یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۱۳:۴۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارز صرافی»

تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۳    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه مانند روزهای گذشته اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز 70 تومان ارزان شد و به رقم 22 هزار و 580 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۳    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز جمعه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم 22 هزار و 650 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۳    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه دوم بهمن ماه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز 100 تومان ارزان شد و بهای دلار به رقم 22 هزار و 650 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه اول ماه بهمن برای هفتمین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 100 تومان دیگر افزایش یافت و بهای دلار به رقم 22 هزار و 650 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه اول ماه بهمن برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 100 تومان افزایش یافت و بهای دلار پس از ورود به کانال 22 هزار تومانی به رقم 22 هزار و 50 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سایت صرافی ملی امروز دوشنبه از دسترس خارج شده اما کانال تلگرامی این صرافی قیمت دلار و یورو را اعلام کرد که نسبت به روز شنبه کاهش یافت و بهای دلار پس از کاهش 750 تومانی به رقم 22 هزار و 200 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه اعلام شد که نسبت به دیروز بیش از دو درصد افت کرد و به رقم 23 هزار و 400 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه 25 دی 99 برای بار چهارم اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار وارد کانال 23 هزار تومانی وارد شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه 25 دی 99 برای بار دوم اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به نرخ قبلی 100 تومان ارزان شد و به 24190 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه برای سومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل 100 تومان کاهش یافت و بهای دلار به رقم 24 هزار و 600 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای چهارمین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 50 تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم 24 هزار و 640 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای سومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 100 تومان دیگر کاهش یافت و بهای دلار به رقم 24 هزار و 590 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دقایقی قبل 90 تومان کاهش یافت و بهای دلار به رقم 24 هزار و 690 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار دوم اعلام شد که نسبت به نرخ قبلی 100 تومان ارزان تر شد و قیمت دلار به رقم 25 هزار و 300 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۸    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز 150 تومان ارزان تر شد و قیمت دلار به رقم 25 هزار و 400 تومان رسید.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۱    
امروز جمعه 19 دی نرخ ارز در صرافی ملی همانند روزهای گذشته اعلام شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت یورو نسبت به دیروز 30 تومان افزایش یافت و به 31800 تومان رسید اما بهای دلار تغییری نداشت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ابتدای روز افزایش یافت و بهای دلار پس از رشد 50 تومانی به رقم 25 هزار و 900 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۵    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت و بهای دلار پس از رشد 80 تومانی به رقم 25 هزار و 850 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه برای سومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل 50 تومان دیگر افزایش یافت و بهای دلار به رقم 25 هزار و 770 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل 50 تومان افزایش یافت و بهای دلار به رقم 25 هزار و 720 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت و بهای دلار پس از رشد 100 تومانی به رقم 25 هزار و 670 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز 50 تومان کاهش یافت و بهای دلار به رقم 25 هزار و 570 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار دوم اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار به رقم 25 هزار و 620 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه نیز اعلام شد. بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز 30 تومان ارزان شد و به رقم 25 هزار و 670 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۰۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز تغییری نکرد و دلار روی رقم 25 هزار و 700 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۸    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت یورو نسبت به دیروز 140 تومان افزایش یافت و به رقم 31 هزار و 600 تومان رسید اما قیمت دلار تغیییر نکرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۱۳    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت یورو نسبت به دیروز 300 تومان افزایش یافت و به رقم 31 هزار و 500 تومان رسید اما قیمت دلار تغییر نکرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۸    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت یورو نسبت به دیروز 100 تومان کاهش یافت و به رقم 31 هزار و 200 تومان رسید اما قیمت دلار تغیییر نکرد.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۱۲۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امروز (یکشنبه) نرخ رسمی 47 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ همه ارزها ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۳    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه برای دومین بار اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به ساعتی قبل 50 تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم 25 هزار و 740 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۵۸    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز یکشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز کاهش یافت و قیمت دلار پس از افت 20 تومانی به رقم 25 هزار و 690 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار چهارم اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار به 25710 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۵    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار سوم اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار به 25760 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۰    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار دوم اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به نرخ قبلی 50 تومان کاهش داشته و به 25810 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۴۵    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه نیز مانند روزهای گذشته اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم 25 هزار و 860 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت ارز صرافی ملی در هفته ابتدایی ماه دی نسبتا با ثبات بود و قیمت دلار در این هفته پس از رشد 60 تومانی به رقم 25 هزار و 860 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز جمعه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم 25 هزار و 860 تومان ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز چهارشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار و یورو نسبت به دیروز افزایش یافت و قیمت دلار به 25 هزار و 630 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز سه شنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز تغییر نکرد اما قیمت یورو پس از افزایش 100 تومانی به رقم 31 هزار و 100 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۳۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه برای بار دوم اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به نرخ اول 50 تومان بیشتر شد و بر این اساس بهای دلار به رقم 25 هزار و 350 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز دوشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز 100 تومان ارزان شد و بهای دلار به رقم 25 هزار و 300 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار چهارم اعلام شد، بر این اساس قیمت دلار به رقم 25 هزار و 500 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۳۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار سوم اعلام شد، بر این اساس قیمت دلار به رقم 25 هزار و 570 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار دوم اعلام شد، بر این اساس قیمت دلار به رقم 25 هزار و 650 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۱:۵۹    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز شنبه برای بار دوم اعلام شد، بر این اساس قیمت دلار به رقم 25 هزار و 650 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۴:۲۴    
قیمت ارز صرافی ملی در هفته چهارم ماه آذر کاهش یافت و قیمت دلار در این هفته پس از افت 270 تومانی به رقم 25 هزار و 800 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۰۴    
نرخ ارز در صرافی ملی امروز پنجشنبه اعلام شد که بر این اساس قیمت دلار نسبت به دیروز تغییر نکرد و بهای دلار در رقم 25 هزار و 800 تومان ثابت ماند.