دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۴۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارت بازرگانی»

اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۶    
یک شنبه 00/1/29 ، (اخبار رسمی) : اگر به دنبال موسسه حقوقی با تجربه و با سابقه هستید که خدمات اخذ کارت بازرگانی فوری برای شما عزیزان ارائه دهد ثبت شرکت بینش میتوانید شما را در این زمینه و زمینه های مختلف ثبتی یاری کند. با ما همراه باشید تا در مورد کارت بازرگانی بیشتر توضیح دهیم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در هفته های پایانی سال گذشته اخباری مبنی بر قطع بودن وب سرویس سوابق کیفری دارندگان و متقاضیان کارت بازرگانی در سامانه یکپارچه اعتبارسنجی کارت های بازرگانی منتشر شد که موجب توقف فرآیند صدور و تمدید کارت های بازرگانی شده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حمید بهرامی روز چهارشنبه در نشست تخصصی اتاق بازرگانی در حوزه معادن شهرستان ملایر و تویسرکان اظهار داشت: این در حالیست که صادرات مواد معدنی تنها در انحصار دارندگان پروانه بهره برداری و معدن داران است و بسیاری از آنها حتی دارای کارت بازرگانی برای صادرات نیستند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فعالان اقتصادی با اظهار نگرانی از قطع ارتباط سامانه جامع تجارت و قوه قضائیه ، معتقدند عدم حل این مساله، یک مانع بزرگ پیش روی فعالیتهای تولیدی و تجاری کشور است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ او در بخش دیگری از مباحث اقتصادی گفت: تصور کنید که گزارش داده می شود کسی درآمدش 10 میلیون تومان است. اگر یک روز 40 میلیون به حساب کسی بیاید همان موقع می توانیم بپرسیم این پول از کجا آمده ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۹    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق هم با بیان اینکه قطع سرویس صدور کارت بازرگانی عمدی نبوده اما آگاهانه انجام شده، در اظهاراتی گفته است: انتظار داریم در گام اول سرویس قبلی برقرار شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
قطعی یکی از استعلام های سامانه یکپارچه اعتبارسنجی کارت های بازرگانی موجب توقف فرآیند صدور و تمدید کارت بازرگانی شده و مکاتبات وزیر صنعت با رئیس قوه قضائیه در مورد رفع این مشکل هنوز به نتیجه نرسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق با بیان اینکه قطع سرویس صدور کارت بازرگانی عمدی نبود اما آگاهانه بود، گفت: انتظار داریم در گام اول سرویس قبلی برقرار و در صورت ضرورت با برگزاری جلسه مشکل حل شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون کسب و کار اتاق بازرگانی ایران گفت: متأسفانه مدتی است اتصال برخط سامانه قوه قضاییه به سامانه جامع تجارت برای استعلام سوء پیشینه متقاضیان تمدید و صدور کارت بازرگانی قطع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۵    
قشم- ایرنا- مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: از سال 1393 تا 1399 بیش از یک هزار و 150 کارت بازرگانی در قشم برای فعالان اقتصادی صادر و سه هزار و 687 کارت بازرگانی تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
روال صدور و تمدید کارت بازرگانی نسبت به چند ماه گذشته بهبود یافته، اما هنوز مشکلاتی وجود دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
از سال 1393 که وظیفه صدور و تمدید کارت های بازرگانی در منطقه آزاد قشم به مجموعه وظایف مدیریت بازرگانی و اصناف این سازمان محول شد تا پایان سال 1399، بیش از یک هزار و 151عدد کارت بازرگانی صادر شده است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حدود یک ماه از طرح ابهامات درخصوص ثبت سفارش تلفن همراه از سوی مسئولان اتاق اصناف می گذرد، در این بین وزارت صمت بایستی، در خصوص موضوع مذکور شفاف سازی کند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اگرچه سامانه یکپارچه اعتبارسنجی توسط وزارت صمت به بهره برداری رسید، حالا با قطعی یکی از استعلامات سیستمی این سامانه از طرف مرکز آمارقوه قضائیه، فرایند صدور و تمدید کارت بازرگانی متوقف است.
وزیر صمت در نامه ای به رییس قوه قضاییه اعلام کرد علیرغم پیگیری های مکرر، دسترسی برخط به سابقه کیفری دارندگان و متقاضیان کارت بازرگانی جهت رتبه بندی این کارت ها هنوز فراهم نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: 3.1 میلیون دلار کالا طی سال گذشته از طریق کارت بازرگانی مرزنشنیان استان وارد کشور شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان - در این گزارش به اظهارات آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در آبان ماه 99 در جلسات مسئولان عالی قوه قضاییه اشاره می شود. بانک ها بدون احراز صلاحیت به کسانی تسهیلات داده اند که می گویند کارتن خواب بوده اند ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: سامانه یکپارچه اعتبارسنجی کارت های بازرگانی به عنوان زیرسامانه، سامانه جامع تجارت و یکی از سامانه های قانون مبارزه با قاچاق، بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره از تابستان سال گذشته توسط وزارت صمت با همکاری اتاق بازرگانی مورد بهره برداری قرار گرفت و با انتقال فرایند کارت بازرگانی به سامانه ...
حدود یک ماه از طرح ابهامات درخصوص ثبت سفارش تلفن همراه از سوی مسئولان اتاق اصناف می گذرد، در این بین وزارت صمت بایستی، در خصوص موضوع مذکور شفاف سازی کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۶    
اصفهان - قمری، مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: به دنبال ایفای تعهدات ارزی، یک هزار و 700 کارت بازرگانی صادرکنندگان در سال جاری از تعلیق خارج شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه وزارت صمت، با توجه به محدویت ارزی کشور، سابقه واردات یک ملاک اصلی در ثبت سفارش با استفاده از کارت بازرگانی محسوب میشود.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری قزوین گفت: کارکنان پارک علم و فناوری کارمندان دولتی محسوب می شوند اما سازمان تامین اجتماعی بیان می کند که این افراد فقط شامل بیمه بیکاری می شوند و شامل بازنشستگی نیستند و اکنون نزدیک به هفت ماه است که با این موضوع روبرو هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: 44 کارت بازرگانی در استان به دلیل کوتاهی صادرکنندگان در رفع تعهد ارزی خود، تعلیق شده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۰۰    
پنجشنبه گذشته در همایش سالانه موسسه دیده بان شفافیت و عدالت پرده از پروندهایی برداشته شد که یک شرکت با کارت بازرگانی صوری با یک فساد سیستمی و قاچاق سازمان یافته مبادرت به قاچاق کیف و کفش با برندهای مشهور به ارزش صدها میلیارد تومان و جریمه چند هزار میلیارد تومانی نموده که قطعاً در تاریخ مبادی رسمی ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی بندرعباس گفت: اتاق بندرعباس با 667 کارت بازرگانی یک سال و نیم پیش به هیئت رییسه جدید، واگذار شد و در این مدت یک هزار و 200 کارت بازرگانی جدید صادر شد که تمامی این تعداد عضو اتاق بازرگانی بندرعباس شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون استان ها و تشکل های اتاق بازرگارنی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: سیاست های اقتصادی علمی سبب جلوگیری از قاچاق کالا و تجارت های غیررسمی مانند کارت بازرگانی اجاره ای، کولبری، ته لنجی و چمدانی می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صدور ماهانه 500 کارت بازرگانی جدید در چند ماه اخیر رشد صادرات را در روزهای آینده نوید می دهد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره به رسیدگی به پرونده تخلفات یک خانم که اقدام به اخذ کارت بازرگانی و همچنین ثبت شرکت کرده بود، گفت: در این پرونده 211 میلیون یورو تخلف مالی معادل و 91 میلیارد و 399 میلیون تومان فرار مالیاتی را شاهدیم. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- فغفوری، رئیس سازمان صمت زنجان گفت: طی سالجاری کارت بازرگانی هیچ واحد تولیدی در استان تعلیق نشده و 12 واحد نمونه از تسهیلات سرمایه در گردش 14.5 درصد استفاده خواهند کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تجار در خصوص کارت بازرگانی با موانعی روبه رو هستند که به زودی این موانع مرتفع خواهد شد؛ سخت ترین سیاستی که پیگیری می کنیم مبارزه با رانت خواری و حذف امضاهای طلایی و مجوزهاست، رانت خواران رسانه و ابزار در اختیار دارند و این جریان امتیازاتی دارد که مقابله با آنان را دشوار کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: یکی از سیاست های ما در حوزهٔ صادرات و واردات، روان سازی است و محدودیت های ایجاد شده در بانک ها را نمی پذیریم، در این زمینه همکاری خوبی با بانک مرکزی اتفاق افتاده و به مرور روان سازی امور و تأمین مالی در حال انجام است و به دنبال مرتفع کردن مشکلات حوزهٔ کارت بازرگانی نیز ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: دو هزار و 500 کارت بازرگانی واحدهای غیرتولیدی که ارزشان را برنگرداندند در شهریورماه تعلیق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
زنجان- ایرنا- مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: اکنون روند کاهش صادرکنندگان در کشور خنثی شده و از چند ماه گذشته هر ماه 400 تا 500 صادرکننده جدید با اخذ کارت بازرگانی وارد چرخه تجارت کشور می شوند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه هدف ما در افق بلند مدت رسیدن به صادرت 100 میلیارد دلاری به 15 کشور همسایه است، گفت: یک هزار و 750 کارت بازرگانی رفع تعلیق شد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۰    
به گزارش مشرق، سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام فیلمی از اظهارات خود در جمع دانشجویان خوابگاه دانشگاه ولایت در دی ماه سال 96 را منتشر کرد. مرز در استان سیستان و بلوچستان یک فرصت است نه تهدید و باید شاهد باشیم که هر مرزنشین به جای کوله بری و کار پراسترس قاچاق سوخت و کالا ...
مجمع واردات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان تهران از صادرات سالانه هشت میلیارد یورو در این استان خبر داد و گفت که تاکنون 80 درصد ارز صادرکنندگان تهران به کشور بازگشت. یداله صادقی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به فعالیت حدود 17 هزار واحد صنعتی در استان تهران در زمینه تولید و خدمات فنی و مهندسی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان اینکه خوشبختانه قانونگذار تعریف مشخصی از تاجر در قانون ارائه کرده است، گفت: گاه به افرادی کارت بازرگانی داده شده که بر اساس تعریف قانونی، تاجر نیستند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۵    
همدان - طالبی، رئیس کمیسیون تسهیل تجارت اتاق بازرگانی همدان گفت: تعلیق کارت بازرگانی تجار باسابقه به دلیل عدم ایفای تعهد ارزی صادرات از طریق دلالی را افزایش داده و این اتفاق ضربه مهلکی برای اقتصاد یک استان خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس، 75 درصد ارز حاصل از صادرات در استان بازگشت شده و هیچ کارت بازرگانی واحدهای تولیدی در استان تعلیق نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: چرا باید گردش مالی و کارت بازرگانی افرادی که در این استان سرمایه گذاری کرد ه اند و از خدمات اینجا بهره مند می شوند و آلودگی های زیست محیطی را برای این استان ایجاد می کنند در تهران انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
حکم محکومیت مدیر عامل شرکت بازرگانی در شیراز به استرداد 500 هزار یورو به بانک شاکی و تعلیق کارت بازرگانی به مدت 6 ماه صادر شد.
خوانساری در ادامه به مشکل صدور کارت بازرگانی اشاره کرد و گفت: با این فلسفه که کار شفافیت بیشتری پیدا کند و هم سریع تر انجام شود سامانه تجارت راه اندازی شد اما متاسفانه خود این سامانه یکی از عوامل کندی کار شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - در نشست ستاد استانی اجرای کلی سیاست های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی در کرمان، مشکلات تمدید کارت بازرگانی فریکو سیرجان با اشتغال مستقیم بیش از هزار نفر حل و موانع موجود در مسیر واحد های تولید مرغداری دارزین، کارخانه آرد جیرفت و ایجاد باغ مادری مرکبات مورد بررسی قرار گرفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در سال جاری سطح تجارت بین المللی تحت تاثیرات اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا کاهش یافت که در نتیجه آن 26 کارت بازرگانی باطل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد مقابله با قاچاق کالا و ارز به گمرک ایران، برای صادرات کالای مکشوفه قاچاق نیازی به کارت بازرگانی نیست.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۷    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تسریع روند ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان از رفع تعلیق بیش از 1200 کارت بازرگانی خبرداد.
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت در نشست کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تهران از تخصیص 45 میلیارد دلار ارز برای متقاضیان در سال جاری خبر داد که به گفته وی، از این میزان، 30 میلیارد دلار تامین ارز شده است ...
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
احسان قمری در گفتگو با رادیو اقتصاد افزود: امید می رود تا پایان سال تمامی صادرکنندگانی که کارت بازرگانی آنان تعلیق شده با ایفای تعهدات ارزی کارت های خود را از تعلیق خارج کنند. وی اظهارداشت: کمیته پایش رفتار تجاری از شهریور ماه سال جاری تاکنون دو هزار و 500 کارت بازرگانی را تعلیق کرده است. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد؛ با توجه به تسریع روند ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان، بیش از یک هزار و 200 کارت بازرگانی رفع تعلیق شده است.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۲:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت می گوید با رفع تعلیق 1234 کارت بازرگانی، صاحبان آنها توانسته اند بار دیگر تجارت خود را آغاز کنند.