چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۱۸:۴۸Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه شاد»

وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی با مدیران استان گیلان گفت: مهم ترین مسئولیت مدیران مدارس در شرایط حاضر، ارتقای کیفیت و چگونگی آموزش دانش آموزان است. ...
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: زنگ نیکوکاری امسال به دلیل محدودیت های ناشی از بیماری کرونا، نسبت به سنوات گذشته متفاوت انجام شده و امسال زنگ نیکوکاری با کمک شبکه شاد در خانه ها طنین انداز شد.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
احمد سعادت گفت: جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در 13 اسفند با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد در مازندران اجرا می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: مربیان پرورشی و تربیتی به عنوان الگوهای رفتاری نقش مهمی در درونی کردن ارزش ها در بین دانش آموزان دارند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در نشست معاونان و مربیان پرورشی و مشاورین مدارس شهرستان ها ...
وزارت آموزش و پرورش   ۶ ساعت پیش    
مراسم گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و سالروز تأسیس نهاد مقدس امور تربیتی روز سه شنبه 12 اسفندماه در سالن اجتماعات اداره کل همزمان با سراسر کشور برگزار گردید. ...
راهبردنامه   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در نشست شورای راهبری سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: با وجود تمامی روش های آموزشی، شیوه اصلی، عادلانه و باکیفیت در شرایط کرونا، استفاده از آموزش های مجازی و شبکه شاد است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۷ ساعت پیش    
با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و قائم مقام سازمان دانش آموزی مراسم بزرگداشت هفته امور تربیتی به منظور تجلیل از زحمات همکاران حوزه پرورشی و فرهنگی در سالن همایش ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد. ...
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در 13 اسفند با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد اجرا می شود.
ستاد اقامه نماز   ۸ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان دکتر نیک خواه مدیریت اداره آموزش و پرورش بیان داشت نماز در آموزش و پرورش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هم اکنون علیرغم وجود محدودیت ها ...
مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تامین امکان حضور در بستر شبکه شاد تعداد 37 دستگاه تبلت خیری به دانش آموزان نیازمند شهرستان بن اهدا شد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن ایران که از 16 اسفندماه آغاز می شود از طریق شبکه آموزش دانش آموزی یا همان شبکه شاد پخش می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۶    
سنندج(پانا) - همزمان با هفته تربیت اسلامی مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی با حضور مدیر آموزش و پرورش، جمع کوچکی از مربیان و کارشناسان اداری در سالن اجتماعات سینما آزادی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی وپروتکلهای بهداشتی برگزار شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از معلولیت های سازمان بهزیستی کشور از عدم همکاری وزرت آموزش و پرورش با این سازمان در جهت آموزش درباره پیشگیری از معلولیت ها به دانش آموزان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سعدی پور گفت:تامین تبلت دانش آموزی برای 8500دانش آموز تحت پوشش امداد با کمک خیرین و مردم نوع دوست استان با هدف تداوم تحصیل در بستر شبکه شاد شایسته تقدیر است.
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به این که مدیریت و چگونگی انجام مسئولیت ها در شرایط کرونا، توانمندی و تاب آوری جامعه را می سنجد، گفت: جامعه بر دشواری و عظمت فعالیت مدیران مدارس و معلمان در شرایط کرونا آگاه است و آن را درک می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی در آیین گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی تأکید کرد: حوزه پرورشی و امور تربیتی نقش اول را در توسعه، ترویج و نهادینه سازی باورها و تقویت هویت دینی و ملی بر عهده دارد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۰    
حجت الاسلام عالیشاه گفت: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مدارس، زنگ نیکوکاری امسال در هفته احسان و نیکوکاری همزمان با روز سیزدهم اسفند با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد نواخته می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه گفت: با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی مدارس، زنگ نیکوکاری امسال در هفته احسان و نیکوکاری همزمان با روز سیزدهم اسفند با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد نواخته می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون و جانشین وزیر در طرح هدایت تفاهم نامه های تأمین 77هزار 763 تبلت ویژه دانش آموزان نیازمند استان های آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی و مرکزی با مشارکت وزارت آموزش وپرورش از طریق طرح هدایت و استانداری ها از طریق منابع داخل استانی به امضا رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: شبکه شاد و تلویزیون ابزاری برای تحقق یادگیری علم هستند، اما نمی توانیم تعلیم و تربیت را در فضای مجازی پیش ببریم.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مسعود شکوهی گفت: امسال مجوز استخدام 8 هزار کسب کرده ایم. برای اولین بار رشته امور تربیتی در دانشگاه فرهنگیان ایجاد شد. به گزارش برنا؛ مراسم گرامیداشت هفته تربیت اسلامی و سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی صبح امروز در شبکه شاد برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در آیین هفته گرامیداشت تربیت اسلامی و سالروز تأسیس نهاد امور تربیتی، گفت: امور تربیتی، مسیر عرصه گسترده و بی نظیری برای خلاقیت، نوآوری و اندیشه های ناب تربیتی است ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۱    
تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی در نشست شورای راهبری که با محوریت ارائه گزارش فعالیت آموزش وپرورش استثنایی استان ایلام برگزار شد از فعالیت های این استان به ویژه عضویت 91 درصدی دانش آموزان استثنایی استان ایلام در شبکه شاد تقدیر کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، ویژه برنامه های جشن نیکوکاری به صورت آنلاین در شبکه شاد برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در گفتگوی اختصاصی با مدیران مدارس شهرستان های استان تهران، بالا بردن درصد مشارکت اقشار مختلف تاثیرگذار در فرآیند آموزشی و تربیتی دانش آموزان را از راهکارهای مناسب برای مدیریت فعلی مدارس دانست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: همه ابزارها و فرصت ها کارکرد کمک به اهداف تربیتی را دارد، شبکه شاد و تلویزیون یک ابزار برای تحقق اهداف تربیتی هستند و در اصل معلم مسوول اهداف تربیتی است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش وپرورش بهاباد، گفت: جشن نیکوکاری امسال نیز به دلیل شرایط کرونایی در جامعه از طریق شبکه شاد و به صورت مجازی و الکترونیک در این شهرستان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور بصورت غیرحضوری و به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بستر شبکه شاد در البرز کلید خورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مسوول بسیج دانش آموزی لرستان گفت: اردوی راهیان نور دانش آموزان استان در بستر فضای مجازی و شبکه شاد برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بیست و نهمین اجلاسیه استانی نماز با حضور مجازی کارشناسان، معلمان و دانش آموزان سراسر استان در بستر شبکه شاد برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی به ظرفیت مناسب شبکه شاد در برگزاری جشن نیکوکاری اشاره کرد و گفت: با توجه به برگزاری الکترونیکی و مجازی جشن نیکوکاری شبکه شاد ظرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ نیکوکاری است.
بقاع نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پاسخ به خبرنگار بقاع خبر گفت: یشنهاد می شود که آموزش پرورش سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن را به طور مستقیم از طریق شبکه شاد برای دانش آموزان پخش کند. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: 2 هزار و 900 مدرسه توسط این شرکت به شبکه شاد متصل شده اند و اینترنتی که برای استفاده از شاد مصرف می شود به صورت رایگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
با حضور کاظمی در ساوه سرود 1357 نفری در شبکه شاد به صورت همزمان درکشور رونمایی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۲    
رئیس پلیس فتا گلستان گفت: شبکه شاد بهانه ای برای ورود دانش آموزان به اینترنت بود اما متاسفانه برخی از معلمین دانش آموزان را به سمت شبکه های غیر معین هدایت میکنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۱    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی تاکید کرد: بهره مندی از بستر شبکه شاد در جشن نیکوکاری به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی مهدی مودی در ششمین جلسه مرکز نیکوکاری شهدای دانش آموز اظهار داشت :دانش آموزان و معلمان همواره در جشن نیکوکاری حضور فعال داشته اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش از برگزاری هفته سرود و نمایش با شعار هر مدرسه یک سرود، یک نمایش در شبکه شاد از 16 تا 21 اسفندماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجموعه طنز 90 قسمتی دست انداز به کارگردانی شهاب عباسی در ایام نوروز هر شب روانه آنتن شبکه نسیم می شود. شوخی با حسینی بای، خبرنگار تلویزیون و شبکه شاد از جمله آیتم های این برنامه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: جشن نیکوکاری ویژه دانش آموزان نیازمند از روز 13 اسفند و با محوریت شبکه شاد در سطح استان آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش خوی گفت: اردوهای مجازی راهیان نور در شبکه شاد راه اندازی شده و هشت هزار دانش آموز این شهرستان در این اردوها حضور دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
عباسپور از بهره مندی 450 هزار دانش آموز مازندرانی به همراه خانواده و اولیای مدرسه از راهیان نور مجازی در بستر شبکه شاد خبر داد و گفت: در صورت تداوم شرایط کرونایی، راهیان نور دانشجویی و محلات نیز مجازی برگزار خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۵    
ملارد(پانا)- دانشآموزان در بسیاری از امور، مسائل شخصی و اجتماعی خود نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند. مدیر آموزش و پرورش ملارد، در سومین روز از هفته تربیت اسلامی از مرکز مشاوره و روانشناختی رازی منطقه بازدید کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: سه هزار و700 تبلت براساس تفاهم نامه امضا شده بین کمیته امداد و بهزیستی استان اردبیل در بین خانواده های نیازمند توزیع شده تا دانش آموزان از آموزش مجازی و شبکه شاد بهره مند شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: باید با استفاده از فرصت فضای مجازی و به ویژه شبکه شاد، جوانان و نوجوانان را در مسیر دین، مذهب و ارزش های والای انسانی سوق داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- 2 هزار دانش آموز شهرستان مرزی سردشت با توجه به شرایط کرونایی امسال به صورت مجازی در کاروان اردوی راهیان نور در شبکه شاد شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته موضوع پولی شدن شبکه شاد که توسط وزیر ارتباطات مطرح شد، موجب نگرانی برخی خانواده ها شده بود اما امروز نمایندگان مجلس اعلام کردند که شبکه شاد همچنان رایگان خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین گفت: مدیریت آموزش و پرورش در شبکه شاد هم قابل تحسین و استان قزوین در بخش مدیریت فضای شاد در سطح کشور جزو استان های برتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: 5 هزار و 504 دانش آموز در استان به شبکه شاد دسترسی ندارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۸    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارسیان عنوان کرد: در راستای آموزش مفاهیم تربیتی و فرهنگی، 500 محتوای الکترونیکی تربیتی در بستر شبکه شاد برای دانش آموزان پارسیانی تولید شده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۹    
باهدف تقویت فرآیند آموزش های مجازی در آئینی تعداد 15 دستگاه تبلت از سوی خیّری نیک اندیش به دانش آموزان کم برخوردار شهرستان سیروان اهداء شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، در راستای تقویت فرآیند آموزش های مجازی در بستر شبکه شاد و کمک به دانش آموزان کم برخوردار ...