دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۳۵Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشت و صنعت مغان»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵    
اردبیل- نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس گفت: هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان باید از بین نیروهای توانمند بومی و متخصص انتخاب شود و در این زمینه بررسی های لازم مبنای کار قرار گیرد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۷    
عظیم دشتی در کانال خود نوشت: تصور می شد با رای ابطال هیات داوران، پرونده کشت وصنعت مغان بسته خواهد شد ، نه تنها این پرونده به مرحله پایانی خود نرسیده بلکه کشمکش ها و بگو مگوها رو به افزایش یافته است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اولتیماتوم رئیس کل دادگستری استان اردبیل به وزارت جهاد کشاورزی و شرکت مادر تخصصی شهرک های کشاورزی استان جهت تعیین هیئت مدیره و مدیر عامل برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم پارس آباد در مجلس در تذکر جدی به وزیر جهاد کشاورزی گفت: انتصاب افراد غیربومی برای سرپرستی کشت وصنعت مغان مورد پذیرش نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: در تماس با وزیر جهاد کشاورزی، وی انتصاب کریم مهری به عنوان سمت مدیرعامل کشت و صنعت مغان را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه تیم ویژه ای برای پرداخت حقوق کارگران کشت و صنعت مغان تشکیل شد، گفت: دادگستری نظارت مستمر بر امور شرکت دارد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی پیرامون اقدامات صورت گرفته در رابطه با شرکت کشت و صنعت مغان با اشاره به پرداخت حقوق آبان ماه کارکنان، اظهار کرد: همه امور شرکت از قبیل انجام کشت، برداشت و فروش محصول، ایفای تعهدات ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۹    
بعد از انتصاب سرپرست کشت و صنعت مغان برخی نمایندگان استان اردبیل به این موضوع واکنش سریع دادند. ▫️ نماینده پارس آباد، انتصاب سرپرست جدید کشت و صنعت را ننگ خواند ▫️صدیف بدری هم به وزیر جهاد کشاورزی در مورد تحویل گرفتن و مدیریت مناسب کشت و صنعت مغان اعتراض کرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: از 5 نفر عضو هیات مدیره شرکت کشت و صنعت مغان حداقل سه نفر و مدیرعامل حتما باید از نیروهای متخصص و توانمند بومی استان انتخاب شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۶    
گفتگوی زنده فعالان رسانه ای و شهری اردبیل امشب، دوم آذر با تیم یاوران جوان شرکت کشت و صنعت مغان امشب برگزار می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دولت به خاطر اقدامات قانونی صالح در پرونده مغان و ارسال پرونده هفت تپه به هیئت داوری، وی را از ریاست سازمان خصوصی سازی عزل کرده و حسن علایی معاون این سازمان عهده دار سرپرستی سازمان خصوصی سازی شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اقدامات صالح در پرونده هفت تپه و کشت و صنعت مغان صدای دولتمردان را درآورد و او را مجبور به استعفا کردند!
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: هر گونه فروش تولیدات و محصولات کشاورزی این شرکت صرفا زیر نظر اعضای هیات نظارت انجام شده و پس از هماهنگی لازم با مراجع قانونی امکانپذیر خواهد بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۰    
هیات داوری رای ابطال واگذاری شرکت را صادر کرد، ولی با اعتراض خریدار به رای هیات داوری موضوع در یکی از شعبات حقوقی دادگستری تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و با رد اعتراض خریدار حکم هیات داوری در ابطال واگذاری شرکت کشت وصنعت مغان تائید گردید و به این ترتیب واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بصورت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری استان اردبیل از تایید مجدد حکم ابطال شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۶    
فعال دانشجویی اردبیلی در اینستاگرام خود نسبت به عدم تعیین تکلیف شرکت کشت و صنعت مغان و سنگ اندازی در مسیر بهبود وضعیت این شرکت انتقاداتی را مطرح کرد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
با دستور ویژه ای که ریاست قوه قضاییه در خصوص تسریع و تدقیق در پرونده اعمال ماده 477 راجع به ورشکستگی این کارخانه صادر کرده بود، دیوان عالی موضوع را رسیدگی و هم اکنون با حکم دیوان کارخانه به مالک اصلی باز می گردد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان اردبیل، از بازگشت کارخانه سبلان پارچه اردبیل به مالک اصلی آن در پی صدور حکم دیوان عالی کشور خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۹:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، کمتر از دو ماه از سفر رییس قوه قضاییه به استان اردبیل و بازدید از کارخانه سبلان پارچه بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز 15 آبان ماه 1399 از مزارع پنبه و کلزا کارخانه کشت و صنعت مغان بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۱:۵۲    
اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز 15 آبان ماه 1399 از کارخانه چغندر کشت و صنعت مغان بازدید کردند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به جد وارد بحث خصوصی سازی ها شده و نسبت به واگذاری ها با نگاه دقیق و تیزبینانه ای ورود کرده که اگر موارد مشابه مانند کشت و صنعت مغان پیش آید، جلوی آن گرفته شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس در روز دوم نظارت میدانی خود از واحدهای تولیدی و گلخانه ای کشت و صنعت مغان بازدید کردند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دولت جنایت کار آمریکا پیش از انقلاب اسلامی با حمایت های همه جانبه سردمداران پهلوی با حضور در منطقه مغان، منابع طبیعی این را به یغما برد ضمن آنکه بعد از انقلاب اسلامی نیز با ترور عوامل انقلابی و شهادت شخصیت های تاثیرگذار اردبیل سعی داشت با سست کردن اراده های مردمی ریشه های انقلاب را در این منطقه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۰    
اداره مرکزی شرکت کشت و صنعت مغان این روز ها شاهد تجمع اعتراضی گروه های مختلف کارگری این شرکت در اعتراض به بلاتکلیفی آن در خصوص بازگشت به دولت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری استان تهران با بیان اینکه شرکت سرمایه گذاری استان البرز از دل استان تهران به وجود می آید، گفت: این شرکت هم بعد از تشکیل وارد بورس می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، با اشاره به واگذاری مجتمع بزرگ کشت و صنعت و دامپروری مغان به بخش خصوصی اظهار کرد: متأسفانه در برخی موارد صدای مخالفان واگذاری و تاراج کشت و صنعت مغان شنیده نشد تا اینکه شخص رئیس قوه قضائیه سفر به استان اردبیل را با محوریت دستور انقلابی ابطال انجام داد تا مرهمی ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۳:۱۵    
مسیر رشد و گسترش ظرفیت های بالقوه این کشت و صنعت پس از سال 1357 دستخوش نوسانات مدیریتی قرار گرفت و به تناسب ضعف دستگاه اجرایی کشور از تارک بخش کشاورزی به ورطۀ واحد اقتصادی زیان ده سقوط کرد ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۳:۰۳    
در قسمتی از بیانیه آمده است: با ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان تازه چراغ اول روشن شده است. رهبر انقلاب در اکثریت دیدارهای دانشجویی خود بر این موضوع تاکید داشتند که این علم مطالبه گری به دست نامحرمان غصب نگردد و افراشته بماند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز گفت: نیاز است تا بخش های صنعتی شرکت به صورت چند واحدی به شرکت ها و سرمایه گذاران منطقه ای واگذار شود تا هر چه سریع تر مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود. ”
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پرونده های دانشجویی با وجود اینکه شیوع کرونا نسبت به گذشته بیشتر هم شده؛ اما ادامه دارد. از آنچه در کشت و صنعت مغان رخ می دهد، تا پیگیری پرونده امید اسدبیگی، مالک شرکت هفت تپه و دیگر موضوعات شهری.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۳    
تیم بازرسی سازمان خصوصی سازی کشور با حضور در مجموعه کشت و صنعت مغان از روند فعالیت کارخانه های این مجتمع اقتصادی بازدید کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه استانها-استاندار اردبیل گفت: اراضی عشایر محدوده کشت و صنعت مغان سنددار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: با صدور احکام از سوی رییس سازمان خصوصی سازی کشور، بازرسان ویژه در شرکت کشت و صنعت مغان مستقر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مغازه دارهای مشهدی که دست نوشته هایی با موضوعات انقلابی و انتقادی نسبت به مسئولین روی شیشه مغازه اش نصب می کند، خاطرات زیادی از تحمل نشدن انتقادهایش دارد، اما پاره شدن این دست نوشته ها توسط یک خانم و بعد ورود پلیس به ماجرا، جدیدترین آن هاست.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۸    
دومین پالایشگاه قدیمی کشور یکی از ویژگی های برجسته و مهم پالایشگاه کرمانشاه، جایگاه بسیار مهم تاریخی و هویتی این مجموعه است. پالایشگاه کرمانشاه در سال 1301 ساخته شده و بعد از پالایشگاه آبادان، دومین پالایشگاه نفت قدیمی کشور _ و البته خاورمیانه _ محسوب می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۴    
بررسی داغ ترین مطالبات اقتصادی مردم در فارس من، دستور کار برنامه زنده رادیویی تیتر اقتصاد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۵    
ظهر امروز جمعی از دانشجویان عدالتخواه در محل شرکت کشت و صنعت مغان تجمع کردند که نیروی انتظامی از تجمع ممانعت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
داغ ترین مطالبات اقتصادی مردم در فارس من چهارشنبه ها در برنامه زنده تیتر اقتصاد بررسی می شود. این هفته موضوع ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه شاهد در نشست بررسی ابعاد خصوصی سازی: هم در عرصه ادبیات و اندیشه ورزی و هم اجرا مشکل داریم و این دو با هم موجب مشکلاتی می شوند که در هپکو و آذراب و هفت تپه و کشت و صنعت مغان با آن مواجه هستیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه شرق: امروز جلسه ای در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی برگزار می شود تا با همفکری نمایندگان مجلس و وزارت جهاد کشاورزی، مدیریت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تا زمان برگزاری مزایده مجدد، روشن شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
برخی کارشناسان اقتصادی پیشنهاد می دهند که دولت سهام شرکت کشت و صنعت مغان را در بورس عرضه کند و بخشی از سهام را به مردم منطقه بدهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل تاکید کرد که با پیگیری و عملیاتی شدن مصوبه هیات دولت در زمینه واگذاری اراضی عشایر محدوده مجتمع کشت و صنعت مغان در ماه های آتی، آنها کشت بهاره خود را در زمین های متعلق به خود انجام خواهند داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان جز خواسته های مهم مردمی بود که با محرز ساختن تخلفات در این پرونده و اشرافیت بر آن خطاهای این پروژه بر همگان آشکار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کل دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه فضای کشت و صنعت مغان با ورود دستگاه قضایی آرام شد، گفت: کارکنان شرکت با جدیت برای تولید و زراعت اقدام می کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، که واگذاری آن به بخش خصوصی با حاشیه های مختلفی همراه بوده است، حالا با توجه به رای هیات داوری مبنی بر ابطال واگذاری، می توان به احیای اقتصاد کشور در این برهه حساس امیدوار بود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ملاقات مردمی رییس کل دادگستری استان اردبیل با حضور رییس شورا های حل احتلاف استان و معاونین قضایی رییس کل دادگستری استان اردبیل امروز برگزار شد. در این دیدار به درخواست ها و مشکلات حقوقی بیش از 75 نفر از مراجعین رسیدگی شده و دستورات قضایی لازم صادر گردید. ...
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه سیاسی-رجانیوز: هفته گذشته و پس از سفر استانی رییس قوه قضاییه به اردبیل، جلسه هیات داوری سازمان خصوصی سازی پیرامون تعیین وضعیت واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری، دادستان کل کشور بر همکاری دولت برای اجرای حکم کشت و صنعت مغان خبر داد و گفت: مجموع انبارهای این مجتمع پلمب شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات عشایر دشت مغان عصر امروز دوشنبه 21 مهر 1399 با حضور علی نیکزاد ثمری، نایب رئیس مجلس و استاندار اردبیل برگزار شد.