چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۱:۱۸Oct 2020 28

جدیدترین‌های «شبکه شاد»

کیهان   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش عشایری چهارمحال و بختیاری با اشاره به توسعه فراگیری آموزش در شبکه شاد در زمان شیوع کرونا، گفت: هم اکنون 90 درصد دانش آموزان آموزش و پرورش عشایری استان به دلیل مشکل نداشتن گوشی تلفن هوشمند، تبلت و اینترنت پر سرعت، به شبکه شاد دسترسی ندارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت:تعدادی از خانواده ها از مستمر نبودن و قطعی در شبکه شاد گله مند هستند که سعی شود تا این مشکلات بررسی و رفع شوند.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه در بستر فضای مجازی دانش آموزان باید از شبکه شاد که سالم ترین شبکه است استفاده کنند، گفت: بیش از 60 درصد دانش آموزان اصفهانی از شبکه شاد استفاده می کنند.
بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در هزار و 650 مدرسه استان بوشهر از طریق فضای مجازی در شبکه شاد برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نرم افزار بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در شبکه شاد بارگذاری شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۰۰    
رضوانیان با بیان اینکه 86 درصد از دانش آموزان بشرویه به شبکه شاد دسترسی دارند، گفت: از ابتدای سال تحصیلی تاکنون 150 گوشی هوشمند و تبلت بین دانش آموزان نیازمند بشرویه توزیع شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۹    
انتخابات شورای دانش آموزی استان چهار محال و بختیاری صبح سه شنبه ششم آبان ماه راس ساعت 9 صبح بطور همزمان در مدارس سراسر استان آغاز شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی آموزش وپرورش استان چهارمحال و بختیاری ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۲    
معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران گفت: دانش آموزان در انتخابات شورای دانش آموزی به افرادی اعتماد کنند که دارای مهارت های اجتماعی و فردی باشند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران ...
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش اموزی از طریق فضای مجازی و نرم افزار تولید شده در شبکه شاد ، سه شنبه 6 آبان همزمان در مدارس سراسر استان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۰    
بالو گفت: انتخابات انجمن اولیا و مربیان در مدارس دارای زیر 50 نفر دانش آموز به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی و در مدارس بالای 50 دانش آموز در بستر شبکه شاد برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس گفت: حدود یک چهارم دانش آموزان در استان اردبیل به شبکه شاد دسترسی نداشته و بسیاری از دانش آموزان در تهیه تبلت و گوشی موبایل در مضیقه هستند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که طبق آخرین آمارها، قد و وزن شش میلیون و 630 هزار دانش آموز در قالب طرح کنترل وزن و چاقی دانش آموزان سنجیده شده و به رقمی نزدیک به هفت میلیون نفر رسیده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۹    
زینی وند و رخشانی از فرآیند برگزاری انتخابات شورای های دانش آموزی بازدید نمودند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، معاون سیاسی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۵    
محسن حاجی میرزایی گفت: باید بتوان رقابت سنجیده و سالم را در بین دانش آموزان ایجاد کرد نباید تعطیلی آموزش های حضوری منجر به تعطیلی دیگر اقدامات شود. هم اکنون در شبکه شاد امکان بررسی میزان تحرک دانش آموزان و غربالگری آنان وجود دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی اعلام کرد بیست وسومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی در سال تحصیلی جاری به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مدارس از طریق فضای مجازی و شبکه شاد برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۰    
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران از اهداء تبلت به برخی دانش آموزان با نیاز های ویژه خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۱    
بیرجند- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به گزارش مهر مبنی بر عدم دسترسی دانش آموزان روستای محمد آباد و حسن آباد زیرکوه به شبکه شاد گفت: آموزش در این دو روستای حضوری خواهد بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خواستار رایگان شدن کتب درسی برای 41 هزار 797 دانش آموز دختر و پسر مرزنشین در چهار شهرستان استان شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی،محمدعلی واقعی صبح امروز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۳    
بیست و سومین دوره انتخابات شوراهای دانش اموزی از طریق فضای مجازی و نرم افزار تولید شده در شبکه شاد ، سه شنبه 6 آبان همزمان در مدارس سراسر استان برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان از فضاهای دیگر، به غیر از شبکه شاد همچون صدا وسیما نیز ، برای آموزش خود استفاده کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۴    
مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش به همراه مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در راستای نظارت حداکثری بر مدارس، از مدارس استان زنجان بازدید کرد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه 300 هزار دانش آموز اتباع شرایط ارتباط با شبکه شاد را ندارند گفت: ما به سازمان ملل و دیگر همکاران بین المللی مان این موضوع را گفته ایم. مشکل تهیه سیم کارت در دست آموزش و پرورش نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۲    
ایسنا/خراسان شمالی معاون فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: طبق برآوردهای انجام شده، طی سال تحصیلی جاری 34 درصد دانش آموزان این استان در شبکه شاد غایب هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مسئول شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) از رسیدن بیشینه پهنای باند شبکه شاد به 315 گیگابایت بر ثانیه و پخش زنده در یک روز به 500 هزار کلاس درس خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، سید حسن الحسینی بابیان اینکه از شبکه شاد استفاده روزافزون و عمیق تر می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه سازمان پدافند غیرعامل گفت: سازمان پدافند غیرعامل در همکاری با آموزش و پرورش، بستر آموزش همگانی پدافند غیرعامل را از طریق شبکه شاد فراهم کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بیست وسومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی فردا، ششم آبان ماه ساعت 9 صبح به صورت همزمان در سراسر کشور و به شکل الکترونیکی در بستر شبکه شاد برگزار می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسینی فرد رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در خراسان جنوبی 15 درصد دانش آموزان از آموزش های مجازی در شبکه شاد محروم هستند. 26 هزار دانش آموز محروم از شاد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت بیش از یک ماه و نیم از آغاز سال تحصیلی جدید، 15 درصد دانش آموزان خراسان جنوبی در شبکه آموزشی دانش آموزان، شاد ، غایب هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیر سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی از برگزاری پویش دانش آموزی هشتگ 13 آبان در بستر شبکه شاد به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ماه خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۴    
ملارد(پانا)- انتخابات شورای دانش آموزی مدارس شهر و روستای شهرستان ملارد در تاریخ 6 آبان و از طریق برنامه نرم افزاری در شبکه شاد برگزار می شود. شورای دانش آموزی، نهادی در مدرسه های ایران است که اعضای آن با انتخابات میان دانش آموزان برگزیده می شوند ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 40 هزار دانش آموز استان اردبیل امکان دسترسی به شبکه شاد را ندارند که 10 هزار نفر آن را دانش آموزان شهری هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۶    
تهران (پانا) – معاون برنامه ریزی و توانبخشی سازمان استثنایی با توضیح روش های مختلف تولید محتوا برای دانش آموزان با نیازهای ویژه، از بارگذاری 1100 محتوای آموزشی در شبکه شاد خبر داد. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۲    
کرج رسا؛ رضا قاسمپور/ گسترش آموزش یکی از اهداف برنامه توسعه کشور می باشد که این مهم در سطوح عالی آن به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی سپرده شده و در سطوح پایین تر آموزشی به وزارت آموزش و پرورش محول گردیده است. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
گروه جامعه: آموزش و پرورش برنامه آموزشی مدرسه تلویزیونی را برای یکشنبه چهارم آبان مشخص کرد.مدرسه تلویزیونی در کنار شبکه شاد مکمل آموزشی برای دانش آموزان در مقاطع مختلف است و آن ها می توانند از ظرفیت موجود برای آموزش و تقویت دانسته های خود بهره بگیرند. شبکه آموزش آموزش درس تربیت بدنی ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : آموزش مجازی در شبکه آموزشی "شاد" با ضعف ها و نقص هایی همراه بوده و همچنان این مشکلات ادامه دارد؛ به طوری که این ضعف ها باعث اعتراض بسیاری از اولیا و دانش آموزان شده است چراکه بسیاری از آن ها از کیفیت آموزش مجازی راضی نیستند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج (پانا)- پروژه کنترل وزن و چاقی دانش آموزان با رویکرد ترویج سبک زندگی فعال و سالم با حضور مسوولان کشوری، استانی و مدیران و معلمان تربیت بدنی استان البرز در بستر شبکه شاد افتتاح شد. ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۷    
وحیدی گفت: بازدیدهایی که از مدارس داشتم نشان داد دسترسی دانش آموزان به شبکه شاد کم است و حدود 3/5 میلیون دانش آموز هم فاقد دسترسی هستند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دانش آموزان شهرستان رودبار بخش بلوکات، گوشی هوشمند در اختیار دارند اما باید به لب جاده که فقط در آنجا اینترنت قابل دسترسی است بیایند تا بتوانند از آموزش مجازی استفاده کنند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بازگیران، معاون آموزش و پرورش لرستان گفت: بیش از 25 درصد دانش آموزان استان که دسترسی به شاد ندارند و آموزشها را از درسنامه و سی دی فرا می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با مدیر مخابرات منطقه در زمینه بهبود و ارتقای دسترسی به شبکه شاد در سطح استان به دیدار و گفتگو پرداختند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۸    
تهران (پانا) - بررسی پرونده شبکه ملی رشد در بخش دوم به بررسی دیدگاه مسؤولان و دست اندرکاران حوزه تعلیم و تربیت کشور در مواجهه با این شبکه تعاملی می پردازد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
وحیدی گفت: بازدیدهایی که از مدارس داشتم نشان داد دسترسی دانش آموزان به شبکه شاد کم است و حدود 3/5 میلیون دانش آموز هم فاقد دسترسی هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور درباره ادامه تحصیل دانش آموزان اتباع خارجی از طریق شبکه شاد گفت: 500 هزار اتباع خارجی در مدارس داریم که همه تحت پوشش آموزش هستند؛ اما از نظر دسترسی به سامانه شاد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۲    
سعدآباد(پانا)_ کارگاه آنلاین شیوه زندگی سالم زنان در سعدآباد به همت مشاور امور بانوان برگزار شد. به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت زنان، به همت مشاور امور بانوان اداره آموزش و پرورش منطقه سعدآباد؛ کارگاه آنلاین شیوه زندگی سالم زنان (چاقی عامل وخامت کووید 19) ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور درباره ادامه تحصیل دانش آموزان اتباع خارجی از طریق شبکه شاد گفت: 500 هزار اتباع خارجی در مدارس داریم که همه تحت پوشش آموزش هستند؛ اما از نظر دسترسی به سامانه شاد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
کریمی گفت: از 500 هزار دانش آموز اتباع خارجی 250 هزار نفر ابزار لازم برای اتصال به شاد را ندارند و از سازمان های بین المللی درخواست کمک کردیم که 30 هزار موبایل توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در حال تامین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی از اجرایی شدن دستورالعمل برنامه های مدون برای دوره پیش دبستانی با پوشش حداکثری و رایگان در بستر شبکه شاد و شبکه آموزش خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس با بیان این مطلب از برگزاری بیست و سومین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در تاریخ ششم آبان در سراسر مدارس استان فارس از طریق فضای مجازی و اپلیکیشن تولید شده در بستر شبکه شاد خبر داد. ...