پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۲۱:۴۱Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح جامع پدافند»

مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور از تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل در 31 استان کشور خبر داد و گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان را با محوریت استانداری ها طراحی کردیم که امسال تقریباً همه این طرح ها به نتیجه خواهند رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: انجام مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل با هماهنگی سازمان پدافند غیرعامل کشور و با محوریت مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری به منظور ارتقای زیرساخت ها و تقویت آن در مراکز مهم شهر برای جلوگیری از وقوع بحران ها در حال انجام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ایلام گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل شهری ایلام با پیشرفت 60 درصدی در حال تدوین است.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سازمان پدافند غیرعامل از خدمات شهرداری یزد به عنوان شهرداری برتر کشور در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر کرد. در جلسه مشترک مدیران کل پدافند غیرعامل و شهرداران کشور که با حضور سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۰۷    
مدیر کل پدافند غیرعامل گلستان گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل گلستان با 13 زیرساخت مدون از سوی سازمان پدافند غیرعامل کشور ابلاغ شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۳۰    
گنبدکاووس - ایرنا - مدیرکل پدافند غیرعامل گلستان با اشاره به ابلاغ چندی پیش طرح جامع پدافند غیرعامل این استان، گفت: مطابق این طرح، هزار و 800 مورد دارایی (ساختمان ها، تاسیسات و زیرساخت ها) که 200 مورد آن جزو دارایی های حساس و مهم است، شناسایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل پدافند غیرعامل استان یزد گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در 14 هزار دارایی استان یزد اجرایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام گفت: طرح جامع پدافند شهری ایلام با پیشرفت 60 درصدی در حال تدوین است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قدس با تاکید بر اهمیت پدافند غیرعامل در مدیریت شهری و توسعه شهرها، برنامه های شهرداری قدس برای هفته پدافند غیرعامل را تشریح کرد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۰    
فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در استان بوشهر پس از تدوین و تایید نهایی عملیاتی می شود. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، عبدالکریم گراوند در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان بوشهر با اشاره به نقش مهم فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در مصون نگه داشتن مردم در برابر حوادث و وقایع بیان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از پیشرفت 100درصدی طرح جامع پدافند غیرعامل استان سمنان خبر داد و گفت: این طرح در این هفته رونمایی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۳۵    
احمدعلی موهبتی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته در حوزه پدافند غیر عامل در استانداری سیستان و بلوچستان اظهارداشت: طرح جامع پدافند غیر عامل استان سیستان و بلوچستان در کمترین زمان تهیه شد. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: بوشهر استاندار بوشهر از اجرای رزمایش پرتویی بوشهر در صورت بهبود شرایط کرونایی خبر داد و گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در شهرهای بالای 200 هزار نفر از جمله بوشهر در حال تدوین است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - معاون طرح ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور از اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل در 52 شهر بالای 200 هزار نفر جمعیت در سطح کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل در کشور به عنوان یک نهاد تصمیم ساز، تأثیرگذار و مهم گفت: این نهاد نیاز به نگاهی حاکمیتی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون طرح و برنامه پدافند غیرعامل کشور از رونمایی از طرح جامع پدافند غیرعامل حداقل 15 استان کشور در هفته پدافند غیرعامل امسال خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، با حضور مقام عالی دولت در استان، رازجویان، معاون عمرانی استاندار و بخشی، دبیرشورای پدافند غیرعامل استان از فعالان این عرصه، تجلیل و طرح جامع پدافند غیر عامل مازندران رونمایی شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۴    
جمالی پور گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در استان قزوین به اتمام رسیده و در فرایند بررسی در سازمان پدافند غیرعامل کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – استاندار قزوین گفت: با اجرایی شدن طرح جامع پدافند غیرعامل، پروژه های جدید و همچنین قدیمی استان صاحب پیوست پدافند غیرعامل خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۳    
فراهانی گفت: در حال رفع آسیب ها و چالش های طرح جامع پدافند غیر عامل استان مرکزی هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۷    
گروه استان ها- معاون طرح ریزی و نظارت فنی سازمان پدافند غیرعامل کشور از تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان ها خبرداد و گفت: شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت دارای طرح جامع پدافند غیرعامل می شوند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه شیمیایی سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده، طرح جامع پدافند غیرعامل استان های کشور تا پایان سال نهایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل باید طراحی و تدوین شود. همان طور که ساختن یک ساختمان الزاماتی دارد، در هر موضوعی نیز باید الزامات پدافند غیرعامل دیده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور از تکمیل همه طرح های جامع پدافند غیرعامل استان ها تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: انتظار ما از مجموعه وزارت کشور و استانها این است که در برنامه ریزی های خود، طرح جامع پدافند استان را در اولویت اقدامات پدافندی خود قرار دهند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۴    
استاندار قزوین گفت: برای صیانت از دارایی و سرمایه های کشور باید همه طرح های عمرانی اقتصادی سرمایه گذاری در استان باید بر اساس طرح جامع پدافند غیر عامل صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: تهدیدات امروز کشور، مردم محور شده است و هر سناریویی که علیه کشور طراحی می شود محاسبات دشمن بر علیه مردم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۲    
گروه استان ها- مدیرکل پدافند غیرعامل استان خوزستان گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان تدوین شده و پس از تایید نهایی به دستگاه ها و شهرستان ها ابلاغ می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران با اشاره به برگزاری 290 برنامه به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در استان گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان رونمایی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹    
حسن نژاد بابیان اینکه هم زمان با هفته پدافند غیرعامل 290 برنامه در استان مازندران اجرا می شود،گفت: بخشی از برنامه های مجازی و بخشی حضوری است و با توجه به شرایط کرونایی برنامه های حضوری در چهارچوب رعایت پروتکل ها باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: امسال توسعه شهری با پدافند غیرعامل را موردتوجه قراردادیم و از حوزه شهر محمدیه و مهرگان این کار را آغاز کردیم، مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل استان که تمام دارایی ها و زیرساخت های استان را مشخص می کند ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۲    
محمد افشار، مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل استان قزوین تاکنون 95 درصد پیشرفت داشته و امیدواریم طی سال جاری رونمایی این طرح مطالعاتی انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین از پیشرفت 94 درصدی طرح جامع پدافند غیرعامل استان خبر داد و گفت: در صورت تأیید اطلاعات از سوی مرکز، این طرح در هفته پدافند غیرعامل رونمایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۷    
قزوین – مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل در استان قزوین 94 درصد پیشرفت داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین گفت: تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل در استان 95 درصد پیشرفت داشته و در صورت تایید سازمان پدافند غیرعامل در ستاد کل نیروهای مسلح این طرح به زودی در استان قزوین اجرایی می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۶    
قلم/ همدان- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری همدان از پیشرفت 75 درصدی طرح جامع پدافند غیرعامل استان همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل پدافند غیرعامل مازندران به تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل استان اشاره کرد و گفت: بر اساس این طرح تهدیدات شناسایی و برای مدیریت و مقابله با این تهدیدات برنامه ریزی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استان کردستان گفت: نتایج به دست آمده در مطالعات طرح جامع پدافند غیرعامل شهر سنندج، استراتژی و نقشه راهی جامع برای به حداقل رساندن تهدیدات برای شهر و شهروندان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان سمنان به عنوان یک سند راهبردی در اداره کل پدافند غیرعامل در حال تهیه است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۸    
به گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سردار سرتیپ غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری در حوزه های ارتقای تاب آوری روان شناختی به ویژه در مقابله با تهدیدات و رخداد های CBRNE با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشورتاکید کرد: ما به دنبال دستیابی به یک طرح جامع پدافند روانشناختی هستیم، امروزه دشمنان با استفاده از فناوری های نوین و بهره گیری از متدولوژی روانشناختی، یک جنگ شناختی تمام عیار را به راه انداخته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی که عصر امروز در استانداری زنجان برگزار شد از سند طرح جامع پدافند غیر عامل رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خوزستان گفت: این استان یکی از استان های مهم و استراتژیک کشور است و برای ایجاد مصونیت از دستگاه های حیاتی، طرح جامع پدافند غیرعامل خوزستان به زودی نهایی می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
شریعتی از تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل در خوزستان خبر داد و گفت: پدافند غیرعامل اقدامی جهت جلوگیری از خطرات و مشکلات احتمالی پیش رو به ویژه در بحث امنیت شبکه است.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در سال های اخیر شرایط در حوزه پدافند غیرعامل روز به روز بهتر شده است و در عین حال روند ارتقای امنیت در این زمینه باید سرعت بیشتری داشته باشد و ایمن سازی سیستم ها در برابر خطرات سایبری و غیره بیشتر شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کمیته پدافند غیر عامل وزارت کشور گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل استان ها پس از تایید کامل در وزارت کشور به سند راهبردی برای استان ها تبدیل و اجرایی می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در واقع یک سند بالادستی و راهبردی است و موضوعاتی که در این سند مطرح می شود، برنامه های راهبردی و عملیاتی در سطح کلان است. ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۲    
.استاندار گیلان گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در واقع یک سند بالادستی و راهبردی است و موضوعاتی که در این سند مطرح می شود، برنامه های راهبردی و عملیاتی در سطح کلان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل در واقع یک سند بالادستی و راهبردی است و موضوعاتی که در این سند مطرح می شود، برنامه های راهبردی و عملیاتی در سطح کلان است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۲:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
طرح مطالعاتی جامع پدافند غیرعامل استان آذربایجان شرقی در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان با حضور مسئولان عضو این شورا رونمایی شد.
آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
راستگو گفت:منطقه آزاد ارس بهترین فرصت برای دور زدن تحریم هاست که باید به نحو احسن از این فرصت استفاده کرد.