جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۶:۰۵Jul 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پایان معاملات روز جاری»

اکوایران: بازار بورس اوراق بهادار تهران بعد از صحبت های جدی تر نامزدهای انتخاباتی با افت بیش از 14 هزار واحدی همراه شد. ارزش بازار بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز جاری در محدودهای 7064 هزار میلیارد تومانی قرار گرفت.
در پایان معاملات روز جاری در بازار بورس اوراق بهادار تهران شاخص کل با رشد بیش از 2900 واحدی کار را تمام کرد. ارزش معاملات در بازار روز جاری حوالی 4400 میلیارد تومان ماند و ارزش بازار بورس تهران نیز به رقم 7140 همتی رسید.
اکوایران: ارزش بازار بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز جاری در محدوده 7141 همتی ایستاد. رقمی که برای سال گذشته و در 6 خرداد 1402 برابر با 8517 همت بود.
اکوایران: شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در دامنه منفی دو درصدی هم افت کل این نماگر بازار سرمایه در پایان معاملات روز جاری با افت بیش از 16 هزار واحدی کار را تمام کرد تا این شایعه در بازار باشد که بازی بورس برای روزهای بعد همچنان در محدوده 2 درصدی باقی می ماند؟
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه شنبه 15 اسفند) با رشد 32 هزار و 51 واحدی در ارتفاع 2 میلیون و 172 هزار و 216 واحد ایستاد. ...
رای برگشت شاخص به عدد ابتدای سال 1402 و جبران افت های ناشی از تورم باید با سرعت بیشتری این موانع را از سر راه بردارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۶۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه 14 اسفند) با افت 6 هزار و 914 واحدی در ارتفاع 2 میلیون و 140 هزار و 174 واحد ایستاد. به گزارش صبح ساحل ...
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه 12 اسفند با 31 و 782 واحدی در ارتفاع 2 میلیون و 86 هزار و 609 واحد ایستاد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه 12 اسفند با 31 و 782 واحدی در ارتفاع 2 میلیون و 86 هزار و 609 واحد ایستاد. ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در جریان روز جاری همچون روزهای اخیر رویه منفی خود را در پیش دارد.
شرکت سنگ آهن گهر زمین توانست رتبه 10 بازار سرمایه و رتبه نخست فرابورس ایران را به دست آورد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۲۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
تثبیت قیمت در کریدور جدید به معنای این است که حرکت صعودی دلار شروع شده است. متغیرهای اقتصادی کلان کشور همه دال بر افزایش قیمت این اسکناس هستند.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز با کاهش 500 تومانی دو روز نزولی را پشت سر گذاشت و معامله گران عجول روزهای گذشته را در فاز فروش قرار داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در یک روند صعودی قرار گرفت و با 9 هزار و 128 واحد نسبت به روز قبل به سطح یک میلیون و 997 هزار و 45 واحدی رسید. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اکو ایران، ارزش معاملات روز جاری در بورس تهران به رقم 11 هزار و 700 میلیارد تومان رسید. همچنین ارزش بازار بورس تهران در پایان معاملات روز جاری روی رقم 7 هزار و 842 همت قرار گرفت.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۷    
اخبار پولی مالی_ بازار سهام امروز (چهارشنبه، هفتم دی ماه) و در آخرین روز معاملاتی هفته جاری روند صعودی خود را ادامه داد و رکوردی دیگر ثبت کرد به طوری که شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با 70 هزار و 917 واحد افزایش و صعود به کانال 1 ...
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سهام در 7 دی 1401 با جهش خیره کننده 71 هزار واحدی همراه شد و به رقم یک میلیون و 647 هزار واحد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز جاری تالارشیشه ای با حدود 2.55 درصد افزایش در مقایسه با روز قبل به کار خود پایان داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در پایان معاملات روز جاری در بازار سرمایه، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (24 فروردین ماه)، یک درصد افزایش یافت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
آخرین قیمت انواع طلا در پایان معاملات روز جاری اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۱    
نماگر کل بازار سهام در پایان معاملات روز جاری با 2492 واحد افزایش بر روی عدد یک میلیون و 337 هزار واحد قرار گرفت.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۸    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز جاری 2521 واحد افت در ارتفاع یک میلیون و 404 هزار واحد ایستاد و ارزش معاملات بازار سهام به بیش از 6340 میلیارد تومان رسید.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۶    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با 1718 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 407 هزار واحد قرار گرفت و مالکیت بیش از 11 میلیارد و 211 میلیون سهم و اوراق مالی در تالار شیشه ای دست به دست شد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۰    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با 34 هزار و 962 واحد رشد به ارتفاع یک میلیون و 351 هزار واحد رسید و ارزش معاملات خرد سهام در تالار شیشه ای هم حدود 6616 میلیارد تومان بود.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۰    
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز جاری با 8420 واحد رشد به یک میلیون و 311 هزار واحد رسید و ارزش معاملات بازار سهام از 29 هزار میلیارد تومان گذشت.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار در پایان معاملات روز جاری با رشد 0.4 درصدی (معادل 4727 واحد) همراه شد و توانست بر سطح 1.248 میلیون واحدی قرار گیرد. با توجه به اینکه شاخص کل در ادوار گذشته 4 بار به این ناحیه واکنش نشان داده است ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۲    
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز جاری با 21 هزار و 934 واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 179 هزار واحد قرار گرفت؛ امروز همچنین خروج پول توسط حقیقی ها پس از مدت ها متوقف شد و ارزش معاملات خرد سهام به بیش از 4 هزار میلیارد تومان رسید.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۳    
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز جاری با 5 هزار و 200 واحد رشد در ارتفاع یک میلیون و 172 هزار واحد ایستاد و ارزش معاملات خرد سهام بیش از 2879 میلیارد تومان بود.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با 13 هزار و 590 واحد افت در ارتفاع یک میلیون و 167 هزار واحد ایستاد و ارزش معاملات خرد سهام در تالار شیشه ای حدود 1500 میلیارد تومان بود.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۷    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با 8300 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 177 هزار واحد قرار گرفت و ارزش معاملات تلار شیشه ای به بیش از 31 هزار و 756 میلیارد تومان رسید.
سلام نو / روند بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در معاملات امروز جمعه، با افزایش سریع سود اوراق قرضه آمریکا قیمت جهانی طلا کاهش یافت و قیمت پیش خرید هر اونس طلای آمریکا 0.80 درصد افت کرد و به 1761 دلار و 20 سنت بازگشت.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۱    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با افزایش 38 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 465 هزار واحد ایستاد و مالکیت بیش از 18 میلیارد و 550 میلیون سهم در بازار سهام دست به دست شد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۸    
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز جاری با جهش 48 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 345 هزار واحدی قرار گرفت و حقیقی ها بیش از 1121میلیارد تومان وارد بازار سهام کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
در پایان معاملات روز جاری نیز مانند روزهای گذشته، ارزش سهام عدالت با افزایش همراه بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۹    
در پایان معاملات روز جاری بازار سهام، ارزش سهام عدالت با کاهشی محسوس همراه بود و در مقایسه با آخرین روز معاملاتی هفته گذشته، 392 هزار تومان افت کرد. ( منبع )
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۳    
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز جاری ریزش 47 هزار واحد ریزش داشت و به یک میلیون و 514 هزار واحد رسید؛ حجم و ارزش کل معاملات بازار سهام هم نسبت به چهارشنبه گذشته به تریتب 33 و 24 درصد کاهش یافت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۷    
در پایان معاملات روز جاری بازار سهام، شاخص کل 23 هزار واحد افت کرد. هم چنین شاخص هم وزن با افت مواجه شد و افت 0.96 درصدی را ثبت کرد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد در پایان معاملات روز جاری بازار سهام ، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، یک میلیون و 652 هزار تومان کاهش یافت و به زیر 15 میلیون تومان رسید. ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۴    
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز جاری 54 هزار واحد ریزش کرد و بر قله یک میلیون و 515 هزار واحدی ایستاد و ارزش، حجم و تعداد معاملات در روز میانی هفته، کاهش چشمگیری را ثبت کرد.
در پایان معاملات روز جاری بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، یک میلیون و 652 هزار تومان کاهش یافت و به زیر 15 میلیون تومان رسید.
اقتصاد آنلاین / پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ارزش پرتفوی سهام عدالت در پنجمین روز مهر ماه 99 اعلام شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
در پایان معاملات روز جاری بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، 565 هزار تومان کاهش یافت. ( منبع )
صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۶    
ارزش سهام عدالت با کاهش 3/4 درصدی درمقایسه با روز گذشته مواجه شد. در پایان معاملات روز جاری بازار سهام ، ارزش سهام عدالت درمقایسه با روز گذشته، 3/4 درصد (565 هزار تومان) کاهش یافت. ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰    
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز جاری پس از افت 47 هزار و 251 واحدی در ایستگاه یک میلیون و 652 هزار و 242 واحد قرار گرفت؛ ارزش معاملات تالار شیشه ای هم با توجه به فشار فروش و عقب نشینی خریدارن به حدود 12 هزار و 134 میلیارد تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل و شاخص هم وزن در پایان معاملات روز جاری بازار سرمایه با افت مواجه شدند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس با کاهشی بیش از 65000 هزار واحدی در پایان معاملات روز جاری از کانال 2 میلیون واحدی به کانال یک میلیون واحدی سقوط کرد و به یک میلیون و 999 هزار و 857 واحد رسید.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۰    
به گزارش پارسینه ؛ محمد مهدی حاتمی |این در حالی بود که بسیاری از تحلیل گران بازار سرمایه در پایان هفته گذشته بر این عقیده بودند که روند نزولی بازدهی بازار سرمایه در هفته جاری معکوس شده و بازار از فاز اصلاح خارج خواهد شد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماگر بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با ثبت رشد 23 هزار و 75 واحد در کانال یک میلیون و 43 هزار و 292 واحد قرار گرفت.