یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۴۸Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام طاغوت»

تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۴    
فعال سیاسی البرز گفت: عوامل قیام 15 خرداد در اوج خفقان اقدامی ولایتمدارانه داشتند اما متاسفانه روی این مسئله کار نشده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۹    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: رکن اصلی نظام طاغوت و پهلوی مبتنی بر ظلم بود؛ طبیعی است که انقلاب اسلامی، ابزار کنشگری و کنشگری در مقابل ظلم شده و آرمان انقلاب اسلامی هم عدالت اجتماعی می شود و بنیانگذار انقلاب اسلامی هم که سکان حرکت آغازین انقلاب را در دست داشتند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کشور با تکیه بر باور به مردم، باور به خدا و همچنین خودباوری بر دسیسه دشمنان فائق آمد همان طور که قبل از آن بر نظام طاغوت فائق آمده بود، گفت: امام خمینی (ره) چهره محبوب ملت ایران بوده و هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۵    
رئیس قوه قضائیه در کنگره ملی بزرگداشت شصتمین سالگرد قیام پانزده خرداد گفت:قیام مردم ورامین متفاوت از دیگر قیام های همزمان مردم ایران ضد نظام طاغوت بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۳    
نویسنده کتاب نمایندگان امر نمایندگان کلام گفت: ساختار واقعی کتاب به بررسی 12 سال حیات کانون نویسندگان و فراز و نشیب های تاریخی و هنری با حضور شخصیت ارزشمند ادبی، جلال آل احمد می پردازد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و محمد کرمی استاندار طی پیامی، اظهار کردند: ملت ایران در 12 فروردین 1358 با یک تصمیم قاطع و سرنوشت ساز، مُهر قاطع و محکمی بر پایان پرونده منحوس و سراسر ظلم نظام طاغوت کوبیدند و استقرار نظام مبارک جمهوری اسلامی را تایید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی ایجاد تفرقه و تنهایی انسان ها را مهم ترین سرمایه نظام طاغوت و تمدن غربی دانست و گفت: پاتک ما در مقابل دشمن، تقویت پیوندهای مؤمنین در بستر محله ها با محوریت امام محله و مسجد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی از کسانی که همچنان متوهمانه تصور می کنند می توانند بر ملت غلبه کنند به صحبت ها و برآوردها کارشناسان قابل اعتماد خود توجه بیشتری داشته باشند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۲    
امام جمعه ملکان ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران در بهمن سال 1357 با حضور خود انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانده و نظام طاغوت را برای همیشه به زباله دان تاریخ سپردند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۸    
امام جمعه موقت شیروان گفت: یکی از بزرگترین دستاورد های انقلاب اسلامی ایران، تبدیل نظام طاغوت سالار به مردم سالار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای می فرمایند: روز دوازدهم بهمن به یک معنا، روز شروع قدرت اسلام است. اگرچه در دوازدهم بهمنِ سال 57، هنوز ظاهراً نظام طاغوت سرِ کار بود، اما در واقع نبود.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از قتل 4234 نفر در زندان های آمریکا در یک سال خبر داد و گفت: 50 زن آمریکایی حین دستگیری پلیس کشته شدند. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اربعین کاخ های ظلم و ستم جهان را به لرزه افکنده است به همین خاطر نظام طاغوت پیاده نظام خود در مقابل ایران یعنی منافقین خلق را مأمور تخریب رسانه ای اربعین کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
قم - استاد حوزه و دانشگاه گفت: ملت ایران تنها ملتی هستند که در تاریخ معاصر با تکیه بر خداوند و فرهنگ حسینی نظام طاغوت و حکومتی را به زیر کشیدند که عقبه آن نظام سلطه بوده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، فاطمه عبدالوند سردبیر برنامه بحث روز بیان کرد: در ایام ارتحال بنیانگذار نظام اسلامی ایران، رهبر معظم انقلاب به واکاوی ابعاد مختلف شخصیتی امام خمینی (ره) و نیز به تشریح شاخص هایی از منظومه فکری ایشان که زیر بنای قیام علیه نظام طاغوت و پیشبرد اهداف انقلاب بودند را بررسی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه عمده مسائل مردم در محلات با تصمیمات درست قابل حل است، گفت: متاسفانه روش اداری پوسیده که یادگار نظام طاغوت بوده است هم چنان در جامعه مانده است و تمامی اقدامات باید با اجازه مسئولین انجام شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۷    
مردم انقلابی و همیشه در صحنه قزوین همزمان با سراسر کشور بر علیه نظام طاغوت به پا خواستند و استقلال و آزادی را رقم زدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۵    
سردار محمدیان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، پدیده ای بود که دامن افق ها را روشن ساخت و توانست به پشتوانه مردم و رهبری ولایت مطلقه فقیه، نظام طاغوت را سرنگون کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۱    
حجت الاسلام ابراهیمیان با دعوت از عموم مردم البرز برای حضور در راهپیمایی خودرویی 22 بهمن گفت: انقلاب اسلامی ارمغان الهی در تاریک ترین لحظات تاریخ ملت ایران است که با رهبری و هدایت ولی فقیه نظام طاغوت را سرنگون کرد.
سراج24   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
علّت ماندگاریِ این نظام همین دو کلمه است: جمهوری و اسلامی . همراهیِ این دو کلمه با هم؛ و موجودی که از این دو کلمه تشکیل شده، باید هم پایدار بماند؛ جمهوریت متشکل از مردم و اسلام مبتنی بر دین مبین ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۱    
امام جمعه شهرستان انار در جلسه تفسیر قرآن و نهج البلاغه به شرح آیه 5 سوره قصص پرداخت و گفت: سرنگونی نظام طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران یکی از مصادیق این آیه شریفه است.
رهیاب   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۵    
رهبرانقلاب فرمودند: مهم ترین کار اصولی انقلاب را تبدیل نظام طاغوت سالار به نظام مردم سالار بیان کردند و این اقدام برگرفته از تعالیم اسلامی است نه مکتب های نظریه پرداز که نقص ها و معارضاتی در حرفهایشان است؛ بلکه این انقلاب را برگرفته از اسلام و قرآن می دانند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۷    
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب ارتش گفت: در زمان طاغوت، تمامی قومیت ها و مذاهب در کنار امام خمینی(ره) در یک خط حرکت کرده و نظام طاغوت را سرنگون کردند و امنیت و آرامش و آسایش و توسعه برای تمامی قومیت ها و مذاهب مختلف فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت : انقلاب برخلاف نظام های لیبرالیستی و سوسیالیستی به دنبال منها کردن دین از مسیر زندگی انسان ها نبود، بلکه تلاش داشت دین را وارد مسیر زندگی انسانها کند ، دینی که انقلابی است ، دعوت به ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و استبداد می کرد و با نظام طاغوت سازش ندارد .
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف روز شنبه در پیام ویدیویی به نخستین همایش همیاری نخبگان مردم، نهادهای انقلابی و دولت سیزدهم در گام دوم انقلاب در تبریز، افزود: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و همراهی مردم بر اساس سنت های الهی به پیروزی رسید و در این راستا نوعی پیوند بین امام (ره) و امت بر سر اعتقادات ایجاد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه و بی بدیل امام(ره) و با پشتیبانی و حمایت مردم نظام طاغوت را سرنگون و نظام ولایی را در ایران حاکم کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۶    
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: متاسفانه دشمن، اقدام به تطهیر پهلوی و نظام طاغوت کرده و انقلاب اسلامی را زیرسوال می برد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۶    
سقاء گفت: اعضای کمیته مساجد استان با رویکرد جهاد تبیین و بیان دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی به روشنگری چهره کریه نظام طاغوت و ستم شاهی خواهد پرداخت.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علی اسلامی گفت: استقلال اولین و مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است که ایران را از بردگی، خفت و خواری نجات داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۰۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
محسن مهدیان- مدیرعامل موسسه همشهری حضرت امام درباره تسخیر لانه جاسوسی فرمود: انقلاب دوم و البته مهم تر از انقلاب اول. چرا؟ خروش مردم علیه نظام طاغوت با آن تاریخ استبدادی چندصدساله و آن حرکت اجتماعی گسترده می شود انقلاب اول و تسخیر سفارت آمریکا توسط چند جوان دانشجو در جریان یک راهپیمایی می ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امروز هم در عمل و تفکر گفتمان نظام طاغوت و لیبرال دموکراسی به بن بست رسیده، صدا شکستن استخوان های آن به گوش می رسد و هر روز شاهد افول و انزوای بیش از پیش نظام سلطه در رژیم آمریکا را شاهدیم.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۲    
رییس هئیت افتاء اهل سنت استان بوشهر، بیان کرد: مردم در حادثه 17 شهریور که عنوان سرآغاز تشکیل نظام اسلامی بوده است؛ قیام نمودند و در مقابل نظام طاغوت از جان و خون خود به فرمان امام راحل(ره) گذشتند و جان های خود را در راه اسلام فدا نمودند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۵    
شهید کاوه در دوران نوجوانی و جوانی، خداباوری را از پدر و مادر خداباور خود در پای منبرهای موعظه و جلسات مبارزه با نظام طاغوت آموخت و با انگیزه مبارزه با ظلم وارد عرصه جهاد شد. او در این راه با توکل بر خدا از خود شخصیّتی در تراز محمود کاوه ساخت.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۴    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: امام(ره) وحدت را در میان آحاد مردم تقویت نمود که سبب شد ملت بر علیه نظام طاغوت قیام کنند و به طور واحد صدای جمهوری اسلامی را ندا دهند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: عضو فقهای شورای نگهبان گفت: به عنوان عضوی از شورای نگهبان، می گویم بینی و بین الله ما مطلقا در احراز و عدم احراز صلاحیت ها کاری به جناح و جریان نداشتیم؛ آنچه معیار بود، قانون بود که همان هم از ما انتظار هست. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مقصود علی دومکی گفت: پیروی از ولایت فقیه در عصر غیبت، پیروی از خدا و رسول او و اهل بیت علیهم السلام است و کسانی که ولایت فقیه را قبول ندارند، نظام طاغوت را پذیرفته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رییس جهاددانشگاهی استان کردستان، عامل اصلی پیروزی 8 سال جنگ تحمیلی به کشور را بدون حضور مردم غیر ممکن دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران با پشتیبانی مردم در حالی به پیروزی رسید که قریب به اتفاق کشورهای نظام طاغوت از کشور عراق حمایت می کردند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۳    
جوان و جوانی، دارای نیروی انرژی زا و تحول ساز در جوامع است. با مطالعه و مرور تاریخ انقلاب ، جوانانی را مشاهده خواهیم کرد که به تأسی از جوانان صدر اسلام که حول شمع عالم تاب پیامبر اکرم(ص) جمع شده بودند. پروانه وار در کنار پیر جماران گرد آمده و به رهبری و هدایت [...] ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هر ساله از دوازدهم تا 22 بهمن ماه، خاطرات دورانی از تاریخ ایران یادآوری می شود که بی شک می توان گفت ایران در آن روزها یکی از دوره های استثنایی تاریخ سیاسی جهان را گذرانید و سرانجام روز سرنوشت فرا رسید و در 22 بهمن ماه 1357 ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۷    
امام جمعه مهربان گفت: ایام دهه فجر مظهر اقتدار و عزم ملی است و ملت ایران در دهه فجر توانست با عزم راسخ خود و با رهبری امام راحل نظام طاغوت را ازبین ببرد و نظام جمهوری اسلامی رابه جای آن پایه ریزی کند.
راه دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ائمه جماعت سیستان و بلوچستان گفتند: دهه فجر در تاریخ انقلاب فراموش شدنی نیست زیرا مردم موفق شدند نظام طاغوت را ساقط کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اکبر صحرایی با اشاره به مشقات موجود برای نوشتن از زندگی پیامبر گرامی اسلام(ص)گفت: نظام خود را متولی دین و پیامبر می داند لذا نویسنده نسبت به زمان طاغوت کمتر احساس مسئولیت می کند. نویسنده می گوید این کار نظام است و باید به دنبال نوشتن رمان در این خصوص برود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۵۴    
"همین جوانهای قمی آمدند توی خیابانها، خونهاشان بر زمین ریخته شد؛ البته مأمورین نظام طاغوت را حسابی هم اذیت کردند! آن زیرکی جوانهای قم و شیطنت آنها، مأمورین را حسابی سردرگم هم میکرد."
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۷    
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه اربعین حسینی مقابل نظام طاغوت ایستاده است، گفت: اگر امسال اربعین حسینی را از نظر فیزیکی تعطیل کنند اما اربعین با قدرت در سر جای خود هست و تا نظام های ظلم را به نابودی نکشاند به راهش ادامه می دهد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی با تسلیت درگذشت ابوالقاسم سرحدی زاده بنیان گذار و دبیر کل حزب اسلامی کار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نماینده امام در لبنان گفت: زمانی که امام خمینی انقلاب خود را بر ضد نظام طاغوت آغاز کرد دریافتم که امام به قرآن عمل می کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۰    
یکی از شیطنت های همیشگی دشمنان ولایت فقیه و شخص امام خمینی (ره) این بوده که نشان دهند بین ایشان و دیگر مراجع عظام و علمای حاضر در قم و کلا جهان تشیع، اختلاف عمیقی وجود داشته و بعضی ها این اختلاف را با سکوت نشان داده و برخی هم با اعتراضاتی که نهایتا در دوران یعد از پیروزی جمهوری اسلامی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد لطفی نیاسر گفت: همافران ارتش در تسریع روند پیروزی انقلاب و فروپاشی نظام طاغوت نقش موثری داشتند و امروز ارتش مکتبی از نعمت های بزرگ انقلاب است.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رسا: حجت الاسلام صدیقی با تاکید بر اینکه در انتخابات به انسان های دیندار باید رای داد، اظهار داشت: مشکلات اقتصادی کشور نتیجه عملکرد همان کسانی است که با شعار آزادی حجاب انتخاب شدند و مردم به آنان رای دادند ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عباس صفدری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای نسل جوان است در این راستا این برنامه ها با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی، مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه برگزار می شود. ...