بزرگترین شرکت دولتی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی با دارا بودن مجتمع های بزرگ زراعی باغی دامپروری و صنعتی از بزرگترین شرکت های تولیدی کشور و یکی از قطب های اقتصادی منطقه در سطح ملی و خاورمیانه است.
شیوا بیان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کاشت محصول گوجه فرنگی در شرکت کشت و صنعت مغان در استان اردبیل آغاز شد
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اردبیل مقدار 555.723 کیلوگرم کود اوره در فروردین ماه سال 1400 برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تامین و ارسال شد .
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اردبیل همکاران و کارشناسان شعبه اردبیل در ایستگاه مغان مورخ 1400/02/18 روز شنبه برای نمونه برداری از سویای مرغوب به انبار کشت و صنعت مغان اعزام شدند .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان از آغاز کاشت دانه روغنی سویا در بیش از یک هزار هکتار از مزارع کشت و صنعت مغان در استان اردبیل خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اردبیل مقدار 50 تن دانه های سویا ی مرغوب در انبار کشت و صنعت مغان در حال بوجاری و پارت چینی با حضور و نظارت کارشناسان و مسئولین مربوطه میباشد .
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، طی مراسمی که در سالن ورزشی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و با حضور مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره، فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه مقاومت پارس آباد و سرهنگ پیر جاهد دبیر و سخنگوی رزمایش کمک مومنانه بسیج استان برگزار شد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احیای واحدهای تولیدی یکی از دستورکارهای اصلی دستگاه قضایی در دوره تحول است. طی حدود دو سال اخیر و آغاز دوره تحول در دستگاه قضایی، اقدامات بسیار ارزند ه ای برای احیای واحد های تولیدی توسط قوه قضاییه در استان های مختلف کشور صورت گرفته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: انتظار می رود از ماه آینده واگذاری زمین های مسکونی و اسناد املاک روستاهای عشایر ساکن در محدوده کشت و صنعت مغان شروع شده و تا پایان دولت تمامی مصوبه هیات وزیران در خصوص واگذاری اراضی به واجدین شرایط عملیاتی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان پس از اقدامات دستگاه قضایی و فرمان شش ماده ای آیت الله رئیسی و بازگشت به آغوش دشت مغان در مسیر تحول و پویایی قرار گرفته به طوریکه شاهد افزایش 20 درصدی میزان انواع محصولات تولیدی و هم چنین ثبت رکورد تولید روزانه 190 تن شیر در این شرکت بوده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اردبیل از حل پرونده مطالبه بدهی شرکت کشت و صنعت مغان با یک شرکت دیگر به طور مسالمت آمیز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل از آغاز استیفای ریالی حقوق بیت المال در شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان خبر داد و گفت: در اولین پرونده 73 میلیارد تومان به بیت المال بازگشت داده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با ورود جدی دستگاه قضایی به موضوع حفظ بیت المال در کشت و صنعت مغان، مبلغ 700 میلیارد ریال به زودی به این شرکت بازمی گردد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از کاشت بیش از 1600 هکتار چغندر قند بهاره در اراضی شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ولی اسماعیلی در گفت وگو با میزان، با اشاره به راهبرد تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها اظهار داشت: قوه قضائیه قطعاً یکی از ارکان اصلی در مانع زدایی از تولید قلمداد می شود. وی تاکید کرد: قوه قضائیه باید جلوی ترک فعل های موجود در راه تولید را بگیرد که در بسیاری از امور تاکنون توفیق داشته است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بر ضرورت رفع موانع صادرات شیرخشک تاکید کرد و گفت: امیدواریم با رفع موانع پیش رو، به سرعت توان صادرات کشت و صنعت مغان در این حوزه افزایش پیدا کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۱    
مدیرعامل این شرکت به همراه مدیر امور انبارها و مدیر مجتمع باغات میوه از محل انبارهای باغات میوه بازدید بعمل آوردند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۲    
اسداله محسن زاده مدیر عامل کشت و صنعت مغان می باشد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، اسداله محسن زاده مدیر عامل شرکت کشت و صنعت مغان پیش از ظهر امروز در دیدار با ابراهیم امامی فرماندار شهرستان پارس آباد به تشریح عملکرد سه ماهه استقرار هیئت مدیره جدید در شرکت کشت و صنعت مغان پرداخت و گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت کشت وصنعت دامپروری مغان در استان اردبیل گفت: با توجه به فرسودگی درختان باغات شرکت، کاشت 80 هکتار باغ زیتون در حال انجام است.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سیستم سرمایشی آیس بانک برای اولین بار در کارخانه لبنیات شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان مورد بهره برداری قرار گرفت
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۰    
اردبیل- حصادی، مجری طرح چغندر قند کشور گفت: میزان نیاز شکر کشور سالانه بیش از دو میلیون تن است که بخشی از این نیاز بازار در داخل تولید و مابقی نیز از طریق واردات تامین می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۴۶    
به گزارش سبلان ما ، پیمان حصادی مجری طرح چغندرقند کشور روز سه شنبه در بازدید از مزارع شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: با کمی همت و تلاش و کوشش شبانه روزی می توان این شرکت را با مدیریت صحیح به دوران اوج خود برگرداند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: بر اساس برنامه ریزی امسال 100 هکتار از اراضی این شرکت به سامانه آبیاری مدرن مجهز می شود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، محسن زاده مدیر عامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در جمع خبرنگاران گفت: برابر برنامه ریزی های صورت گرفته و تاکیدات انجام شده در اولین جلسه شورای مدیران شرکت امیدواریم امسال راندمان تولید شرکت که به واسطه تامین به موقع نهاده ها و برنامه ریزی مناسب برای کاشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در سالی که مزین شده است بنام سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها شرکت کشت و صنعت و دامپروزی مغان در جهت افزایش تولیدات خود در بخش های مختلف برنامه ریزی کرده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۵    
یکی از رسانه های محلی استان، ضمن نقد انتصابات چراغ خاموش در کشت و صنعت مغان، مدعی جهت داشتن ارتباطات روابط عمومی این کشت و صنعت با برخی از رسانه های خاص شده است. منتظر توضیحات کشت و صنعت مغان هستیم.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۷    
دامداری شرکت کشت و صنعت مغان
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۶    
در سال 99 مثل همه سال ها رویدادهای گوناگونی اتفاق افتاد که منجر به اخبار خوب یا بد شد و بر خروجی رسانه ها رفت؛ در مطلب پیش رو برخی از اخبار خوب استان اردبیل را در مهر ماه سال 1399 مرور خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۸    
در سال 99 مثل همه سال ها رویدادهای گوناگونی اتفاق افتاد که منجر به اخبار خوب یا بد شد و بر خروجی رسانه ها رفت؛ در مطلب پیش رو برخی از اخبار خوب استان اردبیل را در شهریور ماه سال 1399 مرور خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - احیاء ، بازسازی و کاشت باغات میوه با نهال و ارقام جدید زیتون در محل مجتمع باغات میوه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در سطح 100 هکتار اجرایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۴    
گروه استان ها- مدیرکل حوزه وزارتی جهاد کشاورزی گفت: کشت و صنعت مغان باید در افزایش و سلامت تولید در کشور یک الگو باشد.