یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۱:۳۵Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایثارگری»

شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی طوسی بر انتقال ارزش های انقلاب اسلامی و پیام شهدا به نسل امروز تاکید کرد و گفت: الگوسازی و معرفی ایثارگری جامعه زنان که در دوران دفاع مقدس دوشادوش مردان مشق غیرت کردند ضروری است.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی اظهار کرد: رعایت حق الناس و عدالت سرلوحه همه امور است و هدف اصلی طرح واگذاری زمین ایثارگران، کسب رضایت جامعه ایثارگری و قدمی مثبت و کارساز برای رفع گوشه ای از دغدغه های این بزرگواران است.
قائم مقام سازمان نظام پرستاری کشور گفت:پرستارانی که به کرونا مبتلا می شوند بعد از بهبودی زمانی که در شیفت های خود حاضر می شوند، برخی از آنها دچارعوارض ناشی از کرونا شده اند که نیاز است امتیاز شبه ایثارگری برای آنها در نظر گرفته شود.
فاش نیوز   ۹ ساعت پیش    
فرزند جانباز اعصاب و روان - قانون استفساریه ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، برای بخشی از جامعه ایثارگری راهگشا خواهد بود ولی متاسفانه سیگنال های ضعف در این قانون به چشم می خورد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۰ ساعت پیش    
فرهنگیان بازنشسته ای که در زمان شاغلی از امتیازات ایثارگری استفاده نموده اند ، برای اعمال در احکام همسان سازی نسبت به ارائه مدارک مربوط به ایثارگری خود به امور اداری منطقه ای که حقوق دریافت می کنند مراجعه نمایند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۳    
دانش آموخته سطح سه از پایان نامه خود با عنوان: تبیین عرصه های ایثارگری زنان و راه های رسیدن به آن در آیات و روایات دفاع کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز جمعه 15 اسفندماه به منظور حضور در یادواره استانی لشکر فرشتگان تاریخ ساز به استان لرستان سفر کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست شورای اداری بنیاد البرز روحیه جهادی و تفکر انقلابی را دو مؤلفه بسیار مهم برای خدمت به ایثارگران و حفظ ارزش های انقلاب اسلامی دانست و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور: این سرزمین با از خودگذشتگی پایدار خواهد بود و آینده روشنی برای سرزمین ما به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام یوسفعلی شکری با بیان اینکه نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی نباید فراموش شود، گفت: امروز دشمنان عمق بصیرت را در مردم ایران دیده و از مادران و زنان شهدا و ایثارگری های آنان می ترسند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
براساس مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، در بودجه سال 1400 مبلغ یک هزار میلیارد تومان بعنوان وام قرض الحسنه با بازپرداخت هفت ساله از طریق صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به جامعه ایثارگری اختصاص یافت.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۲    
رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان ایثارگر باید روحیه جهاد، ایثارگری و انقلابی گری را در سطح دانشگاه ها توسعه دهند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در نشست کمیته ایثارگران استان، مدیرکل بنیاد کرمانشاه بر استفاده از توان دستگاه های اجرایی و جامعه ایثارگری در برگزاری بهتر برنامه های روز شهید تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۴    
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری هرگونه برنامه بدون اخذ مجوز از ستاد کرونا ممنوع است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۰    
سرویس تاریخ جوان آنلاین: زنده یاد بانو بهجت افراز در عداد چهره هایی بود که پیشینه ایثارگری وی، هر دو دوره پیش و پس از انقلاب اسلامی را در بر می گرفت. با این همه اثری که هم اینک به شما معرفی می شود، مربوط به دوران تلاش و تکاپوی وی در دوران جنگ تحمیلی است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: انتخابات بارزترین نماد مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت سیاسی کشور است که در میهن اسلامی ایران در سایه مجاهدت ها، ایثارگری ها و از جان گذشتگی های بی شمار بدست آمده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در دیدار با نمایندگان انجمن جانبازان نخاعی استان و خانه نور آذربایجان شرقی گفت: تشکل های مردم نهاد ایثارگری موردتوجه عام و خاص هستند
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۸    
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی گفت : جان فشانی دلاوران نیروی انتظامی در دفاع از مرزهای میهن اسلامی مان ایران و ایثارگری شهدا بسیار ستودنی و تا ابد ماندگار است .
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۳    
به همت بنیاد شهرستان قصرشیرین کارگاه مهارت های آموزشی در حوزه های مختلف ویژه جامعه ایثارگری این شهرستان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۹    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خدابنده به منظور ارتقاء سطح تحصیلی جامعه ایثارگری این شهرستان با مسئولان چند مدرسه دیدار کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رحمتی با بیان اینکه در دوران کرونا معلم گیلانی به خاطر دانش آموزانش یخچال خانه خود را به تخته وایت برد تبدیل کرد گفت: ایثارگری ها و فداکاری های معلمان گیلان باید مستندسازی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: حدود 10 هزار نفر از جانبازان و جامعه ایثارگری استان در گروه های پرخطر در صف دریافت واکسن کرونا قرار گرفته اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اتفاقات و تجربیاتی از سوی یک زن وجود دارند که باید افکار عمومی و تاریخ آن ها را بدانند تا همگان بدانند که برای ادامه دار بودن حرکت قطار انقلاب و دستیابی به پیروزی ها و موفقیت هایی که خار چشم دشمنان کشورمان است ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: والدین معظم شهدا با آرمان های انقلاب اسلامی میثاق جاودانه بسته اند، والدین معظم شهدا با ایثارگری های خود نقش مهمی در موفقیت های انقلاب اسلامی داشتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزدبا اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدون تکریم ایثارگران ممکن نیست، گفت: اگر بخواهیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم نیازمند این هستیم تا جامعه ایثارگری خود را حمایت و از آنان الگوگیری کنیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با خانواده شهدای کوهرنگ گفت: پیمودن پله های پیشرفت، اقتدار و مطرح شدن نام ایران در دنیا مدیون ایثارگری ها و فداکاری های شهدا و ایثارگران است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در قالب طرح سپاس، با خانواده شهیدان دیدار کرد و گفت: ملت ایران قدردان ایثارگری های والدین شهداست.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: والدین معظم شهدا با آرمان های انقلاب اسلامی میثاق جاودانه بسته اند، والدین معظم شهدا با ایثارگری های خود نقش مهمی در موفقیت های انقلاب اسلامی داشتند.
آذرمغان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان گرمی گفت: شهدا سرمایه های فرهنگی کشورند و همه ما مدیون ایثارگری های شهدا و خانواده هایشان هستیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۷    
مدیرکل بنیاد استان در سفر شهرستانی و دیدار با خانواده شهدای کوهرنگ گفت: پیمودن پله های پیشرفت، اقتدار و مطرح شدن نام ایران در دنیا مدیون ایثارگری ها و فداکاری های شهدا و ایثارگران است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تلاش مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران بر این است که در حوزه های مختلف، هیچ فرصتی را برای احقاق حق جامعه ایثارگری از دست ندهیم و با تمام توان به این عزیزان خدمت کنیم.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۰    
کرمانشاه - حجت الاسلام بیات گفت: به منظور آشنایی بیشتر و بهتر طلاب مدرسه علمیه امام (ره) با ایثارگری های رزمندگان اسلام در جبهه های غرب کشور، یک اردوی 2 روزه برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با تأکید بر اینکه حفظ سلامت جامعه شاهد و ایثارگر، از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: در برنامه های مختلف، وضعیت سلامت جامعه ایثارگری را ارزیابی و مورد رصد قرار می دهیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۷    
مدیرکل بنیاد استان قزوین و رئیس صندوق قرض الحسنه شاهد منطقه قزوین به مناسبت سالروز تاسیس صندوق قرض الحسنه شاهد و در آستانه روز بزرگداشت شهدا از مقام والای خانواده های شهدا تجلیل کردند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: باید قدردان زحمات و ایثارگری های کادر درمان باشیم که سرمایه اصلی نظام سلامت کشور هستند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۳    
12 کارگاه مهارت های سازندگی ویژه جامعه ایثارگری در شهرستان سرپل ذهاب تشکیل شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فاز نخست باغ موزه خراسان شمالی با حضور سردار سرتیپ بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس روز سه شنبه به بهره برداری رسید و در اختیار جامعه ایثارگری قرار گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: دوران دفاع مقدس صحنه های ایثارگری خلبانان نیروی هوایی است، آنان که در اولین روز جنگ با 140 فروند جنگنده به قلب بغداد حمله کردند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر صندوق بازنشستگی کشوری نمایندگی استان بوشهر در نشستی به میزبانی اداره کل امور اداری و مالی استانداری گفت: دریافت اطلاعات ایثارگری به منظور اصلاح حقوق بازنشستگان آغاز شده و دستگاههای اجرایی می بایست اطلاعات لازم را از پرونده پرسنلی افراد استخراج و از طریق سایت sabasrm ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بعدازظهر سه شنبه 12 اسفند ماه با حضور در بخش های مختلف خبرگزاری تسنیم و بازدید از این خبرگزاری، با مدیران و خبرنگاران تسنیم پیرامون مسائل مختلف جامعه ایثارگری گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز تصریح کرد: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران این ولی نعمتان جامعه اسلامی، باید خدمتی شایسته و با حفظ عزت و کرامت ایشان باشد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت : اگر عقبه و روحیه ایثارگری از بین برود ، قطعاً سستی و رخوت در جامعه ایجاد خواهد شد که نه تنها در حل مسائل خود دچار مشکل می شویم بلکه شاهد اثرگذاری جدی آن در سطح جامعه نیز خواهیم بود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: خدمت خالصانه به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و حل کردن مشکلات آنها فضیلتی بزرگ و توفیقی الهی است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری به مناسبت افتتاح بخش نخست مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان شمالی پیامی صادر کرد که امروز توسط سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این مراسم قرائت شد. بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: امروز هیچ خدمتی جبران ایثارگری و رشادت های ایثارگران را نخواهد کرد، وحدت و هم دلی در بین مسئولان برای خدمت به ایثارگران ارزشمند است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از فعال سازی شبکه روان شناسان باهدف بهره گیری از ظرفیت و تخصص جامعه ایثارگری در حوزه های تخصصی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فاز نخست باغ موزه خراسان شمالی با حضور سردار سرتیپ بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس روز سه شنبه به بهره برداری رسید و در اختیار جامعه ایثارگری قرار گرفت.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان صبح امروز با تعداد کثیری از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان گیلان به تفکیک جامعه ایثارگری دیدار و ملاقات کرد.