یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۰۹:۰۳Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تالار شیشه ای»

نبض بورس   ۴ دقیقه پیش    
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 17 اسفند 99 در نهایت با کاهش 8173 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 169 هزار و 743 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 18 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران در معاملات امروز با کاهش حدود 8 هزار و172 واحدی به سطحی بیش از یک میلیون و 169 هزار واحد رسید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 13 اسفند 99 در نهایت با کاهش 8301 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 177 هزار و 975 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 16 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
حرکات بازار سرمایه به گونه ای بوده است که این بازار تنها یک روز رنگ سبز به خود دید و ماهی خونین برای تالار شیشه ای رقم خورد، اما یک کارشناس بازار سرمایه شرایط تأثیرگذار متفاوت هفته آینده را برای این بازار در نظر گرفت و مورد بررسی قرار داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۶:۳۳    
ساری- دریافت کد بورسی توسط یک سوم سهامداران حاکی از آن است که مازندرانی ها علاقه چندانی به بازار پرنوسان تالار شیشه ای ندارند و برگزاری مجمع سرمایه گذاری سهام عدالت نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۸    
در شروع معاملات آخرین روز هفته، شاهد فشار فروش کمتری به نسبت روز گذشته بودیم و در اکثر نماد ها در محدوده بالاتر ازکف قیمت روزانه آغاز به کار کردند.بر اساس نوسان قیمت های جهانی فلزات و نفت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری- اقبال 70 درصدی سهامداران مازندران برای فروش و کاهش 13 میلیونی داد و ستد سهام در حالی است که روند نزولی معاملات در تالار شیشه ای استان همچنان ادامه دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۷    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات روز جاری با 8300 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 177 هزار واحد قرار گرفت و ارزش معاملات تلار شیشه ای به بیش از 31 هزار و 756 میلیارد تومان رسید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 12 اسفند 99 در نهایت با افزایش 4645 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 186 هزار و 286 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 13 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 11 اسفند 99 در نهایت با کاهش 3944 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 181 هزار و 659 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 12 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۴    
بازار امروز بورس را هم کسل کننده و خسته آور به پایان رساند.بورس امروز هم در کف قیمت روزانه با صفوف فروش در عمده نماد های بزرگ و کوچک آغاز به کار کرد و شاهد افت تقاضا در کلیت بازار بودیم ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 10 اسفند 99 در نهایت با کاهش 8604 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 185 هزار و 405 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 11 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۰    
روز گذشته به مانند 6 ماه قبل بازار سرمایه یا همان جایی که مردم به اسم بورس می شناسند افت دیگری را درکارنامه کاری خود ثبت کرد تا به گفته فعالان و کارشناسان این بازار میزان ضرر و سوخت سرمایه های مردم به 70 درصد برسد ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۴    
با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه در کلیت بورس زیاد شد و شاخص کل به همین دلیل با روندی نزولی همراه شد.شاخص سازان همچنان در مدار منفی قرار داشتند،آیا بورس به نقدینگی نیاز دارد؟پشت پرده ریزش بورس و ضرر مردم چیست؟در روزهای عجیب بورس سیگنال مثبتی داریم؟تازه وارد بورس قربانی صف فروش می شود؟در ادامه ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 9 اسفند 99 در نهایت با کاهش 11855 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 193 هزار و 976 واحدی آرام گرفت.. امروز یکشنبه مورخه 10 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۸    
این روزها بازار بورس دیگر مزیت نقدشوندگی بالای خود را از دست داده است ، چرا که طی هفته های گذشته شاهد افزایش ضرر تازه وارد آن به تالار شیشه ای بودیم...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 6 اسفند 99 در نهایت با کاهش 5915 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 205 هزار و 727 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 9 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
چالوس- بازار ماهی در مازندارن شبیه تالار شیشه ای است، ماهیگیران پس از صید، ماهی را در بازار چوب می زنند و به فروش می رسانند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری- نبض تالار شیشه ای که هفته قبل در مازندران تپیدن گرفت، طی هفته جاری از حرکت ایستاد و بازار بورس سرد و زمستانی شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شروع معاملات امروز با افزایش عرضه در برخی نمادهای شاخص ساز همراه بود و شاخص کل روند صعودی گرفت اما در ادامه بازار سهام امروز، تحرکات منفی در بازار سهام زیاد شد و عرضه در شاخص سازان افزایش یافت ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 5 اسفند 99 در نهایت با کاهش 2719 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 211 هزار و 763 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 6 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه همدلی: در حالی نگاه مجلسی ها به بازار سرمایه همچنان به عنوان یکی از ابزارهای مالی در پوشش کسری بودجه است که روند خروج نقدینگی از بورس شدت گرفته است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۹    
شاخص کل بورس در روز جاری با افت 2715 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 211 هزار واحد قرار گرفت و حجم و تعداد معاملات تالار شیشه ای نسبت به روز گذشته افزایش داشت.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در ادامه روند کاهشی خود با ریزش بیش از 4800 واحدی در آغاز معاملات امروز، به عقب نشینی در کانال 1.2 میلیون واحدی ادامه داد.بورس امروز تا حدی وضعیت بهتری پیدا کرد. به طوری که حجم معاملات رشد قابل قبولی داشت و برخی از نمادها به ویژه شاخص سازها توانستند از صف فروش جدا شوند ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 4 اسفند 99 در نهایت با کاهش 8113 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 214 هزار و 500 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 5 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
شاخص بورس تهران در معاملات امروز با کاهش حدود 8 هزار و 113 واحدی به سطحی بیش از یک میلیون و 214 هزار واحد رسید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس با افت سه هزار واحدی در 10دقیقه آغازین معاملات امروز همراه شد،فشار فروش با شروع معاملات امروز بازار سهام زیاد شد و شاخص کل تحت تاثیر عرضه زیاد روندی نزولی پیدا کرد اما تحرکات مثبت در برخی نمادها قابل مشاهده بود ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۴    
شاخص کل بورس در جریان معاملات امروز با 8113 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 214 هزار واحد ایستاد اما تعداد معاملات تالار شیشه ای هم به عدد 500 هزار معامله نرسید و حاکی از رکود در بازار سهام است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 3 اسفند 99 در نهایت با کاهش 10051 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 222 هزار و 664 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 4 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۳    
در حالی که در مرحله پیش گشایش بورس امروز تقاضا در نمادهای شاخص ساز زیاد بود اما با شروع معاملات تقاضا کاهش یافت و جای خود را به عرضه داد.چرا بورس متعادل نمی شود؟سهامداران در زمان ریزش بورس چه کنند؟با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای بورس با ما در نبض بازار همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 2 اسفند 99 در نهایت با کاهش 5598 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 232 هزار و 759 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 3 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
با حضور مسئولین بورس تهران و مدیران کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان و فعالان بازار سرمایه، عصر یک شنبه 19 بهمن 1399 از نرم افزار هوشمند متاویو در مرکز همایش های تالار شیشه ای بورس اوراق بهادار تهران رونمایی شد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۴    
بورس تهران در اولین هفته اسفند ماه خود مثبت آغاز به کار کرد اما در ادامه از صعود بازماند و شاهد افزایش عرضه در کلیت بازار و نماد های بزرگ و شاخص ساز بودیم ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۷    
شاخص کل بورس تهران امروز با ادامه روند نزولی روزهای گذشته و کاهش 5596 واحدی به ارتفاع یک میلیون و 232 هزار و 761 واحد رسید؛ تعداد معاملات تالار شیشه ای هم به دلیل عدم تمایل خریدان به عدد یک میلیون معامله نرسید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تالار شیشه ای امروز، شنبه 2 اسفند را در ابتدای معاملات با رشد آغاز کرد اما پس از ساعتی تغییر مسیر داد و در پایان معاملات شاخص کل با 5 هزار و 597 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 232 هزار واحد ایستاد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 29 بهمن 99 در نهایت با کاهش 7487 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 238 هزار و 395 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 2 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۲    
شکور علیشاهی / تحلیلگر بازار سرمایه شاخص کل بورس اوراق بهادار در هفته گذشته کاهش حدود 30 هزار واحدی را تجربه کرد و از محدوده یک میلیون و 262 هزار به محدوده یک میلیون و 238 هزار واحد رسید. این موضوع نشان می دهد شتاب کاهش قیمت ها در تالار شیشه ای کم شده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۶    
ساری- نبض بورس با رشد شاخص سهام و افزایش تدریجی معاملات در تالار شیشه ای استان تپیدن گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۱    
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با افت 7487 واحدی به یک میلیون و 238 هزار واحد رسید و ارزش معاملات تالار شیشه ای از 35 هزار میلیارد تومان عبور کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 28 بهمن 99 در نهایت با کاهش 11476 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 245 هزار و 809 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 29 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 27 بهمن 99 در نهایت با کاهش 7306 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 257 هزار و 61 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 28 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۶:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:دامنه نوسان نامتقارن شد تا از جو هیجانی بازار سهام کاسته و سرعت کاهش قیمت ها کند شود. به ظاهر شرایط خوب است. روز یکشنبه شاخص کل بورس تهران 2/ 0درصد صعود کرد و روز گذشته نیز به افت 6/ 0درصد بسنده کرد ...
دامنه نوسان نامتقارن شد تا از جو هیجانی بازار سهام کاسته و سرعت کاهش قیمت ها کند شود. به ظاهر شرایط خوب است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 26 بهمن 99 در نهایت با افزایش 2085 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 264 هزار و 339 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 27 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تالار شیشه ای امروز، یکشنبه، 26 بهمن را صعودی آغاز کرد و در ابتدای معاملات تا نزدیک ده هزار واحد مثبت شد اما در میانه راه تغییر مسیر داد و ارتفاع کم کرد و در پایان معاملات شاخص کل با 2 هزار و 83 واحد رشد بر عقربه یک میلیون و 264 هزار متوقف شد.
شاخص بورس تهران در معاملات امروز با افزایش حدود 47 هزار و 787 واحدی به سطحی بیش از یک میلیون و 262 هزار واحد رسید.
شاخص کل بورس پس از ثبت اصلاحی 45درصدی و تجربه دو فاز خرسی، طی 4روز معاملاتی گذشته، بیش از 11درصد از کف اخیر خود صعود کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 25 بهمن 1399 ددر نهایت با افزایش 21624 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 262 هزار و 203 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 26 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس پس از ثبت اصلاحی 45درصدی و تجربه دو فاز خرسی، طی 4روز معاملاتی گذشته، بیش از 11درصد از کف اخیر خود صعود کرد. رشد 9/ 3درصدی روز گذشته بورس تهران و همزمانی آن با اعمال دامنه نوسان نامتقارن سبب شد تا برخی این سیاست را محرک اصلی ثبت بیشترین جهش روزانه دماسنج تالار شیشه ای در 6ماه گذشته ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 21 بهمن 1399 در نهایت با افزایش 21624 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 214 هزار و 368 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 25 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.