پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۴۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آسفالته»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی روستای سولان همدان با گلایه مندی از تداوم بی مهری مسئولان به روستای گردشگری سولان گفت: چرا باید روستایی با پتانسیل بالا، حتی از یک زیرسازی و مسیر آسفالت مناسب محروم باشد و در طول 24 ساعت تنها یک ساعت آب شرب داشته باشد؟
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۶    
کاروانسرای دودهک در شمال شرقی محلات، در مجاورت ساحل شرقی رودخانه قم رود و در مسیر جاده دلیجان به دهستان خورهه (نزدیک جاده آسفالته قم به دلیجان) قرار دارد. قدمت این بنا را دوره صفویه می دانند ولی معماری آن، از شیوه معماری سلجوقیان پیروی می کند که به این دلیل ، تخمین قدمت بنا را مشکل است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۳    
ریگان یکی از شهرستان های شرقی استان کرمان است که فقط 16 درصد راه های آن آسفالته است که این آسفالت در کنار مزارع و باغ های کشاورزی سبب ایجاد مشکلاتی شده است.
rasadroudsar   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 830 کیلومتر جاده در رودسر وجود دارد ،گفت: 460 کیلومتر از این جاده فقط در منطقه رحیم آباد بوده که مردم نیازمند 250 کیلومتر جاده آسفالته هستند. ...
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان با اشاره به اینکه حدود 13 هزار و 600 کیلومتر راه آسفالته در استان کرمان وجود دارد که به لحاظ طول رتبه دوم کشوری را داریم، افزود: یکهزار و 940 کیلومتر بزرگراه را داریم که بعد از اصفهان بیشترین بزرگراه های کشور در استان کرمان قرار گرفتند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: تاکنون راه ارتباطی دسترسی 95 درصد از خانوارهای روستایی در این استان آسفالت شده است. کلیم الله وثوقی افزود: راه 58 درصد از روستاهای استان آسفالت است، اما به علت پر جمعیت بودن این روستاها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۴    
گروه استان ها- پنج روستای متمرکز " کَمَک ها " در بخش لوداب بویراحمد بعد از 16 سال چشم انتظاری، از نعمت راه مناسب و آسفالته برخوردار می شوند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با اقدامات انجام شده، جمعیتی نزدیک به 60 هزار نفر از دهستان های ترگور ، مرگور و دشت بخش سیلوانای ارومیه از راه آسفالت مناسب برخوردار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۱۱    
شهرستان ریگان در شرق کرمان با داشتن تنها 16 درصد راه آسفالته از راه ارتباطی مناسب محروم است و اهالی روستاها و مناطق کوهستانی و عشایری آن به ویژه در زمستان با مشکلات زیادی دیت و پنجه نرم می کنند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۱    
گروه بین الملل: وانت به گونه ای طراحی نشده است که در جاده های آسفالته سریع بوده و در پیچ نیز مناسب باشد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم ، پیشرفت روستاها در ایران به رغم کوشش های سازمان یافته ای که دست کم از 40 سال قبل در این زمینه به عمل آمده است، کماکان با مسائل و چالش های مختلفی روبه رو است. ...
رئیس پلیس راه خوزستان با بیان اینکه 7 هزار و 300 جاده های آسفالته استان روستایی است گفت: این استان در فرهنگ ترافیکی و رانندگی ایمن با مشکل مواجه است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ فرمانده پلیس راه اردبیل - سرچم گفت: جاده آسفالته خلخال - ماسوله به علت نداشتن امکانات ایمنی و علایم هشدار دهنده در طول مسیر ایمنی لازم را نداشته و مورد قبول پلیس راه نیست.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۹    
وزیر راه و شهرسازی گفت: هدفگذاری این است که سه هزار و 500 کیلومتر راه آسفالته تا پایان دولت به راه های روستایی کشور اضافه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با اجرای پروژه های آسفالت راه های روستایی خلخال ، شاخص بهره مندی جمعیت روستایی این شهرستان از راه آسفالته افزایش می یابد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۴    
آسفالت راه های روستاهای بالای 50 خانوار تا سال 1400 به پایان می رسد تا هیچ یک از روستاهای کشور از نعمت راه آسفالته محروم نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: با اجرای مرحله نخست طرح ابرار، 88 درصد خانوار روستایی شهرستان شوط از راه آسفالته برخوردار شده اند.
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جواد صادقی روز دوشنبه در حاشیه آیین بهره برداری از روستای بدون بیکار خبر شهرستان بافت و آغاز عملیات اجرایی 42 روستای بدون بیکار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن گرامیداشت روز ملی روستا و با اشاره به عملکرد دولت تدبیر و امید در روستاهای استان کرمان افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای راهداری کشور گفت: تاکنون 54 درصد از راه های روستایی کشور آسفالت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
طالقان- معاون سازمان راهداری با بیان اینکه تا قبل از انقلاب مجموع راه های روستایی کشور حدود 9 هزار کیلومتر بود، گفت: بعد از انقلاب 109 هزار کیلومتر راه روستایی آسفالته احداث شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۸    
مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فاروج گفت: در قالب طرح ابرار راه روستای پیرعلی به طول 4.5 کیلومتر آسفالت شد و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره نظارت بر راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: طی 6 ماه نخست سال 99 با آسفالت ریزی راههای روستایی 2 هزار خانوار از جمعیت روستایی استان از راه استاندارد و آسفالته برخوردار شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمد فخار خبرنگار تقریبا کار تمام است و به زودی باید منتظر آگهی های فروش زمین در اراضی سومین قله مرتفع ایران باشیم. کمربند طلایی عنوانی است که استانداری اردبیل برای پروژه انتخاب کرده تا جاده ای آسفالته را به بالاترین حد از بام اردبیل بکشاند. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار گرمی گفت: 40 کیلومتر از روستا های بالای 50 خانوار شهرستان گرمی از راه آسفالته برخوردار نیستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۹    
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت در سه سال اخیر حدود یک هزار کیلومتر راه روستایی در کردستان آسفالت شده و متوسط برخورداری از راه آسفالته روستایی در استان از 33 درصد به 50 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - بهره برداری از 650 کیلومتر جاده آسفالته روز شنبه با حضور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در لرستان آغاز شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ظهر روز سه شنبه 9 آبان واقعه عجیبی روی داد و یک هواپیمای یک موتوره حامل پست هنگام فرود اجباری در جاده آسفالته اهواز- مسجد سلیمان با یک اتومبیل سواری تصادف کرد و به هواپیما و اتومبیل خساراتی وارد آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۱    
اصفهان- ایرنا- فرماندار فریدونشهر گفت: از مجموع 470 کیلومتر راه آسفالته این شهرستان نیمی از آن به اصلاح و بهسازی نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: برخورداری آذربایجان غربی از راه آسفالته روستایی به لحاظ خانوار، 82 درصد است که با اجرای طرح ابرار، این رقم به بالغ بر 86 درصد خواهد رسید.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۹:۳۱    
پارک ملی کلاه قاضی اصفهان و هر آنچه باید در مورد طبیعت آن بدانید به گزارش گلونی این پارک 47 هزار و 262 هکتار بوده و در 36 کیلومتری شهر اصفهان قرار دارد. این پارک در جنوب شرقی شهر اصفهان واقع شده است و جاده آسفالته اصفهان شیراز از کناره شمالی و غربی آن می گذرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۶    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اینکه عمر آسفالت ها در جاده های استان رو به کاهش است گفت: جاده های آسفالته استان نیاز به روکش اساسی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - فرماندار شهرستان سیاهکل گفت:وبهره مندی از راه روستایی آسفالته در ابتدای دولت تدبیر و امید 27 درصد بود که این رقم در تیرماه سال جاری به 57 درصد افزایش یافته و در حال حاضر شهرستان سیاهکل دارای 159 کیلومتر راه روستایی آسفالته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۴۳    
بخشدار بخش سردار جنگل فومن گفت: همه راه های بین روستایی فومن از نعمت راه آسفالته برخوردار است.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۱:۵۳    
دریاچه شهیون منظره ای زیبا و تماشایی پشت سد دز در استان خوزستان به گزارش گلونی این دریاچه با احداث سد دز در 50 سال پیش به وجود آمده؛ به همین دلیل به دریاچه سد دز نیز معروف است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، نرخ شاخص بهره برداری آسفالته از راه های روستایی روستاهای بالای 20 خانوار استان گیلان را 57 درصد دانست و گفت: در طرح ملی ابرار برای گیلان 178 کیلومتر هدفگذاری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: 81 درصد خانوارهای روستایی چایپاره از راه آسفالته برخوردار هستند که از ارقام مناسب بین شهرستان های استان به شمار می رود.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۰    
مهندس عبدالکریم اخترشناس عنوان کرد: بزودی اولین استان خواهیم بود که همه روستاهای بالای 50 خانوار استان راه آسفالته دارند معاون فنی و نظارت اداره کل حمل و نقل و راهداری استان بوشهر مهمترین پروژه های این مجموعه را تشریح کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه با هدف محرومیت زدایی در مرداد امسال دو هزار و 450 کیلومتر راه روستایی آسفالته اضافه شد،گفت: هدفگذاری این است که سه هزار و 500 کیلومتر راه دیگر تا پایان دولت به راه روستایی اضافه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت: در هفت سال گذشته از عمر دولت موفق به احداث 876 کیلومتر راه روستایی جدید آسفالته در این استان شدیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اهتمام این وزارتخانه برای ارتقای بهره مندی آذربایجان غربی از شاخص راه آسفالته روستایی گفت: تا پایان سال 240 کیلومتر راه روستایی آسفالت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کردستان با تشریح پروژه های در حال اجرا در استان، از افتتاح چندین پروژه شاخص و تاثیرگذار در کردستان تا پایان امسال خبر داد.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۵    
پارک جنگلی النگدره و زیبایی های طبیعتی که هوش از سر شما خواهد برد! به گزارش گلونی این پارک در 5 کیلومتری جنوب غرب گرگان و در مسیر جاده پارک جنگلی ناهار خوران قرار گرفته است. این پارک 185 هکتار مساحت داشته و جاده ای آسفالته درون آن می گذرد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز: باغستان سنتی قزوین، به عنوان تنها حلقه حفاظتی قزوین درمقابل سیل، علی رغم دارا بودن شماره ثبت ملی، هنوز هم در گیرِ طرح های ناسالم، آسفالته شدن و کاهش مساحت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قزوین با اشاره به 2 هزار و 500 کیلومتر از راه های آسفالت روستایی استان، گفت: 35 درصد از راه های آسفالته روستایی قزوین نیازمند به بهسازی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: شاخص بهره مندی روستاییان استان از راه آسفالته 43 درصد است در حالیکه این میزان در کشور 53 درصد است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با تاکید بر نگاه ویژه حاکمیت برای توسعه شهرستان حاجی آباد به خصوص منطقه کوه شاه احمدی، گفت: 50 میلیارد تومان اعتبار برای احداث جاده آسفالته در منطقه کوه شاه احمدی، به صورت مشارکت 50 درصدی با بنیاد مستضعفان هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۷:۵۲    
بندرعباس- ایرنا- استاندارهرمزگان گفت: میزان برخورداری بشاگرد ازبسیاری شاخص های عمرانی ازجمله راه روستایی آسفالته وآب آشامیدنی سالم بسیار پایین ترازمتوسط کشوری و حتی این استان است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه راه آهن بوشهر-شیراز گفت: پروژه های راهسازی سطح استان با 800 میلیارد تومان اعتبار در حال اجرا است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از ایسنا، تا همین دو سال قبل خبرها فقط از نبود جاده آسفالته و هموار برای رسیدن به عمارت شیرینه در پنج کیلومتری شرق شهر خورموج در دامنه کوه بیرمی دشستانِ بوشهر گله داشتند ...