دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۲:۴۳Jul 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازیهای آسیایی جاکارتا»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دارنده مدال طلای سه هزار متر با مانع بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: این توانایی را در خودم می بینم که سهمیه المپیک را کسب کنم، اما این مسئله منوط به حمایت های فدراسیون است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی جوجیتسو اعزامی به بازیهای آسیایی گفت: با تجربه ای که چهار سال پیش از بازیهای آسیایی جاکارتا کسب کردم و با اردوهای برون مرزی که داشتم، تنها برای کسب مدال طلا به هانگژو می روم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه حسین کیهانی دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی جاکارتا پس از پایان دوره چهار ساله محرومیتش، در مسابقات جایزه بزرگ کشور به مدال طلا دست پیدا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۲۲    
ایسنا/کرمانشاه دارنده مدال طلای دو سه هزار متر با مانع بازیهای آسیایی جاکارتا به فاصله هفت ماه مانده تا پایان دوره محرومیتش، اعلام کرد که می تواند در میادین داخلی شرکت کند و در این راستا با تیم ذوب آهن اصفهان هم قرارداد بسته است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو پیشین تیم ملی کامپوند علت بازگشت خود به تیروکمان را حضور در بازیهای آسیایی چین عنوان کرد. مجید قیدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بعد از بازیهای آسیایی جاکارتا به دلیل یکسری مشکلات شخصی چون امکان حضور در تیم ملی را نداشتم ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بانوی ملی پوش روئینگ ایران که یکبار دیگر به ورزش حرفه ای برگشته است، ابراز امیدواری کرد که بتواند به مدال بازی های آسیایی برسد. مهسا جاور در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون قایقرانی با اشاره به شروع مجدد فعالیتش در ورزش قهرمانی و روئینگ بیان کرد ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی واترپلو ایران درباره آخرین وضعیت ملی پوشان ایران گفت: با شروع تمرینات به شرایط خوبی می رسیم امیدوارم تا در مسابقات پیش رو موفق باشیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
دارنده مدال طلای کاپ آسیا تایلند در رشته کامپوند از بازکشت دوباره خود و همسرش به تیروکمان خبر داد و گفت: اگر شرایط فراهم باشد قصد داریم پس از شرکت در انتخابی، دوباره در تیم ملی تیر بزنیم. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم پرسپولیس بتواند راهی فینال شود که باعث وحدت ملی و شور اجتماعی خواهد شد. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم رونمایی از تندیس 5 قهرمان، اظهارداشت: دستاوردهای خوبی در رویدادهای مهم بین المللی مثل جام جهانی 2018 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۰    
دبیر اسبق فدراسیون بوکس گفت: برای اولین بار در 70 سال اخیر از بازیهای آسیایی دست خالی برگشتیم که برای آن گریه کردم.
دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی وزارت ورزش و جوانان از معافیت هشتاد و یک قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا، رقابتهای جهانی و المپیکی از خدمت سربازی خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۶۲ سایت دیگر  
هشتاد یک نفر از قهرمانان بازیهای آسیایی جاکارتا و مسابقات جهانی مشمول این دستور از انجام خدمت مقدس سربازی معاف شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۸    
دارنده مدال برنز میکس تیروکمان بازیهای آسیایی جاکارتا که به مدت یکسال از تیم ملی دور بود، درباره علت انصراف دوباره اش از تیم ملی کامپوند گفت: هدف گذاری من مسابقات قهرمانی آسیا تایلند بود اما بنا به دلایل شخصی مجبور شدم از حضور در تیم ملی و شرکت در قهرمانی آسیا تایلند انصراف بدهم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر ورزش و جوانان عصر امروز آیین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان بازیهای آسیایی جاکارتا و پاراآسیایی برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز قهرمانی تیم های ملی بانوان و آقایان ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا 2018 آیین نکوداشت دوم شهریورماه و جشن روز ملی کبدی در پارک لاله برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش سابق دوومیدانی گفت: رفتار سلیقه ای رئیس فدراسیون باعث شده تا طی سه سال فعالیتش شش دونده مدال آور رشته 200 متر ایران برای همیشه از دوومیدانی کنار بکشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مربیان و سرپرست تیم ملی دوومیدانی که در بازیهای آسیایی جاکارتا حضور داشتند در جلسه ای مشترک تصمیم گرفتند نیمی از پاداش خود را به دیگر مربیان سازنده اختصاص دهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مجید کیهانی، هاشم صیامی و تیمور غیاثی در لیست فدراسیون دوومیدانی برای دریافت پاداش مربیان در بازیهای آسیایی جاکارتا قرار داشتند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دارنده مدال برنز بازیهای آسیایی جاکارتا گفت: از مسوولین درخواست دارم به قولی که به مدال آوران جاکارتا دادند، پایبند باشند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان گفت: کسب مدال طلا توسط ورزشکاران نابینا و کم بینا ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا با رشد 104 درصدی نسبت به دوره پیش این رقابتها همراه بود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
جوان آنلاین: محمود خسروی وفا در حاشیه جلسه ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک 2020 بیان کرد: سیاست پارالمپیک در این چند ساله بر روی اعزام کاروان کیفی بوده است ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۰    
صبح امروز و با حضور مسئولین فدراسیون های ورزشی ، روانشناسان ورزشی ، مربیان و همچنین ورزشکاران ی که در بازیهای آسیایی جاکارتا حضور داشتند، گردهمایی با عنوان تبیین جنبه های روانشناختی این ورزشکاران در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حاشیه نشست بعد از ظهر امروز خود از سهراب مرادی وزنه بردار با اخلاق و قهرمان کشورمان که در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا موفق به رکورد شکنی شد تجلیل بعمل آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از کسب مقام دوم و مدال نقره توسط سامان پاکباز در رقابتهای دوومیدانی بازیهای پارا آسیایی جاکارتای اندونزی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
هزینه های صورت گرفته از سوی کمیته ملی المپیک برای فدراسیون های اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا و پالم بانگ اعلام شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ارشیا الماسی بازیکن کرمانشاه ی تیم ملی واترپولو کشورمان در دیدار با رهبر انقلاب گفت: دیدار با مقام معظم رهبری آرزوی بسیاری از افرادجامعه دانست و گفت دیداربا ایشان حال وهوای به خصوصی داشت.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
کمیته ملی المپیک طی پیامی از عنایات پدرانه و تفقد ویژه مقام معظم رهبری نسبت به جامعه ورزش کشور در دیدار روز گذشته جمعی از مدال آوران و مسئولان ورزشی، تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۵    
روز گذشته مدال آوران بازیهای آسیایی جاکارتا با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند .
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- تصویری از دیدار مدال آوران بازیهای آسیایی جاکارتا با رهبر انقلاب در تاریخ 2 مهر 97 را مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تیم ملی تکواندوی بانوان در سرآشیبی ناکامی قرار گرفته که کسب بدترین نتیجه در بازی های آسیایی گواه این موضوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دفتر ارتباطات مقام معظم رهبری از حضور فرهنگی و افتخار آمیز دختران ورزشکار ایران در بازیهای آسیایی و ورزش بانوان تقدیر کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بررسی عملکرد کادر سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی 2018 و برخی اظهارات رئیس آن نشان می دهد که جوانگرایی و سپردان امور به کارشناسان زبده، تنها راه پیشروی مسئولان ورزش کشور است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مروری بر آنچه اعزام بانوان ورزشکار به بازیهای آسیایی اندونزی نشان می دهد، شکست فنی و نگاه تبلیغی به این موضوع در این دوره بود که جای تاسف دارد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، با اشاره به کسب62 مدال(20 طلا، 20 نقره و 22 برنز) و جایگاه ششمی کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در هیجدهمین دوره بازیهای آسیایی2018 جاکارتا، سهم ورزشکاران استان تهران را در این موفقیت، 14 مدال تیمی و انفرادی عنوان کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
امیر غفرانی با اشاره به کسب 6 مدال رنگارنگ توسط ملی پوشان البرزی در بازیهای 2018 جاکارتا، این موفقیت را نشان دهنده توان و عیار بالای ورزش استان ارزیابی کرد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۸    
یک کشتی گیر ترکمنستانی به عنوان نخستین ورزشکار دوپینگی هجدهمین دوره بازیهای آسیایی در جاکارتا معرفی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۶    
طی مراسمی با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، برومند مسئول حراست اداره کل، رخشانی نسب فرماندار و سرگزی دادستان شهرستان از 3 کبدی کار مدال آور بازیهای آسیایی جاکارتا 2018 در زهک تجلیل به عمل آمد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۰    
مراسم استقبال از"صابر کاظمی"قهرمان والیبالیست تیم ملی در بازیهای آسیایی جاکارتا با حضور فرماندار شهرستان آق قلا برگزار شد. روز دوشنبه دوازدهم شهریور ماه ...
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران توانست با غلبه بره کره جنوبی عنوان قهرمانی بازی های آسیایی اندونزی را به خود اختصاص دهد.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلوی ایران با غلبه بر چین توانست مدال برنز بازی های آسیایی اندونزی را به خود اختصاص دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۰    
تیم های ملی ایران و چین در دیدار رده بندی واترپلوی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به مصاف هم می روند.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بهنام خیری سرمربی تیم ملی سامبو گفت: اگر داوری ها همین گونه باشد ممکن است در سال های آینده کشورهای زیادی در آن شرکت نکنند، چرا که عدالت در آن رعایت نمی شود.
برترین ها / کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نوشاد عالمیان پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: روز گذشته بازی بسیار خوبی را مقابل حریف هنگ کنگی انجام دادم و به نیمه نهایی رسیدم. با بردی که روز گذشته داشتم، مدال برنزم قطعی شد ...
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
در مسابقات سه گانه بازی های آسیایی، سه گانه کار ایران به مقام چهاردم بسنده کرد.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با شکست آخرین نمایندگان سامبو ایران پرونده تیم اعزامی به بازی های آسیایی اندونزی بدون کسب مدال بسته شد.