چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۴۸Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایثارگری»

فاش نیوز   ۲۵ دقیقه پیش    
پدر من رزمنده و دارای 24 ماه سابقه حضور در جبهه است. ایشان کارت ایثارگری خود را 10سال پیش دریافت کرده است اما هنوز بیمه و حقوقی که قرار بود برای رزمندگان بدون حقوق و بیمه لحاظ کنند واریز نشده است از کجا باید پیگیری کنیم؟ ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، نشست مشترک معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سازمان بازرسی کل کشور سه شنبه شب در مجتمع فرهنگی شهید رسول زاده برگزار شد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد روز سه شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه پلیس مولد امنیت پایدار در جامعه است، اظهار داشت: این امنیت به مدد تلاش های بی وقفه و ایثارگری های شبانه روزی کارکنان خدوم نیروی انتظامی به دست آمده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۸    
سردار کرمی با بیان اینکه شجاعت و ایثارگری رزمندگان در دفاع مقدس را با زبان و قلم نمی توان بیان کرد و نوشت، گفت: باید تلاش کنیم که این رشادت ها را هم بنویسیم و هم تحقیق کرده و به نسل آینده منتقل کنیم.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به مولفه های مهم حفظ اقتدار گفت: روحیه ایثارگری مهمترین مولفه اقتدار کشور بوده و امنیت امروز کشور با خون شهدا و ایثارگریها بدست آمده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: یکی از مولفه های اقتدار و قدرت ملی در هر کشوری و نزد هر ملتی، وجود ایثارگری و دشمن ستیزی در میان مردم است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۴    
پدرم 8 ماه در منطقه عملیاتی جنوب در گردان 145 تیپ 92 زرهی اهواز حضور داشت. سوال من این است که برای دریافت کارت ایثارگری باید به کجا مراجعه کرد؟ لطفا بنده راهنمایی کنید. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد استان همدان گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت کنیم و از آنان الگوگیری کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از حادثه پیش امده برای فرزند شهید برازیده گفت: در بنیاد شهید غفلت هایی صورت گرفته است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: باور داریم که در راه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری تنها نیستیم و شهدا در هر قدم از این مسیر الهی ما را یاری می کنند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۴    
فاش نیوز - طی روزهای اخیر نمایندگان مجلس طرح هایی را به منظور اصلاح بخشی از قوانین مصوب ایثارگران ارائه می دهند که در واقع طرح های جامعی برای حل مشکل جامعه ایثارگری نیست، بلکه حل مشکل بخش محدودی از ایثارگران بوده و نمی تواند تاثیر قابل توجهی بر حل مشکلات عمومی ایثارگران باشد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۲    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان فریدن ضمن دیدار با مدیریت اداره برق شهرستان از ارائه خدمات وی به جامعه ایثارگری تقدیر کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۳    
رئیس دفتر، روابط عمومی و ارتباطات و مراجعات بنیاد گلستان با بیان اینکه میز خدمت در خط مقدم خدمت جهادی به جامعه ایثارگری است، گفت: خدمت بی منت، به موقع و قانون مند به ایثارگران مهمترین اصل در بنیاد است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر اظهار کرد: سرکشی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و رسیدگی به امورات آن ها از اولویت های اصلی بنیاد است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بانک دی با هدف پاسداشت ایثارگری های کادر درمان و همچنین حمایت از کسب وکارهای آسیب دیده از کرونا، بیش از 11 هزار فقره تسهیلات به این گروه پرداخت کرده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - تشکل های شاهد و ایثارگر با انتشار بیانیه ای با تأکید بر پیگیری مطالبات جامعه ایثارگران از مجاری قانونی، مخالفت قاطعانه خود را با آن دسته از کسانی که در شرایط کنونی احیانا" تلاش دارند با اردوکشی خیابانی موجبات التهاب و نگرانی در جامعه را فراهم نمایند، اعلام کردند. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: ارتباط موثر با جامعه ایثارگری و ارتقاء سطح تعامل با این قشر معزز از اهداف اصلی بنیاد است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان بابیان اینکه خدمت به جامعه ایثارگری توفیق بهره مندی از گنجینه های معنوی است، گفت: جامعه ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند که باید در راستای جبران ایثارگری های آن ها تلاش کنیم.
حیات   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴    
به گزارش حیات طیبه، خانواده بزرگ ایثار و جهاد در روزهای اخیر عروج یکی از بزرگ مردان این عرصه را به سوگ نشستند. سردار حسین صفری جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس نامی آشنا برای جامعه ایثارگری بود ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عبداله پاکاری در جلسه شورای معاونین برقراری ارتباط موثر در کنار پیگیری مستمر در چهارچوب قانون را رفع کننده موانع موجود در راه خدمت به جامعه ایثارگری عنوان کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدی زاده تکریم و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را وظیفه مهم مسئولان دانست و گفت: باید یاد و نام شهدا، ایثارگری و جانفشانی جانبازان در جامعه همواره زنده نگه داشته شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام موحد با اشاره به اینکه مسئولان بدانند برای هر صندلی مدیریتی یک کربلا شهید داده ایم در توئیتی نوشت: مدیران، زندگینامه شهدا را مرور و زندگی خانواده آنان را ببینند تا بدانند جامعه ایثارگری شایسته ارزنده ترین خدماتند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پنجشنبه 29 مهرماه جلسه شورای مشورتی استاندار به ریاست استاندار کرمان و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و سایر مسئولین استان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۶:۱۷    
کلیپ جلوه ایثارگری استان چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار بوشهر با بیان اینکه خدمات رسانی به جامعه ایثارگری امری مهم و ضروری است گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به عنوان یک رسالت همگانی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۸    
فرمانده سپاه عجب شیر در دیدار با خانواده معظم شهدا: دیدار و تکریم از خانواده های شاهد و ایثارگر موجب تقویت روحیه مسئولین در خدمت رسانی و کار جهادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: ملجا و پناهگاه جامعه ایثارگری بنیاد است و ما به عنوان خادمان این قشر عزیز، وظیفه رسیدگی و پیگیری مسائل و مشکلات آنان را بر عهده داریم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۷    
رئیس سازمان بسیج سازندگی از تصویب طرح اصلاح قانون گروه های جهادی در کمیسیون امنیت مجلس خبر داد و گفت: در قانون سال 86 موضوع شهید خدمت، ایثارگری و بیمه درمان برای اعضای گروه های جهادی درنظر گرفته نشده بود که این مسئله در اصلاحیه طرح اصلاح شده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد مرکزی گفت: مشکلاتی که جامعه ایثارگری با آن درگیر هستند، باید دغدغه اصلی مسئولان است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۹    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبدانان با تاکید بر اینکه جامعه معزز ایثارگری، میراث داران گرانقدر انقلاب اسلامی هستند، گفت: فرزندان معزز شاهد و ایثارگر ادامه دهندگاه راه نورانی پدران خود هستند که همچون نگینی درخشان در دانشگاهها و مدارس می درخشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۵۲    
طبق آمار ثبت شده در سیستم سجایا 5 هزار 131 نفر از جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد بیکار و متقاضی اشتغال هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ صادق نیا گفت: هدف گزاری ما این بود که این نمایشگاه به صورتی طراحی شود که هم از ادوات یگان های رزمی ارتش، یک نمونه را در گنجینه خود داشته باشد و هم با بخش های متنوع و تأثیرگذار برای مخاطب خلق شگفتی کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۴    
رئیس جمهور کشور در بدو ورود به فرودگاه پارس آباد و شهر اردبیل به مقام والای شهدا و جامعه ایثارگری ادای احترام کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فاش نیوز - رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی نباید قانونی تصویب کند که قابلیت اجرایی نداشته باشد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، امیرآبادی نماینده ایثارگر مردم قم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۶    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: دیدار و سرکشی به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران یک تکلیف و رسالت بزرگ، برای خادمین جامعه ایثارگری و همه مسئولین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
موحدیان گفت: دیدار با جانبازان دفاع مقدس و شنیدن خاطرات حضورشان در جبهه و یا اسارت آنان مایه دلگرمی آنان خواهد بود و یک وظیفه عینی برای تکریم کسانی ست که دلاور مردان برای حفظ و دفاع از میهن خود تا پای جان جنگیدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۵    
مسئولین گیلان غرب با دو خانواده شهید این شهرستان دیدار و از این عزیزان دلجویی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، گفت: جذب و تبدیل وضعیت نیروهای پرستاری، تعرفه خدمات پرستاری، فوق العاده خاص، بخشودگی مالیات در دوره کرونا، ایثارگری همکاران پرستار مبتلا به کرونا، پاداش مرخصی همکاران پرستار در دوره کرونا ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: ملجا و پناهگاه جامعه ایثارگری بنیاد شهید است و ما به عنوان خادمین این قشر عزیز، وظیفه رسیدگی و پیگیری مسائل و مشکلات آنان را بر عهده داریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۲:۵۰    
آصفری گفت: مجموع قوانینی که در طول یازده دوره مجلس به تصویب رسیده بسیار زیاد است، اما جنبه های اجرایی آن بسیار پایین بوده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۴    
فرمانده سپاه خوی گفت: نیروی انتظامی، نماد شجاعت و ایثارگری است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: خانواده های معظم شهدا سرمایه های ارزشمند جامعه هستند و خدمت بی منت و توأم با تکریم به این قشر معزز توفیق الهی برای همه مسئولان است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، در حکم سید عزت الله ضرغامی آمده است: جناب آقای مهندس سعید اوحدی نظر به شایستگی های فردی، به ویژه سابقه ایثارگری در دوران طولانی اسارت، سابقه و تخصص مفید در امور مرتبط با مأموریت های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و کارنامه ارزشمند در امور مدیریتی و گردشگری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۹    
یاسوج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: جلوه های ایثارگری مثال زدنی زنان این استان در دوران هشت سال دفاع مقدس بیش از پیش برای مردم و به ویژه نسل جوان استان تبیین و تشریح شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۵    
امیر واحدی گفت: شهیدان الگوی نیروی هوایی ارتش هستند و ما خود را همیشه مدیون ایثارگری ها و از خود گذشتگی های این شهیدان می دانیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۵    
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران گرمه گفت :باید سعی شود خدمات بیمه ای ودرمانی جامعه ایثارگری در صورت امکان وسیع تر شود .
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز روحیه مقاومت، ایستادگی و ایثارگری خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را ستودنی دانست و گفت: این روحیه برای همه ما یک درس بزرگ و بهترین الگو برای آحاد مختلف مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگداشت شهدا به معنای باز نگه داشتن راه ایثارگری و شهادت است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس از نشست با رئیس بنیاد شهید و استقبال ایشان با پیشنهاد استفاده از ظرفیت گروه های جهادی برای رسیدگی به مسائل خانواده شهدا خبر داد و گفت ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶    
فاش نیوز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از دعوت از رییس بنیاد شهید برای به روز رسانی قوانین ایثارگری خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، رجب رحمانی ...