پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۶:۴۷Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پالایش و پخش»

اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، خبرگزاری ایسنا روز یکشنبه، 12 آذرماه در خبری با عنوان مردم از تنفس در تهران نارضایتی شدیدی دارند به نقل از رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر ...
سیدرضا احمدنیا مدیر منطقه خراسان شمالی در راستای تلاش در عرصه سوخترسانی مفتخر به دریافت لوح تقدیر گردید.
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اهدای لوحی از همکاری صمیمانه محسن مؤمنی، مشاور مدیرعامل و سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در امر آگاهی بخشی، ارتباطات و اطلاع رسانی عملیات سوخت رسانی و خدمت گزاری به آحاد مردم شریف ایران اسلامی تقدیر کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: مدیریت انرژی هلدینگ پتروپالایش اصفهان برای نخستین بار در سومین ممیزی تخصصی فنی–سیستمی انرژی پالایش و پخش کشور، بالاترین رتبه را به خود اختصاص داد.
مدیر اچ اس ایی و پدافند غیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران طی ارسال لوحی از پیمان پورنجفی رئیس اچ اس ایی منطقه ایلام تقدیر کرد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
نقدینه - طی مراسمی و با حضور دکترسیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر، جلیل سالاری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و عبدالرضا عابد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تفاهمنامه مشترک سه جانبه برای به سرانجام رسیدن یک پروژه ملی با حمایت بانک شهر به امضاء رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشترک سه جانبه برای به سرانجام رسیدن یک پروژه ملی میان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و بانک شهر به امضاء رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
امضای تفاهمنامه سه جانبه میان بانک شهر، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی برای به سرانجام رسیدن یک پروژه ملی به امضاء رسید.
وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران و معاون وی در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان تجلیل کردند.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران توضیحاتی در خصوص وضعیت توزیع گاز مایع در کشور منتشر و اعلام کرد ...
سلام نو / ندای استان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت گفت: قیمت هر کپسول 11 کیلویی گاز مایع در سامانه درخواست فرآورده های نفتی بدون تغییر خواهد بود و خارج از این سامانه، با افزایش 10 درصدی محاسبه می شود.
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش نفتی با توضیح درباره نرخ گاز مایع، گفت: مصوبه افزایش چند برابری قیمت گاز مایع غیریارانه ای به اندازه قیمت فوب خلیج فارس لغو شد.
مدیر اچ اس ای و پد افند غیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران طی لوح های جداگانه از مجموعه خدوم و پرتلاش اچ اس ای منطقه آذربایجان شرقی تقدیر نمود.
شانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: قیمت گاز مایع غیریارانه ای 10 درصد بیشتر از قیمت گاز مایع یارانه ای تعیین شد.
با حضور معاون اجرایی محترم مدیر عامل پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، بعد از سالیان متمادی تقسیم حصه ی اراضی ناحیه ازنا به سرانجام رسید.
همایش "تقدیر از تلاشگران سوخت رسانی" روز پنجشنبه، نهم آذرماه با حضور جواد اوجی، وزیر نفت و جمعی از مدیران وزارت نفت و صنعت پالایش و پخش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان ، مهندس جواد اوجی وزیر نفت طی همایش تقدیر از تلاشگران سوخت رسانی از محمد بنی سعید مدیر این منطقه تقدیر کرد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۵:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز سیدمجید میراحمدی صبح امروز (پنجشنبه، نهم آذرماه) در همایش تقدیر از تلاشگران سوخت رسانی با حضور جواد اوجی، وزیر نفت، جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و جعفر سالاری نسب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: امسال بیش از 3 میلیارد و 200 میلیون لیتر نفت گاز در نیروگاه ها ذخیره شده که یک رکورد به شمار می آید و در مقایسه با پارسال افزایشی قابل توجه داشته است ...
وزیر نفت گفت: امسال بیش از 3 میلیارد و 200 میلیون لیتر نفت گاز در نیروگاه ها ذخیره شده که یک رکورد به شمار می آید و در مقایسه با پارسال افزایشی قابل توجه داشته است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز جعفر سالاری نسب صبح امروز (پنجشنبه، نهم آذرماه) در همایش تقدیر از تلاشگران سوخت رسانی با حضور وزیر نفت و جمعی از مدیران وزارت نفت و صنعت پالایش و پخش و در عین حال دست اندرکاران عرصه سوخت رسانی در دیگر دستگاه های کشور ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به افزایش 21 درصدی ذخیره سازی سوخت نیروگاهی برای ایام زمستان امسال گفت: پارسال حدود 304 میلیون لیتر فرآورده از طرق مختلف در کشور جابه جا شده که این عدد حاکی از رشد 11 درصدی حمل ونقل فرآورده در کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۲۸    
تیم پالایش وپخش آبادان،جایگاه خود را در صدرجدول رده بندی مسابقات سوپرلیگ فوتسال بانوان باشگاههای کشور تثبیت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به افزایش 21 درصدی ذخیره سازی سوخت نیروگاهی برای ایام زمستان امسال گفت: پارسال حدود 304 میلیون لیتر فرآورده از طرق مختلف در کشور جابه جا شده که این عدد حاکی از رشد 11 درصدی حمل ونقل فرآورده در کشور است.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر روند رو به رشد مصرف سوخت خودروها، گفت: افزایش کیفیت خودروها و ارتقای زیرساخت های حمل ونقل عمومی ضروری است.
شانا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به افزایش 21 درصدی ذخیره سازی سوخت نیروگاهی برای ایام زمستان امسال گفت: پارسال حدود 304 میلیون لیتر فرآورده از طرق مختلف در کشور جابه جا شده است که این عدد حاکی از رشد 11 درصدی حمل ونقل فرآورده در کشور است.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و پلیس راهور فراجا، ثبت درخواست صدور کارت هوشمند سوخت توسط سامانه برخط ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت آنلاین خواهد شد و متقاضیان دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر پلیس 10+ نخواهند داشت. البته هنوز زمان دقیق اجرای این طرح در سراسر کشور اعلام نشده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته مهدی چمران رییس شورای شهر تهران یکی از اصلی ترین عوامل آلودگی هوای تهران را سوخت بی کیفیت عنوان کرد . به تازگی نامه ای از سوی دبیر انجمن خودروسازان ایران به مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران نوشته شده که توزیع سوخت بی کیفیت در آن اشاره شده است . ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، وحید عبیری در جمع کارکنان این شرکت پالایشی با اشاره به اینکه حیات پالایشگاه به پروژه ها وابسته است و تأسیسات باید دائم روزآمد شود ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
سامانه "برخط ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت" که با همکاری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و پلیس راهور فراجا ایجاد شده، امروز رونمایی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد نحوه تعویض و یا تعمیر مخزن تاکسی های گازسوز را اعلام کرد.
سلام نو / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
با حمایت مدیریت بخش خصوصی و با حضور معاون رییس جمهور، قراداد ارتقای کیفی نفت کوره پالایشگاه کرمانشاه منعقد شد
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، همایش تقدیر از تلاشگران سوخت رسانی با شعار سوخت، تلاش، آبادانی روز پنج شنبه، 9 آذر با حضور جواد اوجی، وزیر نفت، جلیل سالاری ...
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۴    
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به اینکه کیفی سازی فرآورده های نفتی به نوعی ایفای نقش مسئولیت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت:کیفی سازی فرآورده های نفتی به نوعی ایفای نقش مسئولیت اجتماعی درصنعت نفت است و با این اقدام شاخص های محیط زیستی درصنعت پالایش رعایت می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تیتربرتر، سید احمد عبودتیان امروز (سه شنبه، 30 آبان ماه) در نخستین نشست مشاوران و دبیران مسئولیت اجتماعی صنعت نفت که در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد، با اشاره به اینکه موضوع مردمی سازی در دولت سیزدهم مورد توجه قرار گرفته است ...
در آستانه دومین سفر ریاست جمهوری به استان چهارمحال و بختیاری، علی زیار، معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن سفر به این استان، از تأسیسات انبارنفت سردار شهید قاسم سلیمانی شهرکرد بازدید کرد.
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان با ارسال لوحی از همکاری و زحمات تیم فوریت های پزشکی شهرستان همدان در برگزاری مسابقات سراسری فوتبال فرزندان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران قدردانی کرد.
در آستانه سفر ریاست جمهوری به استان چهارمحال و بختیاری علی زیار معاون مدیر عامل پالایش و پخش از تأسیسات انبار نفت سردار شهید قاسم سلیمانی شهرکرد دیدن کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان با موضوع مقابله با قاچاق سوخت به ریاست مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان و با حضور دادستان بندرعباس، فرمانده مرزبانی استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۰:۵۸    
مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور با پیروزی خارج ازخانه نماینده خوزستان پیگیری شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی سال گذشته در حالی که با افزایش درآمدهای عملیاتی همراه بوده و سود خالص ایجاد کرده اما همچنان با بیش از 500 میلیارد تومان زیان انباشته شرکتی زیان ده باقی مانده است. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدتی قبل، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از شکسته شدن رکورد مصرف بنزین با ثبت رقم مصرف 137 میلیون لیتر بنزین، همزمان با افزایش ترددهای بین شهری در روزهای پایانی تابستان خبر داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس صورت های مالی منتشر شده توسط شرکت ملی پالایش و پخش این مجموعه بیش از 33 هزار میلیارد تومان زیان داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۵   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از افزایش 2 میلیون لیتری ظرفیت تولید بنزین تا اردیبهشت سال آینده خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۵۰    
سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از افزایش دو میلیون لیتری ظرفیت تولید بنزین تا اردیبهشت سال آینده خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۴۹   + ۷۰ سایت دیگر  
نصر: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از افزایش ظرفیت تولید روزانه 2 میلیون لیتری بنزین و 3.5 میلیون لیتری گازوئیل کشور تا اردیبهشت ماه سال 1403 خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: با عملیاتی شدن این ایستگاه ها حدود 2 میلیون لیتر ظرفیت تولید بنزین تا اردیبهشت سال آینده افزایش پیدا می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: پیش بینی می شود، پیشرفت مرحله اول پتروپالایشگاه شهید سلیمانی تا انتهای دولت سیزدهم به 50 درصد برسد.