جمعه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۲۲Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نفت پاسارگاد»

شرکت نفت پاسارگاد در دوره منتهی به 31شهریور ماه 1399، در مقایسه با دوره 6 ماهه سال گذشته، کاهش 22 درصدی درآمدهای عملیاتی، کاهش 77 درصدی سود عملیاتی، کاهش 64 درصدی سود خالص، افزایش یک درصدی دارایی ها و کاهش 13 درصدی سود انباشته داشته است.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کارخانه شرکت نفت پاسارگاد آبادان گفت: آتش سوزی در واحد قیرسازی شرکت پاسارگاد بدون تلفات جانی مهار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت نفت پاسارگاد گفت: نشت روغن موجب آتش سوزی در واحد زیرسازی شرکت نفت پاسارگاد آبادان شد که خوشبختانه بدون تلفات جانی مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کارخانه شرکت نفت پاسارگاد آبادان گفت: آتش سوزی در واحد قیرسازی شرکت پاسارگاد بدون تلفات جانی مهار شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
حادثه آتش سوزی پیش از ظهر امروز (شنبه، یکم آذرماه) کارخانه آبادان شرکت نفت پاسارگاد مهار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، شرکت فرابورس ایران از آغاز عملیات بازارگردانی شرکت های مهندسی و ساختمان صنایع نفت با نماد معاملانی “شساخت”، پتروشیمی مارون با نماد معاملاتی “مارون” ...
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تشدید تحریم ها و مشکلاتی که با افزایش شیوع بیماری کرونا در کشور ایجاد شده نه تنها باعث کاهش صادرات قیر در کشور نشده بلکه در 7 ماهه نخست سال 99 صادرات نفت پاسارگاد به عنوان بزرگترین تولیدکننده قیر در خاورمیانه با رشد 4 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
طی احکامی از سوی مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد دو معاون این شرکت منصوب شدند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت نیروکلر روز دوشنبه مورخ 1399/08/05 با حضور 63درصد از سهامداران در محل سالن اجتماعات شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس/قلم-استاندار هرمزگان در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در محل کارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد با تاکید بر فعال سازی ظرفیت خالی واحد های تولیدی استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۷    
تبریز- ایرنا- مدیر کارخانه نفت پاسارگاد تبریز گفت: در سال جاری بیش از 5 هزار تن صادرات قیر تولیدی این شرکت به کشورهای مختلف صادر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۷:۰۲    
گروه استان ها- استاندار هرمزگان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بر لزوم احیای ظرفیت خالی واحدهای تولیدی تاکید کرد و دستور داد ایجاد اشتغال و اصلاح بسته بندی تولید فراوردهای نفت پاسارگاد تقویت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
متهم امامی در دادگاه درباره روابط خود با محسن دلاویز مدیرعامل اسبق شرکت نفت پاسارگاد از قاضی خواست؛ اگر مستنداتی درباره روابط ما دارید، در اختیار رسانه ها بگذارید. قاضی گفت: نمی توانیم این کار را کنیم؛ برخی از آنها بی عفتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پس از ارزیابی های تخصصی، کارخانه بندرعباس شرکت نفت پاسارگاد تنها واحد نمونه در استان هرمزگان معرفی شد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور با حضور در کارخانه تهران شرکت نفت پاسارگاد از نزدیک در جریان امور این شرکت قرار گرفتند .
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۵    
شرکت حمل ونقل جاده ای فجر جهاد که جزء پنج شرکت برتر حوزه حمل ونقل جاده ای کشور محسوب می شود در ادامه روند توسعه فعالیت های خود 30 مهرماه با انعقاد تفاهم نامه ای با شرکت نفت پاسارگاد وارد عرصه لجستیک صنعت نفت کشور شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - هشتمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهم امامی و دیگر متهمان به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. در ابتدای جلسه قاضی از متهم امامی خواست در جایگاه قرار گیرد و دفاعیات خود را بیان کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت نفت پاسارگاد و شرکت فجر جهاد برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت های نفت پاسارگاد و فجر جهاد عصر امروز چهارشنبه برگزار شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نفت پاسارگاد از امور مالیاتی بستانکار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۰    
آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰    
مقایسه عملکرد فروش ماهانه سال 99 نشان می دهد که در چهارماه اول 4 درصد افت نسبت به تیرماه 98 داشته است در خرداد 19 درصد، در اردیبهشت 66 درصد و در فروردین 63 درصد افت فروش نسبت به ماه مشابه سال قبل داشته است. فروش تجمعی نیز در 4 ماه اول سال نسبت به 4 ماه مشابه سال قبل 36 درصد افت داشته است ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۷    
فروش نفت پاسارگاد در مردادماه 99 با ماه مشابه در سال98، رشد 30 درصدی را از خود به نمایش گذاشته است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت نفت پاسارگاد در نظر دارد نسبت به خرید رنگ و تینر از طریق مناقصه اقدام نماید، متقاضیان می توانند جهت دریافت اسناد مناقصه، در ساعات اداری از تاریخ 10/06/1399 لغایت 19/06/1399 (به جزء روز های پنجشنبه ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حسین نیکخواه، مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۳    
درحالی شرکت نفت پاسارگاد نام بزرگترین تولید کننده قیر در خاورمیانه را یدک می کشد که اکنون سخت ترین روزهای عمر تجاری و بازرگانی خود را با مدیری سیاسی و بی تجربه در حوزه قیر و فرآورده های نفتی سپری می کند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نفت پاسارگاد در سال 1382 با هدف اداره و بهره برداری از شش واحد قیرسازی پالایشگاهای تهران،شازند،اراک ،آبادان،تبریز،،شیراز و بندرعباس تاسیس گردید و سقف تولید سالانه ی این واحدها بالغ بر 3.4 میلیون تن در سال می باشد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت نفت پاسارگاد تقسیم مبلغ 950 ریال سود خالص هر سهم و 400 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
مجمع عمومی شرکت نفت پاسارگاد تقسیم مبلغ 950 ریال سود خالص هر سهم و 400 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور سالانه نفت پاسارگاد با حضور بیش از 92.8 درصد از سهامداران تشکیل جلسه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیران نفت پاسارگاد در مجمع عمومی عادی سالیانه روز شنبه با دستی پر به مجمع می روند و سهامداران منتظر می مانند تا برنامه آتی این شرکت برای رشد و ارتقا را دریافت کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- با حمایت قضایی و حقوقی دادگستری استان فارس و بحث و بررسی در کارگروه حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت های اقتصادی استان، فعالیت شرکت نفت پاسارگاد طی روز های آینده از سرگرفته می شود. تاریخ انتشار: 17:38 - 30 تیر 1399 - کد خبر: 639367
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه پتروشیمی سرمایه گذار ایرانیان، گروه صنعتی ملی و شیشه همدان در بورس و معامله گران شرکت های ویتانا، اعتباری ملل و نفت پاسارگاد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد گفت: عملکرد تولیدی سال 98 نسبت به سال 97 بیش از 15 درصد رشد داشته که نتیجه فعالیت های بیشتر در بازار های صادراتی بوده و در برنامه تولید سال 99 رشد 20 درصدی تولید پیش بینی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
زمان بندی پرداخت سود سهام مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1398 شرکت نفت پاسارگاد اعلام شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۷    
شرکت نفت پاسارگاد زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی فن آوران برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398، صبح امروز با حضور اکثریت صاحبان سهام در محل سالن اجلاس شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۹    
شرکت نفت پاسارگاد فردا در بورس کالا محصول قیر صادراتی خود را عرضه می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۴    
شرکت نفت پاسارگاد در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار واجد شرایط جهت تامین خودرو و انجام خدمات ایاب و ذهاب کارکنان کارخانه و پایانه صادراتی بندرعباس خود شامل کارخانه بندرعباس، اسکله شهید رجایی بندرعباس، انبارها و پایانه های در جاده اسکله شهید رجایی و نیز کشتی سازی از طریق مناقصه اقدام نماید ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت پاسارگاد با همراهی جمعی از مدیران این شرکت در کارخانه تولید قیر شیراز حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف، با تعدادی از کارکنان نیز دیداری صمیمانه داشت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، با آغاز مجدد تولید قیر در کارخانه شیراز امکان تولید 380 هزار تن قیر در سال مجددا فراهم شد. تولید قیر در کارخانه شیراز از 4 ماه پیش به این سو متوقف شده و در دوره مدیریت جدید نفت پاسارگاد از سر گرفته شد. انتهای پیام
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۷    
نفت پاسارگاد (شپاس) در سال مالی منتهی به اسفند 98 با جهش قابل توجه 152 درصدی به ازای هر سهم سود خالص 127٫8 تومانی محقق کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۲    
جلسه بررسی حل مشکل آسفالت و عمران شهری با حضور امام جمعه ، فرماندار ، شهردار پارس آباد و مدیر عامل شرکت نفت پاسارگاد در دفتر فرماندار پارس آباد برگزار شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۶    
مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398 شرکت نفت ایرانول با رشد اکثر شاخص ها و با حضور سهامداران عمده و پخش آنلاین برای سایر سهامداران شنبه 24 خرداد ماه در سالن شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1398 شرکت نفت ایرانول با رشد اکثر شاخص ها و با حضور سهامداران عمده و پخش آنلاین برای سایر سهامداران شنبه 24 خرداد ماه در سالن شرکت نفت پاسارگاد برگزار شد.
روابط عمومی شستا اعلام کرد: حادثه مهار شده در پالایشگاه تهران به ایرانول و نفت پاسارگاد آسیب نرساند.